• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
mě řekla, že žloutenku očkovat nemusíme, že to je zbytečný pokud nejedeme někam do rizikové oblasti...já jsem to totiž chtěla protože Dalí všechno strká do pusy, už od malička olizuje všechno co najde...no a nakonec naočkovanej není :grinning:
25. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka naočkovaná je, dokonce i proti menningokokovi. Já jsem v tomhle asi trochu extrém. Vím, že ani očkování není stoprocentní, ale když má i jen malou možnost něco ovlivnit, tak to udělám. Vím, proč to tak mám, během posledních dvou let jsem prakticky přišla o zrak na levém ioku, opakovaně se mi odchlípla sítnice, nemohla jsem proti tomu nic dělat, jen sedět a čekat, kromě operací, na kterých jsem samo, že byla. takže pokud můžu něco ovlivnit, tak to udělám.
25. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám v albu nové dvě fotečky a dokonce s přítelem :slight_smile: tak se jukněte :wink: jinak dobrou noc... :pensive:
26. únor 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, super, vypadáte moc spokojeně... :dizzy_face: Moc vám to přeju...a musím přiznat, že i závidím..i mé sousedce, zmínila se, že dobere 2 platíčka HA a začne se snažit o další mimi...já chci taky něhoho, kdo mě chce. :frowning2:
26. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli super, jste šťastná rodinka..a přítelovi takhle ty vlasy a fousy sluší vypadá úplně jinak :wink: a musím ti pochválit bříško :dizzy_face:

iris uvidíš nech tomu čas a třeba toho pravýho teprve potkáš...škoda, že si ten tvůj sobec neváží toho co má :pensive:
26. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - fotky jsou moc roztomily:slight_smile:

adajar - tak si myslim, ze bych v patek od 20 mohla jit plavat, co ty?
jedine, ze bych se od tech svych chlapu nakazila - zrejme maj oba nejakou strevni chripku, ale Simon se snad uz lepsi...
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám prostě depresi...a navíc...znám jen jednoho člověka, s kterým bych chtěla v případě rozpadu manželství být :unamused: ale to je jedno

bubli, bříško máš super, já měla takové pomenší, hrozně dlouho na mně nebylo nic vidět :grinning:
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris neni to jedno klidne sevypvidej.

bubli krasne fotecky.

pikk no v patek mi prijede navsteva ztrovna skoda.
26. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů děkuju za pochvalu :wink: lidičky v reálu spíš říkají že mám malý, ale možná je to taky tím oblečením :wink:

teď pádím na policii, přišlo mi že se mám dostavit k nějakýmu vysvětlení a vůbec nevím o co go, tak snad mě nezavřou :grinning:

iris: závidět nemusíš... vše se časem zpraví, uvidíš, a navíc máš krásnýho chlapečka, ten ti to vynahradí :wink: teď je v těch nejlepších letech :wink: na to se hrozně těším...

draga: ale taky jsou ty vousy pěkně na... hrozně šimraj :grinning:

a šťastná rodinka budeme až mi konečně dodělá tu koupelnu :angry: :angry: :angry:
26. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar...to je složitý..je to člověk, ke kterému vždycky utíkám, když mám problémy...jenže nikdy nebyly v takovéhle míře

bubli...já vím, ale tď to cítím takhle, tak se nezlobte, bohužel, pozitivní zprávy nejsou na skladě
26. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris buď ráda, že někoho takovýho máš ... :wink:

bubli na policii? no to ti nezávidím...já byla u nich 2x jednou když mě okradli a podruhý, když jsem zaplatila nějakou nesmyslnou složenku a oni vypátrali podvodníky...ty jejich protokoly...ten poručík či co to bylo psal na pc asi jako teď píše Dála...jeden úhoz za půl minuty...trvalo to asi hodinu a půl než sepsal hlášení :grinning: :sunglasses: jsem se ho chtěla optat jeslti to nemám napsat za něj :grinning:
26. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...jsem , akorát že čekám, až bude mít čas, abych se mohla naživo vypovídat, bohužel to nevychází a já ho děsně moc potřebuju :cry:
26. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je moc smutný s tebou...tak aspoň povídej tady s náma...asi to není takový ale aspoň někdo :pensive:
26. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedá se to vydržet, ta nejistota, pocit bezmoci, je to šílený, jako bych prohrála, je to tak nespravedlivý, chce se mi jen brečet, ztratila jsem pevnou půdu pod nohama, vím, že to zlepší čas, ale momentálně se cítím tak sama..
26. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris víš jak tys nic neprohrála ...ten kdo prohrál je tvůj manžel...je to blb...neváží si toho co má a tebe deptá, protože potřebuje na někoho svalit vinu...on je ten kdo zklamal...ale přece to nebude přiznávat...jsi skvělá, šikovná, super...ale já jsem ten debil....proto na tebe hází špínu a snaží se obvinit že ten kdo za to může jsi TY...a daří se mu to ...nesmíš se vzdát ...bojuj...sice to bude bolet ale trap se až budeš sama, ne před ním...já jsem několikrát řešila rozchod, kdy jsem si myslela, že jsme na dně...sice to bylo jednodušší neměli jsme děti a byli jsme nevzatý ale i tak mi totrhalo srdíčko, připadala jsme si, že jsem nicka...nakonec to přebolelo...musí to přebolet... :pensive:
26. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevěřila jsem, že by se mi mohlo stát to, že budu stát před rozvodem, prostě se mi zhroutily sny...přebolí to a zas půjdu dál...s Tomáškem a nějak budeme žít a užívat si jeden druhého
26. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš někdy je lepší to zkončit dřív než se pak trápit zbytečně x dalších let a stejně by to nikam nevedlo...třeba to ještě dopadne jinak...ale myslím si, že nemáš zapotřebí takový trdlo...
26. únor 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma... obvinili mě že jsem poslala někomu místo mobilu nějakou sukni... přitom jsem nikdy žádnej mobil neprodávala :angry: prý to bude řešit policie v žatci kde je ta paní co jí přišla ta sukně... nechápu proč si ten někdo vybral mou adresu a navíc i můj starý e-mail, který nepoužívám... to asi nikdo nezbaští a budou si myslet že lžu :frowning2: :angry: jako by si nemohli vybrat lepší dobu...

iris... hlavu vzhůru a žádný depky!!! kup si něco hezkýho - udělej si radost...
26. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli :sunglasses: :grinning: a tys posílala nějakou sukni?
26. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne :angry: a prý riflovou :angry: ty ani nenosím... nejsem vůbec na sukně :angry: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad se z toho něco dá vyvodit ne? že jaksi asi s tím nic nemáš společnýho...musí přece mít poštu odkud to bylo podaný a kdy...jé to josu teda věci zrovna teď to potřebuješ takový kraviny :astonished:
26. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, všechno bohužel vyléčí ten čas. Je blbý, že vlastními silami teď nic nezmůžeš, přitom by to člověk tak rád vyřešil a měl za sebou.
Je super, že máš někoho, komu se můžeš vyplakat na rameni a hlavně, že to není jen tak někdo :wink: Všechno se nějak vyvrbí, třeba si nakonec muž posype hlavu popelem, bude se kát, škemrat. Ale taky může být pozdě, ty tohle nemáš zapotřebí. Druhý mimi, o kterým sníš, nemusí být scifi, protože na Tebe někde určo číhá pan Božský a brášku nebo ségru Tomíkovi pořídíš. Jednou třeba budeš na tuhle mizérii jen vzpomínat a možná to vyhodnotíš tak, že bylo dobře, že se to stalo, protože jsi potkala někoho, kdo za to stojí, kdo si Tě váží. :wink:

Bubli, to je teda situejšn. Co Ti lidi nevymyslí. Popřemýšlej, kdo se Ti chtěl takhle blbě pomstít, musí to být někdo z okruhu známých ne, když jsou tam takový jasný údaje :confounded:
26. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí co že jste včera necvičili?
26. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla lemra líná :confounded: Nějak nejsem ve své kůži, už týden mě pobolívá v krku a tak. Ale příště to nezazdím :wink:
Dragi, jdete ten příští týden k zápisu do školky? Hned ráno? Já to půjdu očíhnout, jen máme bohužel na čtvrtek dopo zubaře, tak tam asi zajdeme až odpo. Mě jedna bába do telefonu vyplašila (ale byla ze školky v Herbenovce - asi zajdu krom té školky u vás i tam, poblíž bydlí babička, tak by to snad nebylo moc z ruky), že ideální by bylo naklusat hned ráno v sedm. Jenže to asi nezvládnu.
26. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí já teda nevím jaký má význam naklusat hned ráno, když stejně budou vybírat z těch všech dětí...to by přece neměl vůbec už k ničemu být ten pátek...když by měli šanci jen ti co dojdou ve čtvrtek v 7...my půjdem až se Dála vyspí a uvidíme...prý budeme stát frontu jako dřív na banány... :grinning:
26. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stejně si myslím, že jsme bez šance :slight_smile:)
26. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nechci hrotit. My půjdeme ve čt odpo, nebo možná kolem poledne, až pojedeme z města, ale to zase bude Pepíno hotový. No, nahlodala mě baba, třeba budou mít přednost učité děti (samoživitelek, čtyřleté, předškolní) a zbytek se doplní těmi, které došli dle času, aby v tom bylo nějaká spravedlnost - teda na tu moc nevěřím, tlačenka je všude :rolling_eyes: Prostě uvidíme.
26. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Bubli:hezký fotečky,bříško se mi líbí,ráda bych ho zopakovala u sebe,ale nevim nevim
Iris:bude zase dobře uvidíš
Taky jsem zvědavá na ty zápisy,ráno tam bude asi pěknej nával,jsem zvědavá jak v těch frontách malou udržim :grinning:
taky si myslim,že moc šancí nebude no uvidíme
26. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí 100% nejdřív předškoláci, pak matky samoživitelky, pak ty co mají jistou práci a pak trvalé bydliště...no a zbytek (zbude-li vůbec nějaké místo) asi losem :grinning: :sunglasses:
26. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ami, akzeret a drago,
tak na zapis sa chystame aj my buduci stvrtok alebo piatok este neviem....to bude asi boj pre vsetky mamicky....drzim palceky....my tam ideme okolo 10 tej, ale riaditelka je sesternica mojho ocina,tz tam ostaneme sa aj zahrat, sebik to tam uz pozna....je v rozdelove, a budeme tam mat protekci, tak mam aspon o problem menej....

ALE, problem bude, ak si nenajdem tu v kladne ziadnu pracu a hlavne len na polovicny uvazok, kedze v skolke byvaju deti cca do 16.stej....tz praca v prahe neprichadza v uvahu....a to ani nemam vodicak,...no des do toho skola, ....minule som na to myslela, tak som zacala hrozne bulet, ze to nezvladnem vsetko....ked nebude praca,....budeme sa musiet prestahovat na moravu, ...vobec neviem co s nami bude...zavidim vam maminy, ktore mate isty navrat do prace... :frowning2:

iris - kludne sa vyplac ulavi sa ti,....ja som veriaca, tz ked mam nejaky problem obratim sa na pana a je mi lepsie...a nezabudaj ze tvojmanzel neni jediny chlap na svete...mozno na teba caka niekto kto si ta zaslusi!!!

bubli - ta policie je jedna velka komedie....nam v listopadu ukradli doklady, tak sme ich volali, ale boli sme vtedy prvy a poslednykrat na diske v kladne, maly bol na SK, no tak mi slohli kabelku,....na telefonat reagovali ze pridu, tak sme cakali, asi par hodin cakame a nic....tak manzel volal znovu a nakoniec z nich vyhrklo, ze nepridu, bo sme coto vypili a nebola by nasa vypoved vierohodna...takze mame ist na druhy den na policiu k nejake bazantnici kde sme v zivote ani neboli....zasli sme skoro rano zniceni ako psy...v centre na policii nas nechceli ani pustit dnu, ze mame ist inde,...bla bla...a na dalsej policii, nam ani neotvarali, no tak sme sa na to uplne vykaslali a siel manzel v pondelok rano rovno na kataster nahlasit stratu....
pomahat a chranit je pekna blbost... :sunglasses:
26. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek