• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ty co sis vybrala jsou nejhezčí... takže svatbička... že by jsme se na tebe přišli podívat?? :grinning: sluší ti to...

já mám doma furt svatební šaty... a takhle jsem kdysy vypadala (ale nevdala jsem se) http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=15699&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. led 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli ty sis ty šatky kupila? a proč jsi se nevdala? :wink:
28. led 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj já je kupovala... ale nějak mi je nejde prodat... teď už bych šla v úpně jinejch...
nevdala? byl mi nevěrnej (přistižen v akci s nej kamarádkou) a už jsme se vzájemně odcizili...
28. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa - satecky jsou moc pekny:slight_smile: jeste pak zavcasu pripomen tu svatbu, at se muzem kouknout nazivo

ja jsem si svatebni saty nechala usit (vdavala jsem se v cernejch) a ze je jako budu nosit i potom, no a nekdy ve svatebni noc k ranu jsem si v nich udelala podpatkem diru a nez jsem jsem je stihla dat opravit, tak jsem na ne byla moc brichata a ted jsem zas moc prsata, tak snad az dokojim, tak to splaskne a v lete si je trochu uziju (jestli zas neprijde brisko:slight_smile:))

bubli - to bych si myslela, ze se to da prodat nejake te pujcovne, ne?
28. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dneska jsme meli vystoupeni s brisnima tancema... byla jsem z toho nervozni, ale nakonec to docela slo... chlapi se na me prisli podivat a Simon docela dlouho vydrzel koukat i na dalsi tancovani
akorat tu ted na me jeste cekaj korektury :angry:
28. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa me se na tobe hodne libili i ty 3 saty, ale ty posledni jsou taky krase vypadas uzasne.
28. led 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli tak to jsi moc dobře udělala ...hajzl jeden... :wink: ale jak vidíš všechno špatný je k něčemu dobrý :dizzy_face:
29. led 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lapa...budeš nádherná nevěsta! Šatky ti moc a moc sluší! Z jakého salonu je máš?
Přidávám se...odkaz na naše fotečky...http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=11173&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D1250
29. led 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné fotečky...
jj ještě mít na tu svatbu penízky...
29. led 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lapa budes opravdu naaaadherna nevesta,moc ti to slusi uz ted,ja se vdavala v 5 mesici,tak jsem uz byla tak trochu kulicka :grinning: ,museli my vsit do satu kus latky na starny,abych se do nic vesla :grinning: zepredu to ani nebylo videt.

Bubli,opravdu hajzl a kamoska to radsi nekomentuju,nemam slov :unamused:

my jdem zachvili s Emcou plavata porad jeste chrni v kocarku.

Pikku,jak casto kojs pres den? a nebudi sa ti maly i v noci ze zvyku na kojeni? ja totiz jsem z Emy uz tak zoufala,ze po pulroce ji asi pomalu odstavim,pres den usne jenom v kocarku nebo na prsu uplne si to vynucuje a fakt je to neprijemne,silene to omezuje,protoze kdyz usne a chci ji da do postylky,hned je vzhuru a v noci to stejne jen,aby se mohla prisat.Myslis,ze by se to mohlo zlepsit kdyz bude jist tuhou stravu? je to fakt zavislak
29. led 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za chálu, holky :slight_smile:
Bubli, dobře jsi udělala, co s takovým volem... A penízky? nás to vyjde tak na 15tis. To je slušný, ne?
Iris, ze salonu Pavouček
Molly, tobě to nádohou moc slušelo!
29. led 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
to si mě pobavila... hezky si to napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
molly - ted uz kojim jen nez SImon usne a pak kdyz se k ranu budi (tak kolem 6). Simon byl kolem toho pulroku hroznej hladovec a kdyz zacal jist zeleninku, tak se to trochu uklidnilo. Uvidis, jaky to bude, az Emca zacne jist...
Jinak se mi zda, ze cim min Simona kojim, tim vic se ke mne tuli - je to roztomily:slight_smile: Brzo uz nebude dostavat ani to ranni mlicko a pak snad skoncime - planuju si to na zacatek brezna, to mu bude opravdu rok. Uz me stve ta kojici antikoncepce :unamused:
29. led 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
piku: bereš cerazette? já byla ráda, když jsem ji vysadila, zbyla mi 2 platíčka, prodám je sousedce, ta to bere, já mám teď lunafem...ale ten doberu začátkem března...a pokud se manža nerozmyslí, budu snažilka.

lapa: já měla ze salonu Vlasta za bezva cenu...
a vůbec...nás taky svatba nevyšla až tak draho, páč jsme si sami vařili, dorty dělala známá, výzdobu naše sestřičky, něco na to jsem nakoupila za rozumné ceny a zbytek bylo z lesa :wink: maso bylo manželem ulovené, něco alkoholu jsme dostali,něco koupili

holky, nechcete na noc místo kojení dát večer UM? třeba to víc zasytí
30. led 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
iris uz jsem nad UM premyslela taky,ale spis si myslim,ze Ema se opravdu budi jen proto,ze se chce prisat ani tak hlad asi nema,fakt nevim co si mam myslet.pockam jeste chvili jak ji bude pul roku a pak asi dam vecer UM.

proc vam Cerazette nevyhovuje? musis rict,ze je to jedina HAK s ktere jsem nenabrala,hrozim se toho kdyz opet zacnu brat normalni,vzdy jsem to spatne snasela,Cerazette je jedina co mi vyhovuje.
30. led 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mně nevadila...ale ta cena jo... asi 620,-- Kč :confused:

jsou ta UM přímo na noc
30. led 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
cerazette - ja ji beru asi od cervence a nekdy od konce listopadu me zacla zlobit - jakoze mivam takovy trochu menstruace, trochu spineni a treba kazdych 14 dni... ptala jsem se svyho gynekologa, rikal, ze to je normalni, ze tyhle prasky nejsou dokonaly a at uz nekojim:slight_smile: tak jeste doberu, co mam...

mne se zda, ze simonovi zabira i ta kase na spani od hami nebo od koho, ale to je asi az pro starsi...
30. led 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a co bude s tim kafem? pristi tyden? (teda jen doufam, ze se SImonovi nerozjede ta rymicka, co ma - vcera jsme poprve pouzili odsavacku...)
30. led 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to UM na noc myslim,ze zakoupim ted jak pojedeme k nasim,protoze se obavam,ze tam bude spat jeste hur nez doma.
takze ja na kafco pristi tyden nemuzu budu u rodicu na SK.

jnak je fakt,ze ja ted uz vic nez tyden mam spineni a jde mi to pekne na nervy protoze je to takove ani to ani to,ale bolesti jsem mela jako prase.
30. led 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
čauves kočky. Tak máme prstýnky :slight_smile: Krásný, ocelový, za 2000,- :wink:
30. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci fotečku... :wink:
30. led 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké... a nebojíš se že ty kamínky vypadnou? a svatba za 15000 kč? kde máte oslavu... a kolik lidí?
30. led 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Lapa, prstýnky jsou úžasný, i šaty jsi vybrala dobře. Tý jo, hned bych se zase vdávala, docela ty starosti kolem závidím, bylo to fajn období :wink: Na radnici 23.5. taky dojdu na mrkandu. My to před čtyřmi lety měli v zámecké zahradě, počasí tedy zrovna ideální nebylo, ale výzdoba vypadala kouzelně.

Pik,
no já jsem stále pro to kafe, stačí udat, kdy a do Oazy či jinam dojedu. Bubli, nemůže v pondělí, Lapa snad bude už příští týden moci, tak se snad domluvíme. Já bych tedy hlasovala pro úterý a je mi fuk jestli dopo nebo odpo. Oni jsou příští týden jarní prázdniny a my máme od středy nevlastní dceru, tak když bude na vrchovině dostatek sněhu, mizíme na chalupu. Ale další týden už mám zase volnější.

Bubli,
tedy jsi borka, když jsi tomu nevěrníkovi dala vale. Hlavně že ulítl včas a ty ses mohla rozhodnout. Každopádně to muselo být zapeklité, když v tom figurovala ještě ta nej kámoška. Kam chodíš na to plavčo pro těhule? Je fajn, že na budoucí maminy takhle myslí, zrovna mi dneska v jednom fitku nabízeli, jestli by mi nevadilo chodit na jógu s těhulema. Se s těma akcema pro břichaty roztrhl pytel :grinning:

Molly, si to u rodičů hezky užij a hlavně využij hlídání. No, já jsem skeptik, ale na tu UM moc nesázej, že bude lepší spaní. Já s ním tedy zkušenost nemám, ale dvě známé říkaly, že žádný rozdíl, prostě prcek stejně špatně spal, i když se na noc napucnul sytější stravy. Prostě je spíš obdobím. Ale třeba to u váss bude jiné.
30. led 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ami a ty jsi těhulka??? chodím do aquaparku je to každé pondělí...
30. led 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Dragi, s nočníkem to u nás přes den doma funguje, střídá nočník a velký záchod dle nálady. Jen je tedy zatím borec v čurání, velkou potřebu zásadně do plen nebo slipů, čuňák :rolling_eyes:
30. led 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, ne, až teď mi došlo, jak se to dalo vyložit :sweat_smile: Jen že si teď všímám, nebo narážím na dost věcí pro těhule. Naštěstí mi paní našla ještě volná místečka na normál józe :wink: Potřebuji se rozhýbat, ale jen mírně, jsem děsněj lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně jsem pátrala, jestli se teď od pololetí rozjíždí i něco pro matky s dětmi.
30. led 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
si zajdi na aikido... tam tě naši borci rozhejbají a navíc je tam sranda... a naučíš se sebeobraně... :grinning:
30. led 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík kladenacky :slight_smile:
nakukuji a je tu
amina že sjme si tenkrát psali na beremku?ty jsi z Kladna??

lap krásné šaty..hezké prstýnky svatbičku ti závidím :dizzy_face: je to úžasný den :dizzy_face: :dizzy_face: také jsme to měli v zámecké zahradě :wink:

ad kdepak jsi?jak se máš?

bubli pamatuji kdy jsi byla na začátku těhu a ty už máš pupek :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek