• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
No, Pikk, s tím kafem nevím, Beruš dnes začala nějak pokašlávat :(
2. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa - hmmm :frowning2: no v tomhle pocasi neni divu...
2. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli když něco budeš chtít určitě taky něco můžu dodat...pokud ti nebude vadit třeba nevypratelný flek a podobně bo Dála je prase jako hrom :wink: se můžem pak domluvit...
2. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bubli, máme salonek v Korzu :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikk, lapa - dnes máme doma tatínka, tož se mu budem věnovat, a mmch, Věruš taky trochu pokašlává :rolling_eyes: Co středa, čtvrtek odpol? Když nebude hnusne... :wink: a děti budou OK...

Holky, musím se svěřit, byly jsme s Věruškou minulé úterý na cvíču pro děti a ona tam řádila jak drak, hrozně se jí to líbilo :slight_smile: a jak pak hezky spala :dizzy_face: :grinning: Jsem nadšená...chtěla bych zkusit zajít v pátek do Spirály...nebyla jste některá už náhodou ve Spirále cvičit s dětma(Dragi, pamatuju na ten Tvůj "hrůzný" zážitek"s malým Dálou... :sunglasses: )? Ono je to teda až pro děti od dvou let...asi ne , že :sunglasses:
3. únor 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kony - klidne ve stredu nebo ve ctvrtek - napis, jak se ti to hodi:slight_smile:
a kde jste byly na cvicu pro deti? to ale bylo taky nejaky pro deti od roku a pul, ne? taky bych se SImonem nekam chodila, ale je jeste asi moc malej...
3. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikk, byly jsme ve WellDone v centru u Humanicu. Je to cvíčo od dvou let...

Pro menší dětičky mají něco právě v té Spirále v Litevské, dneska jsem na to koukala, měla by tam s dětma cvičit rehab. sestra ze stacionáře Zvonek, chodily jsme k ní s Věrkou a je dobrá...zkus se kouknout tady : http://klubspirala.xf.cz/index.php (rozvoj správných pohybových návyků kojenců....)

Já jsem tam ještě nebyla, chystám se vyzkoušet to cvičení co je v pátek, ale Draga byla na "hrátky s robátky" a nebyla moc nadšená, tak třeba Ti k tomu něco řekne sama :wink:

Pikku, tak já bych vyrazila hned zítra odpol.. a kde se sejdem? Přidá se některá?
3. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra je srazík? a kam chcete jít? no já nevím... možná se přidám podle toho jak my bude... v poslední době proležím skoro celý dny...

draga: so moc hodná, kdyžtak se pak domluvíme :o)

klub spirála? to mám přes ulici :grinning:
3. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bubli, no srazík... :sunglasses: uvidíme, jestli se vůbec domluvíme, no upřímně, ani nevím, kam bysme zašly, ale snad můžem zkusit ten dětský koutek v Oáze?? Kouknu na to, jsetli bude nějaké info...

Pikk, z které části Kladna vlastně jsi? Já z Kročehlav...
3. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak bližší info k dět. koutku v Oáze žádné, jen že se jmenuje Pohádka...tož, můžem to zkusit...?Já bych to předběžně viděla zítra odpoledne tak mezi třetí a čtvrtou, poslední dny V. nějak vyspává, třeba teď pořád ještě chrní...Jak Vy?
3. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
U mě změna plánu, všude leze sníh ve velkém dolů, takže nikam nejedeme. Musím na ty prázdninové dny vymyslet pro starší dcerku nějaký jiný plán.
Každopádne, budu vás sledovat, jestli naplánujete něco na zítřek odpo, tak za Vámi asi do dětského koutku do Oázy zajedu. Tedy taky mezi tou 3 - 4 hodinou.
To cvíčo pro prcky ráda s Vámi proberu, já zase našla nějaké, které startuje od poloviny února ve fitku u Plusu.
3. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
čus tak jsme vám psala a ten malej zlobivec mi vypnul PC :slight_smile:)

k dětskému koutku v oaze nevím přesně ale byla jsem tam kuk a je to koutek kde berou děti od 3 let, pak je tam klub pohádka a to je hlídání dětí snad od 3měsíců a stojí to asi 80Kč na hodinu v ceně je plínka a bla bla bla tak nevím jeslti to je správný typ koutku co hledáme...ale možná se pletu a můžem tam s dětma taky fakt nevím...

ke spirále jediné ...Hrátky s robátky nebrat...jinak vím, že tu holky psaly o masážích a nějakých aktivitách a chválily si to...

Gabčo kdy jdete cvičit my v pátek máme tatíčka v práci...že bysme to zkusili :wink:
3. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo aholky musím vám napsat, že moje kamarádka (no spíš spolurodička) otvírá něco jako KUlíška tady v Kročehlavech...kolem 15.2. by to měla otevřít...bude to kousek od nás jak je škola 7 a 8. kousek od Václaváku...takže budeme mít kam chodit... :wink:
3. únor 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem taky z Krocehlav - bydlim hned u Vaclavaku... jestli jsou ty oazovy koutky divny, tak myslim, ze byl jeste takovej koutek v kavarne u toho hriste naproti kauflandu (doufam, ze vite, kde myslim - ja nikdy nevim, jak se co jmenuje), ale nevim, jestli to funguje i pres zimu, budu rada, kdyz to nekdo rozhodnete :grinning:
Jinak 3 hodiny jsou ok.

kony - k pani rehabilitacni ze Zvonku chodime do Zvonku, takze to pro nas neni uplne ono:slight_smile:

dragus - no tak to se tesim, az to tvoje spolurodicka odevre:slight_smile: :grinning:
3. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
pikku to u Kauflandu se jmenuje Opávka teda my tomu tak říkáme ale já tam moc nemusím, je to tam maličký a hodně plný :slight_smile: v létě to je super, děti na hřišti a my venku ale v zimě to je na prd...

hele já nevím jak to v té Oaze je ale spíš mi to přišlo jako koutek na odložení dětí, ale fakt jsem se neptala, došli jsme jen ke dveřím dovnitř už jsem nevlezla :wink:
3. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky muzem tu Oazu vyzkouset a priste budem vedet:slight_smile:
3. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, tak my vás teto týden neuvidíme :(

V té Oáze je to myslím právě ten odkládací koutek, jak psala Draga. teda ale těším se na to nové zařízení...
3. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Bubli, kdybychom neplánovali druhé, tak bych taky darovala...leda, že bych věděla, že to bude holka :wink:
Draga: Tom mi vypíná PC běžně...

Včera jsme byli v té Praze, Tomík byl úplně úžasnej cestovatel, nebrečel, na všechny v práci se smál, všechno zkoumal...vydržel celý den.To jsem se divila!

Nevíte, jak je tzo s daňovým přiznáním, když jsem loni pobírala peněžitou pomoc v mateřství, propláceli mi dovči a jinak jsem měla jen rodičák? Nemůžu se dovolat na mzdovku :angry:
4. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se ten koutek na hřišti u Kauflandu úplně blbej nezdá. Byla jsem tam asi před 14 dny, kolem poledne tam bylo zcela vylidněno, s námi tam byla jen jedna milá holčička. Prostor to není veliký, ale mají tam zcela novy domeček s klouzajdou a pár hraček v plastovém domku. Je fakt, že když se tam nahrne více dětí, je to malinký, ale jinak dostačující. Teda byla tam trochu zima, bez bačkůrek bych tam už asi s malým nešla. Jinak dobré drinky, dortíky, ale trošku nepříjemná obsluha. Zase se tam ale neplatí žádné vstupné a na prcky je vidět, nemusí se za nimi nikam lítat. Toť moje vcelku čerstvá zkušenost.

Taky jsem zvědavá na nový koutek, už aby to bylo.
4. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak to vidite? chce se dneska nekomu nekam?

Bubli, kdybys pak chtela nejaky klucici veci, tak se ozvi - ty neutralni a uplne miminci jsem vetsinou uz poslala dal
4. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jé, tu se to pěkně sešlo...

Pikk, Ami i ostatní eventuelně přidavší se, dnes nikam nemůžem, Věruš měla v noci horečku a soplí a kašle jak starý tuberák, chudinka, tož musíme chvíli počkat... :frowning2:

Dragi, to cvíčo Spirální je od devíti do desíti, asi bude lepší tam pro jistotu předem zavolat, aby bylo místo, půjdem teda příští týden..

Ami(Káťo), jj, máš pravdu ve WellnesPro bude od 18. února cvíčo pro děti od 18m do 3 let, taky bych to zkusila, Věrka to tam zná, protože tam se mnou chodí každy čt na cvičení a nechávám ji hlídat...uvidíme, pak to buď budem střídat nebo jestli zvítězí cena??? Wellnes- 65/hod a Spirála 40/hod...

Opávka koutek - taky jsem si už všimla, že tam mají novou "výbavu" v podobě toho domečku s klouzkou, navíc, tam se opravdu dá posedět, podrbat(pokecat :sunglasses: ) , a to je dost lákavé :dizzy_face: tak se asi na Oázu vyprdnem, což?
Ta mě jen tak napadla, taky jsem tam nebyla , jen švagrová tam prý byla se synem, ale nic bližšího nevím...

Holky, dám vědět, jak jsme na tom s nemocí, pač někdy V. celý den proleží a druhý den ráno zas skáče a řádí, tož v tom aby se čert vyznal...Na všechny se těšíme! :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kony - tak to je mrzute, hlavne at je Verusce lip
a kdeze je wellness se cvicenim? no, pro nas by to bylo az od zari, ale muzete to tam zatim okouknout:slight_smile:

my asi vyrazime do DM pro zasoby na hory, tak Ami, kdybys dneska chtela kafovat v Opavce, mas v IP muj mobil
4. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky je ten srazík dneska?

jinak děkuju za výpomoc ale včera my jedna paní dala 7 tašek po holčičce... odkaz na fotky najdete v mím albu u tabulky velikostí... takže mám zásobu a jsem za to moc ráda :o)
4. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se vrátila z oázy... nikdo nikde nebo jsem vás nepoznala :grinning:
4. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli, nakonec jsme nic nedomluvily - s detma je to vzdycky komplikovany - tes se :wink:
Koukala jsem na tvoji miminkovou vybavu, vypada to dobre:slight_smile: Mne se moc libej ty holcici saticky - skoda, ze to kluci nenosej :grinning:
4. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se Pikku, já se dostala na net až teď, v poledne jsme byli venku a odpo jsem s mrňousem skočila do peří. Pošlu Ti mobil též a domluvíme se, zkusíme tu Opavku u Kaufoše, pro začátek to bude ideál. Možná by bylo lepší to předpolední kafíčko, než se tam odpo nacpou vyspinkaná robátka. Já můžu od pondělí do středy, tak se snad přes víkend vyladíme a spácháme to. Třeba se přidá i Kony s vymaroděnou Věruš.... Kam razíte na hory?

bubli, já taky slintám u holčičích věciček. I v obchodech mají vždycky větší výběr na holky než kluky. A v bazárkách je vůbec výběr v tomto směru bohatší, asi jsou kluci větší čuňata a jejich hadříky už nelze posléze prodat :grinning: Kdyby Ti něco zásadního chybělo, písni, pohledám, já stejně pořád váhám, jestli půjdu do druhého :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kony (gábi), se vymaroďte, snad je to jen krátkodobá virózka. Když ne na kafi, tak třeba toho 18.2. se potkáme na cvíču, určo se chystáme. Snad to mrňouse chytne, musím ho nějak zabavit, doma mi přerůstá přes hlavu. Na jaké cvíčo tam chodíš ty ve čtvrtek? Já zatím zkouším tu jógu, je v neděli od 17 do 18 hodin, docela mě to bavilo.
4. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem chtěla taky kluka.... a jest-li ze mě vyleze kluk tak bude nosit šaty :grinning:

takže o srazík jsem teda nepřišla... než se domluvíte tak pak přijedu s kočárkem i já...
4. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ami - my budem pryc ted od nedele do nedele, ale pak to snad vyjde:slight_smile: Jedem do Krkonos - od manzelovy prace - bude tam veselo, vsichni ted maj maly deti, bude to trochu jak jesle na vylete :grinning:
Akorat doufam, ze se Simonovo posmrkavani nejak nezhorsi, ted jsem mela dojem, ze ma teplotu, ale jeste jsem ho nemerila, uz byl moc spaci...
4. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ami děkuju... ale co my chybí to asi zjistím po porodu :o)
vím jen že nemám hřebínek a nůžtičky a když bude větší výplata musím nakoupit prací prášek a útěrky na prdýlku, šampón a mýdlo nic víc my asi nechybí jo a plínky :grinning: to nakoupím z porodnýho...

jůůů já chci taky na hory... jsem tam nikdy nebyla... ale já bych chtěla do jeseníků tam jsou ty kruhy nebo co to je... neumím lyžovat takže bych si to tam vychutnala na kruhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jóga? no nevím... co takhle to aikidó :wink:
4. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabčo tak to mě mrzí Věruška už asi taky chytla to co Dalís ale ten teda neměl naštěstí teploty...tak ať jste brzo fit :wink:
jinak to cvíčo od 9 pro nás nic moc...Dála do 9 spí...a holky jak je to v tom u toho Plusu od kolika do kolika...nějaké info moooc prosííím :wink:

mě ta opavka právě přišla vždycky strašně narvaná...ale je jasný, že v poledne tam moc dětí nebude to všichni chrní :grinning:

Kačí já právě též začla uvažovat o tom, zda vůbec druhé mimi...po tom co se přihodilo před těma Vánocema se mi ani moc nechce :pensive:

holky ať jsou dětičky zdravý a brzo se snad nějak sejdem...možná že než se domluvíme bude jaro a krásně tak to rovnou vezmem na Sleťák :grinning:
4. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek