• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
marty jj dort jsme pekla sama ale zas tak úžasný není jsem si představovala, že se mi povede líp ...autíčka jsem taky tvořila z falešnýho marcipánu :grinning:
8. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak promaštěnej je dost... :wink: Ale pupínky pořád má, radši se s ním stavím u doktorky, stejně pojedu pro tu indulonu a kapky do nosu, tak těch 30,-- Kč poplatek mě nezabije...akorát, že jsme u mudry nějak často na můj vkus :sweat_smile:
9. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
radši otravovat doktorku než nevědět jest-li je vše ok... já z toho mám hrůzu až bude brečet - jest-li hlady nebo co... :unamused:
9. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli, neboj, taky jsem z toho měla strach, že nebudu vědět co zrovna mimču chybí, ale po pár dnech vše rozpoznáš a naučíš se tak, že se pak budeš jen usmívat, žes někdy vůbec mohla myslet na to, že Ti to nepůjde :slight_smile: :wink:
9. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jj souhlas s Kony...příroda nás naprogramovala dobře :slight_smile:) Bubli poznáš to neboj :wink:
9. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky budete někdo v té opávce po té třetí hodině???
9. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi, my budem, psala mi Katka, že taky dorazi :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak já tam nějak dojdu podle Dálovo probuzení :wink:
9. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
i já podle probuzení :sunglasses:
9. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jak dopadl srazík? já si zaplavala a jsem unavená... a snad mě matka příroda naprogramovala taky tak dobře :sweat_smile:
9. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co, jak jste se měly v Opávce?

Já jsem trčela nejdřív v práci a pak jsem šla utratit asi 500Kč za něco krásného pro sebe. Nakonec jsem si odnesla akorát kabátek/bolerko z New Yorkru za 139,- a Berunce kalhoty z Mothercare za 180,- (byly zlevněný ze 680,- - no nekupte to :grinning: )
9. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, sešly jste se?
Tom má tu vyrážku od plenek, od těch gumiček, co jsou na kraji...a to ho poctivě mažu a nikdy se mu neobjevila alergie.Tak mažeme modrou indulonou a mám doma přes den dávat bavlněnou plenu do slipů - jenže to ty slipy musím napřed koupit :slight_smile: Když už jsme včery byli u doktorky, tak dostal rovnou to očkování, co se dává v 15. měsíci.
Bubli, poznáš to jako kažád máma...taky jsem se bála a myslím, že jsme si na sebe s Tomíkem zvykli :grinning:
10. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Sešly jsme se, bylo to fajn. Jen jsme jaksi netušily, že se v 17 hodin zavírá. Příště musíme tedy asi vyrazit dříve, nebo změnit špajz :wink:
Lapa, dobře jsi nakoupila. U mě je to taky tak, když si jdu koupit něco sobě, vždycky spíš koupím něco Pepínovi. Už se těším na jarní barevné hadříky, vyčkávám, až se obchody naplní a taky až něco našetřím (a to mi teda nejde).
10. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych nakupovala až bych brečela :grinning: Ale šetření není moje silná stránka. No tak se pocvičím v sebeovládání a holt nebudu nakupovat...
10. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě že jsme se sešly včera, Dála dneska ještě vyspává nechtěl apcholek vůbec po o usnout...zato já bych spala hned...jo a ještě zapomněla Kačí napsat, že jsme tam byly Gabča (kony) s Věruškou Kačí (amna) s Pepčou a já s Dálou takže my co už jsme se potkaly ...žádné nové tváře se neobjevily :grinning:

Já byhc taky nakupovala ale nejdřív musím dostat dolů ty svoje špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrzí mě, že jsem se tam nedostala :( Snad příště no... :frowning2:
10. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

vybírám golfky a už mě z toho asi trefí, vždy si nějaké vyberu a snažím se najít nějakou diskuzi, kde je vždy někdo hrozně zdrbne... :frowning2: Jaké golfky používáte vy a jste s nimi spokojení? Chci tak investovat 2-3 tisíce, maximálně 4. Díky :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky do kolikátého v měsíci se vyplácí mateřská? přijde mi do 15ctého?
10. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli mě chodí na účet 8. v měsíci ...

marty já mám espiro city chtěla jsem větší kola ... spokojená jsem..(přesně ty modrý co jsou na obrázku) :wink:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4600-espiro-city-2008
10. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mě ještě nic nepřišlo :o(
10. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli ale tobě nevím jak to bude chodit tys do teď pracovala? bude ti půl roku platit zaměstnavatel rodičovský příspěvěk a to mi chodilo kolem 15tého podle termínu výplaty co jsme měli v práci :wink: pak po půl roce začla chodit mateřská ze sociálky...
11. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
draga kuk :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti...my máme chicco liteway a jsem s nima spokojená, nejsou sice do náročného terénu, ale jsou lehké a skladné a stály nás i s madlem a nánožníkem 2490,-- Kč nové.
11. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
mury jsem se lekla :slight_smile:) jak ti je?
11. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mateřská je na 28 týdnů ale vždy to platil zaměstnavatel a teď to vyplácí stát... takže by mi to pměl posílat jako rodičovskou... no uvidíme...
11. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Marty, já mám Jané Energy a jsem maxmálně spokojená. Jsou lehoučké, nemají plastová kola, jsou polohovatelné až do lehu a mají poměrně pevnou zádovou opěrku. Ovšem vyjdou na ty 4tis...
11. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Lapa, o těch Jané Energy jsem taky uvažovala, ale četla jsem, že jsou docela malé a toho se bojím, Davídek je totiž větší než standartně děti bývají v jeho věku a říkám si, aby se mi tam potom vešel... Co myslíš?
11. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Marty a ty už chceš kupovat Davídkovi golfky? Já je kupovala až když Dálovi byl rok a půl :wink:
11. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Draga, zatím si jen vybírám, ale až bude teplo a Dáda už bude sedět počítám, že je už budu používat, chci je mít, když někam pojedu autem, na běžný procházky tady u nás na vesnici budu používat dál ten velký kočár, ten má pořádný kola na terén. :slight_smile: A v roce a půl mi to přijde pozdě, ségra golfky přestala používat a to jejímu synovi nebyly ani 2. :slight_smile: To bych je pak moc nevyužila. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
My používáme golfky asi od 8. měsíce...kupovali jsme je před dovčou, mají polohovatelná záda až do lehu.
Jinak u nás jezdím pořád velkým kočárem, má do terénu bezva kolečka.
11. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek