• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Iris, to mi je líto, že si naTebe muž takhle vyskakuje. Hlavně na mateřské stačí fakt málo, jak je člověk mimo mísu, aby si připadal neschopně, nesebevědomě. Proč si myslí, že jsi špatná matka? Vždyť Tomíkovi je už více jako rok a zvládáš to v pohodě, no ne? Kašli na něj, dělej si program dle svého, vyrážej pryč, za kámoškama, nechávej mu prcka na hlídání, prostě se běž někam odreagovat. Vypovídej se u kámošek, nebo kíďo u odborníka. Já bych asi v téhle situaci s tím snažilkováním nezačínala, vyčkala bych na lepší časy. Neboj, bude zase líp, třeba má muž v práci nějaký problém, něco řeší a takhle blbě to ventiluje.
17. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vůbec nevím, co budem odpo dělat :( Venku zima, na capání není terén, v kočáru se vzteká, doma taky... uáááá
17. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris souhlas s aminou...tohle už vážně zavání problémem ale nemáš ho ty...má ho manžel... :frowning2:
17. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - tak to je fakt husty, taky to nechapu s tou neschopnou matkou? co mu vadi?

my jsme to dneska odpo meli jednoduchy - prisli jsme v pul 2. z plavani a po o jsme spali az do 5, oba :slight_smile:
17. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa a spol. a co delate zitra odpo? nejaka kava nekde? co?
17. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, tak jsem dnes byla na ORL, u známé doktorky v Praze. Koukla i na terku, ta je v poho. Tato já zánět hrtanu, taky nález na hlasivkách a v dutinách, samo že antibiotika a další prášky. Ale na umření mi není, jen je to otravný. to už mohl vyřešit doktor na pohortovosti :frowning2:

Dragi, Berunu snad najdu. A jakou máš zkušenost s místní pohotovostí? a s dětskou? My jsme na dětské ještě nybili, naštěstí.

Iris, i když jsem tu nová a moc tě neznám, tak mi je z toho vyprávění vážně smutno. Naprosto souhlas s Aminou, jak psala o pocitech na mateřský. Taky mě na manžovi některé včci štvou, ale když čtu některé příspěvky, tak mi ty moje přijdou nesmylsné. To Radek se stará o Terču v poho, dokonce k ní i vstane, ale stejně pak musím i já. Ale co víc, každé ráno s ní vstává a já vyspávám, a to už víc jak rok, Zas mě naopak štve, že se občas nevyjadřuje k tomu, co říkám, snad to nejsou takové blbosti. Prostě občas neodpovídá, i když ho oslovím, nebo když komentuju nějaký film, tak taky mlčí. Kdyby řekl alespoň hm. já nevím, to jsou asi blbosti.
To, že bych byla špatná matka nikdy neřekl a určo si to ani nemyslí, a to špatně vidím, takže některé věci musí dělat on, např. stříhat Terce nehty.
17. únor 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni naštěstí pohotovost znám jen z vyprávění sousedky co má 10 letýho kluka a 1,5 druhýho...ono strašně záleží kdo slouží...ale jak vidím tak tobě to zanedbali pěkně...hlavně že máš kam jít na lepší vyšetření...tak se brzo vylež :wink:
17. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde je bubli nerodí už? :grinning:
17. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, my zítra v poledne plavem, takže to dopo nechodíme ven. Snad jindy...

Na pohotovosti jsem tu byla jednou, když mi Beruš spadla z postele a majzla se o hranu police do hlavy. Doktora jsem natrefila příjemnýho, poslal nás ještě na kontrolu na chýru i neurologii, takže jsem byla docela spokojená, že to vzali zgruntu.
17. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ze by bubli stacil 38 tt? :wink:

lapa - no jo plavani:slight_smile: my jdem tenhle tyden jeste i ve ctvrtek za minuly tyden - ze SImona bude uplny plavacek - dneska se mu to konecne libilo - rehtal se tam a tleskal s pani instruktorkou
17. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikku, nám taky stačilo k porodu míň týdnů :grinning:
Manža dneska povídal, že se bojí, že bychom to nezvládli, takže v překladu, že by to on nezvládl, páč já se cítím fajn.Jen nedokážu pochipit, že to neumí říct normálně a musí u toho tak děsně vyvádět...Na Silvestra řekl, že se mimi nebrání, tak jsem se právě dohodli, že doberu prášky, co mám dom a jak se to blíží, tak zlobí :angry:
Tak uvidíme...
To víte, občas mi ujedou nervy...hlavně, když manža nepomáhá a já jsem třeba nastydlá a potřebovala bych na chvilku vypnout...
Dneska možná vyrazíme se sousedkou někam do nábytku, potřebujeme novou komodu :slight_smile:

Leni, držím palečky, ať to brzy vyležíš :wink:
18. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku však jsme psala výše, že jsem rodila když jsme měla na koni naskočený 38tt :slight_smile: v reálu jsme byla 37+6 :wink:
18. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla 37+0
18. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Simon se narodil v 32., ale to je extrem:slight_smile:
18. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my jsme skoro ukázkový - 40+1/2 (byla to noc ze 40 na 40+1) :sunglasses:
18. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

draga: moc děkuju za kuponky... nevím jak ti to oplatit...

jinak já jsem jak tučňák takže vůbec už necourám jen tak... jen na nákup nebo k doktorovi... dneska jsem se pustila do gruntování...
jinak včera jsem byla na kontrole a našli mi nějakou bakterii co prý dělá problémy při porodu tak mám na to entizol...
ale prvorodičky +prý přenáší tak jsem zvědavá...
já jsem dneska 38+1tt a mám navrch 23 kg...

zítra je ten kurz klubíčkování... byl jste někdo na tom kurzu? já jen jest-li se to vyplatí... 150 kč je teď dost peněz...
18. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - ja jsem se na klubickovani chystala, ale nestihla jsem to... jinak klubickovat mimino moc doporucuju, Simon se v klubicku dodneska vzdycky uklidni... ja jsem se to naucila z knizky pi Kiedronove - Nezna naruc rodicu (ale uz jsem ji poslala dal), muzes kouknout na netu, jestli tam neco neni...
18. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nakoukla jsem sem do delsi dobe :wink: bylo tady delsi dobu mrtvo.

Drago, jak se mate? co Dalik? Udelali jste asi dobre, ze jste se vybodli na plavani - prechodovy bazen. Johana porad rve, ze je ta voda studena :cry: ale dneska uz vypadalo, ze se to zlomilo.

Gabi, kdy jste dneska byly plavat? My byly od 12 na nahradce a myslela jsem, ze vas potkame. ze treba zajdeme odpolko k nam, ale nejak jsme se minuly :pensive:
18. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...takže situace...manža druhé dítě nechce, teď určitě ne, akorát je na sezení s psychologem...ono je tam toho mnohem víc, ale zatím se nechci rozepisovat.
18. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris... manžeská krize??
pikkumyy... já na to klubíčkování chci ale nevím 150 kč je teď moc peněz když mi soc. neposlala ani korunu a to nevím jest-li mi dají rovnou i únor... nebo jak to bude :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dojclandko :slight_smile:)) Dalík dobrý, je to takový pidipírko potrhlý :slight_smile:) potkala jsem se tuhle s maminkou Terezky a už tady taky s náma pokecává je to leterka :slight_smile:)

iris tak aspoň že to nějak řeš, ne každý jde k psychologovi to chválím :wink:

bubli oplatíš mi to, že mi necháš pochovat miminečko :slight_smile:)) jinak klubíčkování dobrý...ale nám hodně ukázala sestřička v porodnici, nevím co všechno na kurzu chtějí probírat ona to zase taková věda není, prostě stočíš miminko v klíně do klubíčka...pomáhá to na prdíky, na bříško, na kakání a na uklidnění...já dodneška, když Dálu bolí bříško klubíčkuju :wink:
18. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...je to těžké, zatím to nebudu ventilovat tady, nezlobte se
a kašlu na dietu...už čtvrtý den hladovím...a to jako vážně
18. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johany je taky prcek - je mensi než Berenika od Gabci (Lapagerie) a to je Beru o pul roku mladsi :grinning:
18. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jen se pořádně na dlábni... stejně bys hladověním spíš přibrala :grinning: :wink:
draga: :grinning: klidně... jen se ještě musí narodit :grinning: :wink:

asi na ten kurz nepůjdeme... je to fakt hodně se dozvím v porodnici...
18. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - ty sestricky v kladensky porodnici byly docela v pohode, kdyz nebudou mit moc honicku, tak ti to myslim rady ukazou

iris - tak teda preju hodne sily, at to zvladnete a dej si nejakou dobrotu - ja jsem zrovna upekla strudl
18. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dojclandko, dobrá přezdívka, vzhledem k tomu, že znám tvoje příjmení :slight_smile:

Draguš, tak si představ, jak jsme se dnes potkaly, tak když jsem přišla domů, tak začly já nevím, něco jako svalový křeče do obou nohou, válela jsem se po posteli, skoro bulela a uvažovala, zda zavoláme záchranku. Po začáteční krizi jsem se dala dohromady, volala na pohotovost, já si nedám pokoj, že? byl tam příjemný doktor, ale říkal ať nejezdím, že by asi stejně nic nevyřešil :astonished: Asi prý nějaká metabolická reakce na léky, Ale aspoň se snažil po telefonu. Kdyby na tu pohotovost nikoho neměli, tak se nabídnu, základní zdravotnické vzdělání mám sedět taky umim.No nic já když jsem po letech nemocná, tak to fakt stojí za to.

takže přeji všem hlavně zdraví :slight_smile:
18. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... včera ztratil snubák :angry:
19. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec Dojclandova :slight_smile:
My plavem od 12:30, tak jsme se asi těsně minuly... Ona Beruš pak stejně chodí chrnět, tak byste byly musely k nám... Psala jsem ti v PO, dorazila ti SMSka?

Iris,
mrzí mě potíže s manželem :unamused: Ale třeba mu ten psycholog pomůže, oceňuju tu snahu. U nás to taky není zrova úžas, ale pochybuju, že bych ho někdy dostala k psychologovi :sunglasses:
19. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa, v tomhle mu psychlog nepomůže, maža si musí sám určit koho chce a koho ne :unamused:
19. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris takže asi nějaká hlubší krizovka co? no holka drž se důležité je aby Tomášek byl v pořádku a v pohodě...

Leni fakt? Taková reakce? no těbůh...snad jsi to zvládla a jsi už na tom líp...to je fakt pech když se něco se*e tak se to se*e :astonished:
19. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek