• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
jj ty tam jsou... autem? já to nechci riskovat bez autosedačky!!!! pojedeme busem 5 a pak kousek domů... co jinýho nám zbývá...
6. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvláště jak nedávno dávali tu hnusnou reklamu... :confounded:
6. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Bubli, vem si s sebou do porodnice malou lzicku - davaj tam k snidani jogurty, ale lzice maj jen velky :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jj jeli jsme autem bez autosedačky ale to bylo před dvouma rokama a ještě ty reklamy nedávali...no i když ono busem...a vy nemáte autosedačku nebo auto??? my právě nemáme auto tak jsme ani neměli autosedačku...pak jsme jí samo kupovali, protože stejně pořád někam s někým jezdíme :wink:
6. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lžičku? :sweat_smile: tak teď si mě fakt rozesmála... já tu plaším z porodu a dokonce se mi o tom zdá a ty tu se lžičkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nemáme autosedačku a ani auto a ani řidičák... :wink:
6. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máme kočárek :grinning:
6. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga: dodatečně přeju malýmu vše nej k narozkám :wink:

Na MMB nakupuju dost často a sehnala jsem tam Tomínovi super věcičky, zatím jsem byla vždycky spokojená.Teď tam mám vyhládnutou jarní bundičku...

Jinak s tím snažením...minule jsem si pro zajímavost měřila teplotku, takže jsem věděla, kdy byla ovu a povedlo se nám otěhotnět do 3 měsíců, teď se na měření asi vykašlu a necháme to čistě na náhodě.Chtěla bych si prodloužit mateřskou, skoro celou firmu stěhují do Ostravy :unamused:

Ponožky taky doporučuju do porodnice :slight_smile:
Bubli, porod zvládneš, neboj! Kamarádka se bála...a v porodnici jí nestihli dát ani klystýr, jak měla rychlý průběh :grinning: Teda...spíš přijeli do porodnice na poslední chvíli :wink:
7. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Dragi, vše nejlepší k Dalíčkovým včerejším narozkám, ať se oslava vydaří :wink:

PS: už jsme zdravé, tož můžem od pondělka vyrazit :grinning: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přáníčka...dneska děláme oslavu...nechcete někdo přijít??? :grinning: :grinning: nám totiž nepřijede 5 lidí co mělo :slight_smile:) všichni jsou marodný...chjooo takže jsem z toho trochu naštavaná ale co se dá dělat
7. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
užij si oslavu... já bych tam asi byla prd platná s tím břichem :grinning:
7. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, nesmutni, aspoň zbude Dálovi :grinning: :sunglasses: Já bych se i stavila, ale jdem poděsit(potěšit) tchyni...

Tak co říkáte sejít se v pondělí odpol kolem třetí v Opavia koutku...? nebo dopol?
7. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tak já ti kus dortu pošlu :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych radu, Tomšíkovi se objevila na nožičkách a zadečku nějaká vyrážka (6. nemoc už jsme měli), vypadá to jako potničky, nevíte, čím mazat, příp. v čem vykoupat, nebo omýt...? Děkuji.
7. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris je to červený tajový fleky??? to může být cokoli vyrážka po něčem co jedl, reakce na prací prášek, vyrážka z punčošek...mě doktorka radila všechno pořád promazávat modrou indulonou...Dála má takovej flek na nožičce a pod prdelkou mažu to a je to ok...ale teď jsem trochu zapomněla a zase se mu to vyrojilo tak mažu....
7. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů já chci taky kus dortu :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jsem ti říkala přijď :slight_smile:) :grinning:
7. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, já pondělí beru. Klidně kolem té třetí. Ale kdyby tady většina hlasovala pro dopo, i to je možné. Uvidíme, kdo se ještě přidá.

Já tu funím po rodinné oslavě, ale uvažuju stejně, že ještě zblajznu řízek od oběda. Manža je na kulečníku, tak se bojím, aby je v noci všechny do jednoho nedojel a já toho nelitovala :grinning:

Dragi, dort bych si taky dala, ten na oslavě chyběl :wink: My Pepínovy dva roky slavíme příští víkend a pak snad ještě ten další. Nebudu to s chystáním dobrot přehánět, neb si hlavně všichni hrají na dietáře. Dodatečně Dalímu vše nej :dizzy_face:

Do porodnice bych kromě fakt teplejch fusek přibalila ještě zásobu sladkostí, já tam na nich ujížděla. A pak bych si objednala pravidelnou donášku nějakejch dalších mlsů jako chlebíčky atd., mně ty porce nějak nestačily.
7. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí moc děkujeme za přáníčko a Pepínovi taky přejeme radši už dopředu )se znám) plno krásy, pohody a tu nej nej maminku a tatínka :wink: si pro dort pošli máš to k náma si nejblíž :slight_smile:)) já ti přibalím i koláčky :grinning:
7. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já musím zas do práce, tak to se s vámi zas neuvidím :frowning2:

Dragi, dodatečně Dalíčkovi všechno nej.

Iris a je ta vyrážka spíš jako vyschlá kůže nebo mokvavá? Jestli to připomíná vlhké opruzeniny, tak nám na to zabíral odvar z řepíku - omývat. Jestli suché, promazávat.
7. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, teda pěknou šlehačkovou nádheru jste měli, mňaaaaam. Asi ty sama, viď? Jsi šikovná, fakt. Já asi max naházím na koupený korpus čerstvé ovoce a zaleju to želatinou. Jen na efekt a focení, protože jsem nějak nevypátrala dort bez mléka a vajec, aby ho někdy další kromě prcka jedl.
Čím jste podarovali Dalíska? Já nějak furt nevím, na co vsadit. Dalí vypadá moc hezky, rostou nám před očima.
7. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí Dála dostla křesílko (říkám mu miniVladkovo křeslo) z ikei, a od ostatních knížky, stavebnici dřevěnou takové kostičky co jsme měli i my za mlada, míček s krtečkem, batůžek...prostě spíš drobnosti, protože my už máme tolik krámů, že já to tady přeskakuju, nebaví mě to uklízet a ten pacholek si nenechá sebrat nic, abych to vytřídila, všechno chce mít k dispozici :grinning: :sunglasses: dort jsem pekla sama a je opravdu šlehačkový, já nerada ty krémy, vevnitř byly broskve...mňam...no jo a co vůbec ta vaše alergie už se to nějakým směrem posunulo??? Manžel dneska dostal klobásu (od mého taťky) a je na ní nápis, že je bez lepku :slight_smile:)
7. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa moc díky :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mini Vladkovo křesílko :grinning: Super nápad, taky bych ho volila, kdyby Pepíno nepodědil po starší ségře pěkného ušáka. My dneska hračky vytřídili, když prcek spal, najednou je obývák větší a vzdušnější :grinning: Taky nechci další krámy, spíš něco tvořivého, aby nebyla doma nuda. Asi seženu i pořádné pohádky, nějaké tu máme, ale přijdou mi místy nějaké úplně jiné, než je znám já z mládí. Musím objevit nějakou nefalšovanou klasiku.

Dietu musíme držet ještě rok, pak bude nové testování. Jako jde to, ale furt šmíruju ve zdravých výživách a hledám novinky, protože snad ve všem najdeš kapku mléka nebo stopu vajec. Zase tomu moc nerozumím, ale bezlepkové věci právě často obsahují výše zmíněné. Mám třeba vystopovaný jen dva druhy šunky, po ostatních mu naskáčou fleky a nic dalšího z uzenin jsem nezkoušela. Ale díky za tip :wink: Jste doma samá dobrota :grinning:
Blbý jsou svačinky, když nemůžeš jogurt, sýrek, máslíčko, ani chlebík atd. atd. Ale nějak to přežijeme a za rok to snad bude jinak.
7. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami: kdybych si měla dopředu nakoupit sladkosti tak bych je všechny snědla ještě doma :grinning: navíc jsem ráda že teď máme na chleba...

jinak já na sraz nedojdu... mám cvičení v aqua

koukám že já až budu řešit nemoci tak tu mám zkušené maminky co poradí :wink: :grinning:
8. únor 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady...o té modré induloně jsem už četla, tak ji zkusím koupit.Nemáme ji doma.
Vypadá to jako potničky, nemokvá to, spíš sušší místa, přemýšlím, co snědl jiného než jindy, ale nic mě nenapadá, nic nového jsme nezkoušeli a prášek používáme pořád stejný - Lovelu.

Jinak, mně porce v kladenské porodnici stačily :slight_smile: Na začátku těhu jsem 2 dny ležela v Rakovníku a tam jsem umírala hlady :unamused: Vím, že po porodu jsem si řekla manžovi o tatranky, povídal, že si můžu přát cokoliv..no a stejně mi je pak zapomněl koupit :slight_smile:
8. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris Dálovi se taky objevilo z ničeho nic...doktorka říkala, že to opravdu může být i punčochama jak jim je dáváme naven...že nechápe co pořád děti tak nabalujem, že my taky chodíme bez punčoch...to bylo někdy v říjnu, když už venku byla zima, tak jsme začli chodit bez punčoch :slight_smile:) teda teď v -10 jsem ho samozřejmně navlíkala ale až začne jaro tak zase jen fusky :slight_smile:) modrá indulona je dobrá ona hodně promaže stojí snad kolem 30,- Kč
8. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí to je teda taky smutné s tím jídlem...no snad to fakt přejde ...držím palec...

holky zítra uvidím, máme tatíčka doma, ale když mě bude zlobit tak se v té Opávce stavíme :wink:
8. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, taky můžeš zkusit Bepanten, jestli Ti zbyl a nebo bílou lékař. neparfemovanou vazelínu na promaštění :wink: za cca 40,-(tu teď dávám já, V.ů se po koupání v bazénu vždycky objeví v záhybech suché šupinky...)

Kačí, tak zítra :wink: Co Ty Dragi, nepřidáte se s Dálou?
8. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tys nečítala můj poslední příspěvěk :slight_smile:) hele fakt nevím máme zítra doma tatíčka a dalí je na něj poslední dobou nějak fixován...mama pryč ...táta sem :grinning:
8. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Draga, ten dort je úžasný!!! Profesionální cukrářka by se za to nemohla stydět. :slight_smile: Co ty autíčka? Ty jsi taky dělala sama nebo se dají koupit? Taky se těším až Davídkovi budu péct 1. dort, ale to si ještě půl roku počkám. :slight_smile:

Jinak já na modrou indulonu nedám dopustit, malýmu na atopický zabrala úžasně. žádný drahý masti z lékárny nepomáhaly a s indulonou to bylo hned pryč. :grinning:
8. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek