• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
5. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už aby bylo teplo, ta zima nás ubíjí. Nevíte někdo od kolika mají otevříno v dětském koutku v Oáze? Chci tam jet ráno a nevím jestli jsou tam od devíti nebo od desíti. Jak jste mluvili o školkách, jsme říjnoví, to by nás ale mohli vzít v září až mu budou skoro tři, nebo myslíte, že ne?
5. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba, tak právě vás by vzít mohli, šance máte, protože na zápise bylo řečeno, že lze vzít dítka, kterým budou do konce října 3 roky. Máš kliku, docela dobře jsi porodila :wink:

Já to nějak tragicky neberu, prostě nějak bylo, nějak bude. My byli tamtéž co Draga, ale depku z toho nemám. Příjemně jsme popovídali, zasmáli jsme se ohledně případného dalšího plánování potomka, že se musí hlavně zohledňovat nástup do školek a ne to zase provařit takhle v zimě :grinning:
A rada,že si člověk s přihláškou může obejít několik školek a třeba nějaký telefon na nástup v roce 2009 přijde, taky není úplně k zahození.
Já si říkám, bůh ví, co bude za rok. Jasně, taky mě to pálí, taky chci nastoupit zpět do firmy, ale když to nepůjde, tak holt bude ještě půl roku doma. Člověk by rád brzy přispíval výrazněji do rozpočtu, všichni platíme hypotéky apod., ale prostě v tomto případě to lze jen minimálně ovlivnit.

Leter,
díky za skvělý popis, kde na Človíčkov natrefit, se tam chystám, tedy až odezní to nachlazení. S tím cvíčem, nastuduj to a podej hlášení, chodím sice na jógu, ale dala bych jednou týdně něco dynamičtějšího, tak bych se připojila.

Skorn,
no, to víš, že bych taky pro prcka ráda nějaký osobnější přístup a vůbec celkově pohodovou školku, ale jsem taky trochu pohodlný člověk, tak pátrám spíš ve svém okolí. A hlavně je to těžké v těch obyč., tak myslím že v Mont. to musí být ještě svízelnější.
Každopádně jestli bys též ráda busem do Človíčkova, písni, kdy se Ti to hodí. Já bych totiž ráda vyjela třeba už v 9 ráno a tak kolem jedné frčela dom. Jedné kamarádce chodí dítko chrupat už po jedenácté, tak máme trochu potíž se sladit.
5. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí ahoj já to taky neberu tragicky ale naštval mě ten přístup...my jsme si teda moc nepopovídali :astonished: a navíc mě teda v práci další půlrok čekat nebudou...propouštějí jedna radost a tohle se jim bude hodit...ale máš pravdu kdo ví co bude za rok, hlavně , že dětičky jsou v pořádku :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme jela tuhle busem na Zličín právě v 9 ráno a byly tam už dva kočárky... :astonished: naštěstí jsme jela bez Dáli
5. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš,
nevíš, prosím, náhodou, kde je v plánu nějaká nová školka (předělávaný DD)? Kde bude mít sídlo? Chci vyzkoušet několik dalších možností. Přemýšlela jsem i o jeslích, prý jsou poblíž Kaufoše...
No, u nás v práci je to též tragické, vyhazuje se ve velkém. Jenže tam stále trvá taková podivná nevlídná atmoška, tak ani nevím, zda se mi tam chce. I když je fakt, že je lepší se vrátit někam, kde to znám a až pak rozhodit sítě.
5. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí vím je to přímo ve Švýcarské ulici za Kauflandem...právě jsme došli od zápisu tam...zápis probíhá na 7.základní škole...
5. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nějaká zpomalená, takže až se ta školka dostaví, bude stát ve Švýcarské a zápis tudíž zatím je v té základce poblíž u vás? Já tam tím dotazem nějak přimotala i ty jesle, tak jsem z toho jelen.
5. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kačí přesně tak...
5. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, Draguš, máš dokonalý přehled, matko. :slight_smile:
Ještě to zvážím, protože od nás je to už dost z ruky. Polévá mě horko z představy, že tam ráno vláčím pěšo děcko a pak letím na bus směr Pha. To abychom vycházeli s hodinovou rezervou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi dojdu dnes odpo ještě do té Herbenovky a večer si další vzdálenější školky nechám projít hlavou. Mám výčitky, že tam táhnu nachcípané dítko....
5. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko přesně tak, je to už dálka...mě taky polévá husina...ale u nás bude vodit ráno manžel...horší bude ten spěch z Prahy do té školy...už vidím, pokud se teda někam vecpem jak je tam Dalíček pořád ten poslední :pensive:
5. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budou to infarktové stavy. Zatím si to nějak moc neumím představit. Já zase spíš budu mít na hrbu to ráno a odpo manžel, nevlastní dcérenka nebo možná děda.
Když zavzpomínám, jak bývala Evropská zacpaná, do toho naštosovaná dálnice, bleeee, čekají nás hnusné časy :cry: Asi bychom spíš měly těm našim drobkům pořídit sourozence a jsme z té patálie zase na pár let venku :sunglasses:
5. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak vas tu ctu, tak si taky rikam, ze asi jednodussi nez skolka bude ten sourozenec:slight_smile:
Tos me dragu moc nepotesila s tim, ze zimni deti maj smulu - kdyz se nepovede sourozenec, tak asi bude Simon muset na par dni v tydnu do soukromy a ja si dam nejakej kus uvazku v praci (mam rodicovskou do Simonovejch 2 let:slight_smile:) - teda pokud ten muj statni plat nebude nizsi nez to skolkovny:slight_smile:))
5. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku tak to vůbec nevím jak se řeší tyhle děti...na ty školky nejsou a jeslí je málo
5. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Dragi:jsem z těch zápisů ko,stály jsme s malou va frontě,lidi se hádali,předbíhali no mam dost.Prolítla jsem 4 školky samozřejmě jsem bez šancí,zítra ještě vyšlu manžu do Čtyřlístku a do Slunečnice,nechceš zkusit ještě nějakou?já byla tady u nás v ulici Vrchlického tam byla taková rozumná paní ředitelka.To máš jako dítě hodit ze skály a jít do práce to mam dost.Vůbec nevim co to v takový situaci poradit,já jsem sice doma do 4let,ale 3800 od 21měsíců malý,kdyby to netáhl manžel tak nevim
5. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala mi bubli, že leží v nemocnici na pozorování...k porodu se nemá ale celý den jí dneska bylo špatně ...tak jen podávám info :wink:
5. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - diky za info, pekne ji pozdravuj, ze drzime palce :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ami dík zta pochvalu za popis cesty do Človíčkova. Cvíčo naplánuji hned, jak se k tomu dokopu, příp. mě můžeš popohánět :grinning:
No zápis, no. Nemám tak nepříjemnou zkušenost jako Draguš, chování v Lacinový mi přišlo fakt nechutný a hlavně v rozpozu nevím, zda se zákonem nebo nějakými předpisy, nevím, nevyznám se, ale je naprostý nesmysl, že dvouleté dítě nepatří k zápisu do MŠ. vždyť se přeci zapisuje na následující šk. rok, a to mu budou 3, i když třeba v únoru. No a. by mě zajímalo ve kterém měsíci se narodila pí.řed. zmiňované MŠ, že se jí nezdá pnor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My byli jen ve Švýcarské a v Dánské. Nikam jinam nejdu ani náhodou. Když tak až příští rok oběhnu více školek.
Akzeret ty mylím bydlíš poblíž co my? Ve kterých jste byly vy?

Draguš podávej info o bubli a také pozdravuj, že na ní myslíme.
5. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
tak včerejší vztek ze mě přes noc vyprchal...nakonec jsme byli ještě v té švýcarské co poradila Lenka (leterka) a musím říct, že tam byla moc milá paní...jak dopadnem nevím ale už jen ten přístup byl o dost rozdílný...
Dála kašle, tak nevím jeslti jít ven či ne, je hnusně...takže zase vymýšlet co dělat celý dlouhý den

hned jak Bubli něco písne dám info :wink:

jo holky vyštrachala jsme tady nějaké vložky do podprdy, pak pár (asi 4ks) plavacích plínek do 12kg ...jeslti některá máte zájem písněte...dám zadara :wink:
6. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak zo vcerajsieho zapisu dobre pocity nemam, ...skor z tej vyhlasky od mesta kladna, ze skolka musi umistit najprv vsetky deti 3 rocne a potom priapadne mladsie, v tej skolke, co mame riaditelku z rodiny, tak je volnych iba 14 mist, tak sama mi vravela, ze nevie, ci nas zoberie :frowning2: , este uvazuje, ak sa prehlasi je vnuk do bustehradu, tak by nas changla, ale je to skor nie ako ano....a to este studujem, ale holt 3 roky su 3 roky.... :rolling_eyes: :angry:

ako ste na tom vy?

inak my zajtra cestujeme na slovensko na cca 2 tyzdne, potom mam dalsie prednasky, ...dufam, ze ked sa vratime bude uz lepsie pocasie a vyrazime na sletiske, alebo niekam.... :wink: , inak sme boli so Sebim v utorok v kulihraskovi, tak sa mu tam pacilo teda :grinning:

majte sa krasne, a drago, taky pozdravuju bublik, a drzim palceky, som zvedava :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj iku...si přečti moje zážitky ze zápisu...jsem tu normálně včera brečela...ale už jsem to nějak vstřebala...nejlepší hláška...že s těmahle dětma co jsou narozené vlednu, únoru, březnu...nikdo nepočítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dragi, tak mna to tiez vcera seklo,...to aby clovek si vyberal, kedy sa male narodi...ja tiez neviem co budem robit ak nic....hladat pracu, studovat a este maly, ja sa z toho asi zblaznim na rok...ty mas aspon istu pracu, ale ja nic, tz neviem ako to financne dame, ...nezostava nam len cakat a dufat, ze nase "blbo" narodene deti prijmu ako nahradnikov, ktovie...drzim palce...sme v tom spolu :wink: :frowning2:
6. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku práci jistou mám ale jen žemi přijmou a pak pofrčím s odstupným domů...naše odd. zredukovali o polovinu...proto taky chci nastoupit tak jak mám, protože když nenastoupím tak prostě půjdu pá pá bez ničeho...je to mazec...snad to dopadne dobře... :wink:
6. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nebydlite nektera u Slanyho?pozvala bych vas na karneval mrknete sem http://www.klubslunicko.webnode.cz/ budou souteze,tombola a proste vsecko co k takovymu karnevalu patri.Delame to s kamaradkama poprvy a na velkym sale tak se toho trosku bojime jak to vlastne vsecko dopadne
6. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám za sebou další zápisový zážitek :wink:
Na mě včera působila ta Lacinovka dobře, dámy byly milé, vstřícné a i když říkali neveselou pravdu, nebylo to tak depresivní.

Zato dnes zápis v Herbenovce byla ledová sprcha. Paní nepříjemná, odměřená, smála se mi do očí, co tam chci s tak malým dítětem. Proč prý nepřijdu až za rok? Tak jí říkám, dobře a vezmete mi za rok dítě s tím, že mezitím ztratím práci, protože do tří let nenastoupím? No a ona na to, to je začarovaný kruh a ten my dvě nevyřešíme :astonished:
Když jsem jí říkala o doporučení, že si člověk může vyplnit přihlášky a čekat na telefon, že se třeba zázrakem někde místo uvolní, zasmála se a pravila, no jo, ale to stejně zavolám určitě těm starším dětem. Prostě děs.
Pak začala s tím, zda můžu denně vozit autem dítko do školky, protože jestlil ano, pak má pro mě skvělý tip! Ve Švermově mají volno, ale musím honem rychle reagovat. No, dobrý, je to vlastně vesnice a dvě auta fakt nemáme, abychom se ve svozu mohli střídat. Bezvadnej tiip!
Musela jsem si z toho jít koupit něco sladkého a už je líp.

Iku, vidíš a já myslela, že to z nás budeš mít nejjednodušší, co se školky týče. Je vidět, že to všude nestojí za nic. Asi bychom měli začít podnikat a zřídit nějakou sokromou školku za slušné ceny :slight_smile:

Bubli, držím pěsti, ať to máš brzy za sebou a netrápíš se tam, když se nic dít nebude.
6. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
simculíku,
jste holky šikovné, máte to ve Vrbičanech moc hezké. Škoda,že je to z Kladna trochu z ruky :unamused: Ať se vám maškarní vydaří, určo bude účast, neboj.
6. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí tak to vidíš takhle mi bylo včera :slight_smile:)) taky nemám možnost vozit dítko autem ale víš co mě zaráží...tady každý ráno vidím jak sem valí děti autama do školky...sakra tak proč nechodí ty děti do školky podle místa bydliště...kdo ví odkud je sem vozí :pensive:
6. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí to s tou školkou mě napadlo už taky...tak co budeš ředitelka? já klíďo budu učitelka :slight_smile:)
6. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíme to nějak vymyslet, protože už taky začínám být znechucená :wink: Teď pročítám centrum Tulipán, teda osypala jsem se při měsíční ceně, kdybych tam dávala dítko denně :rolling_eyes: Ale spíš nastuduji tu jejich filozofii a třeba do toho práskneme, ne? Personální obsazení dáme tady z koníka, že? A muže překecám, ať část domečku předělá na tyto účely, nemusely bychom platit nájem :grinning: Se mi to vymýšlí, ale to je ta otrávenost.

To teda nechápu, proč do Lacinovky dojíždí děcka odjinud. By se taky mohli soustředit na dítka bydlící poblíž. Už i přemejšlím nad nějakým ooooobr sponzorským darem, ale to mi asi neprojde, což :sunglasses:
6. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tak jsem byla ve stredu na aqaaerobiku nevim jak se to presne pise, ale bylo to uzasny no v pondeli pujdu zasek. Jinak neco noveho tadyk??? :grinning:

Me ceka zitra dalsi mrska to je smutne, ale uz jsem to vcera orvala. :grinning:
6. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek