• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Tak na most za autama chodíme taky :slight_smile: Skoro všechny baby bydlíme takřka na stejném placu.
Já mám vyhlídlou jen tu jednu školku (kvůli bydlišti) a taky myslím, že šance moc vysoké nemám, nejsem samoživitelka, do té samé práce se mi moc nechce, takže pátrám jinde atd. Taky nevím, jestli si místo rezervuješ od září a platíš si to do doby, než mrně v průběhu roku nastoupí (jestli tedy nastupovat v průběhu roku může). No, možná ještě zajdu pro jistotu do školky v Herbenově ulici.
20. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už,aby ta zima skončila,doma je to dlouhý,do MC se bojim,ted jsme skončili s maroděnim
Nevíš něco o MC u podjezdu Beruška?muž tam chodí cvičit tak mi přines vizitku,docela ráda bych tam někdy vyrazila je to kousek,od kdy to bude otevřený?
taky jsem slyšela něco o rezervaci,ale moc o to nevim
20. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Berušce jsme tu diskutovaly. Zatím datum otevření není známo, prý ty holky, co to mají pod palcem, čekají na nějaké poslední razítko. Ale Draga už to tam ze známosti byla vyzkoušet a prý dobré.
Jinak občas se s babama vídáme v herně v cukrárně u Kaufoše, byli jsme i v Kulihrášku, teď odstartovalo dopo středeční cvičení s prckama ve fitku u Plusu atp. Já se doma taky děsně koušu nudou, tak stále něco vymýšlím. Dnes dopo jsme alespoň courali v Oaze, na zvířátkách ve zverimexu, já to spojila s doktorem u Mety atp.
20. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info,ráda tam s vámi pak vyrazim
Cukrošku a Kuliše znam malá mě tam vždycky strašně odrovná,je jak nezřízená střela nevidí neslyší :grinning:
My jsme od rána doma madam si dává 3 hodinku spánku to bude zítra budíček ve čtyři jak ji znam,tak tady mam čas vysedávat a vykecávat
Můžu se ještě zeptat spí ti malej ještě přes den?a máte plíny?se blbě ptam co
20. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes den spí, ale různě, někdy hoďku, jindy dvě a půl. A plíny máme pro jistotu furt, tedy doma čurat chodí na wc, ale bobek jen do pleny. A na noc a na ven dávám pro jistotu. Jak začne být teploučku budu trénovat bez pleny i venku.
Já mám klidný dítě, samo se někde plácá, vždy si přijde jen zkontrolovat, kde mám mamku a zase odejde. Kdekoli si v klidu vypiju drink, dám dortíček, přečtu časák. Samo, že někdy prudí a musím se mu věnovat, ale většinou mě nechává být :wink: Je zlatej. Jen je na mě závislej, jak je stále se mnou. Bulí, když se kamkoli bez něj vzdálím, i když má být s manžou, tak první chvíle prořve. On ho totiž nikdy nikdo nehlídal, babičky o to zájem nemají a chůvy se mi platit nechce.
20. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to se spaním taky různý
plíny máme taky na spaní a na ven a doma to jistí tepláky :grinning: říká si spíš na velkou na čůrání vůbec tak ji musim po hodce vysazovat
Terča je mezi dětma drak,doma to docela jde,Celej minulej rok mě tak proháněla,že jsem jí nestačila chytat,až se lidi otáčeli a dělali si srandu a já uplně hotová jsem ráda,že se zklidnila a doufam,že jí to vydrží
U nás s hlídáním berou si jí jenom naši tchýně nemá čas a podle mě ani zájem
Zatim se loučim musim jít nakoupit
20. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret1: ahojky kladeňačko :wink: to mě to teprve všechno čeká :grinning: chození na procházky atd...

jinak na tom klubíčkování jsem nebyla ale zas jsem se rozšoupla v nákupu... hlavně kiwi :grinning: takže jsem neušetřila...

navíc jsem prodala na netu těhu svetr za 250 kč ale hned jsem koupila tu mičudu za 210 včetně poštovného http://shop.sportisimo.cz/fitness-sporty/gymnastika/ball/laubr/mic-75-cm/7695/
sice pozdě ale snad ho ještě využiju... prvorodičky přenášejí nee? :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim akzeret:slight_smile:

bubli - balon se vzdycky hodi - nas malej ho ma moc rad a vyborne se na nem sedi u kompu, ja jsem na nem napr. napsala diplomku, kdyz me bolely zada ze zidle:slight_smile:

iku - gratulace ke zkouskam! Jsi sikulka :wink:
20. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
našla jsem drogerii na netu kde tam mají tyto ceny (včetně dph):

lovela 5.4kg - 279,90 Kč
lovela 3l color - 199,90 Kč
lovela aviváž děti 2l - 89,90 Kč

otázka je jest-li je lepší tekutý prášek nebo klasický...

já jen že nevím koilk kč stojí lovela v obchodě... nebo používáte jiný prášek?
20. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj akzeret.....vitaj, ....tak podobne stare dietatko mam aj ja....a tiez ma velmi rad spolocnost.......odkial z kladna ste? my byvame na čsa v centre, smerom na rozdelov....čo ta sem doviedlo? myslim konika, kladno....
20. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ospravedlnujem sa, nevsimla som si dalsiu stranku diskuze....hm, ste tam vsetky skoro na kope, no tak za vami sem - tam zajdeme autobusom :slight_smile:

dakujem za gratulace a pochvaly... :slight_smile:

ami - ty mas dieta vhodne pre studium matky...to Sebik mi stale vravel, ze nech si necitam a nepocitam a tak...a bol z toho smutny...ale uplne zavisli na mne teda neni, vydrzal na slovensku skoro mesiac, ale kazdy den sme si volali cez skype....
-teraz neviem co sa deje, bo maly ma zase ekzem a nafuknute brusko...je pravda, ze ked sme boli v hotely papal aj jedlo z normalneho mliecka a zmrzku, ale sem tam zahresit, sa moze, no je uz skoro tyzden, tak neviem...je to tazke ked dietatko nemoze nieco papkat,...vy toho mate este viac, obdivujem ta, mne staci len to mlieko a kvasok ....

bublinka, - prajem ti krasne dni do zvysku tehu, nech je vsetko v poriadku,
a tie ceny za lovely su dobre, ja som ju kupovala pre miminko 1,5 l za cca 149,-... okolo 8 mesiaca som presla na persil pre deti, je lepsi na skrvny a pri nom som zatial ostala...ale rozmyslam, ze si mu nezacnem prat s nami, kedy je to uz vhodne???
20. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikusko děkuju...
20. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večírek :slight_smile:

vítám nově příchozí :slight_smile:

iku gratulace, už jsme si říkala, kde jsi? :sunglasses:

Beruška se má otevřít každým dnem, je to tak, čeká se na poslední nějaké dodělávky...jinak je to tam pěkný...

dneska jsme zase byli v Opávce...kam jinam že? zítra má tady tchýně nějaké mechechce s hudbou (předpokládám dechovkou) tak máme na odpo program, půjdem se na ní kuk Dála si aspoň zatančí :grinning: :sunglasses:
20. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
akzeret vítej, bydlím ve Švýcarské a mám taky dceru terzku, jen o dva měsíce mladší. K zápisu se letos také chystáme, ačkoli si moc šancí nedávám vzhledem Terčině věku, asi budou dávat přednost starším,kterých si myslím bude dost. V naší ulici se bude otvírat školka místo domova důchodců, už tam dělali o prázdninách novou střechu a předpokládám, že na jaře budou v rekonstrukci pokračovat. Tak bych byla ráda, kdyby jí vzali tam.

terka vstává mezi šestou asedmou, což je síla. Přes den tak hoďku spí, al teď jsem přišla na to, že když jí dám odpo k nám do postele a spím tam s ní, tak spí déle. Nočník se nám daří, dáváme plíny stejně jako ty a amina, občas už se i vykadí do nočníku.
do MŠ jí chci dát hlavně, aby se dostala mezi děti, já tady nikoho známého s dětma nemám,tedy kromě vás všech :slight_smile: tak moc mezi děti nedostamene.
20. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, kde má tchýně mecheche, ona zpívá s dechovkou????
20. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě k té školce já bydlím hned u té co je za školama 7. a 8. ale pochybuju, že tam Dalíse dostanu...

Leni... :grinning: tchýně je u baráčníků a zítra tu mají sraz... :grinning: co nožky lepší?
20. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nohy docela dobrý, př.týden jdu na nějaké odběry krve, kde by se mělo prokázat, zda nemám poruchu srážlivosti.Jinak se cítím v poho, krk už taky nebolí. My budem mít zaítra taky program, naštěstí, už mi dochází nápady, přijede tchán se švagrovou z Moravy, tak jsem zvědavá, jak zvládnou zasněženou cestu.

Hele, vy budoucí školkoví, půjdete k zápisu do více školek? Já plánovala jed do té jedné.
20. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my půjdem jen do jendé nehci lítat po celým Kladně až ho budu vodit do a z :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za přívítání :slight_smile:
malá teprve usnula tak mam chvilku před tím než mi začnou Tudorovci docela mě tenhle seriál chytil

Bubli:Lovela se dá koupit v Kaufu a v Tescu 8kg za 400,- když je akce,já používam Batole hezky voní a je v tescu 4,5kg za 209,-což je supr.Podle mě je lepší klasický prášek lepší vypere.

Leter:já bydlím ve Finský to je hned vedle,já pořád hledala nově otevřenou školku ve Švýcarský tak je to přeci místo domova důchodců díky.

Dragi: díky za info o Berušce těšim se.Chci zkusit obejít víc školek,radila mi to sousedka co má 2děti po třech letech a vyšlo jí to na Růžovém poli je Slunečnice no uvidim moc nadějí si nedávam
20. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi půjdem jen do tý Švýcarský, bylo by super, kdyby to vyšlo, takhle blízko, to by mohla chodit Terka v bačkorách. Stejně může nastoupit až ve třech letech, tak manže souhlas, že budu do září doma a práci bych si zkusila zařídit od února do září neplacené volno. Kdybych nastoupila uprostřed školního roku, tak by museli kvůli mně měnit rozvrh.

Jdu si asi ještě číst, v telce mě dnes nic nezaujalo.tak se pěkně vyspěte. Pa
20. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Beruška bude otevřená asi za týden, včera jsme se ptali majitelky, je to tam moc hezké. Trochu jim to zdržují úřady, ale jsem ráda, že je zase něco nového. Prošla jsem snad všechny herny, ještě zkusím Unhošť, jestli tam někdo byl, tak mi řekněte.
21. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta beruška je od kolika let? a to bude školka či co??
21. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška je centrum, kde si sedneš dáš kafčo a dortíček a tvoje dítko si tam lítá a hraje...je to pro nás maminky, když nevíš jak zabavit děti jinak ... :sunglasses:
21. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů takže se budeme mít kde scházet :o)
21. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli už jsem ti to chtěla napsat dávno, ale vždycky zapomenu...je to k tomu odvozu z porodky domů, se mnou tam ležela mladá holčina, taky neměli auto (nebo měli a přítelák nemohl dojet...nevím) a normálně si zažádala o sanitku a dovezli jí domů i s mimískem sanitkou...takže se na to určitě optej, podle mě to je lepší než se trmácet busem :wink:
22. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se Simon dneska vzbudil a poblil - a ted ma chudacek zas smrdlavej prujem - zrejme bylo v necem vajicko, kde jsme ho necekali (tipuju pecivo z kauflandu, nebo snedl nejakej drobek)
meli jsme dneska jet do Prahy - kamos dela promitani fotek z Pamiru, tak jsme chteli Simonka odlozit u nasich a jit sami jako zamlada... A na zitra uz jsem si nasmlouvala v Praze navstevy, takze vsechno rusim:(
No jo, tak budem prebalovat, prevlikat a chlacholit drobecka...
22. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda pikku tak ať je brzo dobře :dizzy_face:
22. únor 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...manža řekl tchánovcům, že to u nás neklape...a dle nich jsem bordelářka, co neuklízí, nestará se o malého a psa, nemám mít dle nich žádné koníčky, ani bych si přes den nesměla číst - beru si knížku k jídlu, nebo když si chi vypít čaj a kafe, příp. když malej chvilku usne...manža mě nemiluje tak, jak by si představoval...prostě samé pozitivní zprávy :unamused:
22. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar děvčata, Šimonkovi přeji, až je mu brzy lépe. Člověk to vždycky špatně nese, když je těm našim drobečkům špatně. To bych to raděj vzala vždy všechno na sebe.

Už se těším na tu Béru, ale lákadlo dortíčků, no, nevím, to budu muset potrénovat pevnou vůli.
Draguš, kdyby ses chystala s dálou někdy v brzké době do Opávky n do béry, tak dej prosííííím vědět, přidala bych se, kdyby to neva. Terka už je docela v poho, a já relativně také. rozhodně ode mě nikdo nemůže nic chytnout.Jen já přes den nezapínám pc,tak kdyby ti neva poslat sms?

Taky myslím, že bychom měli vyrazit někam s manžou tak, jako za mlada :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je debil...promiň :astonished: mysli hlavně na sebe a na Tomáška...chlapů je kolem nás dost :wink:

leni jasně písnu sms :sunglasses:
22. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek