• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojky Kladeňačky... tak jsem stále 2v1 a zítra jdu na kontrolu a to mám vlastně i termín...
2. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve čtvrtek jdu na monitor a v úterý na kontrolu, ale pokud do úterka neporodím tak mi to budou vyvolávat... zatím jsem i uzavřená a neotvírám se...
3. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu všichni umřeli? nebo chodíte pravidelně jen třeba středy? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bubli :slight_smile: zdravim,já byla dopo v Opávce malá si tam vyhrála a odpo jsem s ní byla snad dvě hodky venku tak jsem ko.Jak se cítíš ke konci?asi nic moc co,já už se sotva táhla,ale vydrž blíží se konec a budeš mít malinkou u sebe :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby to bylo...
3. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli...ty jo tak šup šup sexík navostro :grinning: , běh do schodů, vínko, vana :grinning: znáš ty zaručený babský rady :sunglasses: a moc ti držím palečky...má tu na tebe někdo mobil abysme věděli info včas :grinning:
3. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky
Bubli, už se asi nemůžeš dočkat, viď?

My byli dnes na čtvrté hexe, tak doufám, že ani tentokrát nebude reakce. Ale teda užíváme si noce! Beruš se najednou začala denně po hodině od usnutí budit a ječí jak siréna - nechce být v postýlce. Ten řev trvá tak hodinu, no super :( Děsím se každého dalšího večera...
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - tak to jsem zvedava, kdy se holcicka rozhodne vylezt:slight_smile: Simon mel loni termin 8. 3.:slight_smile:

lapa - nocni radeni je hruza, pres den se da vzdycky neco vymyslet...
Simon se ted v noci budi hlady - jak mel tu strevnochripkovou dietu, tak je ted hrozne rozezranej:slight_smile: Na Simona zabira vzit si ho k sobe do postele...
3. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa nerostou jí zoubky?
3. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen počkejte... vám polezu na nervy... to furt pak bude brečet a já vás tu budu bombardovat otázkama :grinning:

pikkumyy: no já mám druhý termín 9.3. což je v pondělí tak snad to sama do další poradny vyprdnu :grinning:

draga: telefonní číslo máš v IP ale spíš chci tvoje abych pak napsala :grinning:

tak dobrou noc sousedky :wink:

:pensive: :pensive: :pensive:
3. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

obcas sem na Vas chodim mrknout :wink: neco jsem si procitala..napr.ohledne detske dr a my chodime k Hájkový..je to Herbenova ulice a je opravdu vyborna..velmi dobre rozumi ockovani, takze v tomto skvele poradi..co a jak..je toho dnes tolik, ze se v tom kolikrat nevyznam a ona dokaze skvele vysvetlit proc toto a proc toto treba ne...myslim, ze obcas jeste nove pacienty bere..a nebo jeji kolegyne Kvetova..ta je pry taky dobra..ale Hajkovou mohu s klidem doporucit.

A koukala jsem, ze jste resily i skolku..mate nekdo zkusenost s Montessori na Vyhaslém ?..jdeme tam na zapis a nedelam si nadeje teda :frowning2:
Libi se nam ten system a jejich filozofie..a mam i pocit, ze pro nasi slecnu by to bylo dobre, ale maji tam neskutecne natriskano.
.. jinak se nam libi jeste Slunicko vzadu, jak je Koralek smerem k Oaze.Neumim moc vysvetlit kde to je.
A vy mate v planu jake skolicky?..

Jinak se mejte moc hezky :wink: a vsem, ktere neco trapi...ted se to zda, ze je to neskutecne tezke, ale jakmile se clovek jednou rozhodne a jde si za svym..a dela vse, tak jak citi.. brzy se to obrati..to co ted napisu mozna mnoho z vas odsoudi, ale pokud je stastna maminka bude stastne i dite..takze myslet predevsim na sebe..prckove cim jsou mensi tim je to lepsi a zvladnou to mnohem vice v pohode nez si myslime...
4. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, se těším na porod v přímém přenosu, musíš informovat :wink: Mně tenkrát právě teplá vana hezky nastartovala. U mě se doktoři nějak moc nemohli shodnout na prvním termínu, tak jsem se to pro klid duše snažila sama popohnat.

skorn, já školku řeším spíše podle blízkosti bydliště. Aby nebyl následně moc problém ráno, až budu spěchat do práce do Phy, přes celé město bych mrně vozit nemohla. Jsem zastánce klasiky, hlavně z důvodu, aby nástup do běžné základky nebyl šokový. Jinak mi tu máme poblíž vcelku hezkou školku (u zákl. 7. a 8.) a pak ještě asi zaběhnu do Herbenovky. Jsem moc zvědavá, jaké budou šance.

My se plácáme už několikátý den doma, řešíme rýmičku, zvýšenou teplotku, kašlík. Už mi to leze na mozek. Jestli máte tipy, jak mrňata zabavit, sem s nimi. Pořád malujeme, stříháme, prohlížíme knížky a čučíme na bednu. Moc to nechápu, ale u nás ve dvou letech frčí Trautenberk a Krakonoš, hlášky znám nazpaměť :grinning:
4. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí u nás taky jede trautenberk a kupodivu ho má ze všech zúšastněných postav nejradši....doufám, že nebude jednou taky takový hamoun :grinning: a je legrační, když se na to dívám po letech, jak mi to jako dospělý připadá legrační...tuhle jsem se fakt výborně pobavila u Hurvajze, přitom jako malá jsme ho moc nemusela, ale to byly hlášky... já tady padala ... :grinning:

nápady taky potřebuju taktéž smrkáme a kašleme...jenomže Dála lítá jako torpédo, ten si prostě nesedne, tak jsme byli dneska nakoupit a teď chrní...podvečer zase nastane problém Co s ním :grinning:
4. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...letmo zdravím...dneska nás ségra veze ke kamarádce a počítám, že v neděli stejně budeme muset domů, máme málo věcí...a hovor s manželem odkládat nemůžu, jsem zvědavá, jak si to rozmyslel...a zároveň se toho bojím.
4. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, nevím, na zoubky to nevypadá - nikde nic nateklého. Pořád jí sice chybí dvojky dole a všechyn trojky, nicméně to vůbec nevypadá, že by hodlaly vyrůst...

Amino, taky máme kašlík, trošinku rýmičku. Ale pipisuju to tomu očkování - něco se v ní asi mlelo a ten píchanec to povzbudil... :(
4. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme tady banda marodů teda :angry: Asi je to tím blbým počasím, snad se to co brzy vybere a budeme se potkávat na tom písku.

Iris, neboj, může to být ještě horší? Asi máš obavy, že se rozhodne sbalit kufry, ale na to jsou většinou chlapi srabáci, to je musí postrčit ženská. Určo bude hodně záležet na Tvém postoji. Je otázkou, co by v téhle situaci bylo dobré a co špatné... Stejně si to každý musí rozhodnout sám a to je na tom to nejhorší, nikdo nemůže poradit... Držím palce, ať se rozhodneš správně.

Co ta Beruna, holky, už jede? A byla jste některá v Človíčkově na Zličíně? Ráda bych tam vyjela busem s malým, nevíte, kde přesně to je?
4. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, rýma postihla asi všechny, u nás se drží i přes vitamínky a různé věci na imunitu. Jestli hledáte doktorku, já chodím k Dimové, je mladá a moc milá. Ordinuje u Bajkalu, byla tam konečná busu č.5. Jo a Skorn, jak ses ptala na Montessori, kamarádka tam má kluka a jsou naprosto nadšeni, já bych se tam taky chtěla protlačit, ale je nám teprve 16 měsíců a to mě nikde ani nezaregistrujou. Jsem zvědavá, jestli otevřou další školky, je tolik dětí a tak málo "dobrých" školek.
Mějte se všichni krásně :wink:
4. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak my sme dnes boli na poslednom ockovani z hexi, a som rada, ze to mame za sebou, dalsie ockovanie okol 5 - 6 roku, huraaaa....z tymi vakcinami to vyzera do polroka na nedostatok.... :confounded:

zajtra ideme na zapis tak aj vas co idete zapisovat drzim palceky, nech svoje deti uchytime v dobrej skolke :slight_smile:

ami, ...ta bezmlecna dieta je mazec,...tiez dufam v to, ze sa to po 3 roku zmeni,...ako prosim ta pecies tie rohliky?mas urcite nejaky dobry receptik, nie? viem , ze to mate tazsie ako my, ale napr. moja priatelka mojho manzelovho brata, ma maleho chlapecka a zistili ze je alergicky este aj na soju, co je vacsinou nahrada, za mlieko, ..myslim tie sojove jogurty,...a tak...ake davas malemu mliecko? ja ovsene, chutovo je lepsie ako sojove, pridavam stale medik....

bubli ....drzim palceky a myslim na teba...ja som sama prenasala asi 4 dni a uz to bolo na nevydrzanie...nepomahlo nic, ani skody, ani sex ani vana...tak mi ho vyvovali, bo uz vraj mal malo miesta a ja som bola otvorena na 2 ...posielam vela pozitívnej energie, nech vsetko dobre dopadne :wink:

skorn ...jejda, ty si tu uz daaavno nebola....mne sa inak raz daavno videlo, ze sme vas stretli, ale nebola som si ista...
ako sa ma mala esterka?
a zase krasna fotecka, ako ty to robis, mas nejaky specialny program, alebo namakany fotak, alebo to je tebou?
4. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí človíčkov je hned vedle ikei...taky se tam chystáme busem :slight_smile:)

iris držím palečky a vyřeš to podle sebe, nedávej na to co ti radí okolí...prostě si udělej to co chceš ty :wink:

iku ty se taky moc neukazuješ kočko...tak zítra držíme palečky ale vy to máte už jasný :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim,marůdkum přeju brzké uzdravení u nás jely pořád pohádky.Jsem na ten zítřek zvědavá jak to bude vypadat,představuju si ty fronty a mam dost.
Skorn:moc hezky napsaný ten poslední odstavec má to něco do sebe
Ikusko:jak to,že jste měli hexu poslední až ted,my jí měli poslední v 1,5,omlouvam se za blbej dotaz
Dragi:já budu taky otravovat s Berundou,kdy bude otevřeno?
jinak Vás obdivuju jet busem do Človíčkova já bych to snad nedala
zatim se loučím mam migrénu jak "pase"jak by řekla malá
4. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret ten bus č.24 je v poho jede cca 30min a staví na Zličíně :wink:
Berušku otevřou prý tak někdy kolem 10.3.
4. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je dobry, ze bus na zlicin je vetsinou nizkopodlazni (btw. nasi bydlej v jinonicich, tak uz to mam ze zlicina jen kousek metrem)

akzeret - migrena je hnusna vec, at se ji brzo zbavis (coz mi pripomina, ze jsem se kvuli migrene chtela objednat k nejaky kladensky neurolozce)

vsem nemocnakum prejem brzke uzdraveni - my jsme si to uzili uz ten minuly tyden, tak snad ted bude chvili pokoj :wink:

ted mi tu dalo dost prace, nez jsem zjistila, kde mi SImon nastavil na klavesnici Num - porad mi to psalo cisla :grinning:
4. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky je mi 21 let a mam roční dcerku bydlím v kladně ulice havanská :wink: ..prosím nekdo napiste sli bysme treba na kaficko nebo na prochazku je to jedno.. :slight_smile: je mi jedno jestli mate holcicku nebo chlapecka.. :grinning: tak se tesim 100% odepisu.. :slight_smile: dekuji kacka...
4. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky drago moc rada bych se stebou seznamila nemela bys zajem??? :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky stále jsme 2v1 :grinning:

dneska jsem tu měla celý den návštěvu... kamarádku s roční holčičkou tak mám plno rad a rozumu :wink:

zatím se tu mějte, jsem unavená a jdu si hajnout... paa
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer,

Amino..diky za nazor co se tyka skolky..Montessori ma zatim navaznost jen snad do urciteho stupne na ZS a ja doufam, ze ten prechod by pak nebyl tak hrozny..kazdopadne se me libi, ze tem detem davaji tolik potrebny prostor pro sebevyjadreni,ale to je v podstate zamer vsech skolek..vsak uvidime jestli se vubec dostaneme..jdeme tam v patek.

Ikusko..ja te taky vidam :wink: akorat ja proste nejak neumim prijit a rict..ahojky..ja jsem ta malo chodici Skorn z Konika :grinning: :grinning: :grinning:
a obcas potkam Dragu s Dálou..to je tak peknej klucik :wink: ..bydlime totiz kousek od Lacinovy ulice...skolek je tady pozehnane..jeste asi zjistim , jak to kde chodi at to mam pojisteny.

a ikusko..k fotkam...no mam krasny objekt. :slight_smile: :wink: a i celkem dobry fotak..takze to jde samo :grinning: moc dekuju za pochvalu.

A kdyby se napalnoval nejaky ten vylet
treba do toho clovickova moc rada se pridam.. :wink: pokud budete chtit teda..jsem takova zbloudila duse..zajdu sem malinko :sweat_smile:

tak vsem dobrou...
4. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek dámy,
také se s terčou řadíme ke zdejší početné skupince marodů. Myslela jsem, že už je to v poho, tak jsme byly dnes na plavču, no a večer zase kašel, plný nos chjo. Už to trvá čtyři týdny.Už nevím, co s tím, protože je přes den v oho nejhorší jsou noci a rána.

Taky jdeme zítra k zapisu. trochu nervozitka, bo nevím, ajk to bude probíhat a stát někde potupně ve frontě mi přijde hrozný a zejména pro mrňata.

aminko do Človíčkova jezdíme, je to v Metropoli vedle Intersparu, musíte projít celou Metropolí až dozadu. Je too tam fajn, jen často docela plno, ale lze rezervovat stůl. Nevím, co jsi draguš myslela vedle Ikei?
Na berunu už se moc těším, v Opávce si mi totiž moc nelíbí. B má pěknou reklamu v kamelotu, podle fotek to tam vypadá moc hezky. taky jsem si v kamelotu vyhlížela něějaká cvíča pro mě, tak dám pak vědět, kdybyste se chtěl někdo přidat.

bubli moc držím palečky ať vše dobře dopadne a hlavně jsem zvědavá na datum toho porodu. Třeba to opravdu dáš na ty mé narotky :grinning:
4. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já myslela, že človíčkov je právě na druhé straně kde je ikea, teda spoň jsem ho tam viděla...v metropoli vedle sparu to je jak je ta posilovna? že by to přestěhovali?? ale asi teda jo...

jinak zápis katastrofa ...jsme jako únorový totálně bez šance...prý kdyby náhodou někdo onemocněl, nebo se odstěhoval, ale na rovinu mi řekla paní ředitelka, že s tím nemám ani počítat, že prý s námi co jsme rodili takhle nepočítá nikdo...nemáme ani věk pro vstup do školky ( v řádu mají od 3 let) tak nás ani nebudou zapisovat jen si nechají ten papír bokem, kdyby opravdu třeba náhodou......takže jsem rozladěná, nevím jeslti brečet nebo co dělat...v únoru mám nastoupit do práce, na soukromou školku fakt nemáme...chjoooo...

tak dejte vědět jak jste dopadli osatní :astonished:
5. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se moc omlouvám človíčkov je opravdu tam jak píše Lenka...http://www.clovickov.cz/zlicin_kontakt.html

asi jsme to nějak popletla...ale na té straně co je ikea sakra taky něco takového bylo...kdysi :grinning:
5. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn koukej na mě příště zavolat...já nějak ty maminky kolem nevnímám, teda vnímám, ale nemám pamatováka na obličeje... a budu ráda, když mě oslovíš... :wink:
5. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek