• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ještě k té církevní školce...dneska jsem se ptala té kamarádky, co jí tam 2 roky chodil kluk a prý teda se tam děti musely modlit (i když jim říkali, že nebudou muset) děkovali pánobohu u oběda za jídlo apod. a jedna maminka co jsem jí potkala dneska, říkala, že když tam byla u zápisu přišlo jí to tam všechno nějak zatuchlý i ty paní učitelky...tak se omlouvám, že jsem předtím psala jiné info :frowning2:
9. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...jo, jenže on se s ní scházet bude dál, bude mít kde bydlet, auto...a já si musím najít bydlení, obejít se bez auta a bez partnera...ach jo
9. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris proto ti radím zkus se nějak zabavit, třeba na netu dej si nějaký inzoš...třeba jen že hledáš kamaráda...ať máš taky s kým komunikovat a tak...chápu, že asi ani nemáš náladu, ale proč to nezkusit...na toho svýho blba kašli to nemá cenu akorát tě tím bude trápit...bude chodit za ní a ty se budeš doma užírat...a věř mi nemáš to zapotřebí...pokud nemáte předmanželskou smlouvu z bytu tě vyhodit nemůže...tak a ť si najde nějaký byteček on...proč ty?
9. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme..bydlíme v nájmu, smlouva je pro oba
neplánujete nějakej srazík?
9. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho tak stejně se může odstěhovat on jako ty...otázka je asi výše nájemného že?

srazík neplánujem ale můžem naplánovat...navrhni termín a přizpůsobíme se :grinning:
9. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, z tymi skolkami to je masaker,...zalozenie, bude narocne, ...ked nasa maruska - riaditelka skolky, zhanala ucitelky, som sa ponukla, ze by to boli dve muchy jednou ranou, ...viedla som deti na skautingu...ael nie take male...no vcelku ma odbila, ze na to musim mat pedagogicku skolu, tz ma nemoze zobrat, dokonca teraz ma novu ucitelku slovenku a ta si musi robit rekvalifikaciu z cestiny, vynde ju to asi na 7000,- tak som uplne zirala....

v tom clanku skor pisu ako hlidani, pretoze na skolku by sme nemali kvalifikovanych pracovnikov...a hlavne, treba to nejako vymysliet, hm....cena, zase aby sme to zvladli...a vsekto okolo....ja by som sa nahrnula hned k vam do iniciativy, ale je pravda, ze uvazujeme, ze sa prestahujeme na moravu, tz do toho teraz ist nemozem, ale uvidim po dubnu, co si obliadneme barak...ach jo, ale, nic neni este iste, rozmyslame, nad podnikanim...

majte sa, ..sme v tom vsetky spolu, co tak spisat nejaku petici, alebo peknu ziadost na magistrat, ale bo take daco, ...hm mozno by to bolo ako nosit drevo do hory, ze... :frowning2:
9. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,
tedy zírám, jak báječně se rozjela naše vize o školce :sunglasses: Byl to původně vtípek z toho zoufalství, které se kolem zápisu spustilo, ale vy jste to dotáhly skoro k dokonalosti, jste skvělé. Takže máme učitelky, kuchařku, účetní, uklízečku. No bezva a teď ta byrokracie kolem. Iku má pravdu, spíš by to chtělo nějaký hlídací koutek, protože žádná nemáme vhodnou aprobaci. Ale my to vypilujeme :grinning: Manža se taky zhrozil, že mu doma hodlám zřizovat školku, ale já ho zmáknu :wink: Kdybychom to myslely vážně, tak nás čeká asi opravdu šílená honička, vyřizování a nepříjemné jednání. On je dost problém prý hlavně kolem hygieny a samo i spousty dalších věcí. Takže ještě musíme najít nějakou managerku s ostrými lokty a ekonomickým myšlením. Na to jsem pako, čísla bleee.

Iris, je to depka, ale on to vyřeší čas. Možná by bylo nejlepší, kdyby se nastěhoval k té své pipině a tys zůstala doma. On by si to vyzkoušel a možná by za čas s prosíkem přišel dom. Hlavně se o Tebe určo musí nějak finančně postarat.
Nemáš náladu, rozumím, ale měla bys někam vypadnout a jeho pověřovat pravidelně hlídáním malého. Občas hodit nějaké smskování, tichý telefonát atp. Nemáš co ztratit a jemu možná začne v hlavě vrtat červíček...

Jsme byli dopo v Opávce, poobědvala jsem dortík, mrně se vylítalo. Při odchodu se však bouchnul nejprve do čela a poté do zadní části hlavy. Boule na obou stranách jako hrom a já vybobkovaná ho teď dala spát, snad žádný otřes mozku neutrpěl :frowning2:
9. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona ho nechce...
hodlám vyrážet ven...ale zrovna teď je počasí an nic...chci zajet i ke kámošce, cca na týden, má 2 měsíční holčičku, ještě jsem ji neviděla
9. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, netruchlete, všechno bude dobré. Já si myslím, že tlak na školky bude čím dál větší, zkusím se zeptat na magistrátu, jestli s tím hodlají něco dělat. Zatím jsem zkusila koutek v oáze, zaměstnávají zdravotní sestry a věnují se dětem na 100%, ale je to jen na chvilku. Kdo by chtěl, může zkusit Máju, je to v rozdělově a platí se tam jen zápisné a pak při každé návštěvě 25Kč, je tam kuchyňka a kdo chce, může se poradit o svých dětech,nebo mají kroužky malování a tak. Ještě jsem nebyla v koutku v Unhošti. To je asi jediné, kde jsem nebyla.

Iris, nikam se nestěhuj, udělej si svůj režim, ať to řeší on, když si to zavinil. Ale pokud to bude neúnosné, měli byste to spolu probrat, pokud to půjde. Nejlepší je se dohodnout a věci si říct. Je to těžké, ale podle mé zkušenosti to stojí za to. Drž se, kamarádka má s mužem dvě děti a řeší to samé.
9. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí zrovna dneska je o mateřských školkách článek v mf prý 10 000 dětí je bez šance a ministr si s tím neví rady...prý není žádný lék...ale právě píšou, že se zřizují miniškolky a tam jsou například menší nároky na hygienu apod. no večer až bude klídek si to pročtu řádně...

teď jsme se vzbudili a čekáme jak bude...protože se přiznám, že se mi nechce jít ven do marastu...
9. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co ten Pepíno? jak se mu to přihodilo? chudák tak snad je to všechno v poho ono ty děti jsou takový gumový... :astonished: naštěstí :sunglasses:
9. bře 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vyrazili ven za slunicka, pak jsme se schovali do Kauface pred kroupama a pak jsem se jeste prosli na slunicku:slight_smile:

zrovna jsem se chtela ptat, jestli jsou vase deti taky porad tak pomlaceny - SImon ma od ty doby, co si zacal stoupat a popochazet, porad na cele nejakou modrinu - dneska upadl, pac se hrozne lekl, kdyz zazvonila minutka, se kterou si zrovna hral...
9. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi, článek prostuduj, já viděla jen upoutávku ráno ve Snídani, noviny nemám. Je to prekérka, ale třeba se to za ten rok někam pohne.
Já četla ve čtvrtek repku v mf, kde se redaktorka uvolila k tomu, že bude celý den hlídat ty povolené čtyři děti. Hlídala osmiměsíční, roční, tříleté a pětileté. Vyhodnotila to tak, že jim lze pouze zajistit základní potřeby jako jídlo, přebalit, podat, přinést. Na hru se staršími dítky ji zbyla půlhodinka. Jinak stále ohřívala jídlo, chystala svačiny, hledala děti - jedno jí vyrvalo kabely od televize, další si odemklo a procházelo se po schodech, ty menší musela stále chovat, nejmenší spořádalo dva listy z novin. Byla ztahaná bez chuti to někdy zopakovat.
Ale nás by na to bylo víc :wink:

Pepíno ok, jen se mu nikdo nesmí dotknout kebulky. On je takový těžkopádný, zamotá se a už to je. Dvakrát se praštil do stejného místa, protože klopýtnul o skluzavku.
Fakt klika, že ti prckové vydrží skoro vše. V té opávce dnes malý, ale hbitý prcek vylezl na motorku, co tam slouží jako herní automat a zřítil se k zemi, ozvala se hnusná dutá rána, ale taky bez úhony. Matka seděla za rohem, takže dokud nespustil, vůbec netušila, kde je a co dělá.
Takže pikk, všude stejný:slight_smile:
9. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí jj to jsme taky četla :slight_smile:) a docela jsem se u toho bavila...jak Nečas říká, že se to moc nebude využívat a dneska v tom článku to zase doporučuje...

chudák Pepíno :pensive:

pikku jj otlučenej samá modřina...když jsme byli na dětský pohotovosti, doktor neopomněl prohlásit...chlapeček má modřiny (a říkal to stylem...nemlátíte ho???) no děsný :confounded:
9. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj koukam, ze resite skolky.... My to mame jeste zamotanejsi, protoze se budeme ke konci roku stehovat, tak jsem se byla zeptat ve skolce v novem bydlisti a vysmali se mi, ze za prve je mala jeste prcek (brezen 07) a za druhy, co tam chci, kdyz tam nemame trvaly bydliste :rolling_eyes: Takze to vidim, ze budu malou vozit z Kralup do Kladno do Tulipanu a pak do Phy do prace... Takova denni okruzni jizda stredoceskym krajem. A na Tulipan fakt nedam dopustit, je to tam hrozne fajn a hlavne ceny jsou fakt prijatelny , kdyz jsem to porovnavala se skolkama a jeslema v Pze. Mejte se. Jo a pokud date dohromady tu skolku, tak si zamlouvam misto :grinning: pro malou :grinning:
9. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ranní zpráva od bubli:

Ahoj včera mi hmatem zkusili vyvolat porod a nic a dneska ráno mi praskla hlen. zátka. Jinak máme narvanou porodnici takže mi odložili vyvolání porodu.
10. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...to je zprávička :confused: Plná porodnice...Manža jí pořád píše a tvrdí, že ne...hm, asi si myslí, že jsem hloupá, jenže teď jí píše na soukromej a z netu...
10. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ale to je jasný přece, že jí bude psát...ty to nějak musíš překousnout a kašlat na něj...prostě se od něj pomaličku začít odvracet...je to hnus :astonished:
10. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...je to těžké, myslela jsem, že jsme se dohodli, že se budeme snažit...a jak je vidět, tak asi ne :pensive:
10. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris chlapi se nesnaží pokud mají potemnělý mozek z milenky...je to síla...ono ho to přejde třeba časem...ale to může být i půl roku než na to přijde...
10. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

koukam, jak se tady rozjelo tema skolky, MC a jine :grinning: ..pokud neco rozjedete rada se pridam :wink: :grinning: ...ja muzu zajistit vzhled interieru a treba bych mohla bejt takova ta holka pro vsechno...sehnat sponzory apod :slight_smile:

Jinak ctu taky trapeni Iris...Iris me se zda, ze si toho nechas az prilis libit..jste dva dospeli lide a pokud jste se nejak dohodli, ze se budete snazit, tak potom nechapu proc uz jsi na manzela nevyrukovala s tim, ze on to nedodrzuje.. :angry: :angry: ..mas prece taky nejakou hrdost..on je ted na koni..tobe doma neco slibil a prdi na to a ty cekas co bude.Vim, ze je to nesmirne obtizna situace.. plna emoci.., ze se to v tobe pere i s ohledem na mrnouska..., ale ukaz mu, ze jsi bojovnice a ze (pokud o nej stojis) jsi pripravena bojovat a nebo, ze si pojedes po svem..nejvetsi problem vidim v tom, ze spolu bydlite..takto on je v pohode..ma bokovku, ktera mu dodava ten pocit, ze je uzasnej a neodolatelnej a doma ma zenu o ktere vi, ,ze ho porad miluje a ceka a ceka...az se milostpan rozhodne... :angry: ptroste jeho nic netrapi..on je ten sef, kterej urcuje, jak to bude..
Budes muset udelat nejake rozhodnuti..nemuzes jit treba na nejaky cas k rodicum nebo k nejake kamardce??..treba by stacil tyden..kolikrat si i za tak kratkou dobu lide uvedomi co chteji..ty si odpocines..trosku ulevis tomu stresu co ted zazias a uvidi se..
Ja bych asi za kazdou cenu chtela nejake vysvetleni, chtela bych znat jeho postoj..vzdyt ty se ted ani nemuzes divat dopredu kdyz nevis co bude..je to strasne tezka situace ..je mi to moc lito, ze tohle musi nekdo zazivat...

Ale z vlastni zkusenosti..z doby kdy jsem jeste nebyla vdana a nemela Esterku vim, ze ten pocit, ze vim co chci a za cim chci jit je nesmirne osvobozujici..mela jsem jasno a nic me nemohlo zadrzet...a je jedno jestli se rozhodnes bojovat za udrzeni manzelstvi i kdyz te od toho bude spousta lidi odrazovat a nebo se vrhnes do zivota sama jen s malym a budes se snazit zapomenout na zklamani..proste je dulezite neco udelat..jinak co ti zbejva..cekat???...neni to ztrata casu?...opakuji, ze vim, ze to mas moc a moc tezky, ale prave v tehle chvilich clovek kolikrat dela rozhodnuti na ktera by nemel jindy odvahu...moc ti drzim palce at to jde smerem, kterym si prejes..a hlavne s nim nebud jen kvuli malemu..to by jste ve vysledku byli nestastny vsichni a jednou by jsis taky mohla rict, ze jsi promarnila cas s nekym kdo za to asi ani moc nestal.
10. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga...já vím...
Skorn, díky...víš, on s ní není, ona ho nechce, on ji uhání, s tím, že to nedodržuje, jsem vyrukovala, on se hned urazil a hned začal zas vyskakovat...byla jsem pryč už týden...bohužel...on si stále není jistý tím, co chce, nebo spíš mi to neřekne...k našim nemůžu, nevešli bychom se...bojuju za manželství, ale on hází klacky pod nohy, vím, že spolu nemůžeme zůstat kvůli malému, to by nemělo smysl...
10. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem do alba pár fotek Tomíka :wink:
10. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - pekny fotky, Tomik se pekne usmiva - Simon se na fotkach vzdycky ksichti - protoze zkouma fotak... a na vsech fotkach z posledni doby ma zavreny oci, protoze si mysli, ze na nej blesk mrka, tak mrka taky:slight_smile:
10. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, díky, Tomík je takovej model :grinning:
10. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: koukám, že tu řešíte školky :wink: tak se taky přihlašuju k té huráááá akci :grinning: :grinning: :grinning: Nevíte, kdyby nás teoreticky vzali do školky, když malým budou 3roky až v listopadu a zápisy jsou v září :astonished: ????
11. bře 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já něco vím a já něco vím :grinning: :dizzy_face: :grinning:

tak tedy :
Ahojky konečně mohu napsat tu krásnou větu. Jmenuji se Kristýnka Rousalová, vážím 3620g, měřím 51cm a narodila jsme se 10.3. 2009na Kladně ve 23:15hod. Museli mě vyvolat, protože se mi nechtělo ven...Tatínek to stihl jentak tak k porodu. Maminka je vyřízená a já jsem unavená...Loučí se čerstvá rodinka

toliko zpráva od naší Bublinky :grinning:
11. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráááása, gratuluji Bublince, konečně se dočkala :slight_smile: Už se těším, až nám to koťátko převede.

pemb,
no já nevím, ale taky jste to narození moc dobře nenaplánovali :grinning: Ale třeba se to do té doby nějak pořeší, ještě máte čas. Zatím to vypadá, že by Ti drobky do školky vzali až v září, kdy jim budou takřka čtyři. Na pololetí se tu totiž moc netváří. Ale zkus potom jesle, já z nich mám dobrý pocit, paní mi dokonce přislíbila, že by mi prcka mohli v lednu vzít.

iris,
máš krásnýho kluka, je pěkně vysmátej. Tenhle chlap Tě určo nezklame. Jinak skorn situaci vystihla naprosto přesně, umí pocity dokonale hodit na papír, tedy na net :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
amino díky :wink: :grinning: a oni ještě existují jesle :astonished: ???? To tedy koukám ... hoď mi prosím do IP web adresu, aby jsem se mohla juknout :wink: dííííííííky
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
veeeeeeeeeeeeeeliká gratulace Bublince ke Kristýnce, ať dělá rodičům jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek