• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojky tak jsem zjistila že mě zaměstnavatel přihlásil na sociálku toto pondělí a sociálka má 30 dní aby mi poslala peníze, takže jsem bez peněz a chybí nám 7000 kč a to je přesně na nájem a to nemluvím o jídle... jsem zoufalá a nasraná skoro furt brečím... stát se na tebe vysere když člověk potřebuje a to za 20 dní mám rodit :frowning2:
to jsem zvědavá z čeho budeme živi a kde vezmeme na podnájem... :frowning2:
11. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
myrty nevím nechci tu být za chytrou ale četla jsme článek, že golfky by se opravdu měly používat až po roce, Dála začal v roce chodit a i teď když někam jdeme a nebo jeden kočárek beru, hlavně abych tam vůbec došla jinak je jasný, že an to popojíždění asi jo ale na prochajdy bych to nedoporučila...navíc ta doktorka psala, že i děti, kterým je 2 a víc nemáme přeceňovat, že třeba na písek dojdou ale mnohdy se unaví a pak mají problém dojít zpátky...no je to věc každý z nás...já měla po hlubokém kočárku sporťák, a právě až pak golfky... :wink:
11. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak něco málo :slight_smile:

Golfky – kdy jsou vhodné?
Golfové hole jsou vhodné tehdy, když dítě začne samo chodit a vozí se jen občas.
Ideální je pořídit si golfky pro dítě mezi rokem a půl až dvěma, kdy dítě dokáže už bez opory sedět.

Golfové hole mají tu výhodu, že se s nimi dobře cestuje, lehce se složí a nezaberou mnoho místa.

Golfky se hodí do městského prostředí – na hladké rovné povrchy.

Golfky – čeho si všímat?
V současnosti je na trhu rozsáhlá nabídka golfových holí. První kritérium, které zákazníka zaujme, je barva.

V létě není vhodná černá barva, žlutá barva zase přitahuje hmyz a světlá barva se rychle zašpiní.

Kvalita kočárku se odvíjí zejména z jeho konstrukčních vlastností.

Na golfkách by neměly vyčnívat žádné ostré hrany a šrouby, o které by se dítě mohlo poranit.

Konstrukce by měla být pevná a stabilní. Pozor na boční stabilitu. U levnějších modelů hrozí převrácení.

Jištění proti převrácení zajišťují u golfek kšíry. Kšíry jsou nejčastěji pětibodové (svisle přes ramena, kolem pasu a přes rozkrok), mohou být také tříbodové (přes pas a rozkrok) a dvoubodové (jen kolem pasu).
Vypadnutí dítěte z kočárku zabraňuje opěrka na ruce.

Na rukojeť se nedoporučuje zavěšovat zavazadla, na odkládání věcí nabízí řada golfek košík ve spodní části, ale i tady jen na odložení malých věcí.

Každé golfky musí mít bezpečné brzdy a opěrku na nohy.

Vhodný je typ golfek s otočnými kolečky, které se dají v případě zafixovat.

Kočárky se stříškou uchrání před vnějšími vlivy.

Mnoho golfek nabízí řadu dalších doplňků – košík, nánožník, pláštěnku, držák na láhev..

Golfky a cena
Cenové rozmezí je široké – pohybuje se od tisícikoruny až do dvaceti tisíc korun.

Zpravidla platí, že dražší golfové hole mají komfortnější vybavení.

Standard, který odpovídá bezpečnému kočárku se dá pořídit už od třech tisíc výše.

Odborné rady týkající se nákupu kočárku vám poskytnou ve specializovaných prodejnách.

Nezapomeňte, že dítě do třech let by se nemělo nutit do dlouhé chůze.
11. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga: to je vyčerpávající :wink:
12. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to tak nějak vyřešila... posunula jsem dobu splatnosti u některých splátek a zbyla nám 1000 kč na celý měsíc pro dva... tak ať svítí sluníčko a hurá na kořínky...
12. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, je mi líto, jak to s těma prachama máš, ale nějak bylo, nějak bude. Z rodiny nemůže nikdo půjčit? A co nějaká brigoška pro přítele? A na sociálce by se nesmilovali a vše rychleji nevyřídili, kdybys tam zašla a vylíčila situaci? Se mi to radí, viď :frowning2:

Já mám golfáče od kámošky po jednom prckovi, ale jsou dost jeté, tak je ani moc nepoužívám a doteď jsme na sporťáku, i když už se do něj prcek nevejde (je na svůj věk hodně dlouhej). Každopádně bych asi taky ještě vyčkala a rešila to kapku později. možná bych vyjela nějak do velkoprodejny a tam jich s prckem několik vyzkoušela. Jestli máte taky prognózu, že bude mrně veliké, určo bych se zajímala o délku lehátka.

Balím, mizíme s malým k našim, tak se těším, jak tam o mě budou pečovat a nebudu muset vařit. Ale na druhou stranu to bude dost chaotická návštěva, čeká nás totiž trojí oslava narozek nejmenších členů, máme tři dorty s počtem svíček: 2,4,6. Mám trochu nerva z cesty, jedu sama s Pepínem vlakem do Phy a pak ještě hoďku dále. To zas bude zážitek. Minule mu to přicvaklo packu mezi skleněné zamozavírací dveře, po... se durch a nešlo ho kde přebalit atd. atd.
Mějte se tu fajn, po neděli ahoj.
12. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami: znáš sociálku... rodiče? pche... :grinning:
12. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak proč pak na golfkách uvádí, že se dají používat od 6 měsíců ? :frowning2: Když vlatně až o celý rok později... Já tedy myslela, že stačí ,když se dítě naučí sedět, tedy tak v těch 8-9 měsících. Ségra golfky nepoužívá, protože má mimino a tlačí velký kočár, golfky by už nezvládla a stejně prcek jí už v golfkách nechce být, na prochajdy chodí někam kde nejezdí auta a prcek jezdí na odrážedle a většinou mu ani nestačíme... :slight_smile:
12. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty podle mě to je takový obchodní tah a hodně maminek je šťastných jak mají šikovné děti, že už sedí a šoupnou je do golfek, ze zdravotního hlediska nic moc dobrýho...oni totiž tolik neberou ty otřesy třeba jako sporťák...takže se vlastně ničí zádíčka...sice se to třeba hned neprojeví ale časem...já byla taková konzervativní dokud Dála opravdu neseděl úplně sám (jako že si sám nesedl) tak jsme ho vozila pořád ležatě...asi kolem toho 8 měsíce jsem teprve dala kočárek na sporťák...prostě maminky zbytečně spěchaj a myslí si jak je to super, že vozí dítko vsedě...nevím jak říkám každého věc...to je stejné s chozením každá mamka se předhání aby její dítko chodilo co nejdřív tahá ho za obě ručičky a je pyšná jak je mimi šikovné...vidět to doktor tak jí přerazí obě ruce...nebo chodítko :confounded: ...no nebudu tady dělat osvětu každá víme svoje :sunglasses:
12. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chodítko nepoužíváme...máme jen to aktivní, co ho Tom tlačí před sebou...ale víc s ním zápasí, než chodí :grinning: Na chození je lenoch, akorát si pro mne přijde, chytne mě za ruku a musíme obejít by, sám se bojí a nechce.
13. únor 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky aj tehulky,prepáčte,že vám sem leziem,nebývam na Kladne,ale v Slaným a chcela som sa opýtať,či niektorá z vás chodila na Kladne niekam cvičiť v tehotenstve,nemožem násjť nič na nete,poradíte mi?
ďakujem moc.
13. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luciaa , ja jsem chodila cvicit do nemocnice tam se cvici v utery a ve ctvrtek, pak v pondeli do Aqva parku od 12:45 to vede stanicni sestra z porodnice.V utery se jeste cvici ve Fit klubu Jany Bockove pak ve stredu Gravi joga u hvezdy a v patek a v pondeli v elma clubu.Jo jeste v patek v nemocnici take joga. Na vic informaci se podivej na stranky nemocnice a v kamelotu a na stranky elma clubu.
13. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiaa23: tady najdeš vše co potřebuješ... http://www.nemkladno.cz/index.php?a=stranka&m=1&s=11
13. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
ja jsem pro Emcu na letu uz golface objednala,jsou take polohovatelne a hlavne skladne,kdyz mi potrad nekam cestujeme.tak snad to uz v roce zvladne.
draga jinka s tebou plne souhlasim,ja taky Emcu necpu ani do sedu ani na nozicky,kdyz nato bude cas,zmakne to sama a kocarek klidne pocka na prsiti rok,myslim golfky,urcite to nebudu delat nasilim,cetla jsem si to co si o golfkach psala.
choditko nenavidim,segra tam cme dcrku uz od 5 mesice snad a je mi z toho na bliti,jen aby od ni mela klid,pesti bych ji dala,krave nebesky.ted je Hanicce 7 mesicu,teda teprve bude a nechaji ji stat oprenou o sedacku a podobne hruzy a jsou pysni,jak je napred.a ke vsemu moje mama,DETSKA SESTRA ji v tom podporuje a mne porad povida,ze Ema ma hadrovy nohy at ji na ne dam,at vi naco je ma.
taky jsem se chtly,jak jsem tam ted byla na SK,ze ji neverim a podobne a ona mi chce poradit z lasky.
dekuji pekne za rady co mi znici dite.
jsem rada,ze jsem tak daleko od nich a delam si to po svim.

Gabi,jak bylo po cviceni? zmakla si plavani s Beruskou? cekala jsem vyhruzne SMS a nic neprislo :grinning: to je asi tim,ze mas porouchanej mobil,co? ja byla vecer uplne grogy,ale ukecala jsem se jit i ve ctvrteka teda jsem nadavala na tu ledovou vodu fuuuuj.
13. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíte na plavčo? já koukala že v aqua je to až od 1 roku ale našla jsem plavání už od 3 měsíců tady na kladně takže se těším :grinning:

holky jakou jste používali kosmetiku? někdo mi radí bubchen, astrid a někdo niveu... já bych chtěla něco levnýho :o)
13. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli,ja mam VITELLU,neni asi nejlevnejsi,ale je bez parfemu a podobnych veci?musis vyzkouset co vam bude vyhovovat,tohle mi poradila kozni,protoze ja mam ekzem,tak jsem chtela neco takoveho pro Emu.
ale i nivea neni spatna
13. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli...my máme od každého něco...na zadeček rybilku (stojí cca 52 Kč), tělové mléko Hipp (asi 89Kč), na obličej niveu a od nivei i krém proti chladu a větru...jinak je dobrá kosmetika Seba med, ale ta není nejlevnější...
13. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já jsem používala na prdelku rybilku je snad nejlevnější ale když se sem tam stalo, že byla nějaká oruzeninka měla jsem bepanthen, který je teda hodně drahý ale zase nám to hned vyléčil ...jestli budeš chtít můžu ti dát nějaký slevový kupony do DM tam mají celkem levné jejich věci a byla jsem s nima spokojená :wink:
13. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Tomík včera udělal tři samostatné krůčky...několikrát to zkusil :dizzy_face:
14. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
první krůčky - jůůůů to muselo být krásné... to jsou nejkrásnější chvilky na ty se moooooc těším :grinning:

draga: jj pokud tobě nebudou slevový kuponky chybět... rybilka? asi juknu na net co to vlastně je :grinning: já už chci mít taky ty zkušenosti :grinning:

dneska mi přijede maminka a bráška tak snad se tu nepobijeme a jsem zvědavá kdo kde bude spát... :sweat_smile:
14. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to gratulujuuuu taky jsi z toho byla naměkko? :wink: počkej za chvíli bude lítat jako ďáblík :wink:

bubli tak mi písni do ip adresu já ti to pošlu, kdo ví kdy se potkáme :wink:
14. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkY nezanevrela jsem na vas jen ted toho bylo hodne a dokonce jsem navstivila gynekologickou pohotovost. :frowning2:
15. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: co pak se stalo???? jsi ok?
draga: ok pošlu a děkuju :wink: no myslím že se jentak neuvidíme... 3.3. je za chvíli a pak to šestinedělí :wink:
15. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubi nic moc bolesti bricha nic nevyloucili ani nepotvrdili no porad me poboliva bricho.
15. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...mám problém zhubnout...omezila jsem jídlo, cvičím, fakt se snažím, nejím sladké...ale snažilkování se mi vzdaluje, manža trvá na tom, že jestli chci druhé mimčo, musím shodit na 58 Kg, teď mám 60 a ta 2 kg nejdou dolů...mám pocit, že už je to takovej psychickej blok :unamused: Prostě se necítím v pohodě a nehubnu a manža to bere jako podmínku ke snažilkování... :cry:

U krůčků jsem byla naměkko, byla to nádhera, teď se častěji pouští, i když na další krůčky je trochu lakomej, ale věřím, že teď už to půjde :slight_smile:

Adajar: to je mi líto, doufám, že to nebude nic vážného a že budeš ok.
15. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ja mela taky podminku a nezhubla jsem az ted kdyz uz neni podminka hubnu a sama. proste je to vydirani.
Jinak snad je to ok.
15. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou mi ale hnusný podmínky... jak si to ty chlapy představujou? :angry:
15. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si 3 týdny říkám, že najedu na dietku ale pak mě vždycky něco vytočí a jdu a nažeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už si několik dnů čtu vaší diskusi, tak jsem si říkala, že se k vám přidám. Jsem také z Kladna, s Dragou se znám z plavání. Mám dvouletou Terezku.
iris závidím 60kg, ty bych také brala. Taky mám v plánu zhubnout, ale ujíždím na sladkém a ke cvičení se nemůžu dokopat. Tak nevím, zda se na to nevykašlat a nezačít se snažilkováním. Manža mi žádné požadavky neklade :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek