• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Pikk, to bude veselo, si to užijete. Alespoň se budete moci střídat v hlídání, když budete chtít vyrazit na svah. No jo, rýmičky, kašlíky, to je furt dokola. Děti umí plány hatit :grinning: Já kamkoli jedu, cestuji s pěkně vybavenou lékárničkou. A nejen tou, neumím se nikdy sbalit do malého batůžku. Snad z rýmy nic víc nebude, budu se na Vás po návratu těšit :wink:

Bubli, to je fakt, že možná až se uvidíme, ty dojedeš s mimčem.
To jsi dobře vybavená, už ti chybí jen drobnosti za pár korun, tedy kromě prášku a plínek, tam se člověk nedoplatí. Slušnou kosmetiku za dobrý peníz prodávají pro mimča v DM - je to jejich řada. Užívej relaxu a vyspávání, já na to doteď vzpomínám. I kdybych kolikrát mohla, už se nevyspím tak jako před porodem, člověk je furt jak na pérku.
Jóga dobrý, já jsem lenoch a tady se u toho skoro furt leží, což mě ba :grinning:
4. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aikido by tě rozhejbalo... a stím spánkem jak se to vezme... s tím pupkem a raníma křečema taky nic moc...
4. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dnes šla s malým k doktroce, že ho konečně naočkuje a zase jsme odešli bez pigárka. :frowning2: Doktorce se zdá, že má zvětšenou slezinu a hned dneska jdeme do nemocnice na utz, tak mám strach... Říkala, že to může být hovínko a nic z toho nebude, ale tvářila se dost vážně. Co to znamená mi neřekla, prý to může znamenat spoustu věcí a nechce mě zbytečně strašit, musí se pak udělat další vyšetření a uvidí se... Ach jo, jestli se to potvrdí, tak asi nebudu pár nocí spát... :frowning2:
5. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty a k jaké chodíš mudře jsme to zapomněla? jak to našla pohmatem??? ty jo tak ať to je jen nějaká pitomina a Davídek v pořádku :dizzy_face:
5. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik, tak Věruš už bez teploty ale má ksichtík jak červenobílá panda, kolem očí a pusy je celá červená od rýmy... :fearful:

Káťo, ve čt chodím na "Pavlu Trskovou", myslím že to je step body či něco podobného...

Dragi, holt máš spáče :wink: To cvíčo od 18.2. snad ještě nebylo vyvěšený od kdy do kdy, s kým a tp. jestli se tam příští čt dostanu, tož dám vědět...
5. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty , neděs se, u malých mimi radši víc vyšetřit a prohlížet, aby se něco nezanedbalo...tak ať Vám to hlavně dobře dopadne!
5. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, ani nevíte, jak ráda bych někam vyrazila, jsme dva dny doma a Věrís mě tu skáče po hlavě :astonished: Fakt se těším až zas bude zdravá...my jinak pořád někde rajzujem...aachjo
5. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak není třeba čekat do čt, našla jsem to v kamelotu, to baby cvíčo ve Wellnes Profi u Plusu je od 18.2 od 10.00-11.00
5. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak tady máte čerstvé fotky jak výbavy, tak našeho bytečku 1kk, postýlky a nakonec se nelekněte toho tlustýho pupkatýho strašidla :grinning:
http://bublinka9.rajce.idnes.cz/fazolka/

jinak někdo tu scháněl karneval na kladně tak v kamelotu teď něco je, klidně to sem napíšu pokud chcete...
5. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
je mi jasný, že se Ti po tom zážitku do ničeho dvakrát nechce, člověk už to bere asi jinak. Vůbec s tím prvním miminem se nějak spousta věcí neřeší, teda aspoň já, o ničem špatném jsem vůbec nepřemýšlela. Pak si stačí přečíst pár smutných příběhů, nebo si tím projít a je to najednou jinak. Ona se asi musí hodit do pohody psychika, tak vyčkej. Já už si taky jako mladá matka zrovna nepřipadám a navíc nejsem vůbec trpělivá, často vyjíždím, jsem podrážděná, ječím. Tak nechci, aby dítka měla ze mě trauma. A když jsou dvě, vím, že mě spousta věcí bude startovat víc a víc. Prostě počkám rok, dva a uvidí se. Ono zase takový voňavý miminečko...

Mně právě to cvíčo pro prcky od desíti přijde ideální. My se taky hrabeme z postele mezi 8 - 9 a teprve v deset nejdříve jsem schopná nás někam vypravit. Jen prý očekávají nával, tak se mám víkend předtím informovat, případně zapsat.

gábi, přesně, my taky stále musíme někam ven, nějaké akcičky. Doma je to nůďo a hlavně mrně vymýšlí děsný blbosti. Nejdéle jsme byli kvůli nemoci doma týden a to jsem musela alespoň já každý podvečer někam na hoďku, dvě pryč.

Marty, klid, vím, že se to lehko řekne, ale fakt se doktoři spíš jistí. Já řešila a nervovala se taky s pár věcma a nakonec to vcelku dobře dopadlo. Nejdříve se jim od počátku (už na utz) nezdála velikost hlavy, když mi řekli, že je neměřitelné velikosti a že proporcionálně vypadá na konstituci amerického fotbalisty, nevěděla jsem, jestli se mám děsit porodu a následných potíží nebo se smát. Máme fakt oooobří kebuli, ale je to rodová věc, i když nejdříve jsme absolvovali pro jistotu spoustu vyšetření a fontanela se nám nezatáhla doteď :sweat_smile: No a pak přišlo dušení po vypití UM atd. atd. Neboj, všechno má řešení, určitě to bude dobré. Písni, jak to dopadlo.

Bubli, prcek má fakt moc krásné věcičky, nejvíc jsem se rozplývala u těch džínových sukének, už kvůli tomuhle čančání se snad o tu holku ještě pokusím:grinning:
5. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a já chtěla kluka :angry: :grinning:
5. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Marti: držím palečky, ať je vše ok.
Tomšík má nějakou rýmu.
Nám zatím platí ta dohoda o druhém mimi, takže mě čeká už jen jedno platíčko HA a pak to zkusíme a uvidíme.
6. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak naštěstí to dobře dopadlo, doktor na utz nic neobvyklýho nezjistil, jen říkal, že je hodně napitý a ten plný žaludek tu slezinu může vytlačit a na omak se pak zdá zvětšená, takže hurá, to se mi ulevilo, takže na očkování jdeme repete v pondělí. :slight_smile:

Dragi, chodím ke Kindlový, ta má ordinace v Doksech, Hostouň, Velká Dobrá a Unhošť.

No mě zase dnes zkolila chřipajzna ach jo... :frowning2:

Tedy Bubli, ty máš věciček, to malá ani neunosí, ta paní ti dala moc hezké věcičky. Já jsem taky dostala zadarmo ohromnou plnou tašku věcí po jednom klukovi, jenže jsem to nakonec celý dala pryč a vzala si jen jednu mikinu. Ty věci byly hrozně zničený a vypadaly spíš jak po třech dětech a ještě se 70. let. :grinning: Dáda by v tom vypadal jak sociálek. :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty uf to jsem si oddechla za tebe a za Davídka :slight_smile:)

my dnes máme 2 roky :slight_smile:)) jdu péct dort a zítra nás čeká oslava tak se tu neukážu pa pa
6. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty, to je skvělá zpráva... Ty doktoři uměj vyděsit,co...
Iris, já mám taky už jen jedno platíčko, ale snažit se začnem až na podzim...

U nás už je kašlík skoro pryč, ono to teda nebylo nic hrozného, ale radši jsme byly od lidí dál :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavní je že jste zdraví... doktoři občas umí vyděsit...

co neunosí to prodám aspoň budu mít na plínky...
6. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty já jsem dostala takových tašek s věcičkama plno... jedna byla fakt luxusní...zato ty ostatní...pletený svetříčky, hrozný věci :slight_smile:)) ty jsem rovnou vyhodila...se omlouvám ale to by snad nedal dítěti nikdo :grinning: horší je to teď to už musím všechno kupovta a na kluky je toho žalostně málo :astonished:
6. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co v dětským ráji na kladně? http://www.firmy.cz/detail/674232-petra-lukesova-kladno.html
tam mají slušný ceny... já tam koupila celou výbavu pro mimčo...
6. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo mimibazar...
6. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jj na MMB něco sem tam kupuju ale stejně na holčičky je toho víc :wink:
6. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: musíš říct přítelovi aby se příště víc snažil... :wink:
6. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě aukro... tam někdy taky seženeš dost dobrý věci :wink:
6. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, to máš pravdu, že na holčičky by se krásně nakupovalo a na kluky nic nemaj. Taky mě to mrzí. Mimibazar je dobrý, ale oblečený tam moc nekupuju, já si to raději omakám, jednou jsem si tam objednala bundu a byla nic moc, tedy na fotce vypadala daleko líp...
Já jsem taky ty lidi podezřívala, že mi tu tašku nedali z lásky k bližnímu, ale že se toho potřebovali zbavit, všechno to mělo fleky, bylo to zapraný, vytahaný, děravý, smradlavý a fakt jak ze 70. let, nic moderního. K tomu mi přidali chůvičky, který vůbec nefungovali. :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží na koho natrefíš... já jsem byla zatím spokojená ale já spíš obchoduju na aukru... tam je to poctivý... :grinning:
6. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně zas připadá, že na kluky je to oblečení zajímavější. NA holky je všechno růůůůžové :unamused: Já teda Berence kupuju často klučičí hadýrky. Na MMB nakupuju často a zatím jsem až na jeden případ spokojená.
6. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky připravuju věci pro miminko do porodnice a tam píšou 5 ks plen myslí látkových na nožičky? nebo jednorázových?
6. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já když rodila tak v porodnici nám úplně všechno dávali....vem si na začátek pár plínek těch nejmenších jednorázovek a třeba dvě látkovky a kdyžtak ti to přítel pak všechno doveze :wink:
6. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam píšou že všechno mimčo dostane a třetí den po porodu to má přítel donést a v tom půjde domů... takže radši jsem zbalila 5 látkovejch na nožičky a 5 jednorázovejch... fotky mám v albu... tak snad jsem nic nezapoměla
6. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ty látkovky na nožičky ti stejně řeknou až dojde na kontrolu ortoped a ten myslím přišel až třetí den po porodu...četla jsem že pojedete kočárkem...to jsem zvědavá bo ty první dny by mimi nemělo být venku ale snad to zvládnete...my nemáme auto a jela pro mě do porodky kamarádka a vezli jsme malýho v té tašce co se vkládá první půl rok do kočárku :astonished:
6. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě si zabal pro sebe teplý fusky :wink:
6. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek