• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
slanska mamka sa ma dobre.Daniel uz zacina mat svoje bdele hodiny.doteraz fakt iba spal.takze uz to chce byt viac s nim.uz je rad v kociarku a u doktora sme na kycle uz boli a nemusime dat plenku navic.normalne mi doktor ukazal ze staci papierova akurat zrovnat spravne nozicky.my pouzivame tesco fialove a tie su super.sleep&play sklamali pretekaju.na noc to fakt nejde.na potenie sme si uz zvykli akurat mam stale hlad tak najviac casu travim v kuchyni.
a este jedna pikoska.rodny list nam dorazil dnes po 2 tyzdnoch a mam tam spatne meno.takze nam mozu vystavit novy.proste urady. :astonished:
15. kvě 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminy, tak som tu dlhsie neprispela, ale sama mam teraz perno viac nez obvykle, Sebik mi totiz nechce spat poriadne cez den, tak som uplne vyrizena...napr. vcera som si len spravila polievku a uz bol hore...a tak, teraz riesim aj zdravotne problemy, tak som taka na nervy a to pocasie cloveku neprida... :confounded:

Silvi, to mas pravdu teraz idu kila dole sami, ja som bola mesiac po porode na svojej povodnej vahe pred tehotenstvom, a teraz len sledujem ako su mi stale volnejsie a volnejsie kalhoty a tak...ale inak som vzdy cvicila rada, ak nie cvicila tak tancovala, ale teraz mam naozaj dost, tz cvicenie by sa nedalo...mala som aj dvd pre tehu a cvicila som, mame doma aj na dvd pilates to je cviceni na mici, tak mozno to skusim raz...zatial sa k tebe, vam nepridam,...a myslim ze dietovat a za cely den zjest iba rohlik, to je najvacsia blbost, potrebujes energiu, je lepsie jest vela krat v mensich porciach, mozno sa zamysliet nad jedalnickom, nahradit obycajny rohlik celozrnnym, a tak , neist uplne do krajnosti, ale treba to spojit do kopy...

ja som minule zasa bruslila, pretoze chcem spevnit nohy a zadok, sa cela trasiem ako rosol hii :D
ale ako kojaca maminka si musim davat pozor na cvicenie, pretoze by som nevhodnym cvicenim mohla stratit mliecko a to nechcem...
15. kvě 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
androna, tak blahozelam k hodnemu miminku, takych vela nebyva... ale nechcela som ti pisat, ze Sebik zacal "zlobit" az po 2, 3 tyzdnoch a zacal s kolikov...tak dufam to tak nebude u vas, drzim palce, vidno ze si sikovna a vsetko mas pod kontrolov...
ozaj, na co musis ist s rodnym listom na cudzinecku policiu? ja som tam s rodnym listom nesla...ale manzel je cech , tz maly ma obcianstvo po nom....casom vybavim dvojite obcianstvo... inak tie urady su o drzku, vobec ma to nebavi nikdy vybavovat tie byrokraticke zalezitosti... :unamused:
15. kvě 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga, tak to dalik vyvadzal u doktorky ked ste boli na ockovani? mate uz dalsie za sebou nie?...my ideme na dalsie teraz vo stvrtok, to zase bude, ale ta nova vakcina je vraj miernejsia, Sebik bol len taky podrazdeny...Dalik ako vidim s tym budenim ide v Sebiho slapajach, hihi :wink:
15. kvě 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony, tak to je pekne ze sa narodila tatkovi na svatek, nas Sebik sa narodil zase na nase vyrocie ked sme sa dali dokopy :slight_smile: este sa dohodneme na toho 23.5. jo :wink:
15. kvě 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska nás neockovali, Dalíkovi se nechytlo tbc takže teprve teď ve 4 měsících (v červnu) dostane znovu TBC a pak teprve hexu...on řval prostě jen tak že jsme ho vzbudili a že s ním doktorka tak nějak pořád hýbala :grinning:
jinak jsme včera byli na prvním plavání tak to vydržel 8 minut (10 na něj bylo moc :slight_smile:)) a pak zase pořvával na celý bazének :slight_smile: tak ať to očkování Sebík zvládne :slight_smile: a prosím tě taky už ti nechce tolik venku spinkat? Dalík už jen tak lehce pospává ale spíš pořád kouká kde co lítá, za chvíli asi půjde z hlubokého kočárku do spor´táku :grinning: :grinning:
16. kvě 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikus ja si nechavam na cudzineckej policii zapisat Daniela do dokladu o trvalom bydlisku a hlavne existuje nejaky novy doklad tak si ho musim nechat vymenit.minule jak sme menili trvale bydlisko mi to vraveli tak som cakala az sa maly narodi a urobim to naraz.inac vcera to bolo placu. zistila som ze ma stale nejak hlad a ze mozem kojit skoro kazdu hodinu.proste chce prso.tak neviem ci je to normalne.
no a ja si tiez budem za chvilu ziadat o obcianstvo ceske.v pondelok sa chystame do Kladna po tych uradoch.tak som zvedava to budeme po prvykrat dlhsie mimo domov. :sunglasses:
17. kvě 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga, jej, aj ja som chcela aj chcem chodit plavat so Sebikom, ale nasla som jedine ELMU club, a zda sa mi celkom draha 250,- na jedno plavani...kam chodite vy? dnes bola pani doktorka nemocna, tak nas len zmerala 66,5 cm a 42 obvod hlavky a vazime uz 7,30 kg...tz ockovanie az o tyzden...Dalik je vidim ze podobny ako Sebik, tiez to spanie ho cez den nebavi a niekedy aj v noci...a sportak, myslis nieco ako golfove hole? tak neni babo po sediacky? ja sa chystam nan az ked bude Sebik sediet...
:unamused:
17. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
androna, fu, tak to tam budem musiet ist aj ja, bude mi treba iba ten preukaz fialovy a Sebiho rodny list nie? a este asi aj fotky ze nove...uz ma to stve...hm, v pondelok, vidis, ze by som aj ja sla,ale asi pockam kym mi pride mamina na navstevu...ides aj s manzelom?to si tam celkom neviem predstavit, uz ked som bola tehotna tak ma tam ani nepustili pred seba, a ked som si sadla drzo sa predbiehali nejaky ukrajinci, ma nastvali vtedy ...a musela som tak ist tolko krat a stale vyvolavat, ci to uz je alebo nie a tak a tak...no hrozne...
s tym kojenim, to sebi chcel byt stale pri prse, aj kazdych 10 min...on este nevie co ho trapi, mozno chce byt len pri tebe a citit ta ...a tiez ma urcite potrebu nieco sat, tz to nemusi byt hlad, neboj sa...ja som to tak mala na zaciatku tiez...
17. kvě 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vás všechny zdravím :slight_smile:
A nebyla bych to já, kdybych zas neměla nějaký problém :frowning2: :sunglasses:
No, musím se svěřit, dnes jsme byly s věruš na kontrole a po převážení zjištěno, že zas zhubla :cry: tak nám dr doporučila dokrm UM :unamused: , po kontrolním kojení se totiž zjistilo, že si Věruška vytáhne tak 10ml :confounded: hrůza. Tak jsem ten dokrm zkusila (předtím teda vždycky nakojím) a ona je spokojená a vůůůbec nepláče. A to jsem myslela, že ji trápí prdíky. Hm, to možná, ale ona byla asi fakt hladová...tak teď zkusím při kojení měnit víckrát prsa a uvidíme...mmch, nemáte některá dobrou odsáváčku k zapůjčení??? já mám balónkovou a ta je nanic :rolling_eyes:
Tak zatíím, jdu kojit a odstříkávat...
Mějte se krásně Vy i Vaše miminka :slight_smile:
17. kvě 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:)
ikuska já mám kočárek 3 kombinaci a když odendám tašku tu hlubokou jako korbičku tak mám ještě jakoby spor%tákl naležatato a pak ho postupně můžu dávat do poloh na sezení...takže může ležet ale nemá už kolem sebe tu korbu určitě ho nechci posazovat dřív než sám sedět bude...chodíme plavat do té elmy...uvidím jak to Dalíčka bude bavit dál...plavání je prý ještě v aquaparku ale až od jednoho roku....

kony já nevím s tím umělým dokrmem to je škoda ale co naděláš hlavně že jste přišli na to proč Věruška pláče, ale ono to kontrolní kojení je dost individuální...a máš dost mlíčka? Já jsem ze začátku hodně odsávala po každém kojení a hodně nahřívala v teplé vodě, taky hodně pij tak 3l denně jestli ti můžu poradit já mám odsávačku od medely půjčila bych ti jí ale pořád jí používám stála necelých 500 a měli jí v porodnici takže jí určitě znáš :slight_smile: ale taky to můžete mít ten růstovej spurt Věrušce jsou týdny viď? Nebo říkají že je ta laktační krize zkus to vydržet třeba se to rozjede :wink:
17. kvě 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, určitě to chci rozkojit, tak nebudu dokrmovat z láhve ale stříkačkou a kojit o 106 a z každýho prsa, tu medela odsávku znám a asi ji hned koupim...taky myslim, že by byla škoda Věruš nechat na UM :confounded:
Jinak, díííky za podporu :slight_smile: ...opět :wink:

Zatím papa
18. kvě 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky
Kony tak drzim palecky aby si sa rozkojila a nemusela dokrmovat.
ja som vcera kojila castejsie a davala prso vzdy ked zaplakal a bol zlaticko uplne v pohode.
Ikus s tou cudzineckou nemusis tam osobne ked nechces moze tam manzel s tvojou plnou mocou a urcite 2 fotky potrebujes a rodny list a vyplnis zase tie fialove papiere.my sme mali minule stastie slo to rychle.a ano v pondelok sa tam chystame s manzelom.sama v sestinedeli teda nikam nemusim.vezmeme kociar a bude pohoda.hlavne sa chystame do zdravotnej pojistovni este nemame karticku.ale aspon konecne mame rodny list a je v poriadku.
asi v utorok zasa budeme na uradoch v Slanom vybavovat porodne a cestovny pas a manzelovi novu obcanku.necha si ho tam dopisat.
Draga mi tiez mame trojkombinaciu kociar a tiez potom budeme vyuzivat sportak aby nieco videl.on uz teraz vsetko skuma okolo seba ale ja mam aj satku na nosenie tak vyskusame.
tak zatial maminky pecujte o miminka :sunglasses: :sunglasses:
18. kvě 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata :slight_smile: . Ja som teraz na Slovensku, zdrhla som do Kosic, zase jedna z mojich hura akcii :grinning: cez vikend som sa dozvedela, ze manzel ide na sluzobku o den skor, znamym sa prelozil koncert, teta zacala robit na smeny a mne zrazu nemal v stredu, ked chodim ucit, kto zostat s dievcatami. Tak som sa v nedelu vecer rozhodla, ze si musim tak ci tak vziat na stredu dovolenku, manzel bude do soboty v Bratislave, babka furt vola a pyta sa, kedy prideme, tak ze vyrazim s dievcatami vlakom v pondelok vecer po uceni. Tak sme boli v utorok rano v Kosiciach a zajtra na noc cestujeme naspat :grinning: . Cesta sem bola super, aj ked sme mali stastie, ze sme boli same v kupe, tak dufam, ze to nejako zvladneme aj v opacnom smere. :slight_smile:

Vcera som bola s dievcatami v cirkuse, Leika sa trochu nudila, ale Ema mala oci otvorene dokoran, aj ked aj na nu to uz potom bolo dlhe :slight_smile:

Teraz sme na navsteve u manzelovho otca, dievcata hraju s dedkom karty a pozeraju rozpravky :slight_smile: , ale uz musime pomaly domov, navecerat sa, vysprchovat a spinkat :slight_smile: . Dnes sa poriadne pokazilo pocasie, este v utorok bolo leto a dnes je 15 stupnov, vietor, dazd :unamused:

Tak sa majte, mamicky, pekne a drzte sa, aj s babatkami, pa pa :slight_smile:
18. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj mamky kladenské :slight_smile:
Andy , Drago, díky za podporu, fakt je třeba, pač porád kojím, přikrmuju ( to bohužel musím neboť skoro nemám mlíko - zjistila jsem poté, co jsem koupila odsávku - dokonce elektrickou, aby to bylo účinnější- a z obou prsou max 25 ml, což je úděsný, nevim, kde se stala chyba...že by v baby friendly nemocnici??? :unamused: )No, takže to zkouším, až jsem z toho celá opocená :sunglasses:a odsávám... Nějak není na nic čas, pže všechen trávim s věruškou nebo s odsávačkou :grinning: No, snažím se to brát sportovně, uvidíme za týden, jestli to tímhle stylem bude lepší...dám vědět :wink:
Ikuško, Andy, tak to nezávidím, na cizineckou jsem chodila taky (teda jen pracovně kvůli mým kolegům nadřízeným) v Praze a to byl děs běs, přííííšerný, fronty, ukrajinci načichlí levnýma cigárama a alkoholem... :confounded: No, snad je to tu na Kladne lepší.No, jestli tam půjdete, tak ať jste co nejrychleji zas odtamtud :dizzy_face:

Silvi, počasí je holt aprílové :slight_smile: Jste měly hezkou cestu, když jste byly v kupé samy, že :slight_smile: Já jsem takhle jako malá hrozně ráda jezdila - z Prahy do Ostravy za babčou...Přeju stejně pohodovou cestu i zpět :wink:

Tak já zas letim odsávat, mějte se krásně Vy i miminka a větší "miminka" :slight_smile:
19. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony snaž s epořád odstříkávat a hodně pít třeba meltu (já piju caro s mlíkem) a kojící čaj a mlíka mám dost určitě to není ztracené...moc držím palečky a uvidíš může to být ta laktační krize v 3 týdnu :astonished:
19. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, ale ja som napriklad tiez nedokazala skoro nic odstriekat a pritom som mala mlieka dost. Ja myslim, ze ono kazdemu zabera nieco ine, neostava ti len skusat a prist na to tvoje. Ja som sa postupne dopracovala aj ku kojeniu kazdu hodinu a pol a naozaj to mi pomohlo zo vsetkeho najviac. Kojit! A samozrejme nezabudat pit vela vela tekutin. Prepac, nemam cas si teraz citat dozadu, ako presne to mas s tym kojenim, teda casovo, ale skus Verusku naozaj prikladat hodne casto, aby sa tvorilo vela mliecka. A tiez som pocula, ze hlavne nocne kojenie je hodne ucinne a u mna naozaj zaberalo len kojenie, kojenie, kojenie, aj ked som cele tyzdne nerobila nic ine. :dizzy_face: este ked si dievcata kazda vyhradili svoj cas, :dizzy_face: bolo obdobie, ked jedna spala v noci, druha cez den a ja som bola furt okupovana. :dizzy_face: Ale to vsetko prejde, strasne rychlo sa to meni :slight_smile: Velmi ti drzim palce, aby v tom nebol ziaden vazny zadrhel.

My sme sa pred chvilou dotrepali domov, zase to nase blbe auto strajkuje, tak sme museli ist z Prahy vlakom a myslela som, ze ma porazi, vypravili len jeden vagon! Plno bicyklov, kociarov, ludia, nedalo sa tam uz pomaly ani stat, natoz sediet! ALe z Kosic sa slo krasne, zase sme boli same a bol to uplne novy, krasny, cisty vagon, parada :sunglasses:

Takze zajtra ma zase caka cesta do prace aj s dievcatami autobusom :confounded: , snad aspon Jozovi vymenia to auto :slight_smile:

Tak sa majte zatial pekne a drzte sa! :dizzy_face:
20. kvě 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dievcata.
Kony Draga ti uz napisala ze mas pit meltu na tvorbu mlieka,to som ti chcela poradit a urcite sa to zlepsi.este som tu citala niekde v diskuzii o homeopatikach na tvorbu mlieka.hlavne bud ty v klude a bude to lepsie.staci ze ty si z toho nestastna a mala je potom nervozna z teba.
i my mame blbe dni a lepsie.dnes mam pocit ze kojim kazdu 1,5hodinu.konecne zaspal,snazime sa o to uz od 11.30.
Silvi to je fajn ze ste boli na slovensku.ja este netusim kedy sa tam dostaneme.ale uz sa tam tesim.
Ikus mas tu satku na nosenie deti a pouzivas ju?ja som to skusala ale este par dni pockam pada nam hlavicka.tak sa majte a peknu nedelu :sunglasses:
20. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,

tak kony, to bude asi fakt ta laktacna kriza, baby ti uz poradili, odsavanie pomaha, ja mam sice len tu uplne obyc odsavacku podobnu ako od chicco, ale staci....teraz to dost flakam, ale najlepsie je odsavat rano po kojeni...vtedy je mliecka najviac a naopak po celom dni je to narocnejsie a stresujucejsie ak ti tak nepojde...naozaj vela pi, ja pijem aj tie cajiky na podporu kojenia, najlepsi je od weledy, je drahsi ale kvalitny, ani taky leros neni zly...fu anji neviem co je to ta melta...a hlavne oddychuj a nestresuj sa, to prejde...drzim palceky...
:slight_smile:
20. kvě 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
androna, tak ten satek este nemam, stale sa k tomu neviem dokopat...ja som aj skusala taku obycajnu latku co som nasla doma, ale to viazanie je dost tazke...a hlavne by som potrebovala aj 10 metrov mam pocit, a ked som si tak Sebika oviazala celu ma ovracal...tak som na vazkach...
na tu cudzinecku sa teda odhodlam ale az ked tu budem mat maminu ... drzim palceky nech vsetko v pohode vybavite...

a s tym kojenim, ja este teraz kojim niekedy po 1,5 hodine a vacsinou po 2 a par krat aj viac ak si vynimocne zdriemne aspon 3 hodky...on papa rychlo, take 3 -4 minuty ale pribera v pohode... celkom zahada pre mna...
20. kvě 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga, tak to som nevedela o tom kocarku, nemyslela som si ze ho budes nutit sediet :D Sebikovi je tiez uz korbicka zachvilu mala...tak asi aj my skoncime v tej ELME, ale ja som chcela chodit niekde kde chodi viac mamiciek naraz aj deti samoska...fu... :confounded:
20. kvě 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emalea, tak na sk ste si to uzili, .... ja tiez rada cestujem ...zvlastne ze su tie tvoje dvojicky take rozdielne, ale tak to asi byva...muselo to byt zaujimave kojenie a vsetko, fakt ta obdivujem...:D
20. kvě 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je a kony, toho 23.5. sa nam nebude dat stretnut, bo mame najprv od 9,30 do 10,30 niekedy kontrolu ockovania z nemocnice a potom o 12,00 dalsie ockovanie, pretoze minuly tyzden bola doktorka nemocna...a Sebik by potom nemal byt na slnku tak budeme domka...som zvedava aky bude...zase to bude des ockovanie v takom teple...jaj setrim sily uz teraz...
20. kvě 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak sa tu rozpisujem, ale radsej to delim do viacerych, lebo uz veeela krat sa mi stalo ze sa mi to na konci zrusilo a pisat to znovu na to neni ani cas ani energia...

my sme vcera boli na vylete v prahe, manzel si bol zajazdit na minibiku - minimotorka pre Sebiho :D a ja som bola najprv u sestry v praci a potom o nich...pekny dnik to bol, zmena ako streotyp cez tyzden... :grinning:
20. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska v té elme je první hodina ve vaničce, pak 3 hodiny v bazénku a pak je pokračování a to už jsou 4 maminky v bazéně podám ti info jak pokračujem a uvidíš :slight_smile: vyčetla jsem v návodu na kočárek, že do 6 ti měsíců pořád doporučují tu korbičku takže holt Dalíkbude muset vydržet a hlavně já ty jeho nálady na vycházkách dneska jsem ho už zase musela vyndat a ukazovat mu okolí :slight_smile:

kony držím palečky vydrž :slight_smile:
20. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško, to nevadí, my máme tatinka doma, tak si ho aspoň pořádně užijeme...tak se domluvíme na jindy, já jsem na tom psychicky taky už líp, měla jsem teda nálady, to Vám povim :confounded: Dneska jsme s Věruškou byly na převážení a má skoro porodní váhu, tak mám radost, že už nehubne, ale myslim, že za to "může" ten dokrm UM, škoda, nevim, jestli se ještě rozkojím, volaa jsem i laktační poradkyni a ta mě řekla, že všechno dělám teď správně, že chyba byla už na začátku v porodnici... :angry: no a když to do týdne nebude lepší, tak to mám vzdát a netrápit se...
I to mě trochu uklidnilo, zatím nejsem smířená s UM, ale když to jinak nepůjde...
Holky kladenský i Andy, mějte se krásně Vy i Vaši andílci a co nejdřív na viděnou, což :wink:

PS: moc díky za Vaši podporu a rady! píšu to sice pořád, ale prostě musim :wink: :dizzy_face:
21. kvě 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsem nenapsala, že u mě ten mléčnej problém je asi už z té porodnice, pač jsem Věrušku moc nepřikládala kvůli těm bolavým prsům (sestry se nám vůbec nevěnovaly, až snad poslední dva dny - ta starší blondýna, co poradila)a že to jde bez ochrany kloboučkem a jinýma blbostma (savička od láhve), to jsem zjistila až doma a to už bylo "pozdě", Věruš se nenaučila pořádně sát, proto hubla a mě se to mlíko nemělo proč dělat...to jen tak na okraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky.
Ikus dobre ze to pises rozdelene ja som sa tak pekne rozpisala o porodu do diskuse jake to bylo a asi skoro na A4 a prcek zaplakal ja odisla a neodoslala to a ono ma to odlogovalo.takze uz som to tam druhykrat nepisala. :sunglasses:
21. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mame zabrzdeny net.Ikus tak do dokladu o trvalom bydlisku sa dieta nezapisuje.takze iba ak mas stary doklad je to taky ruzovy a hruby ako cestovny pas.neviem jak vyzera novy tak si ho musis nechat zmenit.ja mam ten stary vydany v januari 2006.inac bolo to na cudzineckej pekne rychle a v pondelok si mam po ten novy doklad prist. :sunglasses:
21. kvě 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony s tym kojenim to i ja som mala v porodnici problem hrozne to bolelo ale trpela som a tiez i ked som mala nadstandart tak ti nikto neradi.oni tie sestricky asi nechapu ze je clovek zasity a ledva zlezie z tej vysokej postele a ze kojit po sediacky nejde a po leziacky tiez nic moc.ale mne ho aspon nosili a aspon obcas sa prisal.i ked fakt nic moc.to mam spis stastie ze mam spustu mlieka a dedicne.v porodnici to spis funguje porad si sam.ja som tam narazila na lepsie sestricky a potom sa vypytovala sama. :slight_smile:
a ver mi bradavky ma teraz posledne 3 dni bolia viac nez v porodnici.tak trpim na bolest clovek zvykne.boli to vsak vecsinou iba ked sa prisaje potom uz je to dobre.
my mame fakt smolu s uradami.tak ten rodny list sice mame na 2x krat ale do centralneho systemu nam ho nezapisali tak manzelovi nechceli vystavit potvrdenie o obcanstve co potrebujeme k pasu.tak uz jel na melnik jim tam pekne vynadat. :grinning:
21. kvě 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek