• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Draga, neomlouvej se...už jsem tak zlomená, že nevím, co dál.Tolik jsem se snažila...ptala jsem se manži, co udělá on pro záchranu manželství, řekl, že nic, že bychom to měli nechat volně plynout, jak se to vyvine...
23. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - tak to je sileny, chlapska logika je nekdy nepochopitelna - on neco zpacka a pak ceka, jak se to vyvine... :angry:

jinak Simon dostal vcera vecer trochu horecku, davam mu panadol, ale jak ma tu srajdu, tak to zatim nejde moc srazit - pije hodne, ji rohliky, banany a zkusim do nej dostat trochu ryze, no a kdyztak zitra nakluseme k pani doktorce
23. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste jsem se holky chtela zeptat - mate tu nektera nejakyho gynekologa, co byste mi doporucily? zatim to neni akutni, jen se porozhlizim...
23. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dr.Voráčka (zdravotní středisko) - v albu mám vyfocený kontakt... ale má starý ultrazvuk... jinak jsem sním nadmíru spokojená i když už jsem slyšela tři mamči co si ztěžovaly a přehlásili se k jinému... ale já mu po porodu a šestinedělí přinesu něco dobrého i sestřičce... :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - dik, koukam, ze toho mam blizoucko, jeste jsem objevila nejaky stranky s hodnocenima lekaru, tak si to projdu...
23. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikkumyy, tak ja chodim k Dr.Hlavacovi je fakt supr nemuzu si stezovat :wink:
23. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásim se po víkendu,těšíme se na Berušku.
Piku já chodím ke Kučerovi jsem tam spokojená,má sice plno,ale doporučuje Rotha chodí tam moje kámošky a jsou spokojené je na hlavní třídě
23. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky co to ctu Iris muzu napsat a byt sprosta je to blb kterej si nevazi toho co ma. A nemuzu ti rikat co mas delat, ale nabizim ti sve rame na pokec nebo tak auto mam a z prace jsem kdekoliv rychle celkem delam v rudny takze jezdim casto. A hlavne potrebujes se ted vypovidat.
23. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky - akzeret, podle toho netu se mi ten Kucera zda dobrej, tak az to bude aktualni, tak tam zkusim zavolat a kdyz me nebude chtit, tak vyberu nejakyho jinyho...
23. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku já taky chodím k Voráčkoci, jak jsem se přestěhovala tak mi ho jedna kočka doporučila a podle mě je dobrej, připadá mi, že nic neuzanedbá ... :wink:
23. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, piku, já jezdím do Prahy do Medivy , dr. Turková, ale ty chceš chodit asi na Kladně, že?

Až se dám zdravotně do kupy, tak bych chtěla shodit pár kil, bohužel to dietou už moc nejde, tak budu muset nějak cvičit. Je tu taky někdo takový, že bychom se spojily? Dřív jsem chodila do fitka, tam jak chdí holky na cvíčo s dětma a občas na aquaaerobik. Jenže sama jdu párkrát a pak vymýšlím tisíc důvodů, proč nemůžu jít.
23. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já já já akorát, že já potřebuju shodit asi tak 25kg :frowning2: jinak ten dnešek ok...já jsem si to pak uvědomila, že asi cvičíte :slight_smile:)
23. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty jo, taky by se hodilo, tak 25kg, ale říkala jsemsi, že si dám malé cíle :grinning: takže mám v plánu tak 10, mám pocit, že to ale dolu nedostanu. Když jsem byla mladší, tak jsem zhubla pokaždé když jsem se rozhodla, ale teď to fakt nejde. No, Draguš zkusím vymylet nějaký cvíčo, ty zkus taky. Je něci, co by ti bylo vyloženě proti srsti? Já třeba rozhodně nikdy nepůjdu běhat, to fakt nesnáším. :unamused: ale musím počkat až co ukáážou výsledky z krve, to bude asi v pátek, nevím. Pak se na ta kila vrhnem :wink: Do té doby se najez :slight_smile: Hele, ale nebudem to brát nějak dramaticky, ne? Až nás to přestane bavit, tak si zajdem do cukrošky.

Jo, manža dnes koupil citronové rumové pralinky, ješě že mi nechutnají, alespoň mě nelákají. :slight_smile:
23. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk ja chodim k Lukesovi a je dobrej strasne me vzdycky uklidni psychicky a je docela milej a zajima se o sve pacientky a jejich pocity.
24. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leterka ja bych chodila cvicit, ale mohu jen pozde vecer pres den moc a nebo ne pravidelne. A ja potrebuji schodit tak 20 kilo mozna 30.
24. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak manža byl včera u tchánovců, nevím, co jim řekl, ale prý se mě zastávali :confused:
Já chodím ke Kračkové.
A hubnout nechci, ono to z těch nervů stejně půjde asi samo.
24. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to vis ze jo nehubni. Fakt se te zastali no tak super mozna jim ted rekl ze nekoho ma. nebo nevim.
24. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jim řekl už v pátek, že se zamiloval do kolegyně...fakt nevím, o čem mluvili
24. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - a ten lukes je v litevsky? to by taky docela slo...

iris - no ja jsem si rikala, ze kdyby mi manzel neco takovyho proved, ze by tchyne byla na me strane...

ad hubnuti - coz o to, taky bych neco mela - rikala jsem si, ze zacnu, az prestanu kojit, ale jak je ted Simon nemocnej, tak se mi jeste nechce prestavat....
ale prihlasila jsem zas na nejaky kurzy brisniho tance (tentokrat v Praze, ty kladensky se nam nehodej do rodinnyho rozvrhu), pro me behani a aerobiky moc nejsou
24. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hubnutí? :grinning: no já jsem přibrala 24 kg :grinning: a přesně příští úterý mám termín... dneska jsem za poslední penízky udělala nákup :wink: tak snad nám to vydrží do 15ctého... a jsem zvědavá kdy přijdou penízky mě... :confused: :angry:

a jak se tu máte?? :grinning: mě dneska doktorka řekla že mi pěkně začíná tvrdnout bříško a že ty křeče v bocích kdyby byly častý tak mám naklusat... ale já to chci vydržet do toho března
24. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak treba jim se to rozlezelo fakt nevim.

pink no naproti v Mete je a je docela dobrej.
24. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik ja bych chodila plavat nebo tak spis neco. Jinak ten Lukes je naproti Norme a ty bydlis taky v Litevsky???

bubli ty muzes chtit, ale prcek si sam rekne ze uz je cas jit ven. Jinak ja mela pred potratem min o 10 kilo nez mam ted.
24. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - nene, ja jsem od Vaclavaku:slight_smile: ale chci nejakyho doktora v chodicim dosahu :wink:
plavani taky muzu, chodila jsem docela pilne do aquaparku (mela jsem tam plavenky od prace), ted bych asi chodila do toho bazenu v Norsky, ale jeste jsem se neodhodlala...
24. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
PIK JA TAKY NE a muzes jit nekdy vecer??? Jako jestli manza hlida jinak holky mam do konce mesice cozu je par dni slevu 20% do aquparku a mam jich asik 5 chcete nekdo??? Ja bych rada sla i nekde mam hodiny jak je to tam pro verejnost.
24. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, koukám, že jsem rozjela ´"citlivé" téma. Plavání taky můžu. Docela mi vyhovoval ten aquaaerobic. Je to v Baby klubu Elma v Norský na 4. ZŠ
Zde je rozpis Po 18, 19 20
Út 19,20
St 19, 20
Čt 19,20
S tím pondělkem si nejsem jistá, zda to je i od 20, ale myslím, že jo. Cenu už si taky přesně nepamatuji, ale asi 65 nebo 85.
24. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
letrka tak to bych asik slaale spis muzu az v tech 20:00 a den je mi jedno.
24. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem si jistá, že by se mi v osm chtělo, ale stejně musím počkat, zda nemám něco s tou krví. Ve čtvrtek jdu na krev, tak nevím, kdy budou výsledky. takže až potom. Ale nenechte se tu mnou zdržovat. Jestli chcete vytvořit cvičící skupinu :grinning: , tak směle do toho :grinning:
24. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky bych se měla dokopat se sebou něco dělat,ale jsem strašně líná a ta zima mě ubíjí,už by to chtělo sluníčko to bych se do nějakého cvičení nechala přemluvit :wink:
Co holky děláte?
Leter:držim palečky at jsou výsledky v pořádku
24. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je bordel to jsi nemohla napsat dřív? teď už do aqua nemůžu... nemyslím kvůli slevě (mám pernamentku) ale nemusela jsem tam dřív jít sama...
24. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláme? no já nic, je tu takový bordel a já si jentak surfuju a už ani nevařím... navíc mám pěkný křeče a tvrdý břicho... asi jsem neměla z auta tahat ten těžký nákup... když v kaufu měli slevy :grinning:
24. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek