• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ada,
my řešíme školky, jsme toho plné. Velkou novinkou je to, že bubli je už v porodce. Sice zatím nerodí, ale nechali si ji tam pro jistotu.

Na aquaerobick jsem slyšela dobré reference, kámošky v Pze tam chodí. No, já nějak moc nemusím tu vodu, tak jsem zatím nevyzkoušela. Ale hlavně to prý funguje na špeky, matka kámošky po roce krásně zhubla a vyformovala se.

Nesmutni, konec mršek se určo blíží.
6. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tulipán jsem pročítala už kdysi a ty ceny no síla...tam jde dát dítko opravdu jen když musíš, protože ta cena = někoho měsíční plat...
a na sponzorský dar jim já víš co :slight_smile:)

adajar to je prostě příroda...taky čekám MS jsem už protivná a beďara mám přes půl brady
:grinning:
6. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dítě s eprávě vyspalo, čímž mě naštvalo, počítala jsem ještě aspoň s hoďkou pro sebe :grinning:
6. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina no jako musim rict ze tadyk tyhle instruktorky jsou lepsi.
6. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jo jo no priroda to je, ale priroda by se mohla umoudrit aby tam byl malej bojovnicek.
6. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar moc ti to pořeju :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga no jako jo, ale proste jeste neni cas asik.
6. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to přijde neboj :wink:
6. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga ja vim, ale znas to.
6. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš jak to co se stalo tobě je moc smutný...ale mimi až bude čas přijde :pensive:
6. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago v to ja verim to je to co me zene dal.
6. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jdu prispet svoji troskou do mylna tykajici se zapisu do skolky..musim se smat :grinning: ..jak mame vsechny stejne zkusenosti..takze..zapis dnes v Montessori byl opravdu obohacujici...sice se nam nikdo nevysmal, ze jdeme s tak malym ditetem, ale po vyplneni vsech jejich dotazniku jsme se pustili do toho proc chceme zrovna do jejich skolky..kdyz tu jedna z pritomnych dam spatrila datum narozeni a bylo vymalovano..jak rikam nikdo nam nerekl co tam delame s dvouletym ditetem,ale rovnou nam rekli papa...proste bez sance..ve vyhlasce je to, ze musi proste vzit deti, ktere v dobe nastupu do skolky maji jiz treti rok za sebou a pres to vlak nejede..

Na to, ze by se uvolnilo misto muzu zapomenout.Totez jsem si vyslechla po telefonu v dalsich skolkach..pac jsme si rekla, ze to bude obdobne a nebudu se s malou trmacet po celem Kladne, abych se vsude dozvedela to stejne..tudiz jedna rada od mile pani v Lacinovce znela...v prosinci 09 si obehnete skolky a poptejte se na volna misto..TREBA nekde neco sezenete..hahaha :grinning: ..proste neskutecny..

Ja jsme to teda tak trochu cekala, ale stejne to je tafka, ze lednove a unorove deti jsou skoro bez sanci..a dat dite na zkousku treba od zari09 na par hodin do skolky nelze..jsme proste posledni v poradi a moc se s lednacky a unorcaty nepocita :frowning2: ..

Manzel me rekl, ze jestli budu chtit muzu s ni byt doma i do tech ctyr let, ze to utahneme, ale bude to tezky...ja jsem docela chtela uz za ten rok jit do prace..no nic...ted uz to resit nebudu..a uvidim, jak se situace vyvine...jen abych tady pristi rok neresila neco podobneho..
:sweat_smile:
6. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
skor to je pěkně nedořešený co? takže jak píšem s Kačí (aminou) založíme soukromou školku :sunglasses: jen ty prostory sehnat a myslím, že bysme měly taktéž rázem nabito :grinning:
6. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
Amin, Draguš hlásím se do vaší školky jako učitelka-speciální pedagog. Ty bláho, no vážně jako, ale chtělo by to také někoho ve vedení, kdo se vyzná v dané administrativě, protože to není vůbec jednoduchá věc. Prostory by se už někde splašily.
Jsem strašně zvědavá na bubli. Draguš nevíš něco?
6. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim
Leter:já bydlím ve Finský, my byli ve Vodárenský,Švýcarský,Vrchlický,pak u čtyřobvodu Čtyřlístek tam se mi smála do očí a pak byl manžel na Růžovým poli a vedle 14.ZŠ,já mu řikam ani tam nechod a on si nedal říct,no jsem votrávená jak pes tak se taky hlásim k Vám do školky :grinning:
Bublince držíme palečky at je vše v pořádku
6. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky kdo bude vařit? :grinning: hele my si tu děláme prču ale už by to bylo kolik dětí???
6. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já jsme upřímně zvědavá jak dopadnem v té švýcarské :fearful:
6. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přepisuji:

*ahojda, vysledky budou az v pondeli, na UTZ mi rekli ze mala ma 50cm a 3900g, Kontrakce nemam jinak pokud do 13. neporodim budou mi to vyvolavat*

toliko zprávy z kladenské porodnice od naší mladé slečny Bublinky :grinning:
6. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Bubli držím palce, nech to je rýchle a bezbolestné!

Škôlka - tak Aurel už 3 roky mal /vo februári/ ale zase nemáme tuto trvalý pobyt a som na rodičovskej s Agátou....tak som skúsila tú cirkevnú škôlku v Bulharskej. Iné som ani neskúšala. Sused sa pozná s riaditeľkou, aj sa prihovoril. Tá škôlka ale nepatrí pod Kladno. Riaditeľka povedala, že nás vezmú a že väčšinou len pár detí neberú. My inak nie sme veriaci aktívni....pozerala som si ale web tej škôlky a myslím, že nebudú deťom vymývať mozgy nejako... teda dúfam! Teraz chodí Aurel do Buštěhradu do súkromnej. Je to dobrá škôlka, ale finančne to pociťujeme a to ho tam nedávam každý deń. Plus musím ho tam voziť a chodiť pre neho.... Je to katastrofa tuto v Kladne so škôlkami :angry: :angry:
6. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě mi vysvětlete (k těm školkám) jak je možný, že všude jinde nedělaj nikomu problémy jen tady na Kladně co jsme holky v tématu únorovek 2007 jsme jediná, kdo nemá vyhlídku na umístění dítěte... :astonished:

emona do té církevní chodil starší kluk mojí kamarádky, mozek jim tam asi nevymývali, ale pro nás je to celkem z ruky :pensive:
6. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga - tak to si ma potešila, že kamarátka nebola nespokojná...alebo bola?
6. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona ne ne říkala, že to bylo dobrý, ale je to už daleko od nás...taky jsem koukala na jejich stránky :wink:
6. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga - kde to ty bývaš? Ja sa veľmi teším, že nemusím mať z toho stres. Aj keď by ešte mohol byť Aurel doma so mnou...ale musí pochytiť češtinu a kolektív mu prospieva viditeľne. Ja by som chcela začať pracovať tak o rok. Už by som bola veľmi dlho na materskej... uvidíme aká bude Agáta a ako to s ňou vyriešime.
6. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona bydlíme v Lacinovce, je to za 7.a 8.základní školou :wink:
6. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga -tak to by si mala fakt ďaleko :unamused: Je to teraz strašné...kríza, človek je rád, že má robotu a potom mu dieťa do škôlky nechcú vziať. A môžeš sa aj na hlavu postaviť, nepohneš s tým... Ja mám aj v Prahe kamošky, čo majú veľký problém so škôlkou. A aj u nás na Slovensku býva problém v niektorých mestách.....silné generácie sme a veľa detí máme :grinning: :grinning: Ale s tým mali počítať :angry: :angry:
6. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidím to jen na té naší soukromé školce...tak co? :wink: to tady teď propočítáváme s manželem :wink:
6. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus - co ja vim, tak v Praze je se skolkama ten samej problem, znama ma lednovyho chlapecka a taky z toho silela (je to uz asi 2 roky zpatky) - pry jim v te skolce nabizela, ze syn nastoupi az mu budou ty 3, ale ze ona bude platit uz od zari a stejne ne...

btw.: http://spunt.centrum.cz/predskolaci/vychova-vzdelani/2009/3/6/clanky/matky-zjistily-jak-mit-deti-i-praci-zakladaji-skolky/
6. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku já nevím teď co si píšem nemá problém ani jedna, dokonce ani nemusí paltit půl rok do ledna...ale vezmou je přímo v pololetí ...ale asi jak která školka a jak která Praha...no je to situace teda :astonished:
6. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně jsem v té sekanici kolem školek zapomněla přivítat nově příchozí kacenku21 :wink:

kačí tak se nějak zapoj s náma do debaty...ať o tobě něco víme :grinning:
6. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:

Tak to je fakt "hustý" ty Vaše zážitky ze zápisů, no, přidám taky svou trošku do mlýna: byly jsme jen ve Čtyřlístku, a paní byla velice milá ke mně i k Věrce, nesmála se, co tam jako hledám, když děcku ještě nejsou dva a vůbec, byla jsem naopak příjemně překvapená :sunglasses:

Nápad se školkou beru, ale ředitelskou byrokracii neznám, bohužel, mohla bych třeba vařit :grinning:

Jo, a taky vítám kačenku21 :wink:
7. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek