• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
a kde si celou tu dobu byla :grinning: jj už to mám za pár... :frowning2:
30. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale o mimi jsme přišli :frowning2: tak jsme se dávala do kupy :frowning2:
30. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je mi moc líto... hlavní je že ste se dali dokupy... já málem taky ale rozdejchali jsme to... držím ti palečky... hlavně se nesnažit, ono to přijde samo :wink:
30. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli to se ti řekne minule jsme se také snažili a vyšlo to :wink: tak doufám že i ted....... :dizzy_face: :dizzy_face:
copak bylo vám??? :confused: :confused: :confused:
30. led 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 3 měsíci jsem začla krvácet s tím že můj doktor řekl hrozící potrat a v nemocnici jsem musela furt ležet a ležet a doma jsem taky proležela a nic nedělala jen chodila na wcko ale ten odbornej název co to bylo si už nepamatuju... ale v nemocnici jsem byla dvakrát...
30. led 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak hlavně že to dobře dopadlo :wink: ted už to máš za pár!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky
30. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj děkuju... ještě by to chtělo vyřešit ty finance :unamused: :wink:
31. led 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami - my jsme v utery tak do pul 1. na plavani, ale potom by to asi slo... kdyztak to Simon prospi :sunglasses:
31. led 2009 ve 02:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný ráno :slight_smile:

mury čus :slight_smile:)

bubli a co to máte pořád s těma financema???

kačí tak to u nás se čůrá ve velkém ale bobek jaksi na nočník ne a ne :grinning:
31. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragoušku ahojík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jelikož teď beru cca 7000 kč a přítel cca 15000 kč a měsíčně splácíme 20500 kč tak si spočítek kolik nám zbyde :frowning2:
31. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury ahojky ja nestiham to vis more praqce jinak jsem byla teda u vas.

bubli no jo no musi se chlap snazit ted teda ten tvuj.
31. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
snaží se až na tu koupelnu :grinning: nějak to zvládneme :grinning:
31. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli buď v klidu...my máme hypo na 35 let :slight_smile:)) taky mám 7600,- na mateřský :sunglasses: no nějak se to musí překlepat...zkus nakupovat po bazárkách, na mimibazaru...ono to půjde :wink: a musíš dlouho kojit tím ušetříš :grinning:
31. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad a jsi spokojená byli hodní???
1. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: čím víc se mi to blíží tím víc nedokážu něco udělat... navíc jsem chytla asi chřipajsnu...
1. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli chřipajznu žeň pryč...no holka máš to zapár je to šílený jak ti to uteklo :dizzy_face:
1. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury jo byl to mladej pan doktor a venoval se maximalne.
1. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, ať jsi co nejdřív v pohodě bez chřipky!

holky, tak se nám v pátek minidámská jízda povedla...napřed jsme byly pokecat v nekuřáckém baru a pak chvilku zatancovat ve Stodole :slight_smile: asi jsme tam byly nejstarší, ale bylo nám to úplně jedno, po dlouhé době jsem si zatrsala
2. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris co je vek?? Ja myslim ze je nam vsem porad 20 ne?? :grinning:

Jinak je super ze jsi si to uzila.
2. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: jasně :wink: cítím se pořád mladě... :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no to je dobre. Je ty mas novou fotecku???
2. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli,
jestli kamínky vypadnou, nechám si tam dát prostě jiný :wink: No a cena - počítej: 1000,- obřad, 2000,- prsteny, 5000,- šaty. Chybí ještě kytky a hospoda. Ale bude nás jen 10, budeme mít jen tříchodové menu. Tak myslím, že se do těch +- 15tis vejdem. Možná to bude o něco málo víc, ale ne o moc.

Amino,
taky jsem chtěla v zahradě, ale poplatek 4200 je moc :unamused: Půjdem se tam pak jen fotit.

Na kafe bych šla. Co třeba zítra? Pak mám dost nabitý program... Ale nevažte se na mě.
2. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo Bubli, jakto, že splácíte takový sumy?
Jinak my jsme taky hypotékoví, na nějakých 22 let...
2. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

zdravím Vás po delší době. Lapa máš moc hezký šaty i prstýnky :slight_smile:. My jsme se taky s přítelem chtěli začátkem června brát, ale zatím v tom nic nepodnikáme a mě se do toho ani moc nechce, asi počkám až prcek trochu vyroste, protože takhle si to vůbec neužiju a celý den budu běhat jen kolem něj. Ale co máme dítě tak bych se už chtěla vdát, stejně mi všichni říkají paní Stříbrná, tak už si pomalu zvykám. :slight_smile:

Bubli proboha, co to všechno splácíte? My máme taky hypotéku na 30 let a docela vysokou, ale platíme jen 12 tisíc měsíčně a to se ještě dá. 1500 na měsíc Vám přece nemůže stačit i kdyby jste jedli jen rohlíky... :frowning2: A dítě je docela velká finanční zátěž... Ten tvůj se asi bude muset začít víc otáčet. :slight_smile: Brigádky a tak.
2. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty, plně tě chápu, taky bych počkala, dokud nebude Davídek větší. Za rok by to bylo optimální, ne? :wink: A Paní Stříbrná, to je krásný příjmení... :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám, že se tu domlouvá kafčo, taky bych se přidala ...:wink:
2. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky tenhle týden kavčo už asi nezvládnu, zítra musím něco pořešit a ve středu nejspíš odjedeme za sněhem. Příští týden má od po do st volněji, můžu odpo i dopo, tak se připojím. Já raději plánuji vše s určitým předstihem, protože když mám plonkové dny, hned něco vymyslím, abych se nenudila.

Lapi, tak to poplatky za posledních pár let museli zvednout, my jsme za obřad v zahradě, myslím, neplatili čtyři tisíce, do toho bych asi taky nešla. I když já si zase přála obřad v hezkém, byť připlaceném prostředí, ale fuk mi bylo, jak moc na úrovni bude hostina. Navíc jsem nezvala moc lidí, jen rodinu a pár fakt dobrých známých. A ono i tím, že obřad byl až v 15 hodin, vše bylo cenově přijatelné :slight_smile:

Bubli, splácení máte pekelné, to já bych z toho nemohla spát. Už takhle mě občas přepadají děsivé sny a to splácíme o pár tisíc méně. Nešly by splátky rozložit na více let, když teď bude mimi? Zajděte za věřiteli, třeba to půjde jinak a lépe.

Murynko, to je asi shoda jmen-přezdívek, já na beremku nikdy registrovaná nebyla. Je fajn, že už se cítíš líp a neházíš flintu do žita :wink: Držím palce, ať se brzy zadaří.
2. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, kony a kdokoliv - kafe zitra odpo? (kdyz nebude moc hnusne, to by se mi po plavani nikam nechtelo :sweat_smile: ) nekde v ty oaze?

my jsme se se svatbou rozsoupli - dostala jsem od babicek 30 tisic:slight_smile: a udelali jsme velkou zranici... mame velkou vyhodu, ze muz mel svuj byt, tak to nemusime tolik resit (horsi je, ze ma vzdycky praci jen na dobu urcitou :confounded: )
2. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak už máme dětskou doktorku (v tý litevský ve zdr. středisku)
dneska jsem byla u svého doktora naposledy... od příštího týdne chodím do poradny do nemocnice a tento týden jdu s přítelem už na ten kurz... tak jsem zvědavá...
jinak dohromady máme dluh 495 000 kč a to splácíme za 11000 zbytek je nájem, eurotel, internet a UPC... a pochybuju že společnosti u kterých mám ty půjčky my to prodlouží když už teď mám maximum těch 7 let... a konsolidaci my už na MD nikdo nedá a když jsem mohla neměla jsem na to na nemocenský příjem...

už sem probrečela dost nocí a fazolce to nedělá zrovna nejlíp takže se snažím sehnat co se dá..., našla jsem jednu paní na netu co my daruje zadarmo nějaký věcičky i velký velikosti takže taky něco málo budu mít... ještě tak pokukuju co kdo daruje... jinak máte výhodu příbuzenstva na nás se všichni vys...

njn zlatej bejvalej... co mě vykopl tak jsem do toho spadla a teď cca rok se dávám konečně dohromady...

svatební šaty doma mám takže jen přítel by si musel sehnat... a v jaký hospůdce to máte pro těch 10 lidí?
2. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek