• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
leter co mas v krvi???

akzet ja jsem v praci a pracuji pekne.

bubli nemohla ja nemam skoro zadny cas a kdyz se rozhodnu je to zedne na den vis.
24. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jako myslis ze mas posliky a nemas to casteji???
24. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fuk já jsem stejně pořád doma :grinning: ...

poslíčky? ne prý to nejsou poslíčky ale jen křeče v bocích že je to normální... ale když se to stupní tak mám naklusat... ale teď mám zase klid tak uvidíme...
24. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no vidis a ted uz zasek nikam nemuzes co??? Ja se jen ptam kazdej to ma jinak no.
24. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli tak se drž a počítej si mezi bolestma až to bude po 3 minutách tak už nečekej :grinning: :sunglasses:
24. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - ja bych na plavani mohla asi jen v patek od 20, kdyz by manzel prijel brzo z prace... poptam se a ozvu se:slight_smile:

bubli - no to jsem zvedava, jestli vydrzite do brezna:slight_smile:
24. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: to si ještě počkám... doufám :grinning:

adajar: no jsem jak koule :slight_smile: maximálně mě dostaneš na poštu má mi přijít ten gimnastický míč :slight_smile:
24. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nic nedělám, nejradši bych někam zalezla s knížkou, ale to bych nemohla mít na sobě stále přilepené klíště :confounded:
Jsem docela zničená z Prahy, dopo jsem musela zajet do práce podepsat doklady. Sice jsem stihla kafčo s mamkou, pár obchůdků a hlavně nej sekáč, jaký znám. Škoda ze je z Kladna tak z ruky, už když jsem byla těhu jsem tam nakupovala pro drobka a byly to šik věci. Dnes jsem nakoukla a pořídila mu vestu a bundu na jaro, moc hezké a za dobrou cenu. To už jsem se připravovala, že zase finančně zahučím při nákupech v obchodu, takže max. spokojenost. Jen to bylo vyčerpávající s prckem po boku, táhla jsem jeho, jídlo, pitíčka, z tramvaje do tramvaje, no hlavně že to mám za sebou.
Holky, s plaváním vás obdivuju, jak je tahle zima, představa, že někde musím do plavek a ještě tam tropy zrovna nejsou, je pro mě bleeee. Max. se donutím zajít s rodinou do akváče, kde je nějaká zábava a hlavně teploučká vířivka.
24. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk jo jo.

holky neznate nejakeho automechanika nebo opravnu co mi opravi auto brzo???

bubli no tak to moc daleko neni.
24. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dámy, tak jsem se odpo koukala, kde je ta Beruša. Tuším kde, ale nevím, zda jsem negramot, ale ceduli na žádných dveřích jsem nenašla.

bubli, zkus vydržet do 3. 3. terka má narozky 2. 2. tak by to bylo hezké. 14. 3. mám narozky já, ale to už asi nedáš :grinning: :grinning:

No, taky bych raději akváč s teplou vířivkou a tobogánama dala líbit, ale myslíte, že se tam ty špeky někam odplaví???No, nic zatím to neberu nijak tragicky, dokud je zima a člověk má obr pozadí schované pod bundou. Hele nechcete někdo nahodit jiné téma, už mi jde z těch kil hlava kolem. Já vím, že jsem začla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adajar o nemocech píšu na předchozích stránkách, ale možná mám nějakou nemoc spojenou s poruchou srážlivosti krve nebo nějakou trombotickou záležitost. Sama si myslím, že ne, ale musí se to vyšetřit. Minulý týden jsem měla neuvěřitelné bolesti nohou, tím to začlo, ale teď už mi nic neni.

Holky, představte si, že Terka umí poznat čísla od 1 do 7 a není to zautomatizované, pozná je i napřeskáčku. Taky písmeno B A I. Ale nic jsem jí neučila, čestně. Když se zeptala, tak jsem jí řekla, ale jinak nic. Že bychom šly rovnou k zápisu do školy? :grinning:
24. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my byli na tom cvíču a já říkám Dálovi, že máme skřínku 32 :slight_smile: byly tam na přeskáčku ..on se rozhlídnul a suverénně naklusal k té 32 :slight_smile:)) byla to náhoda jako prase ale super ne? :grinning: :grinning: Jinak Terka je šikovná Dála neumí ani jedna :grinning:

já miluju saunu :sunglasses:
24. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami - a kde je ten tvuj prazskej super sekac (jestli to neni tajemstvi)?

leterka - to je terka sikulka, clovek vubec netusi, co vsechno si deti zapamatujou :wink:
ja jsem taky videla jen Berusci ceduli, ale Dragusa tam byla, tak to nejaky vchod mit musi, ne? :slight_smile:
24. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vchod to má z té strany jak byl vchod do prodejny out fit ...jeslti víte..ze strany toho fitka :sunglasses:
24. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, vchod do Beruny je ve směru na Prahu, mini cedule tam už myslím před týdnem byla. Ovšem zatím bez info o otvíračce.

Čísla dobrý, holky, u nás to zatím takto nefunguje :grinning: Když jsem ho učila na rukou ukázat, že mu jsou dva, srandovně různě krčí prsty a nechápe.

Sekáč je v ul. U Průhonu v Holešovicích, přesně u zastávky tramvaje. Není moc velkej, ale fakt vcelku dobrej. Co tam dnes měli už jarního šik zboží, jsem skoro nevěděla, jakou bundu. Většinou totiž jsou sekáče pro prcky dobře zásobený pro děti do vel. 86 a pak nic. Tady je to dobrý i pro větší drobky.

Ady, automechanika neznám, já nějak dlouho neřídila a auto pod palcem nemám. Ale tady kousek v Nevecomu jim visí cedule, že dělají rychloopravy (je to na Unhošťské, nad Haciendou). Ale jestli je to i kvalitní, fakt nevím. Jen že jsem si všimla té upoutávky.
24. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina no zkusim to musim to nejak vymyslet jelikoz auto potrebuji.
24. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš Iris, co to čtu... No to je hnusák... vydrž, kočičko, zas bude líp...
24. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestíhám dočítat, už jste nějak dohodnutý na té Berušce? MYslím na nějakém dni?
24. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - jeste nejsme dohodnuty, pac Beruska jeste neotevrela, takze zatim ti nic neuteklo :slight_smile:

draga - myslela jsem si, ze to bude tam :wink:

ami - diky, maminka pracuje kousek odtamtud, tak ji tam poslu na obhlidku :sunglasses:
24. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ten srázek asi nedorazím... :grinning:
24. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vy ste teda rychle, ak mate cas a chut mrknite nase fotecky ....

http://picasaweb.google.cz/ikuska26

je ich tam hrooozne vela, ...

inak adajar, do aquacu mam pernametku a radi tam chodime aj vecer by som zasla, mam to z domu kusok...

zial, to centrum beruska som este nevidela, dokonca ani kulihraska som nenastivila, ale par krat sme boli v skolke z detmi....Sebik sice je spolocensky, ale nejak nam to nevychadza, moja znama maminka, vie o dalsom centre, ...podam spravu, ked sa tam vydame mozno uz bubuci utorok.... :slight_smile:

vsetky vas zdravim, majte sa krasne a zdravo....mi doma kychame.... :angry:
24. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku - fotecky jsou moc pekny:slight_smile:
taky se mejte zdrave:slight_smile:
24. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...součsná situace ...snížila jsem se včera k dalšímu hovoru...Rozvést se nechce, aspoň to včera říkal...ale pokud s ním zůstanu, musím se vzdát myšlenky na druhé dítě, musím se smířit s tím, že on i jeho rodiče na mne házeli špínu, že mi vyčítá, že jsem se smířila tak nějak na neutrálno s otcem...prostě ne kompromisy, ale já budu muset dělat ústupky, hlídat se, abych neztloustla...
25. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no to je peklo - clovek z toho ma dojem, ze sis chlapa nasla ty :angry: a co musi on?

u nas je stale nemocno - Simon ma sracku uz 4. den - ve 2 v noci me vzbudil a mel to protekly az k raminkum, tak jsem ho chudaka rovnou lupla do vany... aspon jsme se zbavili teploty, pani doktorka na nem nic nenasla, takze dietime a zkusim do nej nacpat Smectu, co by ho mohla ucpat
no a od vecera je blbe manzelovi :unamused:
25. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris promin, ale na to aby jsi ustupovala jen ty to fakt nejde. A co jako on on je svatej a nic nemusi.

holky tak auto je v opravne a bude stat majlant.
25. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, mám z toho stejnej pocit jako holky. Když pravidla, tak je stanov i ty. Přece se hlavně musí snažit on. Ty přece blboviny neděláš, ne?

Iku, fotky krásný, moc Vám to tam všem sluší. Ať jste brzy fit.

Pik, uvidíš, jestli v sekáči mamka něco vyloví. Mně tam vyhovuje hlavně to, že tam mají takový klasický věci, ne moc barev, vzorů. Já jsem v tomhle dost vybíravá. Nemusím dětské vzory, postavičky, přeplácanost. Vyhovují mi jednobarevné věci, které se dají kombinovat.
To je peklo ta sranděra, je mi šimonka líto, takhle dlouho se trápí. Snad se to po dietce zlepší. Jestli to fakt není nějaký vir, když to sedlo i na muže. No, hlavně vydrž ty, ať má o rodinu kdo opečovávat
25. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris nic proti ale ten tvůj chlap si o sobě myslí co? vykašli se na něj - odstěhuj se... odloučení vyčistí hlavu ale ústupky nedělej, budeš toho pak litovat jako já... on ublížil tobě... on se má snažit... nedala bych mu ani kousek lásky...
jen se trápíš a k čemu to? jj vím že ho asi stále miluješ ale odloučení pročistí hlavu... věř mi... chlap pak začne volat a vymýšlet si důvody proč volá jen aby slyšel tvůj hlas... pokud tě teda ještě miluje...
25. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami...on všechny mé návrhy a pravidla zavrhuje...
25. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, máš pravdu, asi by to chtělo na čas vypadnou. Uvidím, co na to Iris. Stejně se furt nemůžu zbavit pocitu, že on sám neví, co se sebou a převaluje zodpovědnost na Iris. Stanovuje nesmyslné požadavky a pravidla, protože čeká, že ona bouchne do stolu, řekne takhle ne a bude vyřešeno. A on ve finále nebude ten, kdo bourá rodinu.
25. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ami máš pravdu... doporučuju fakt vypadnout - je to psychicky těžký ale všichni tě tu podržíme!! podle mě je to nejlepší řešení
25. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska26 krásný fotečky... já se tak těším až tu malou uvidím... ale ty křeče v bocích jsou hrozný :angry:
25. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek