• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj holky tak jsem dneska byla prvně na bruslích a bylo to krááásný...nejdřív jsem zkusila 3 kolečka bez kočárku a pak už jsem drandila s Dalíkem je to super Dalík byl vyvalenej jak to sviští a pak usnul jako dudek...

kony jasně půjdu ráda...už to máš za pár tak když ti to vyjde a budeš třeba rodit dřív jdeme 30.4. na kyčle tak bych tě v porodnici mohla navštívit :slight_smile: ale drž se co nejdýl ať se Věruška pěkně donosí :slight_smile:

ikusko hezky si užívej návštěvy a pak vyrazíme všehcny na nějakou mňamku oslavit Kladno :grinning:
25. dub 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! :grinning:

Tak mne zase zacina 'vikend' :grinning: , konecne mam na tento tyzden odpracovane, vcera som mala na hodine 'kontrolu', tak dufam, ze som nejako presla, ale budem to vediet za na buducu stredu, len dufam, ze nebudem musiet prejst cez dalsiu observaciu, neznasam, ked mi niekto sedi za chrbtom a pise si poznamky po kazdom mojom slove. Ale vcera som bola na seba pysna, nezakoktala som sa! to bude asi jediny uspech. Jo a este som zvladla urobit, co som chcela tak na 80%, inak som mala okno, jak som bola nervozna :grinning: . Tak mi drzte palce, nech mi nepovie, ze neucim podla ich narokov, lebo by som to musela podstupit znova a na to fakt nemam cas ani nervy. :grinning:

S dievcatami sa mordujeme kazdy pondelok a stredu do Prahy... :unamused: tento tyzden mi obidva dni zaspali v autobuse a ked som ich potom nasilu budila na Dejvickej, Lea bola ako handrova babika, len som ju tahala za sebou, Ema bola rozladena, chcela byt len na rukach a aj tak kricala, do toho na kazdom pleci jedna taska, ludia pozeraju, ale miesto neuvolnia...no zacinam mat toho dost! :rolling_eyes:

Esteze je to pocasie celkom prijemne, aj ked to kazdy den vyzeralo na dazd, ani raz sa nam nepodarilo zmoknut :dizzy_face: a dievcata sa tak tesili, ze vytiahneme holinky a plastenky :sunglasses: , no jo no, raz sa im to urcite splni. :grinning:

Ikuska, ako navsteva? Nam sa teraz ohlasila tiez. Zajtra vecer pride Manzelov otec a sestra, zostanu len do nedele, tak si trochu uzijeme. Dnes sa este musim trepat do Prahy, lebo potrebujem vyzdvihnut recept u doktora, uz som tam bola v pondelok pred pracou, ale nestihla som ho :unamused: . Tak hadam to dnes zvladneme :slight_smile:

Tak nastavajuce mamicky, drzte sa, uz je to naozaj za dverami, neskutocne to leti, draga uzivaj si sportovania, ikuska navstevy, ak ju tam este mas a snad sa uz konecne blizi to nase stretnutie. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky!
tak sa ospravedlnujem ale poslednou dobou nemam ani chut prispievat do diskusie.Proste to cakanie je nanic.najprv nas doktorka vyplasi ze to bude urcite este v dubnu a to som strasne rychlo vsetko urobila a taska uz caka a teraz nic a nuda.zahradka by potrebovala starostlivost ale ked s tym bruskom to fakt nejde.ale aspon sa nam striedaju dobre a zle dni.vcera v noci som mala take sialene bolesti a dnes som v pohode a dokonca som vzala auto a dosla nakupit a do kniznice.aspon ma to trosku naladilo nebyt stale doma.
Ja viem ze to potom bude este horsie ale to cakanie je nanic a v noci sa stejne nevyspim jak mam brusko ako kamen.tak som sa nejak rozpisala. :grinning: :grinning:
Silvi ja to poznam s tym ze ta nikto nepusti sadnut ze prednostne pokladne pre tehule a kociarky su v obchodoch na okrasu.este ma nikde nikto nepustil s tym bruskom maximalne chlapi za volantom na prechode pre chodcov.
tak pekny den a dufam ze sa skoro uvidime. :slight_smile:
26. dub 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminy a tehule, ak tu este teda su nejake tehulky, ci su uz v porodnici, hm.... to je jasne ze vela casu za pc netravite, sama som to nerobila...

emalea drzim palcoky na tu observaciu, nech ti to dobre dopadne a mozno uz dopadlo,.... :D uzivas si navstevu....ako vidim ty dost behat kladno - praha, ale takych kladenakov je asi vela aj moj manzel tam patri..

draga - tak na brusle sme boli uz parkrat, a je to fajn, na sletisti sme skoro stale, je to pekne miesto a da sa tam ist aj na wc a prebalit drobecka a o kojeni uz nehovorim, to sa musi dat asi vsade :D

androna a kony, stale na vas myslim, ze ci uz nepanikarcite, alebo uz naozaj sa malicky a malicka pytaju na svet....nech vam vsetko dobre dopadne....

inak baby, tiez vam poslem do posty moje cislo na mobil, ako to spravila aj emalea, ved co, uz sa tak trosku pozname, a aspon budeme v kontakte ak by daco...

este tu mam sestry, pomahaju, citim sa akoby som mala 6 ruk :D tak sa majte pekne uzite si dnesneho slniecka a drzte sa :slight_smile:
3. kvě 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladnanky
Danielik sa narodil 28.4 3,4kg 49cm a Veruska 27.4 4,3kg a cm neviem stacilo by sa pozriet do tabulky u slevika kvetnovky.uz porodilo dost.
ja som sa prave dnes vratila z porodnice a Kony neviem.Melnik doporucujem.
Prave si precitam vsetku postu ale ide to dost blbo ked nemozem sediet.
tak zatial az sa zrovname doma budem tu snad obcas. :sunglasses:
3. kvě 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: teda to su novinky! Takze takto skoro naraz ste si to odrodili?! :dizzy_face: Parada! Gratulujem mamickam a vitam nove deticky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No uzasne! Som uplne v soku. ANi sa mi nechce verit! Deticky boli krasne velke, hlavne Veruska :slight_smile:

No Ikuska, ty sa mas, ze mas take pomocnice. Kolko maju tvoje segry? Ja som mala observaciu minulu stredu a vcera som mala rozbor a dopadlo to velmi dobre. Som stastna, lebo je to hodne skusena a prisna kolegyna, co sa na mna bola pozriet, tak som rada, ze ma pochvalila a po troch rokoch doma mi to padlo obzvlast dobre, ze nie som uplne mimo. :slight_smile: No do Prahy lietame furt, manzel tam teraz od aprila pracuje a ja tam mam este svoju staru pracu, od cias, ked sme este byvali v Prahe no a teraz tam ucim len tie dva vecery v tyzdni. Ale stale tam este mame doktorov, ani detsku sme si este nezmenili :unamused: musim sa k tomu konecne odhodlat.

Mame za sebou jednu navstevu, teraz cez vikend tu bol manzelov otec a setra a v sobotu pride moj brat aj s frajerkou. No neviem, kedy uz konecne prestanu tie navstevne dni :sunglasses:

My sme boli na Sletisti v nedelu, na ihrisku, na brusle si asi budem musiet pockat, az dievcata podrastu, teraz by som ich uz tazko presvedcila, aby cusali v kociku, kym budem jazdit furt dookola :grinning:

Inak, ja mam cislo len od dragy, tvoje ikuska nemam :frowning2:

Tak sa majte krasne, teraz uz vsetky MAMICKY a tesim sa na stretnutie :grinning:
3. kvě 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak Věrušce je právě týden :slight_smile: Narodila se 27.4. taťkovi Jardovi k svátku :slight_smile: :slight_smile: měla 54cm a 4210 g, pěkný cvalík :slight_smile:

jsme asi třetí den doma a zaběháváme se, jde to pomalu,ale věřím, že za chvíli si najdem svůj "rytmus". Stehy ještě bolí, nejde pořádně sedět,ale to se určitě brzy zlepší, jen kdyby ńebyl ten poporodní splín :unamused: Ale na tom se taky pracuje, máme velkou podporu od taťky, tak to vše půjde snáz

Andy, moooc gratuluju k Danikovi :slight_smile:

Holky, už se moooc těším, až budu schopnější a půjdem na tu prochajdu, dnes jsme byli venku poprvé asi na hodinku a byla to teda fuška :wink:

Tak papa, moc Vám děkujem za gratulace a jak bude líp, můžem vyrazit :slight_smile:
PS: Taky posílám svoje tel. do ip
4. kvě 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony ten poporodny splin, bude trvat kratucko, ale ovplyvnis to iba ty, urcite mas nesmiernu neopisatelnu radost s malickej, ale si cela bolava a nevladzes a niekedy nevies preco placka, ale to sa vsetko spravi, ...ani sa nenazdas a miminko bude robit pokroky, ako nahle zacne trosku lepsie vidiet, bude lip a tiez si zvykne na domov a tie ritualy, vhupnete do toho .... ja som baby blues riesila stale placom, a manzel upokojoval, a potom nejakou to maskrtou, ale co je to ked kojaca maminka musi prijat aspon o 2000kj viac energie ako tehulka, tz sa to spali jedna radost....

:slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony moc moc gratulujeme a až půjdeš ven a bude se ti chtít půjdeme s dalíkem rádi s váma :grinning:
4. kvě 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna také moc gratulujeme... já tu 2 dny nejsem a už tolik novinek miminek :slight_smile: ať se vám daří a s venčením to samé co jsem psala kony :grinning:
4. kvě 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Och dievcata, ja uz sa ani nepamatam na to, ake to bolo po porode, len mam pocit, ze som furt dookola kojila a prebalovala, skoro nespala a bola som v lepsej forme, nez dnes. Hlavne s nervami :grinning: :grinning: :grinning: . Vymenim svoje opicky za babatka, mam pocit, ze tie som zvladala, tieto si so mnou robia, co chcu :grinning: :grinning: :grinning: .

Zavidim vam ten pocit, ked sa zrazu zivot prevrati naruby :dizzy_face: Tak sa drzte a kony, nejake fotky sem hod, nech vidime tu vasu princeznu.

Danielika uz mam poprezeraneho zo vsetkych stran :grinning: :grinning: :grinning: , aj ostatnych, samozrejme. Len sa neviem zbavit takeho cudneho pocitu ze dragu odniekial poznam :confused: , mozno sme sa niekde videli alebo mi len niekoho pripominas. :slight_smile:

Tak sa drzte, papa, Silvia :slight_smile:
4. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jak to tady čtu tak už se nám Kladno pěkně rozrůstá držte se nové maminky a nebojte teď už to pořád bude kolotoč ale krásnej :slight_smile: a pak až bude dobře všem tak vyrazíme to bude legrace, tolik maminek dohromydy, vždycky jdou tak dvě tři a nás bude tlupa :grinning:

emalea Kladno je maličký a chodíme pořád ven tak jsi mě možná načapala někde na zmrce nebo tak :slight_smile:) klidně se příště ke mě přihlaš to víš já ještě moc nekoukám kolem sebe když jsem venku pořád jsem taková ze všeho vykulená zatím jsem se osmělila vejít asi do 3 malej obchůdků i s kočárkem, jinak ty větší to je v pohodě to už docela jde :grinning: :grinning:
4. kvě 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim, konecne som tu znovu, tak pomocnicky uz tu niesu, ale za to manzel je uz na ceste z letiska, tz som cela happy...

mala som odmlku aj preto ze posledny vyse tyzden v noci zle spinkame, a uz viem aj dovod , budu to zubky, nasla som aj dve biele bodky na spodnych dasnach, ...tak dufam nam rychlo a bezbolestne uz vylezu, ach jo...
8. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emalea, prepac som ti neodpisala, ze kolko maju segry, no ja som najmladsia mame najstarsieho brata, a sestra eva - 26 teraz tehulka v 3 mesiaci, a maria - 23 a dnes odisla, najvacsia pomocnica sikovna, ved mi zehlila, upratovala a prebalovala, v noci uspavala sebika, no co viac by clovek chcel...

draga, tak my sme minuly tyzden so sestrami boli na sletisti kazdy den a ked bolo tak teplucko bola tam aj jedna skupinka maminiek, ktore s kocikmi a dekami vysli ako na "piknik" co sa mi velmi pacilo a spomenula som si na nas tu vsetky, ze by bolo super takto chodievat, no uvidime ako nase dietky budu mat casove harmonogramy...a na sletisti je uz aj dokonceny ten domcek pri preliezkach na obcerstvenie, wc, a aj prebalovaci pult na klucik, sme ho aj vyskusali so sebim, ale nepacilo sa mi tam, lebo plakal ako o dusu :confounded:
8. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska ahoj tak zoubky no to je taky docela brzo viď? My čekáme taky, že budou dřív protože hodně slintá a hodně si "zkusuje" hračky v pusince vůbec se na to netěším bude ho to bolet mimíska tak držíme palečky vám ať se vám brzo prořežou a netrápí :dizzy_face:
8. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze ten cas uteka Ikus to uz ma Seby 4 mesiace.my sme dnes boli poprvykrat sami s autickom u doktora vysetrit kycle a v pohode.tak nech tie zubky Sebimu vylezu bez bolesti.mne dava v noci hrozne zabrat nocne potenie.to nikdy neviem ci som mokra od potu ci od mlieka.fakt sa v tom kupem.snad sa to rychle zrovna. :sunglasses: :confounded:
9. kvě 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dragus, je to brzo ale myslim ze slinta uz skoro od 2 mesiaca a vsetko si pcha do pusy, to je sice normalne bo taketo deticky vsetko spoznavaju ustami...vela sa budi v noci a dobreze nespi pri mne v mojom naruci, tak sa ku mne tlaci a rano sa zobudim na kopanie jeho noziciek o mna...ale ked sa prebudim ta sa na mna usmieva :D

androna, tak bezi to riadne rychlo...noci su zaberacky hlavne na zaciatku, s tym potenim sa k tebe pridavam, ked idem na wc v noci tak si len prsia utieram od potu...ale to je dobre, ked sa potis, dobre spis a ja aspon viem, ze mliecko sa naozaj tvori dobre, niekedy som sa uz aj nepotila, to je rozne, teraz sme nemali v noci otvorene okno pretoze fukal velky vietor a ja nerada spim pri otvorenych dverach, ...a ako vam to ide s malickym?
9. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna já se taky hrozně potím tuhle jsem se ptala manžela jestli je taky tak zpocený a nebyl vůbec, asi jsou to nějaké hormony :slight_smile: a stejná otázka jak zvládáš vše v pořádku?

ikuska tak ať to hlavně netrvá moc dlouho a pokud se klube zub ať je rychle venku a bez bolestí...ty rána jsou nejkrásnější mě taky vždycky dostane jak se Dalík culí :dizzy_face:
9. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata! :slight_smile:

ja vam tak zavidim to kojenie a potenie :grinning: To bolo moje najkrasnejsie obdobie, chudla som, jak diva :grinning: . Teraz naopak, ako diva priberam :frowning2: Som z toho hrozne nestastna. odkedy som zacala robit, tak je to hrozne. Mala som s tym problem aj predtym a ked som bola doma, aj v tehotenstve,a j s dievcatami, tak som schudla bez diety. aj ked som po preruseni kojenia pribrala, ale nie tak, ako teraz :frowning2: Tak som si uvedomila, ze to bude tym nepravidelnym stravovanim. Ked chodim do prace nestiham cely den jest a vecer, ked pridem domov sa najem. Je to sice len malo, nie, ze by som sa napchala,ale ten metabolizmus je uplne debilne nastaveny a spomaleny. teraz sa stale pise o tom, jak sa ma JEST, ked chce clovek schudnut a ze ked clovek neje, telo si robi zasoby a potom sa pribera aj z rohlika a jogurtu za cely den :frowning2: . No, tak to je aj moj pripad. :frowning2: Nechodite niektora niekam cvicit? Ja ked som bola v KOsiciach, cvicila som tae-bo a velmi sa mi to pacilo, viac, nez aerobik, pri nom sa strasne sustredujem na zostavu a nezacvicim si poriadne. Lenze samej sa mi nechce :frowning2:

Joj, musim ist umyt dievcata, jedli koko a su ako prasiatka :grinning:
10. kvě 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Tak i já se přidávám k těm co se potí - potím se nezřízeně, teda hlavně když jsem v pohybu, tzn. nejhorší jsou pro mě procházky, to když přijdem domů, tak (i po půlhodinové procházce) se musím vysprchovat. Myslím, že to má spojitost s kojením.
My máme teď celkem klidné noci, i když Věrušku občas trápí prdíky, ale strašně a masáž ani teplá plína nepomáhají :frowning2: Jinak je to hodné mimi, už jsme trochu zlepšily i kojení, mela jsem s tím problémy, málo mlíčka, atak...ale už je to mnohem lepší, už jsme přišly jak na to... :slight_smile:

Silvi, já jsem před porodem prohlásila, že pak určitě budu chodit cvičit, ale teď se mi to zdá jako nějaký sen :slight_smile: Ale za nějaký čas určitě, až bude Věruška větší, tak ji dám taťkovi, ať se chvíli stará a já bych si taky chtěla udělat program pro sebe...třeba to cvičení :slight_smile: No, ale to je ještě daleko...

Andy, napiš, taky jsem zvědavá, jak Vám to jde, co kojení, spaní, chování(mě dneska Dr skoro vynadala, že určitě moc chovám, že si na sebe šiju bič :unamused: ), co koupání...
10. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony mě mudra vynadala taky hned jak jsme u ní byli prvně :grinning: ale teď už je docela v pohodě, jak jsem ti psala je trošku od rány ale myslím si že je dobrá :slight_smile: a jak to myslela že moc chováš? Kdybys viděla nás teď na 3měsíční kontrole :grinning: :grinning: Dalík řval jak protrženej nechtěl nic dělat pást koníčky zvedat hlavu jen sebou mlátil a řval :slight_smile:)))
10. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Drago, dr je v pohodě :sunglasses: , poradila co a jak s kojením atd. atp. a jak tam Věruš ležela a dr jen mluvila a mluvila, Věruš náhá, že, tak se jí to nelíbilo a strášně řvala, tak jsem ji zvedla a ona hned zmlkla a dr, že prý ji asi moc často chovám, že hned ztichla :grinning: ...ale nemyslela to zle...
Co má taky člověk dělat, když to stvoření maličký pořád brečí a brečí a nic nepomáhá jen chování, že, to bych si připadala jak krkavčí matka, nevzít ji do náručí :wink:
Já si pořád myslím, že jen moje dítě tak usedavě pláče :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ono néééé,jo :grinning: ( to je asi tím, jak jsem s ní pořád a pořád a ostatní svět moc nevnímám :grinning: )
Musím se přiznat, že teď s nástupem nových událostí a povinností a všeho okolo Věrušky jsem doost zmatená, nic si nepamatuju, málem jsem se tuhle nechala zajet autem(SAMA), PROSTĚ ROZTRŽITOST NA N-TOU Přejde to někdy???

Měj se krásně a Dalíček taky :slight_smile:
11. kvě 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony přejde neboj :slight_smile:) já už teď dokonce mám i chvilkama čas sama na sebe
:grinning: :grinning: četla jsem v květnovkách, že neměli na Verušku košilky Dalíčkovi zase byly všechny strááášně veliký :slight_smile: to je legrace a jaks byla spokojená s porodnicí a sestřičkama na 6ti nedělí?
Tak se drž a ne že se necháš přejet a princezničce dej pusinku :slight_smile:
11. kvě 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky.
mame sa fajn a zvladame to v pohode.mame 3hodinove pauzy v kojeni takze sa vzdycky krasne prespim aj cez den.proste spime obaja.Daniel je zatial zlaticko papa a spinka.mlieka mam dost az musim odstriekavat aby sa nim neudusil.mudr mame prijemnu a maly sa jej velmi pacil.a k tomu rozmazlovaniu a chovaniu.citala som super knizku a tam je ze dieta do 3mesiacov preziva 4 trimester akoby v brusku a to sa este neda rozmazlit ani na nic zvyknut.takze do 3 mesiacov chovat a potom uz pozor na to.potom to uz dieta moze vyuzivat.ja pri malom krasne stiham varit aj prat.akurat to moje telo s tym mam este problem.ale na sitie sa uz posadim takze ja som o.k.Dufam Gaby ze i Veruska bude tak zlata a hodna.
Porodnica na Melniku super boli sme velmi spokojny. Boli sme na nadstandarte a stalo to zato.krasne sme si na seba zvykli a nikto nas nerusil.
nejak som sa rozpisala.tak sa majte
my cakame na rodny list aby sme mohli do Kladna na poistovnu a cudzinecku policiu. :grinning:
11. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky kladenské:slight_smile:
Drago, chudák Věruš - měla vždycky košilku tak tak...Jinak porodnice - Dr., co mě rodili(Jandourek, Brádková) perfektní i sestřičky ze šestinedělí jsem chytla hodné, ale to novorozenecké, ach jo...první dny, které jsou nejdůležitější pro nastartování kojení, byly sestry hrozné!!! :confounded: Já měla v každé ruce napíchnutou infuzi a nutily mě kojit v leže, jenže já nemohla pořádně ohnout ruce abych malou přichytila a přidržela k prsu. Jsem říkala, že mi to moc nejde a tak mi malou vzali a dali ji UM z láhve :frowning2: Jedna sestra mi pak dokonce vyčetla, že mám ploché bradavky a že kojit s tím bude problém!!!Každá sestra taky říkala něco jiného, jedna kojit co dvě hodiny, pak za hodinu odsát, pak ...jiná zas, že kojit co tři hodiny, když máme příkrm, kojit s kloboučkem, kojit se savičkou...blablabla...měla jsem z toho takový hokej, že jsem ani nespala...První dva dny jsem byla na normál pokoji , ale pak jsem se z toho stresu s kojením-nekojením,z hormonálních změn, z komplikovaného porodu, a z toho, že nemám ani mlíko ani mlezivo a dokonce mi malou krmí z láhve,usedavě rozbrečela přímo na sesterně novorozenecké, no naštěstí mě ten den převezli na nadstandart, tam jsem se dala hodně dohromady. směny se střídaly a já měla zrovna štěstí na starší sestřičku, co se mnou to kojení zkoušela, byla u nás, kontrolovala, poradila, co a jak, a uklidnila, že kojit určitě budeme, jen to chce trpělivost... :slight_smile:
No, jen co jsem doma a po počátečních nezdarech je kojení na dobré cestě - pořád k tomu něco študuju, tak kdyby to některou z Vás zajímalo a bylo pro Vás aktuální, tady je skvělý odkaz(možná znáte)http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=97

Andy, díky za přání, jak všude píšu a říkám, je to den ode dne lepší...Já to hrozně prožívám, protože mě v porodnici fakt naštvali a vůbec, měla jsem z kojení stresy, ale i díky Vám je to ok :slight_smile: :wink:
Jinak Ti přeju, abys všecko rychle vyřídila, já už to mám skoro za sebou, ještě žádost o porodné( příjemnější část té byrokracie :sunglasses: )

To je jako nějaký horor,co :grinning:
Tak zatím papa a díky za podporu :wink:
12. kvě 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony tak to mě mrzí ale máš pravdu že tam byla jedna směna sester co si nás vůbec nevšímaly ale ty ostatní byly super...nebyla ta starší sestřička ta hodná, blondýna? Já jsem taky už skoro myslela že nebudu kojit ale tím, že jsem tam byla těch 11 dní tak se mi pak věnovaly docela hodně :slight_smile: Jinak mě rodila právě doktorka Brádková a moc jsem s ní byla spokojená....včera jsem byla na pokec u sousedky čeká teď mimi v červnu a právě říkala že byla na kurzu a že tam k nim promlouval Jandourek a že jí přišel arogantní...no já jsem s ním moc nepřišla do kontaktu tak ani nevím...
tak se držte zlatíčka a vidíš my už máme načatý 4.měsíc a přes těžké začátky stále zatím jen kojím :grinning: :grinning:

jinak samozřejmě zdravím všechny kladeňačky :slight_smile:
12. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, byla blondýna, taková strašně milá, příjemná, no úplnej balzám na duši :slight_smile: Dr Brádková měla se mnou svatou trpělivost, já v tlačící fázi porodu vůbec nespolupracovala(taky to mám v papírech porodních, chi) ale ona se nedala. Pak museli přizvat i Jandourka, který byl sice dost přísný, strašil mě i kleštěma, ale asi to mělo na mě účinek, pže pak, chvíli nato, co řekl"kleště", tak Věruš vylezla...A pak při všech třech jeho vizitách mi přišel pořád fajn, arogantně trochu působí, to jo, ale ke mně se choval sqěle :wink:, vysvětlil, co a jak, nehrál chytrýho, jako o dvě patra níž někteří na gyndě, nezatajoval nic...prostě spokojenost :slight_smile:

Tak si říkám, že bych pomalu mohla začít chodit ven, už jsme teda byly, ale byl s námi tatin Jarda, ale sama jsem ještě trochu nejistá, kdy chodíte Vy s Dalíčkem? Že bych se někde na Vás třeba napojila, tuším, že bydlíme dokonce někde blízko sebe...( já v Norské u Bajkalu)

Taky přidávám pozdravy pro všechny mamky i miminka kladenské :slight_smile: i slánské :slight_smile:
12. kvě 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony tak to já ani nevím co jsem v papírech měla :slight_smile:) tak to myslíme tu samou bloňďatou sestřičku, ta byla opravdu moc milá :dizzy_face:
kdyby se ti chtělo ven tak se můžeme domluvit a sejít se třeba u tesca nebo u toho kulaťáku a zajet u vás do lesa :slight_smile: my bydlíme za Kauflandem za těma dvouma školama, chodíme různě ale spíš odpo tak mezi jednou a druhou ...taky jsem ze začátku byla taková ze všeho vyjevená :slight_smile:
12. kvě 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, OK, já bych Ti teda sms-kla, až to bude aktuální...dneska jsem byla poprvé s Věruš sama venku, ale jen do Tesca na nutný nákup, tatin je totiž dva dny mimo domov, tak abych měla co jíst :slight_smile:
Takže to asi bydlíš někde U Hvězdy, ne? my jsme tam bydleli v garsonce než jsme se přestěhovali :wink: Je tam klííídeček narozdíl od nynějšího :unamused:

PS: a jak se mají ostatní kladenské ( a slánské ) mamky?? 23.5. jdeme s Věruš na kyčle, tak bych mohla potkat někde zas Ikušku...???
14. kvě 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony jo jo kousek od hvězdy určitě písni a můžem vyrazit...Dalík se teď začíná na procházkách budit asi za chvíli přejdeme na sporták
14. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek