• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
draguš, my jsme teď s usínáním i se spaním v poho. Včera dokonce spala celou noc, i když měla večer dávívý záchvat kašle. Snad to nezakřiknu. Do solné jeskyně se chystám už dlouho, ale šla bych tam nejdřív sama. do které půjdete?
15. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni (leterka :slight_smile:) hezká přezdívka)

vítej mezi námi, ono někdy to tu docela jede a jindy je zase mrtvo...

holky kamarádka otevřela ten dětský koutek beruška...je to teda naproti škole 7a8 jak je posilovna ...dneska se tam chci stavit na kukandu a kdyžtak se tam někdy můžem potkat :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

tak to, Dragi, okoukni, příští týden bych se tam zašla taky podívat. Je to na dobrém místě.

iris, tedy já bych byla na manžu nakrknutá, kdyby mě takhle vydíral kvůli dvěma kilům. Chce se mu vůbec do druhého dítěte?

Ve středu jdu na to cvíčo s malým, tak se tam snad s Dragi a Gabčou potkáme.
16. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to připadá jako vydírání...hnusná podmínka...zhubnu asi jedině tak, že přestanu jíst :angry: mám pocit, že z toho manža prostě couvá a to se mi dost nelíbí

Leni, vítej!
16. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty,
ještě k těm golfkám. Mně se Energy zdají prostorné, Beruš taky není žádný drobek. jestli je chceš vidět naživo, jsme ti k dispozici :slight_smile:

Molly,
ten aerobik mě odrovnal, padla jsem do postele jak podťatá. Ale druhý den to bylo prima, nic moc mě nebolelo. A mám povolení chodit s tebou v ty úterky (teda jednou za 14 dní a musím s sebou brát tu Elu) :sunglasses:

Iris,
dvě kila? Co blbne... Vždyť dvě kila nejsou nikde vidět. To bys musela vážit 30kg, aby se ty dvě kilča na tobě někde projevily...
16. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - taky mi ta podminka prijde divna, kdyby se vam snazeni povedlo, tak to mas hned zpatky...
to je pekny, ze Tomasek tape :slight_smile:

dragus - tak se tesim na referovani o berusce, nekdy bych urcite zasla

jeste k tem golfkam - my jsme je zacli pouzivat asi od 7. mesice a nejdriv jen na lehandu, protoze Simon vyrostl z hlubokyho kocarku... ted je mame na stridacku s podedenym sportakem... myslim, ze kdyz se nepouzivaj uplne porad, tak to asi nemusi byt uplne skodlivy, ne?

a taky zdravim leterku:slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa, prostě zblbnul...když jsme se poznali, měla jsem 65 kg a nikdy mu to nevadilo...najednou vedle chce mít nějakou štíhlou modelku, nebo co.Přitom s tím návrhem na druhé mimi přišel sám od sebe na Silvestra, že by se tomu už nebránil..
16. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na horach bylo pekne - zkusili jsme vzit Simona na bezky - teda muz, ja jsem padavka - a docela se mu to libilo a taky se mu libilo sankovani, nez nam spadl s bobu a prokousl s ret :wink:

deti tam byla fakt fura, ale obsluha byla fajn, nikoho nezaslapli a docela nam vychazeli vstric

Simon se naucil zdolavat schody nahoru (teda jen dva) a rika prvni slova: bu (krava) a pe (pejsek) - zadny mama a tata :angry:
16. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

bubli, přihlas se do dm baby clubu(přes net), budou Ti posílat slevové knížky, mooooc užitečné( teda ne na všechno ale něco si z nabídky určitě vybereš :wink: ) a taky můžeš sledovat diskuzi tu na koníkovi , nevím přesný název, ale něco jako "slevové kupony, slevy..."
mimi kosmetiku bych asi moc neřešila, když mimi nebude mít problémy...já jsem ze začátku měla jen seba med mýdlo a idulonu, slunečnicový olej z lékárny na záhyby...Tím mýdlem jsem myla i vlásky a že V. byla pěkně vlasatá :sunglasses: Méně je někdy více :wink:

Dragi, už Beruška jo :astonished: Tož hurááá, a je to opravdu na super místě, akorát na půl cesty k Vám :grinning:
16. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu jsem mystifikovala ještě prý otevřeno nemají musí něco málo dodělat, ale jdu tam dneska stejně kuk :slight_smile: tak pak dám info

bubli kuponky poslaný tak uvidíš co si tam vybereš...jinak se přihlaš jak radí Gabča (kony) do dm nic to nestojí a budou ti posílat ty kuponky taky...mě teda už dlouho nic neposlali jak tak nad tím přemýšlím.,.. :wink:
16. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok juknu se na to a prolezu web :o) děkuju :o) já bych teď furt jen jedla a jedla... jinak vítám novou příchozí a pak vás pořádně pročtu... teď jsem ráda že jsem si dokázala na chvíli sednout a né být jen v posteli :wink: zítra jsem přesně v 38tt takže se to blíží a blíží... zatím a pak se ozvu... jdu zas do hajan :wink:
16. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak mám za sebou náročný víkend, ale přežila jsem. :slight_smile: Jeli jsme se ségrou a s manžama na sportovní víkenddo Semil. V pátek večer jsem měla powerjógu, v sobotu jsem stihla pilates, stepaerobic, klasický aerobic a dance aerobic a v neděli už jen zase powerjógu, v sobotu jsem byla pořádně unavená, ale zvládli jsme to, kluci zase hráli squash a pingpong a taky byli odrovnaný. :slight_smile: No ale místo abych zhubla, tak jsem nabrala půl kila, chjo. :frowning2:

Iris tu podmínku taky moc nechápu, stejně jestli zhubneš, tak to zase zpátky nabereš, takže je to úplně zbytečné.

Jinak k těm golfkám, já si myslím, že když se používají ty polohovatelné do lehu, tak tam přece může ležet a neubližuju mu tím, že ho předčasně posazuju a já je chci používat jen občas, když pojedu do obchodu a tak, tam stejně není žádný terén, aby se ten kočár natřásal...

Bubli, já bych kosmetiku taky neřešila, já používám jen mýdlo, to vydrží docela dlouho a modrou indulonu a mast na opruzeniny, navíc jsem v porodnici dostala kufr se spoustou vzorečků a ještě jsem to ani zdaleka nevypotřebovala, tak třeba na Kladně taky dostanete nějaký kufřík. :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, na Kladně v porodnici taky dostaneš balíček a vzorečky, ale pokud si pamatuju, musíš vyplnit nějakou kartu, jakože Tě pak bude někdo kontaktovat ...mě teda nikdo neobtěžoval :wink: jen paní z pojišťovny a tak má Věrka založené Sluníčko :sunglasses: bylo tam třeba(v tom balíčku): digi teploměr ušní, vzorky od Hamé - nějaké přesnídávky od 4.m, vzorek Bepanthen, dudlík(MAM, Věrka ho milovala :sunglasses: ), mast na prdíky, nějaké vzorky kosmetiky, no bylo toho celkem dost...pak jsme dostali od VZP taky balíček, příkrmy a bodíčko pro mimi
Bubli,normálně já Ti závidím, já chci takýýýýýýý :dizzy_face: druhýýýýý :sunglasses: už to máš za pár, bych se mohla vrátit o pár (desítek) stránek dopředu a přečíst, jaký to bylo, když jsem byla v 38tt já...ale mám pocit, že už jsem byla hooodně oteklá, hoooodně zpruzená a už jsem chtěla mít konečně! mimi v náručí :slight_smile: stejně jako Ty :wink:

Marty, to sis teda dala "hustě" do těla :fearful: No, nediv se, žes "přibrala", svaly se po takové zátěži prokrvily a nabraly objem a Tobě to přidalo to půlkilčo...ale zato zas budeš "vyrýsovaná" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mělas s sebou Davídka?

Draguš, tak jaký to bylo v Beruši????...ještě neotevřené---

Svěřuji se Vám, že teď pro změnu rýmičkuji já, V. už bude doufám ok...to je humus, to střídání teplo zima :frowning2: . Tož snad ty mrazy, co mají přijít zničí baciláky a budem všichni zdrávi :dizzy_face:

Tak, obr-mimi Věrušečka je s tatí u babí a tak jdu na kriminálku Miami(nebo jakou to dávají)
16. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě, která máte dítko starší 18m a chtěli byste jít spolu zacvičit, tak to baby cvíčo ve Wellnes Profi u Plusu není na objednání, můžete přijít, stojí to 65,./hod , bačkůrky pro raubíře s sebou a na sebe něco pohodlného :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak Beruna dobrá... jedna veliká místnost rozdělená do třech herních ploch, jezdící autíčka, bazének s klouzajdou a balonkama, pro holčičky kuchyňka, kluky malý montér...a tak...pro mimíse je tam taky taková ohrádka...vstup bude 49,- akorát, že ještě čekají na nějaké kulaté razítko takže zatím neotevřené veřejnosti...Dála se vyřádil a doufám, že usne a nebude vykládat zážitky celou noc...

Gabčo po návštěvě včera u vás spal krásně celou noc asi budem chodit opravdu často :slight_smile:) a ty se vykurýruj a díky za info o cvíču :wink:

no nic jdu ho vyndat z vany, a hurá na večerní program :wink:
16. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:57 • radus.b.
ahoj, nejsem schopná psát přes den, Terezie by mně lezla a vyžadovala by svou PC zábavu. Dnes jsme nikam nešly, Terča je pořád zahleněná a já taky. Dokonce jsem v so byla na pohotovosti, sem si myslela, že mám angínu. No, do pěti minut jsem byla hotová. Už tam zas několik let nepáchnu. Alespoň jsem zjistila, že už není na poliklinice, ale v nem. Kde přesně ta béra je? Budem to mít kousek ze Švýcarské.

Dragi, dík za pochvalu přezdívky, trvalo, než mi nějakou přijali :wink:

Hezky se vyspinkejte, pokud dětičky dovolí, já jdu taky. Poslední dobou chodím strašně pozdě.
16. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli kosmetiku jsem používala Bubchen, už od začátku, vše: koupel, olejíček a později mléko, i mast na zadek. Po kadění jsem jí mazala Bepanthenem. Neznáme opruzeniny. bubchen používáme dodnes. Máš termín v den narozenin mého táty :slight_smile: Asi bych taky zas chtěla být těhule, ale ty kila ne a ne jít dolů.
16. únor 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak jsme s Tomem byli dns nakupovat pěšky v Křivoklátě, máme to 4 km, takže jsem ušli celkem 8km.K obědu mám zas jen zeleninový salát s tofu a 2 suchary.
Přijde mi, že se manža bojí, prý si myslí, že bych druhé dítě nezvládla...prostě klade nesmyslné podmínky, ale druhé mimi chce..tak se v tom nevyznám.
17. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves děvčata :slight_smile:

Dragi, tož to bude luxusní v té Beruši :dizzy_face: No jasně, chodťe, já mám ráda návštěvy :grinning:
Co kníga, pomohla v něčem? Já jak jsem měla s Věruší problém, hned jsem zalistovala a na problém našla odpověď :sunglasses: Hlavně ale musíš najít sebejistotu a být neústupná občas, no jo, to se to píše a radí, já vim, taky mi to někdy nejde :sunglasses:

Iris, to jste měli krááásnou prochajdu, my jsme byli na Křivoklátě loni na podzim a bylo to pěknééé :slight_smile: Takžes měla pohyb a dietku k obědu...možná Ti to přijde správně, že se manža bojí, ale spíš proto, že by to nezvládl on, některý chlap si už při prvním mimču přijde jak o "druhé housle" a co teprv při tom druhém...vím o čem to je, mám to doma...
17. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,
třeba má manža nějakou krizi. Že to na něj najednou dolehlo - ta představa dvou dětí. To zas určo přejde...

Bubli,
já používám kosmetiku Klorane Bebe, ale není teda zrovna levná. Na prdýlku Rybilku, občas Bepanthen, když bylo hůř.
17. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, manža má pořád nějakou krizi...ale nemyslím, že bych to měla odnášet já.

Kony, druhé housle ze sebe dělá sám, o malého se vůbec nestará, nehrozí, že by ho vzal na procházku, přebalil, vykoupal, postaral se o něj chvilku, abych se mohla třeba odpoledne prospat...hlídá jedině, když jdu cvičit.

To je jedno, procházka byla fajn, akorát mám už třetí den permanentně hlad.Odopledne chci vzít Tomíka na saních na procházku, ale jen tady, v lese je sněhu až dost :wink:
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, dej tomu čas, netlač na pilu, ono se to samo časem nějak vyvrbí. S dietou Tě obdivuji, já musím ty nervy furt něčím obalovat :slight_smile: My na Křivoklát jezdíme často, tchánovci tam mají chatu, je to tam úžasnééé. Nevynecháme ani advent nebo velikonoce na tamním nádvoří, má to skvělou atmošku.
V jaké sousední vesničce bydlíte? V Roztokách?

Já šla včera kolem té Berušky, cedule jim visela, ale právě na vstupních dveřích nebylo ještě info o otvíračce. Tak už aby to bylo, popis vypadá velmi dobře.

Bubli, i já Ti tohle období závidím. Jsem si ho užívala. Jasně, člověk je jako velryba, ale ten klídek, pohodička, povalování. Já teda ještě dost courala po kámoškách a různě po venku po nákupech, až z toho byl manža dost nervózní a vytýkal mi to. Jenže já furt věřila, že mě to jen tak venku neskolí, že do porodky to stihnu. A i na porod vzpomínám jen v dobrém, vůbec to nevidím, jako nejbolestivější zážítek.
17. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo co rýma? půjdete zítra cvíčovat? my teda dojdem tak jsme zvědavá...

kniha dobrý ale v něčem nemůžu souhlasit...já třeba si myslím, že dítě by se nemělo nechat vyřvat...pro mě to je moc osobní, pořídila jsme si miminko a chci aby se mělo dobře a nechci být sobecká...já vím je to divný ale prostě si mylsím, že když fakt pláče tak ho nenechat...ale to je jen okrajově jinak jsem si přečetla co všechno má být a co bude a nevím jak to zvládnu :grinning: :sunglasses: to proberem osobně :wink:

Leni ta Beruška je kousek od Václaváku jak je škola 7 a 8 je to hned naproti jak je posilka...a co ta nemoc? už je líp? ty jo ani mi nemluv o pohotovosti... :angry:

iris já teda nevím proč bys neměla mimi zmáknout se dvěma kilama navrch ,,,prostě ti chlapi pruděj aby na sebe upozornili.,..co si budem povídat :sunglasses:
17. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli mě když na koni ukazoval počítač 38tt jsem už rodila...takže já v tomhle období už nikde necourala :grinning: :sunglasses:

Kačí no právě, že jsem psala, že už otevřeli a oni ještě nemají nějaké razítko...no snad to bude brzo otevřený...dneska by se to třeba hodilo...my byli dopo v opávce a fučí venku jak blázen a nevím co odpo :frowning2:
17. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami, já nechci tlačit na pilu, manžel sám souhlasil, že doberu prášky a uačneme snažilkovat...prášky už mám jen na 15 dní a on začne klást takové požadavky a, ale na druhou stranu říká, že se mimču nebrání.Prostě zblbnul.

Draga, prudí a stresuje mě, já pak myslím na to, že je otázka, jestli chci mít dítě s takovým sobcem...protože on sobeckej je až neskutečně, jen to prostě nepřizná.
17. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jj to je správná otázka...ale řeknu ti, že s příchodem dětí se tak nějak všichni chlapi stávají sobci...některý si to uvědomujou některý ne a prudí a prudí aby na sebe upoutali alespoń nějakou pozornost...oni prostě žárlí, že nejsou středem vesmíru... :astonished:
17. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vylepšuji obličej a až se mrně vyspí, pojedeme šestkou do města. Musím na pravidelný nákup do zdravé výživy, tak projdeme pěší zónu, možná se stavím na chvilku v cukrošce, taky bych ráda do knihkupectví pro nějakou tu hezkou pohádkovou knížku. A taky bych prý měla něco vymyslet pro tchýni, prý jsem na mateřský, tak mám na tyhle blbosti čas, někdy bych ty chlapi uškrtila :unamused: Přitom doteď platilo pravidlo, že já vymýšlím dárky své části rodiny a on zase té své.
Venku je hnus, my museli dopo odhazovat sníh a dost jsme vymrzli. A to má odpo ještě přituhovat, blee. Chci jaroooooo.
To vymýšlení programu mě taky ničí, fut je to nějaký stejný. Já už beru jako náplň i to, že v pátek musím dopo na gyndu pro recept a jelikož je to u Mety, pak zaplujeme na chvilku do Oázy.
17. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tak a´t vás to neodfoukne :slight_smile: Dála jak jsme šli domů normálně začal brečet, že to fouká (jeli jsme kočárkem) tak jsem přes něj hodila deku (jako přes celou hlavu) a on se tomu moc smál a jeli jsme tak až domů...vypadalo to, že vezu ET jak ho tenkrát valili na tom kole celýho zahalenýho :grinning:
17. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pocit , že žárlí, jenže to dává najevo dost hnusným způsobem, pořád říká, že jsem neschopná matka...k Vánocům jsem dostala knižku Příručka špatné matky :unamused: Jeho šéf mi řekl, že jsem o třídu výš než on... Cítím se děsně v depresi, nabalují se problémy, které nechce řešit, vždycky, když si chci popovídat, obviní mě z citového vydírání.
To je jedno...
Těším se, až vytáhnu Toma na sáňky :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek