• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj vsechny, kladenacky dlouho jsem tu nebyla nejak nebyl cas ,ale alspon Vas prubezne docitam.
Takze mame chlapecka porod byl rychly a cekala jsem to i horsi takze v pohode. Musim rict ze v Kladensky porodnici bylo vsechno v pohode v sobotu rano jsem porodila a v utery dopoledne sla domu.

Bubli to klubickovani ti v porodnici ukazou.
Jinak musim rict ze prvni tyden doma byl docela zahul jeste ze MM pomaha fakt nam moc pomohl je to nase zlaticko.Jinak jsem rodila 40+1takze supr jeste ze jsem nemusela na toho nasehodrobecka cekat dlouho.

Jinak i krasne spinka vetsinou do 21 usne a probouzi se kolem 2 hodiny nekdy az 3.
Az bude nejaky srazik taky radi prijdeme i kdyz jsme prtata :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas, gratuluju k Lukáškovi :dizzy_face:
draga...no...asi bych se měla sebrat a jít
19. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris dekuju,a urcite bude brzo lip chlapi to proste nekdy az moc resi a kombinujou a pak na konec stejne zjisti ze se maj stejne nejlip s tim s kym jsou a hlavne jste rodina a ta kdyz spoji vsechny sily tak vse prekona tak hodne sil a drzim palecky at vsechno dobre dopadne :dizzy_face:
19. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, neblbni, uvidíš, jak to všechno bude, vždyť doteď to všechno fungovalo. Je dobře, že manža zašel za odborníkem, sice mu s rozhodnutím nepomůže, ale pohled nezainteresované osoby je určitě na místě. Drž se a hlavně jez, jinak Ti bude blbě nejen fyzicky. Ať jsi v poho pro Tomáška.

Bubli, já si taky přijdu pochovat a poňuchat mrně. V březnu snad už bude tepleji, tak až vyrazíš na procházku, usíš dát echo, abychom mohly hromadně obdivovat :wink: Já na klubíčkování nebyla, taky myslím, že dobře poradí sestřičky, alespoň já si je nemohla vynachválit.

winas, také gratuluji k drobečkovi.
19. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
win, děkuju, ale přestávám tomu věřit :cry:
19. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, ver urcite vsechno dobre dopadne MUSI :cry:
19. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris drž se... přesně tohle jsem měla s bejvalým takže vím co prožíváš... ti chlapy jsou všichni stejní! :angry:

amina: jj klidně si pochovat můžeš, aspoň mi ty miliony otázek někdo zodpoví :grinning:
19. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, hlavu vzhůru, třeba to vidíš moc černě.
19. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...a nechalas ho...myslím, že bych taky měla, radí mi to spousta lidí :cry:

Lapa...řekl, že se zamiloval do své kolegyně, že neví, jestli mě miluje, jestli se mnou chce žít, ztratil snubák a mám čekat, jak se rozmyslí...nejradši bych jí šla nafackovat...ona tvrdí, že chce aby byl se svou rodinou, aby měl šťastné manželství, ale já mám pocit, že čeká, až vyklidím pole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris já to měla tak že:

chystali jsme svatbu, moje nejlepší kamarádka lenka mi měla jít za svědka, byla z pelhřimova čerstvě vdaná, ale po měsíci se rozešla a ten její šel do blázince... my jsme za ní jezdili a utěšovali jsme jí a jednou se tam ten můj vyspal s ní a bylo jim jedno že tam jsem...
každopádně zatím jsem se furt s ním nerozešla ale byla jsem furt v práci, pak najednou přijdu domů a ona je tam nastěhovaná i s tím malým špuntem, asi tak 14 dní jsme tam byli dohromady, mirek pak nevěděl kterou nás chce... po čase se odstěhovala a já i přese všechno to s ním skusila ale po necelým měsíci jsem se odstěhovala...
byla to hrozná doba a doteď lituju toho že jsem neodešla už tu noc v pelhřimově...

nejhorší bylo asi být sama ale dá se to zvládnout... a navíc i když ti plno lidí radí rozejdi se, tobě stačí jen jeden člověk aby řekl nedělej to...

já pak když jsem si začla s martinem tak po roce jsme se rozešli a úplně všichni mi řekli ať se rozejdu a můj bratr mi to řekl taky ale na něm jsem poznala že to říká aby mě podpořil a pak se přiznal že si myslí že jsem hloupá že to byl fajn chlap... a to byl ten jeden hlas co mi stačil abych se zas vrátila... no a vidíš doteď jsme spolu a čekáme mimčo... tohodle rozhodnutí nelituju ale pozor v tomto případě v tom nebyla jiná slečna...

jinak ztratit snubák je nesmysl! a jednu věc doporučuju, nic nikomu neříkej a nezvedej telefony jen max. si čti sms a vypař se třeba na celý víkend... buď do nějakýho hotýlku (jsou i levný) nebo k nějaký kamarádce...

kdybys chtěla pokecat a vylít si srdíčko stav se tu i s Tomem, jest-li chceš pošlu ti adresu do IP
19. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
iris to je hustý, netuším, jak bych se zachovala. trochu mi přijde sobecké, že ty máš čekat až on se rozmyslí. Na druhou stranu, co asi člověku zbývá. Myslím, že bych asi hned pole nevyklízela, i když je jasné, že by si měšl člověk nějakou hrdost zachovat a nenechat se sebou zametat. Ale pokud ty ho máš pořád ráda, tak bych se asi tak lehce nevzdávala. Ale rozhodně to nemyslím nějak špatně, nebo že bych chtěla být za chytrou a radit. Já totiž téměř ýádné zkušenosti s chlapama nemám. Můj první byl manžel, kterrého jsem si vzala :slight_smile:

No, co se týká mých nohou, dnes se akce opakovala v menší míře, musela jsem vysadit jedny přášky a mudra má podezření na moýnou trombozu, ale ne akutní spíš nějaký typ nemoci, příští týden půjdu na krev, hyn sa ukáže. Nechápu, že se musí všechno po..at najednou.
19. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ono je to těžké... i kdybys ste zůstali spolu takováto bolístka se bude dlouho hojit...
19. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - moc na tebe myslim, ale v tyhle situaci ti asi nikdo nemuze pomoct, ja bych v tuhle chvili asi vzala mrnouse a odjela k nasim, spis jen kvuli zmene prostredi, ale reseni to samozrejme neni... :frowning2:

bubli - s tema nejlepsima kamaradkama je to nekdy slozity - stalo se mi neco podobnyho, ale nastesti bez svateb a blazincu... a ted vim, ze to vlastne bylo dobre, jinak bych nebyla se svym muzem, a protoze uz jet o par let, tak se zas kamaradim s tou kamaradkou a tim chlapikem - kteryho si pak vzala:slight_smile:

winas - gratuluju k Lukaskovi - kdyz se budete chtit schazet, radi vas uvidime - uz jsem zas z miminek uplne hotova:slight_smile:
19. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem dnes terku přebalovala, tak jsem tak nahlas uvažovala, jestli si koupime fornety, pak jsem říkala asi ne jsem tlustá a Teerka na to říká, to nic neni mami :slight_smile: Nakonec jsme koupily. a při té příležitoszti jsem zjistila, že tam mají hořické trubičky a tiramisu, odolala jsem, ale dalo mi to zabrat. Pro dobrot chtivé to je ten stánek na václaváku
19. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leterka - zrovna jsem na ten papirek koukala - tiramisu nemusim, ale horicky trubicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska odpoleden jedeme k našim.Ale potřebovala bych s někým vyrazit na pokec, psala jsem kámošovi, ale neozval se, ještě zkusím kámošku...
Bubli, díky, třeba to využiju.
Já ho pořád miluju, jo, snubák včera našel, ale on říká, že už mu nikdy nebudu věřit, že už to nikdy nebude takové, jaké to bylo, prostě já se snažím zachraňovat a smířit se s tím a on už teď říká, že to já zazdím. :cry:
20. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Tomík má 7. zub a klube se mu další. :dizzy_face:
20. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iris, delas dobre ze jedes k rodicum alspon budete mit oba cas na premysleni,ale urcite to nezdavej a hlavne je lepsi take o vsem si vklidu promluvit. Tak drzim pesti at to dopadne dobre :wink:
20. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mate tolik zoubku to nas to vsechno teprve ceka. Dneska jsme meli alspon krasnou noc spali jsme od 20 hodin az do 4:30 supr
20. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Iris- no tě pic, to je věc :frowning2: , já nemůžu radit, ale držím pěsti , ať vše urovnáte jakkoli a ať jste hlavně Ty a Tomík v pohodě!
mmch, Bublinka to pěkně napsala...no, život holt někomu někdy pořádně přisladí :confounded:

Bubli, ještě k tomu klubíčkování, já jsem ten kurz vynechala, a nijak mi nechyběl, ukázaly sestřičky v porodnici a nakonec i MUDr...Peníze za to "nevyhazuj"...

Winas, gratulace k mimi :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas, on ale se mnou mluvit nechce...na jednu stranu říká, že rodina je u něj na prvním místě...a na druhou mi nevěří, že ho miluju a že bych to dokázala vstřebat...
20. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, je to smutné, chápu, jak Ti je, já něco podobného zažila s klukem, se kterým jsem chodila deset let. Zamiloval se do mladší kočky, řekl mi o tom a v podstatě nechal to rozhodnutí na mě. Nejprve jsem si řekla, že to zkusíme znovu, on se s ní rozešel, jenže za pár dní jsem nějak otočila, prostě jsem to rozebrala s pár lidma a vlastně jsem sama přišla na to, že už s ním být nechci, že už ho vlastně po těch letech tak nějak nemiluju, že už bych mu nevěřila. Jenže v tom nebyl prcek, v podstatě žádný majetek. Jsem moc ráda,že jsem to zapíchla, protože teď jsem šťastná s manželem.
Já z toho ve vašem případě mám pocit, že vlastně tvůj manža nechává rozhodnutí na Tobě, ty máš rozhodnout, jak to bude, zda spolu zůstanete. On se toho konečného verdiktu bojí, chce aby to za něj někdo udělal, rozhodl. On je teď rozpolcenej a neví, s kým chce být. Ale já bych ho v tom nechala pochodit. Odjeď na pár dní, choď ven, nechávej mu prcka na hlídání a vymysli nějaký termín, do kdy chceš znát odpověď, jak to chce mít dál. I ty potřebuješ trochu času, abys věděla, zda to překousneš a budeš chtít v manželství pokračovat. Je to těžké, vím. Ber to jen jako můj pohled, určitě nechci radit.
20. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami...ultimáta zkoušet nebudu, to věc nevyřeší...nechám to teď na něm..já udělala už dost, myslím, že yb se měl snažit i on, jestli nás chce.
20. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bambus :slight_smile:)

iris to je prostě to chlapský bláznění...hele uvidíš nech tomu čas, dělej si věci podle sebe, věnuj se Tomáškovi, přestaň mu prát, žehlit, vařit ať se stará ta druhá...tohle přesně se stalo mý sousedce...manžel jí opustil, když měli malý mimi...no a nakonec se pokorně vrátil, bo ta druhá úžasná hvězda neuměla ani uvařit vejce natvrdo...ono někdy si chlapi prostě potřebujou dokázat že jsou něco víc...ovšem záleží na tobě, zda mu to opravdu dokážeš tolerovat (odpustit asi ne...to prostě nejde) :wink: no a dneska mají po 10 letech malýho kluka stejně jako je náš Dála :wink:

winas gratulace k mimískovi :slight_smile:) posílám mu ňuchy ňuchy :grinning:
20. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj maminy :slight_smile:

tak ja sa tu po dllllhej dobe ukazujem....ani vas nemam sancu docitat...konecne mam uz tyzden po skuskach, zvladla som vsetky na prvypokus, tz som straaasne happy, uzivam si chvile volna, kym nezacne, dalsi semester...co je do buduceho vikendu....Sebik je zlaticko, bolo to narocne skuskove, ale zvladli sme to s pomocou rodiny...teraz je Sebik trochu nachladnuty, a vonku take metelice, ze az....nech uz skonci ta zima a mozeme sa vsetky stretnut na sletisti....Inak sa mam fajn, boli sme na vikend v aquapalace, noc v hotely , a dva dni v aquaparku, a ja som mala aj tibetsku medovu masaz za odmenu po skuskach....ale dost o mne, co to tu je vsetko nove? co mimiski???

Iris - je mi luto tvojej situacie, ale drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, ...pre oboch, mozno najdes lepsieho a mozno sa vas vztah znovu nastartuje, chce to cas...vela sily!!!
20. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k Vám přidat?
20. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez, samo, že můžeš, vítej :wink:

Iku, jsi hvězda, dát všechno napoprvé, gratuluji. A závidím masáž, taky uvažuji, že si budu něco podobného dopřávat. Tedy spíš mě bere krční páteř, tak začnu ze zdravotního hlediska. Ať je Sebíkovi brzy lépe, já taky očekávám něco podobného, dnes Pepíno stále kýchá.

Iris, já to nemyslela jako ultimátum, to nikam nevede. Spíš, že by se v tom neměl plácat dlouhodobě, protože to bude trápit i Tebe. Určitě bych nechtěla znát stanovisko teď hned, na práskání dveřma je času dost. Myslela jsem to tak, aby věděl, že někdy se rozhodnout bude muset, jinak tím trpí všichni zúčastnění. Mně když se to tenkrát stalo, nejvíc naštvalo to, že se mi svěřil, jak tu druhou miluje a že neví, co dělat. Byl to srab, protože tím vlastně ulevil svému svědomí a na mě to všechno hodil. Já kdybych byla v podobné situaci, buď bych to celé zatloukla, kdyby mi šlo o stávajícího partnera, nebo bych do toho řízla (samozřejmě asi po delším zvažování a přemýšlení, ale tak aby o tom parner neměl ani páru), oznámila, že odcházím. Nic mezi tím. Nechtěla bych toho druhého trápit.
20. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami díky,máme skoro stejně staré dětičky :slight_smile:
Neřešíte tady někdo školku?mam teda mateřskou na čtyři roky,ale vidim na malý jak potřebuje a miluje děti
iris je mi to líto s chlapama je trápení co
20. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, kde bydlíš, kam s malou vyrážíte? Já se chystám začátkem března k zápisu do blízké školky (u zákl. školy 7. a 8.). Vůbec nevím, jaké jsou podmínky nástupu, tedy ty konkrétní v téhle školce. Já mám RD do tří let, ale máme zatím spešl bezmléčnou dietu, tak netuším, jak se k tomu budou ve školce stavět a zda mi vyjdou vstříc.
20. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami bydlim poblíž Kaufu za Václavákem
děláme pořád stejné procházky,bud za ruku ke Kaufu nebo ke škole na most na koukat na auta
Taky chci jít v březnu na zápisy vyhlídla jsem si asi 6 školek i tu jak řikáš,ale podle mě jsem bez šance no uvidim
Ty jo bezmléčnou dietu,na to podle mě musí brát ohled, to musí být pěkně náročný klobouk dolu
20. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek