• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Tak křeče v bocích vůbec neznám, mě spíš děsně braly záda. Nejhorší to bylo v práci a v buse, to jsem nevěděla, co se sebou. Asi už to máš, Bubli, za pár. Už jen týden a je tu finále :wink: Užívej poslední pohody a klídečku.
25. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no zrovna dneska musím vygruntovat byt... je to tu jak po výbuchu... přítel je v poslední době nějakej divnej - nekomunikuje asi se psychicky připravuje na porod :grinning: takže dneska to chci uklidit a ještě se budu tučňákovat na poštu jest-li mi už nedorazila ta mičuda abych měla poslední dny na čem sedět :wink:
25. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami, to je přesné...vypadnu k té sígře, aspoň na pár dnů...
Bubli...já taky křeče neznám... v den, kdy jsem rodila, jsem neměla ani kontrakce, mi je museli vyvolávat...neodtekla mi ani plodovka
25. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris drž se :wink: a děláš dobře... ale jemu to neříkej, prostě si sbal kufr a jeď :wink:
u prvorodičky? no to si teda měla dobrý porod :wink:
25. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ví, že pojedu
hm, trval 3h a 15 min
25. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom? tý jo :grinning: takovýto porod...
25. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iri bubli ma pravdu udelas jeden ustupek a on bude pocitat s tim ze je budes delat porad.

jinak porava nas vyjde nakonec na 10 tisic. :angry:
25. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar, to je strašný, ta oprava :confused:
bubli...byl fakt rychlý :wink:
25. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no musi to byt bez auta se neobejdu takze smula.

iris bej tebou bych se taky zbalila a odjela
25. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu...
vždyť jo, pojedeme v sobotu
25. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak to je super odpocines si a mas moznost to probrat a promislet si co a jak dal. :wink:
25. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy mohla byste me nektera poradit ohledne dobreho detskeho doktora nejlepe na 1. poliklinice na kladne? Prestehovali jsme se sem nedavno a ja tady nikoho neznam...jsem teprve v 16tt ale rada bych uz mela dopredu pripadne refernce na dobreho doktora. Dekuju a omlouvam se ze jsem vam tu narusila pokec :slight_smile:
25. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarolu, nenarušila, bohužel, já neporádím, nebydlím na Kladně... :frowning2:
25. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarolu: ahojky těhulko :o) já jsem ze začátku kročehlav - meta, oáza jest-li ti to něco říká, takže až se to narodí budu mít doktorku tady v litevský :wink: udělej si album a vítej na kladně :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarolu - my jsme tady vetsinou krocehlavsky, ale ja jsem tuhle nasla stranky Znamy lekar a tam lidi pisou o svych zkusenostech s konkretnima doktorama, tak tady mas kladensky pediatry a muzes si cist :slight_smile: http://www.znamylekar.cz/lekari-czech-pediatr.php?q=Kladno
25. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tu sa to fakt rozjelo... dik za chvaly na fotky :wink:

bubli - krece v bocich znam, pri tehu som ich mavala a ja sem tam mavam aj normalne krece v kyclych...je toneprijemne.... :angry:

iris - pridavam sa k holkam, nenachaj sa ovladat a kompromisy robit len ty....rozhodnutie je na tebe, je to o vas a ak to vam - partnerom neklape, neviete sa tolerovat a robit kompromisy spolocne, tak vam to nebude klapat ani v rodine, ...viem, ze nechces stratit otca svojho dietata, ale za tatuto dan, aby si trpela to fakt nestoji...nechaj si to prejst hlavou, ....a urcite to chce cas bez neho, nech sa ti to v hlave ujasni....

pik - vela zdaru, nech pekne tych svojich chlapov opatris a nech sa ti vyliecia....

adajar - ja ti zavidim, ze mas vobec vodicak, ja mam z jazdenia hrooozny strach, ale viem, ze ho chcem a je pre zivot potrebny, aspon u nas...

ami - s tymi vecickami je to fakt, jednobarevne a jednoduche vzory sa dobre kombinuju...my vela veciciek dedime od sesternice zo zvolena, tak vela nakupovat nemusim....

saroly - vitaj, holky ti uz poradili...si v tom tyzdni tehu, kedy ja som mala svadbu, ....je to prijemne a pokojne obdobie, tak vela stastia pri hladani detskeho lekara a vsetkeho v kladne....keby nieco tak napis, pomozeme ti :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky moc dekuju za privitani a za rady :slight_smile: ja jsem taky z krocehlav - Sitna...tak jsem myslela ze by ta poliklinika byla blizko a ze tak je vse pod jednou strechou kdyz clovek potrebuje nejake konkretni vysetreni...muzu se vas jeste zeptat na kladenskou porodnici, chci rodit tam, na internetu jsem cetla dobre reference tak snad jsem si vybrala dobre...
ikuska - no ja doufam ze to bude pekne obdobi, do ted jsem trpela nevolnostmi a zvracenim, ted to preslo a zase mam tedy skriply nerv v noze, ale ja uz to beru sportovne :slight_smile:
pikkumyy - dekuji za odkaz
25. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarolu to ti v nejbližší době řeknu :grinning: mám termín 3.3. :grinning:
25. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka tak to drzim palce by to bylo vse rychle a v poradku :slight_smile: je tak to tam uz chodis do poradny ne? A co spokojenost? A nechodis nebo nechodila jsi tam na nejake to cviceni a ty kurzy?
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na svičení do 36tt i na cvičení od 36tt ale jen jednou... byla jsem i na obou dvou kurzech, na to klubíčkování jsem nešla... jinak jsem chodila pravidelně do auqa každé pondělí více info na http://www.nemkladno.cz/index.php?a=stranka&m=1&s=11

zatím jsem 100% spokojená :o) jen tu nemocniční stravu brrr :angry: :grinning:
25. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave chtela taky na to plavani, ale bohuzel to je v blby cas a ja to nestiham z prace a az budu doma na materske, tak budou prazdniny a to pisi ze se neplave :frowning2: ostatni cviceni co jsem si nasla na netu je taky bud dopoledne nebo odpoledne v hodiny kdy to nestiham, potrebovala bych neco vecer...mam pocit ze vsechny cviceni jsou pro tehulky co jsu na neschopence a nejsou pracujici :frowning2:
25. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláš za práci? tě neuvolní?
25. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,konečně je tam hezky co,tak jsme to využili a jeli do žirafy pro bačkůrky,nabízela mi speciální za 400 :astonished:
já říkám,že nám stačí obyč no nejsem blázen oni to fakt přehání a už ty obyč stahují a budou jenom ty spešl.
sarolu vítej :slight_smile:
já chodím k Plavkový na čtyřobvod je to metr,ale ví co dělá.Hodně jsem slyšela o Hájkový je pod Plusem směr jakoby k Sítný.
Piky ta tabulka je supr.
Ikuska já dřív taky bydlela na třídě ČSA,bylo všechno blízko,byt byl s balkónem.Moc hezký fotky
25. únor 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarolu - no ze Sitny to budes mit na polikliniku docela blizko, ale ja jsem chtela detskyho co nejbliz od domu... jo a na vsech vysetrenich - kycle, oci, brani krve, ultrazvuk - jsme se Simonem byli v nemocnici, takze kdyz pod jednou strechou, tak mozna tam (jestli tam jsou taky nejaky prakticky).
25. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile:)

vítej sarolu :slight_smile:)

akzeret jeli jste do žirafy??? myslíš tu na železičářů nebo jak se jmenu je ta ulice? tam já už nechodím mi tam připadaj veledůležitý ..našli jsme obchůdek kousek od náměstí prodává tam taková starší moc milá paní...má ceny o dost nižší než v té spešl prodejně...bačkůrky jsem koupila už 2x v Kauflandu v té prodejně s botama

iris drž se a hezky si odpočiň u ségry a popřemýšlej v klidu :sunglasses:
25. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dragi myslim,že je to ulice Železničářů jak začíná Sítná,už tam nepůjdu je to tam fakt předražený bačkůrky za 180 je fakt hodně.
Ten obchůdek jak mi doporučuješ,je to poblíž Hlavní třídy,já tam chodim na gyndu ke Kučerovi tak za tim jako,kdybych šla k Zámecký zahradě?já jsem navigační antitalent co :grinning:
25. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret jj tam v té zadní ulici rovnoběžné s hlavní...je to skoro poslední baráček té ulice ...před tím je nějaký svatební salon..půjčovna šatů :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a akzeret taky chodíme k Plavkový :grinning: :wink:
25. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek dámy
zdravím nově příchozí sarolku, my chodíme k Janečkové, ul. Vrchlického, proti poště v Kročehlavech, kousek od tržnice. Je moc fajn včetně sestry. Možná by pro tebe byla poblíž i Květová, nevím ulici, je kousek od Plusu. sice jí moc neznám, ale když jsme tam byly s Terkou na nastřelení náušnic, tak se mi zdála fajn.

Dnes bylo tak krásně, byly jsme venku na dlouhé procházce, jen po okolí, zas ještě daleko nedojdeme. Celou dobu šla se mnou hezky za ruku a pěkně jsme si ppokecaly, jako že štěká pes, svítí sluníčko...bylo to pžasný.

draguš ten obchod s botama v Kaufu, tam taky mají žirafí boty? Já nevím, asi bych chtěla kupovat boty kvalitní a značka žitafy by to snad měla zaručovat. Nebo myslíte, že bačkory by byt žirafí nebo příp. sloní - zn. elephant, nemusely? Hele ten obchod u náměstí, jak píšeš, to se odbočí z hlavní třídy do leva, když jdu směrem k nám? Nebo jaká zadní ulice?
25. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi díky za info
Jo k Plavkový,už jsem si na ní zvykla,na sestru taky někdy si tam připadam jako na gestapu,ale neměnila bych.
Ted chci nechat malou naočkovat proti žloutence typu A Havrixem tak jsem zvědavá co ona na to
25. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek