• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
pikku jj dává se UM doporučuje se do 2let minimálně než se přejde na kravské mléko...záleží jak často ti ho 3imonek bude chtít...Dála má ráno po vstanutí, v poledne po obídku a večer na spaní po véče cca 230ml...někdo už třeba to polední nedává ale Dalí je mlíkofil :grinning: já jsem ozkoušela v kauflandu to jejich little bee (stojí 600g 149,- Kč) předtím sjem dávala Hami banánové ale to Dálovi tolik nechutnalo...ten Kauflandovej píšou dokonce že je bio, vyzkoušej uvidíš co si 3imonek vybere, každý dítko je jiný...dítě kolem roku by myslím mělo mít 600ml mlíka denně (počítají se do toho i jogurty, sýry a pod...kdyžtak to ještě někde dohledám abych nekecala :wink: ) a dodatečně přeji všechno nej nej k 1. roku :dizzy_face:
18. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku promiň za toho Šimonka...jsem se 2x upsala :slight_smile:)) :dizzy_face:
18. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik: tancujeme od pondeli do stredy. Ty zacatecnici se ted presunuli na stredu. Kurzy jsem musela redukovat jen na utery a stredu. Ve stredu jsou ale 2 lektorky a jedna asistentka, takze se o tanecnice peclive staraji :grinning: Delam to tak, ze kurz ma 13 hodin a kdyz se ti stane, ze na nejakou nemuzes dorazit, muzes si ji nahradit jiny den v tydnu (v tomhle semestru tedy jen v utery). Hodiny se nedaji zaplatit jednotlive, tancujeme choreografie, tak by v tom byl strasnej hokej.

Jinak jsem se vas chtela zeptat, jestli vas budily bolesti v brisku. Mam to asi tyden, boli me bricho, vetsinou v noci, jako bych to mela dostat. Nekdy mi v nem i picha a reze, ze nejsem schopna se hnout. Vetsinou se ale projdu napiju a vratim do pelechu a zaspim to. Tak nevim, jsou to nejaky predzvesti poslicku? Nechci plasit doktora, uz tak jsem tam casto, tak to necham az na utery na beznou kontrolu. Mam porad malo toho horciku i kdyz mi ho davaji 8 tablet denne. Endokrinolog me ve ctvrtek strasil nemocnici a infuzeme. Tak nevim, jestli to s tim bolenim souvisi. Diky
18. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, mám chuť všehno zrušit... To, jak se drahej předvedl o víkendu mě totálně dostalo. Jako obvykle se více nabumbal a jako obvykle mi vyčetl všechno snad od počátku světa :rolling_eyes: Ach jo...
19. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa buď v klidu tohle chlapi sem tam mívaj :grinning: snad se to urovná a když ne tak to všechno zruš radši dřív než bude pozdě :pensive: :wink:
19. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
janika já jsem tohle pobolívíní měla ale jen takový občasný ani to snad nebyly poslíci...hlavně si hlídej abys cítila pohyby :wink:
19. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Draguš, obávám se, že jinej už nebude a odobný stavy se vyskytnou... když si cucne zas přes míru... :pensive: Ale takovej byl už předtím, no. Akorát teď, co je Beruš, mi to víc vadí
19. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - tak snad bude lip, s chlapama je obcas potiz - muj muz sel v patek na jedno a prijel uplne naplech a bylo mu blbe jeste celou sobotu (naivne jsem si myslela, ze mi trosku pomuze)
19. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa to je jasný bo už na to koukáš z pohledu, že máte dítko...já nevím alkohol je děsný svinstvo pokud se přežene...ale u vás to asi bude jen vyjímečný ne?

pikku tak to taky potěš :slight_smile:) naštěstí můj manžel nepije jen sem tam si doma otevře pifko... :wink:
19. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no on je jinak pan zodpovednej (takhle hrozne nevypadal uz leta:slight_smile:), ale stane se...
19. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
janika7: ahojky ty jsi ve 33tt? já taky tak cca :slight_smile: bolení v bříšku a čekat až do úterý? brr já bych se asi zbláznila... máš dobrý nervy...

děvčata kde se dá sehnat mooooc levný žehlící prkno? nebo nevíte o někom kdo má dvě :o)
dneska jsem byla na plavání pro těhule a bylo to super... příště půjdu zas...
jj chlapy ten můj sice na pivo jde jedno za čas ale zas má jiný mouchy... furt mi nedodělal tu koupelnu :angry:
19. led 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem u toho doktora byla uz dneska. Muj osetrujici doktor si zlomil nohu, tak jsem musela k zastupujici doktorce. Uz mam za sebou tolik kontrol, ze mi nestaci prukazka...Hodne mi uklidnila, do nemocnice nemusim jak me chtel poslat endokrinolog. Pry to nevypada, ze bych do 2 tydnu mela porodit a pak je to uz jedno (rikala ona). Jinak pohyby mimiska citim dost intenzivni, on je strasne zivej a nejvic vecer. Pred chvili jsem byla ve vane a to byly brisni tance, ze by mi to vsechny holky na ¨tancovani zavidely. K tem bolestem rikala, ze je to zvysena cinnost delohy a ze dokud nejsou pravidelny v 15 minutovych intervalech, tak muzu byt v klidu :grinning:

K tem manzelum, mam uzasnyho chlapa, kteryho nadevse miluju, ale kdyz se rozjede se svyma kumpanama, tak ho radsi necham prespat v Praze. Je to jen parkrat do roka, ale stoji to za to. Vyhoda je, ze druhy den rano prijede domu, cely den spi a pak cely tyden je jako andilek. Dokonce po sobe i uklizi :grinning: Kdyz vyrazi na Kladne s kamaradem, je to slabsi :angry: S jeho manzelkou si pak posilame mmsky, jak kluci dopadli. Myslim, ze chlapy i kdyz to prezenou, tak je jim to jedno a udelaji to znova. Ja ho vzdycky trestam tak, ze druhy den mu vymyslim par ukolu, co je potreba udelat. Ono je mu blbe, ale vi ze nema jinou sanci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, no, denně to není, ale tak jednou za měsíc... I když ne v takovým rozsahu...

Tak jsme dnes byly na očkování Priorixem (tím obyčejným), tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká reakce. Doufám, že neeeee...

Adajar, Molly, kdy se zastavíte, ženský? Můžem zítra odpo - ale musely byste k nám, nebo ve čtvrtek.
20. led 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomík už má od včerejška zase horečku :frowning2: Nechápu, že se mu vždycky objeví bez jiných příznaků.
Na očkování bychom měli jít někdy v únoru.
Jinak výsledek těch mých odběrů...něco zánětlivého, stupeň 1, HPV negativní, kontrola 28.4.
21. led 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - to je mrzuty :frowning2: a nema to z neceho jako zoubky nebo tak? Ale ty tvoje vysledky jsou docela dobry, ne?

Simona jeho kaslik a teplutka presly skoro hned - MUDra nam rikala, ze je to nejspis od tech narozenin (nekdo to tu psal, ne? ze jsou nekdy deti nemocny z toho vyroci porodu)

lapa nebo kdo - jste tu psaly, ze jste byli u toho detskyho zubare, prislo vam to, jakoze bylo dobry, ze jste tam byli? Premyslim, jestli tam Simona uz objednavat, nebo to nechat az na jaro...
21. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...zoubky to nejsou...vrátila se mu asi chřipka...dneska ráno už byl bez teploty, ale od včerejšího odpoledne má průjem, doktorka mu napsala sirup a má dietku.
Tomík byl u zubaře se mnou v prosinci a znovu jdeme v květnu.
22. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje bejvala doktorka zubarka u ktere jsem delala a rikala ze jakmile zacnou prvni zoubky brat deti sebou aby se zubare nebali a hezky spolupracovali a vsechno to videli, ale kazdej to ma jinak.
22. led 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nebyla jsem tu moře času, tenkrát to tu vázlo, ale teď je situace jiná, jak koukám :sunglasses:
Mám prosbu, chodíte někdo s prckama do centra v Rozdělově? Kde to tam přesně je? Dnes jsem se bavila s jednou maminou, říkala, že je to tam moc pěkné, jen mají otevřeno pouze dopo. Ale moc mi nedokázala jednoduše popsat, kde to je. Říkala, že poblíž je nějaká Rosa??
Musím stále něco vymýšlet, doma mě to neba a procházky na moc dlouho nejsou. Tak kdybyste věděly, díky za infos.
22. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
amina: a co plavání? jinak jsem z kročehlav u mety ale to tu je víc děvčat... dokonce jsme ve stejné ulici že? :grinning:

děvčata čím víc se to blíží tím víc se toho bojím že to nezvládnu a nebo že nemám všechno co potřebuju... dneska jsem se dozvěděla o monitoru dechu ale je na mě moc drahej tak nevim nevim jest-li ho musím nutně mít... jinak jsem si doted myslela že mám všechnu základní výbavičku ale teď mám pocit že nic nemám... jak já vám závidím že to máte za sebou...
kam chodíte k dětské doktorce? musím si ji sehnat dopředu... tady u mety je naproti lékárně a je ještě někde poblíž?
22. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli,
klid, všechno bude dobré. A věci dokoupíš dle potřeby. Existují prý půjčovny monitoru dechu, projeď net. Já o jeho koupi nějak ani neuvažovala a ani nám jeho nákup moc neradily sestry na kurzu pro budoucí matky. Je prý doporučován většinou pro předčasně narozené děti, nebo hodně úzkostné matky. Ale je to samozřejmě na každém. I když je fakt, že zrovna nedávno mi ségra říkala, že kolega v práci si ho nemůže vynachválit a teď prý slaví dceřiny narozeniny hned dvakrát, když jim monitor zachránil dítko. Ale podrobnosti neznám.
Dětskou doktorku bych asi volila dle doporučení a taky místa výkonu praxe, já jsem spokojená, že ji mám kousek od domu (u Václaváku, jsou tam minimálně čtyři). Jinak jsem taky z Kročehlav, blízko Unhošťské. Je dobré ji mít domluvenou dopředu, ale nutnost to není.
22. led 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to se ti to povídá když už to máš za sebou :o) no dokoupím až mi přijde porodné... jinak je to hrůza ale snažíme se... na václaváku? to od mety není zas tak moc daleko... pokud mě nevezme paní doktorka přímo tady před barákem... já jsem z litevský :slight_smile:
22. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj

bubli ta u mety je myslím Mudr, Seifertová je to zástup té naší, byli jsme u ní nedávno a byla moooc hodná a sestřička úplně super...tu bych být tebou brala :wink: monitor dechu jsme neměli a chůvičky taky ne, dá se to přežít i bez toho...stejně máš malinkatý mimi pořád u sebe...jde opravdu spíš o ten pocit...

kačííí ahoj ty toulavá holko jedna...co Pepíno??? Do toho Rozdělova jezdila Gabča...na mě to je daleko já na tohle nemám nervy...navíc teď v období chřipek nějak ty centra neeee...Dála má chrchel, kašle jako tuberáček, ale snad to bude dobrý...co je horší, že začal v noci panikařit a musím u něj spát v pokojíčku...dneska večer nechtěl ani sám usnout :pensive:

pikku podle dětské průkazky bys měla s mimísem jít k zubaři poprvé v roce...on jen koukne co a jak se prořezává a dá ti razítko...pak každý půl rok :wink:
22. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, my byli s Beruš u zubáka poprvé v roce a čtvrt a máme chodit po půl roce
Draguš, nechodíte taky k MUdr. Janečkové? Tu máme my a jsem moooc spokojené...
Bubli, klííííd - co budeš potřebovat, to dokoupíš. Neplaš, bude to v pohodě
22. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za rady se zubakem - tak ja Simona k chlapikovi objednam... at si zvyka :sunglasses:

bubli - myslim, ze monitor dechu asi fakt neni nutnost (my ho mame, pac se Simon narodil moc brzo a obcas je to o infarkt, kdyz v noci zacne pipat, kdyz Simon lezi moc daleko od nej)

lapa - zitra nejspis muz odveze koupaci kyblik znamym pro dneska narozenou holcinku... tak to nam vydrzel docela dlouho, ne? a byli jsme s nim moc spokojeni :wink: Simon by se do nej jeste chvili vesel, ale uz docela vstava a uz v nem neni moc zanorenej, protoze to by musela byt voda az po okraj :slight_smile:
22. led 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok děkuju za typy děvčata... :slight_smile: ještě že vás mám - zkušené mamči... :grinning:
22. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli monitor dechu půjčenej od kamarádky...jin ak bychom ho nepořizovali, ale ina nám půjčovala i další věci, tak jsme to využili
chůvičky máme, ale nepoužíváme je, akorát jednou, když jsme před barákem grilovali a Tomáš spal, tak je vytáhneme zas až v létě
23. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, to teda koukám, hlavně že jste s kyblíkem byly spokojení :slight_smile:
23. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
s tím usínám a spaním je to u nás podobné. Jen doufám, že je to přechodné a upraví se to. Posledních pár dní s ním chodím spát, vypravím pohádky a počkám až usne, za dvě hodiny začne volat mamíííí, uklidním ho, usne, ale v noci s sebou mele, pobrekevá, někdy vyleze z postele a jde mě hledat. Takže taky nic moc, ale je fakt, že my máme velkou postel teprve týden....Svádím to i na zuby.
Ať vás kašel brzy přejde a nesedne to na průdušky. Je asi fakt, že teď je lepší nikam moc nechodit, ale doma je to dost únavné a prcek prudí. Já právě po Rozdělově pátram cíleně, Pepíno miluje výlety busem a takhle je to šestkou přes celé město, bude nadšenej :grinning: Co Dalí, jak moc mluví? U nás je to bída, podle velikosti vypadá na čtyřleté dítě, ale slovník má opravdu minimální.
Už aby bylo teploučko a mohli jsme drobky zapíchnout na hřiště.

Holky, kdybyste některá chtěla hodit srazík, pak co příští týden v Oáze na kávičce (pro mě by bylo ideální dopoledne), jen tak na chvilku, všichni to máme za rohem...
23. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky srazík? pro mě za mě jest-li berete i těhule :grinning: já jsem pro a dopoledne je ideální...
23. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, já jsem příští týden v práci :(
23. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek