• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
krásné ráno :slight_smile:

ahoj Gabčo co tak po ránu :slight_smile:
7. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny :slight_smile:
dneska je malá u babičky,tedy do večera noc si nikdo netroufne škoda,tak jdem se známejma do Admirála na brzkou véču tak už se moc těšim
7. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzet tak mas ted klidecek jo??? :grinning:
7. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - no jo, jsou tam, tak snad se u tebe tentokrat miminko zabydli az do zdarneho konce... :wink: - jsem z toho uplne dojata :slight_smile:

Simon se dneska v noci furt vrtel a fnukal a pak chtel vstavat v 6 hodin... a ja jsem byla uplne mrtva a mela jsem nabeh na bolehlav z nevyspani a manza, kterej pracoval az do tech 6 rano, byl tak statecnej, ze se Simonem vstal a byl s nim v obyvaku az do 10 a pak teprv sel spat... Tak mu tu chci udelit verejnou pochvalu :grinning: (ted tam oba chrupkaj jak sipkovy ruzenky, takze jsem zvladla i jakejsi uklid bytu:slight_smile:)
7. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pink dekuji holky no bude to bojovnik urcite.
7. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mě zlobil koník
Adajar:strašně gratuluju a držim palečky :dizzy_face: o tom nepochybuj bude to bojovník/ce :wink:
Piku:já jsem taky k.o.,noc na prd,nejdřív mě vzbudil manža o půlnoci a pak ve tři malá a pak se rozhodla,že v šest :angry: budeme vstávat tak mam dost,naštěstí si jí vzal dopo manža ven,tak jsem pracovně odpočívala :grinning:
7. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar tedáááá super :grinning: tak se opatruj :sunglasses:
7. bře 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga dekuji.
7. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
adajar sice mi nejde rozkliknout tvé album, nějak blbne kůň, ale dovtípila jsem se, takže gratuluji a je fajn, že je zas mezi námi nějaká těhulka, že teď jsem zvědavá co to bude.

No, koukám, že učitelky i kuchařku bychom do naší MŠ měly, ale pořád nám schází ta říďa :slight_smile:

O noci mi ani nemluvte, Terka se o půlnoci vzbudila se záchvatem kašle, až se z toho málem poblinkala, takže pak s námi spala až do rána v posteli. No, do rána je dost silný váraz, vzbudila se asi po páté a od té doby otravovala, takže s ní manža v půl šest vstal, tímto mu také uděluji veřejnou pochvalu.

Dnes jsme byli na veletrhu For kids v Letňanech, nakoupili jsme zas Terce plno hraek, jako bychom toho měli málo, že? Ale zase za výhodné veletržní ceny. také jsme pořídili tříkolku. Jen škoda, že s námi terka nebyl, užila by si to, ale nechtěla jsem jí s tím kašlem vláčet. Byli jsme už na podzim, a to byl veletrh hraček, takže tam toho bylo mnohem víc a děcka se tam pěkně mohou vyřádit, ale je tam samozřejmě vždy pln lidí, to je jasný.
7. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba to bubli vydrží do toho 14., na ty mé narozky, ale hoka, myslím mimčo, je docela cvalda, že? Ato má ještě asi týden před sebou, teda možná. To já jsem rodila ve 40+3 a Terka měla 49cm a 2,95.
7. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, no vidíš, tak si se konečně dočkala. :slight_smile: Já jsem od potratu taky otěhotněla až po třičtvrtě roce a teď mám krásnýho kluka. Musíš být určitě moc šťastná, tak hlavně ti přeju ať to tentokrát vyjde a ať jste oba zdraví. :slight_smile:

Já mám taky za sebou úděsnou noc, dělala jsem účetnictví až do půl jedný, v jednu jsem šla spát, v půl druhý se malý probudil na mlíko, tak jsem ho nakrmila a nemohla za boha znovu usnout, zabrala jsem cca ve čtvrt na 4, v pět jsem měla budíček, malý měl povídavou, tak jsem si dala polštář kolem hlavy a zase usnula, v půl sedmý byl Dáda už neoblomný a definitivně mě vytáhl z postele... ráno jsem byla totálně ko... :cry:

Já se můžu ve školce starat o účetnictví! :grinning:
7. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mě na utz ve 38tt pravili, že mimi má nejmíň 3100g a že to bude obr, za 4 dny jsme porodila a Dála měl 2695g měla jsem jen hodně plodovky a ta to zkreslovala :grinning:

říďu máme to bude amina :grinning:
7. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamosce taky tvrdili, ze jeji holcicka bude velika - odhadovali to podle hlavicky, nakonec mela kolem 3 kil a jen trosku vetsi hlavicku:slight_smile:

moje znama ma dve skolky a je to docela sileny - hlavne to papirovani okolo toho...
7. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar i ja Ti moc gratuluju a at Ti dela kulihrasek jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze vsichni resite skolku ja budu mit za par let ten stejny problem 3 roky v lednu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Jinak rosteme jak zvody 6 tydnu a mame 4700 a 56cm. Chtela jsem se zeptat jakou jste pouzivali antikoncepci pri kojeni moc dekuji
8. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas já nepoužívala nic prostě jen prezervativy...nechtěla jsem žádný hormony cpát do těla...
8. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas dekuji.
8. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas - ja pouzivam cerazette (uz beru posledni platicko :wink:), zacla jsem je brat az po prvni menstruaci, do ty doby jsem casto kojila... (a obcas prezervativy pro jistotu). Nevim, jestli ji muzu uplne doporucit, po delsi dobe trochu dela neplechu - spineni a takovy pseudomenstruace... Gynekolog ti poradi.
Ja jsem radsi neco brala, protoze po cisari by se nemelo moc brzo otehotnet..
8. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim
mě taky ve 35tt říkali,že miminko bude mít 3,5kg a malá se narodila ve 39+3tt a měla 2,97kg
Winas:my si dávali pozor :grinning:
Dragi:vezmeš mě k tobě do školky za uklizečku?budu pečlivá :grinning:
8. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Adajar: moc a moc gratuluju :dizzy_face:
Od včera jsme doma,děsně jsme se rafli...zase.Dneska jsme dohodli prozatimní kompromis...budeme spoli žít, komunikovat, uvidíme , jak to půjde, nechceme na sebe házet špínu, takže budeme tak nějak dočasně fungovat a uvidí se, spíš to spěje ke konci, musím si zkusit hledat nějaké levné bydlení...manža tohle nabídl po tom, co zjistil, že by musel sám finančeně táhnout, proto zkusíme žít zatím pospolu.

A co Bubli?
8. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme sli odpo z prochazky kolem berusky a vypadalo to tam otevrene, nevite nekdo neco? My uz jsme museli dom, tak jsme nemeli cas to zkoumat...

iris - no tak uvidis, jak se to vyvrbi... Co novyho u Tomaska? Uz tape?
8. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris dekuji aa holka drz se to mas veci a urcite neco sezenes. :wink:

pink kde je ta beruska nebo co???
8. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík už ťape víc :dizzy_face:
Piku, uvidíme...jenže manža jí pořád posílá zamilované sms :cry:
A bojím se, že mě nikdo nebude chtít :frowning2:
8. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku beruška ještě otevřená není prý někdy kolem 10. zase čekají na něco...ale když zaklepeš tak tě pustí, holky tam jsou pořád :wink:

iris co blbneš, proč by tě nikdo nechtěl...však to jen tak zkus někoho si najdi třeba zatím jen na psaní a taky posílej smsky trochu dej tomu svýmu najevo, že nejsi nikdo ale někdo !!! ...ale bacha na podvodníky a hajzlíky :astonished:
8. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris co to placas jsi krasna a uzasna zena takze neboj se najdes si i uzasneho chlapka.
8. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar...doufám, že se mi aspoň něco splní, zatím ve svém životě většinou jen ztrácím...teda kromě Tomáška...toho miluju nejvíc na světě :wink:

draga...asi byh měla, jen mám prostě pocit, že i když manža navrhnul současné soužití, že stejně počítá s rozvodem...

víte, hrozně mě bolí myšlenka, že mě přestal milovat po tak krátkém manželství, beru to jako děsnou prohru, věřila jsem, že je to ten pravý partner pro život :cry:
9. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem zvědavá až se příští rok budeme shánět po školce my. Chceme ještě jedno, tak to bude řečí, že chci dát dítě do školky, když jsem doma, to si teda budu asi dovolovat. Dneska říkali, že je 10000 dětí bez školky, tak doufám, že se něco změní, nebo že budeme mít to štěstí, že nás vezmou. Zatím se mějte krásně Míša :wink:
9. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris neztracis vsechno jen prote mas blbe obdobi.

mmicha ahojky.

Jinak co ta bubli???

Jo a ja dneska skoro zvracela holky uz to zasek zacina.
9. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris neblázni to je jeho prohra....

adajar bubli nevíme... zatím nerodí to by už psala :sunglasses:
9. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek