• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Bude rozvod.
dneska jsem chtěla jet malému koupit sunar...no a v autě na mě z kapsy u řidiče vypadly dva papíry,vždycky kouknu, jestli to vyhodit, nebo nechat...byla to konverzace mezi manžou a tou nádherou, z které vyplynulo, že spolu spali (celý listopad - já na to přišla hned na začátku, nisćméně mi tvrdili, že to není pravda, udělali ze mne paranoidní žárlivku), dále, že ona ho nechce, on ji stále uhání, lhal úplně všem - mně, jí, rodičům, šéfovi, na ty hory chtěl samozřejmě s ní )což mi bylo jasné), jsem se byla ztrapnit u nich v práci, udělala jsem scénu(takovou menší), manža mi sdělil, že ten rozvod chce, že mi to prý naznačoval celý týden (ještě včera říkal, že se rozvádět nechce) a já si to nenechala vymluvit...šla jsem se uklidnit k jeho šéfovi, manaž tam 2 x klepal a byl 2 x vykázán an chodbu...pak jsem šla zas za ní, v klidu popovídat, manža se mnou šel pak na parkoviště, že se rozvádět nechce a že jsem to já celé zkazila a vůbec, stěžoval si, že bude kvůli mně jít z práce...no prostě hrál na city...mám toho dost!!!! ani nevíte, jak se mi ulevilo, že jsem si na ní došlápla.
Jo a ještě si to sichruje...volal, jestli večer budu doma, že to vyřešíme, ale že taky musí mluvit s ní...prostě...chce tohle...myslí si, že ji ukecá (už je mi to fuk), pokud ji neukecá, rád by zůstal s námi...
26. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - no panecku - ono se mu vlastne muze docela dobre stat, ze nebude mit ani vas, ani ji - no jo no, to ma blby... ale pritom si furt mysli, ze to ma cely pod kontrolou a ze ho nikdo neprokouk... hmmm
fakt ti preju pevny nervy
26. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, jo, tak nějak...on si myslí, že si toho nikdo nevšiml
26. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris - ty si husta, ale nenechas si skákat po hlave, to sa mi paci....otoc svoju hlavu k slnku a tvoj tien padne za teba :wink:
27. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
s prominutím zkurvenej stát!!

tak to shrnu: od 7.1. jsem na mateřský, můj zaměstnavatel to poslal sociálce na kladně až kolem 2.2. a sociálka na kladně to zpracovala a odeslala do prahy na sociálku až 25.2., sociálka v praze to ještě nedostala, takže předpokládám že to dostanou během příštího týdne a ode dne kdy jim to tam dojde do prahy mají 30 dní na zpracování a odeslání peněz... takže dle výpočtů to do konce března snad dostanu!

holky já jsem tak nasraná, si ze mě dělaj prdel
27. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubli,
vela trpelivosti...ja sem to taky vsetko nemala lahke, viem ako sa citis, u mna to bolo este zlozitejsie, bo som bola studentka a navyse slovenka....a moja segra riesila matersku z cieh pol roka, čo sa slovenska a ceska strana nevedela dohodnut, ...jeto k nasrani, byrokracia a tie antihumanne pracovnicky, ....drzim palce, musis chvilu skakat ako budu piskat a malo by to vynst...nic s tym bezny clovek nenarobi,...mozeme akurat napisat do cernych ovci alebo na lamparen.... :rolling_eyes:

holky tu je zajimavi clanek doporucuju procist....

http://zpravy.idnes.cz/nechceme-davky-ale-skolky-vzkazuji-rodiny-statu-fur-/domaci.asp?c=A090227_100016_domaci_jw
27. únor 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš Iris, to je humus, blila bych z něj... :confounded: Ale Ikuska má pradu - je skvělý, že po sobě nenecháš šlapat!!!
27. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli ti to pošlou zpětně ne? budeš v balíku :wink:

iris a co ti říkala ona? jak to proběhlo? v klidu...hele je dobře, žes to začla řešit a vzala to do svých rukou...možná tam měl manžel ty papíry schválně a čekal, že je najdeš...kdo ví...každopádně to řeš všechno s klidnou hlavou ať si pak nemusíš nic vyčítat a pokud bude rozvod tak jedině dobře...je to pacholek...a yt máš naději, že najdeš mnohem lepšího chlapa...
27. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jj pošlou ale už teď mám odložený splátky :frowning2:
27. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě když se to ser.. tak všechno naráz :angry:
27. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...to máš pravdu
dopoledne jsme byli u tchánovců, stojí za námi, vnitřní hlas mi říká, abych odešla a už se nevracela..ona řekla, že mi k tomu nemá co říct, pak se omluvila a má toho dost - hm, ale když to taky zavařila, tak ať si to vyžere, nemusím to být jen já...manža na žádné rozumné argumenty neslyší, zítra jedu pryč a uvidím, na jak dlouho...holky, já to zjistila hned, jak to začlo, že je mi nevěrnej a on to tak dlouho zapíral, i ona, obou jsem se na rovinu zaptala
27. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris - jak si to zjistila hned nazacatku? si dobra teda...mas fakt kuraz holka :slight_smile: , vo svete sa nestratis, si silna zena, tak hore hlavu hore....mas pravo zacat znovu s niekym inym...
27. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kladeňačky, mám na vás takový dotázek, máte některá zkušenost s Mudr Lukášovou mladší? (Kročehlavy u spořitelny naproti poště). Je v pohodě? Díky! :grinning:
27. únor 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, oni spolu spali celý listopad a já hned na začátku listopadu pozorovala, že je manža jinej...tak jsem se ho hned zeptala...vše zapřel,nechala jsem to být...ale ani na mne nsáhl, každý den čisté trenýrky, tak jsem se jukla do telefonu, tam erotické sms od ní, zprávy, kde mu dává echo, že je v budově sama...
27. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris to je síla...no holka záleží na Tobě...buď to přežijete a on bude sekat latinu (jak už jsem psala moje kamarádka naprosto stejná story...byl od ní pryč půl roku pak se vrátil s prosíkem...ona kvůli malýmu ho vzala zpátky a žijou spolu spokojeně už dalších 10 let a teď mají malý mimi) nebo prostě nemáš na takovýho hajzlíka náladu a bude rozvod...je to fakt šílený...hodně sil ti přeju a buď tady s náma ať se máš kde vykecat...
27. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juhele - nemyslis MUDr. Janeckovou? Jeji maminka je MUDr. Lukasova (tak asi chvili ona byla MUDr. Lukasova mladsi:slight_smile:) - ta ma ordinaci ve Vrchlickyho ul. naproti poste... My k ni chodime a mame ji radi:slight_smile: Je to takova pohodarka, mila a vstricna - da se s ni komunikovat i po mailu a da ti i kontakt na mobil, takze ji muzes z dovoleny volat zmateny dotazy:slight_smile: A ma i supr sestricku, takze si te obe pamatujou od prvni navstevy...
27. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim konečně mam hotovo malá spí,muž je na pivku tak je klídek.
Odpo jsme byli venku za ruku,šli jsme okolo Berušky malá zmerčila nápis a řikala "Mami beruka hát"tak jsem jí musela násilim odtáhnout a vysvětlit,že tam nemůžem
Iris:to je teda soda,je to těžký řešit,musíš mít šílenej vztek
Juhele:taky jsem na Janečkovou slyšela samou chválu,já k ní chtěla chodit,ale tenkrát měla plno
27. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
juhele mám naprosto stejný názor a zkušenost jako pikk ohledně doktorky Janečkové. Vřele doporučuji!!!!!!!!!!! Je ochotná diskutovat o čemkoli a dokáže rozpzýlit nejistoty zatím nezkušených maminek, ale ne že by tě nebrala vážně, ale dokáže pohortově posoudit, zda jde o něco vážného či ne. Občas za ní zaskakuje její mamky doktorka Lukášová, taky příjemná. Ahlavně jde to u ní rychle i poradna, už mají se sestrou systém, ale neodbudou tě, jen to mají dobře zorganizované.
27. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
akz: i můj muž je na pivku, tedy on tomu říká kulečník :grinning: Tyhle pohodičky mám ráda, dítko chrní, já mám dvojku na stole, k tomu chroupu wasabi oříšky a je mi fajn. My byli dnes v Máje v Rozdělově, moc se nám v tom centru líbilo, přišlo mi to tam takové rodinné, třeba Kulihrášek je jen hezká kavárna s hernou, jinak dost neosobní. Už aby byla ta Beruna.

Iku, neboj, všechny jsme na tom stejně. Práce být může, ale nemusí. Já když mluvím s kolegyněmi, tak se stále propouští, atmoška nic moc. No i já mám občas depky, jak to všechno po RD bude, bleeee.

Iris, to je teda maso, co se u vás děje. Jsi akční, to já bych nezvládla, jít udělat bugr do práce. Nech ho v tom vymáchat, není co ztratit. :frowning2:

bubli, máš to tedy období :confounded: Až budeš míit mrňavku v náručí, bude stopro líp.
27. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris se mi dneska o tobě zdálo...fakt normálně jak jdeš do té práce a mluvíš s tou dotyčnou...a celý se odehrávalo jako v telce (nějaký pořad jako Na vlastní oči ...) mě už z toho normálně hrabe...to je pacholek ten tvůj ...tak se drž... :wink:
28. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ji miluje...já se nechci rozvést, ale nevím, jak to zvládnout, miluju ho, přes to všechno, jsem vážně nešťastná.
28. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris pokud ho přes to všechno miluješ tak tomu zkus dát čas a uvidíš jak se to bude rozvíjet dál...třeba se vzpamatuje...ta věta, že jí miluje...no to tvrdili všichni co odešli od manželek k jiné, přesto se jich pár vrátilo zpět domů... :wink:
28. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bublinko9 koukam ze te trapi to bude dobry neboj :wink:
28. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravim
Ami:tak u Vás je to kulečník :grinning: u nás,se pivku taky říká"Jdu cvičit" on teda chodí trénovat box a boj.sporty,ale pak to jde patřičně zapít.Ty máš ráda wasabi oříšky ty miluje ten muj.Ami jak zvládáte tu bezmlečnou dietu?
Malý se asi vrací AE tak jsem z toho dost špatná,mam blbou zkušenost s mým bráchou má silnej vrozenej at.exem tak se bojim,aby to neměla taky :frowning2:
Jinak konečně jsme si vybrali skřín do ložnice,byli jsme ve Scontu a měli na určitej druh slevu tak jsme do toho šli sice ji budou dělat,ale konečně po letech budu mít pořádnou
1. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akz: AE má teď snad každé druhé dítě, jak to tak slyším. My ho máme v mírné formě, občas se objeví v záhybech a na bříšku, taky doufám, že se to nerozjede. Víš, vždycky si řeknu, že jsou horší choroby, snažím se to brát s nadhledem. Ale i já mám strach, aby se s tím nepral zbytek života. Budeme věřit, že se s tím prckové nějak vypořádají.
Bezmléčnou a bezvaječnou dietu držíme 3/4 roku a min. rok nás ještě čeká. U 90% dětí prý alergie na BKM mizí ve třech letech sama, tak doufám, že i nás se to bude týkat. Docela jsem si zvykla, i když někdy je mi prcka hodně líto, slaví narozky a nemůže si dát s ostatními dort, v restauraci je těžké mu cokoli objednat, většinou nosím s sebou jídlo, radši si nedávám v létě nikde zmrzku ani nanuka, abych ho netrápila. Doma na nás hází smutné psí pohledy, když jíme. No, prostě vařím mu spešl jídla, nakupuji ve zdravé výživě, peču si rohlíky, objednávám přes net vybrané dobrůtky, aby si taky osladil život atp. Samozřejmě mi přijde, že jí stále to samé, možnosti jsou fakt docela omezené.
To je dobře, že sis udělala skříní radost. Já ve Scontu nebyla několik let, teď spíš zajedeme do Ikea nebo Kika.

Iris, i když je to o nervy, vyčkej, ať on podá návrh na rozvod, ať on všechno zařizuje. Víš, tenkrát, když jsem se po deseti letech rozcházela, taky jsem myslela, že ho miluji, nemůžu bez něj být. Po pár týdnech jsem zjistila, že se pod tím schovával jen strach, jak budu žít sama, jak si na to zvyknu. Láska po zradě byla tatam.
2. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky bydlim v okrese Kladno a chtela bych se vas zeptat kde kupujete obleceni na deti diky za odpoved.
2. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim :slight_smile:
Ami:fakt před tebou smekam,vim děláš to pro malýho,pevně věřim a držim palečky at Vás to do těch 3let opustí,
já bych s malou ani snad nemohla jít nakoupit,aby něco nechtěla,ale vim,že nesmíš povolit je to náročný,ale určitě to přinese ovoce :wink:
Simculik:já nakupuju v Tescu od Cherokee jsou tam občas akce ty ceny jsou přijatelný.Nakupuju i po bazarech tady poblíž Bestu za 7. a 8.základní školou pod hřištěm je bazar Delfín prodávají značkové oblečení Next atd.A nebo Trendy bazar na Výhybce mezi rod.domy
Holky kde jste všechny já tvrdnu domu malá usíná čím dál tím pozdějc a pak tady skáče do 22hodin
2. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za odpoved Terko ja bydlim u Slanyho a tady prave kramy pro deti nic moc tak budu muset rozhodit site :wink: v tescu jak vidim ty krasny oblecky tak raci jdu jinam protoze bych tam utratila vsecko co mam tohle je krasny tamto taky no proste me musi nekdo brzdit :wink:
2. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, jsem tu po delší době.
Teda IRIS, ty máš teda naturu-do nich!!! Do obou, je to fakt hajzl když ti nejdřív říká že s ní nic nemá a pak najdeš důkaz.
2. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
simculik a kde bydlíš, já mám ségru v Beřovicích a švagrovku na Dolíně
2. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek