• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
navnadíš a nakonec z toho nic není... ostudo :grinning:
23. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako já? No téda.... Ale ten další týden můžu! Teda kromě středy a asi úterka dopo...
23. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemůžu pondělky začla jsem chodit na cvičení pro těhu do aqua... jinak mi to je jedno...
23. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami - no ja bych mohla na srazik treba ve ctvrtek dopo, ale dopo je pro nas tak nejdriv v pul 11:slight_smile:
23. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no ja muzu spis odpoledne, ale dopo taky,

jinak lapa tak po te maktele jsem prozvracelaa celou noc. :frowning2:
23. led 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že se nám z toho vyklubala šestá nemoc...jsme bez teploty, ale Tomík se děsně osypal :unamused:
24. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris je to je mi lito kocko t to dobre zvladnete.
24. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to je dobrý už by to mělo být bez teplot...my prodělali šestou nemoc na silvestra... jsem byla hotová z těch teplot a za tři dny ok jen osypanej ...vyrajda zmizla za dva dny...

ami - Kačí Dála mele v jendom kuse...ale rozumím mu asi tak 10 slov :slight_smile:)) už i spojuje jako: tata čiči eee...překlad...Tatí uklidíme kočičce záchod***Tatí cáky... překlad...tatí pojď se se mnou koupat***tati mama babika...tatí maminka pekla bábovku (to může být cokoli co peču :slight_smile:)) prostě je to opravdu slabota...když jdeme ven s Gabčou a Věruška v jednom kole mele ale jako fakt výborně je jí rozumnět mám trochu obavy, jeslti D začně někdy mluvit normálně :sunglasses: ale jinak ty dětičky +- staré jako je Pepíno a Dalík jsou na tom hodně podobně :grinning: tak neboj oni se nám rozkecaj :dizzy_face:
24. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si ten srazik ještě nechte projít hlavou, ale bude těžké se ve větším počtu nějak srazit. Jinak dopo je pro mě taky nějak kolem 10. hodiny, dřív se nevypravím. Odpo to ale případně zvládnu až tak na 4 hodinu. Jinak jsem schopná se přizpůsobit většímu počtu z Vás, nikam na určitý čas nedocházíme.

Lapa, kde pracuješ a jak to zvládáš, kdo Ti celý týden hlídá malou? Já to zatím dávám jen externě, vypadnout nemůžu, babičky hlídací nemám a manža chodí večer.

Šestou nemoc měl Pepíno před rokem, docela mě tenkrát vyplašil, měl dost vysoké teploty a vůbec nešly dolů. Tak ať je brzy dobře, iris.

Před chvilkou jsme se vrátili z výšlapu na Hrad, Petřín atd. Nádherný den, jen s dětmi to není úplná idyla. Neustále jsem řešila jídlo, pití, pročůrání, pády s obří krvavou modřinou atd. Jsem vyšťavená a do koupání tak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemůžu pondělky... jinak se přizpůsobím :grinning:
24. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tak to jste měli krásný výlet :slight_smile:) bylo sluníčko...a co ta modřina? Chodí ti už Pepča na nočník? Dála ano...a když jdeme ven tak nastvá problém...bo je zima na dávání čůrat ke stromu...takže jdeme s plínou a ten pacholek zadržuje a fakt se nevyčůrá...chjo ať už je jaro :wink:
25. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amino, střídáme se s přítelem, on je v práci vždy týden a týden je doma. Dělám v Praze v jedné redakci.

Já tu mojí píďalku asi roztrhnu jak hada. Vzala jsem jí včera a dnes ven, aby si ťapala po svých. DObrý to bylo, dokud se šlo tam, kam chtěla ona. Ale pak, když jsem zamířila domů, odmítla samozřejmě jít se mnou, začala se vztekat a lehat si na zem. Udělala to asi 5x, pak jsem vyšuměla, popadla jí do náruče a prostě domů odnesla. Samozřejmě za jejího obrovskýho řevu...
25. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa :slight_smile: Tomík má zatím záchvaty vzteku jen doma, zatím sám nechce běhat, jen za ruce, i venku, ale když nechce jít, tak si prostě klekne, i venku.
26. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

chtěla bych moc poprosit..nemáte některá v merku, kde se bude konat nějaký karneval na Kladně?? Volně přístupný?..nějak se mi nedaří pořádně nic najít. :frowning2:
Za případné info moc a moc díky.
:slight_smile:
26. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to netuším ale juknu se ti :wink:
26. led 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nic nenašla ale skus sledovat kamelot... kdyby něco takovýho na kladně bylo tam to určitě najdeš... :wink:
26. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dekuju za vynalozenou snahu :wink: diky moc..mrknu an ten Kamelot.
27. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě :o)
27. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Nejako nestíham :confounded:
Chcem sa vás opýtať, nemáte nejaké referencie na Cirkevnú materskú škôlku Radost na Bulharskej? Jedine tam asi Aurela vezmú...ale nepoznám nikoho, kto by tam mal dieťa...

Draga - Dalik je šikovný, my máme doteraz problém s cikaním :frowning2: :frowning2:

Iris - Tomik už je ok, nie? Šiesta nemoc rýchlo pominie....teda aspoň u Aurela to po osypaní už bolo preč za 2 dni.
27. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Tomík je ok, vyrážka zmizla v pondělí, včera jen dozvuky a dneska už nic.Je v pohodě...akorát se děsně vzteká :angry: Ale spí teď už 3 dny po sobě celou noc a sám v pokojíčku :dizzy_face:
28. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se mate a jak to dopadlo ss tim srazem???

Molly jak se mas???
28. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud vím tak sem moc lidí nechodí... takže domluvit sraz asi jentak nepůjde...
28. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .
tak konecne mam cas i ja neco napsat.
Ahojky Adajar,mame se fajn,chodime plavat ja i mala,ja na aquaerobic,coz je naprsoto super i proto,ze se vyhnu vecernimu uspavani Emy :grinning: osnese to manzel a ja si hopsam ve vodicce,uuuzasna vec.
o vikeńdu jedu k nasim na Sk.drahy nas zaveze a hnedjede zpatky,tak se aspon vyspi,protoze spanek naseho ditka je fakt hruza.
i postylku jsme ji dali na jinou stranu a dnes jsem ji dokonce dala pod hlavicku me nosene pyzamo :slight_smile:))musim rict,zespinkala 4,5 hodky a potom jeste 5 vkuse a to uz se fakt davno nestalo,tak nevim,jestli to pyzamo,ale spis nahoda.

Lapa ,to je teda vec,nedivim se,zes vysumela ja bych sumela uz hned 1x,jses dobra,ze si vydrzela tak dlouho :grinning: je fakt,ze co nadels,kdyz si prcek postavi hlavu,ze?

tak ja opet bezim,ditko se budi v kocarku,takze paa paaa zatim
28. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás s epořáýd chchrle a nudle :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad už ho to bobánka přejde...je to děsný...

emona u nás to čůrání přišlo ze dne na den...vůbec jsem nechápala :wink:

lapa a počkej na ty vycházky později to bude ještě horší...já když něco nutně musím zařídit beru kočárek, protože jinak bysme nedošli ani metr...Dála chce tam...já musím na druhou stranu a nevysvětlím mu to...scény na veřejnosti no už jsem si jich pár prožila ... :sunglasses:

bubli my si asi dáme sraz v porodnici až porodíš :slight_smile:)
28. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, mám svoje svatební šatičky!!!! Dám vám adresu do alba.
28. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa krásný mě se teda moc líbí ty čtvrtý ty jsou nádherný :dizzy_face: ale ty cos vybrala jsou taky moc krásný a sluší ti to by ses mohla vdávat z fleku :wink:
28. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no byl to boj :slight_smile: Nakonec jsem se rozhodla pro ty jednodušší a jsem fakt nadšená.
28. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa určitě v jednoduchosti je krása...ona taky je jiný je vidět naživo ...moc ti sluší :dizzy_face:
28. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek