• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Vítám Kristýnku na světě, ať se jí daří a je hlavně zdravá.
Stejně je to zajímavé, ten koloběh života, dnes jsem se dověděla, že se narodila Kristýnka a zároveň, že zemřel jeden náš známý. No, tak už to zkrátka chodí.

iris stejný názor jako skorn. I když je to těžké, ale asi bych ho nechala, mám pocit, že on si tě nijak zvlášť neváží, když se k tobě takto chová. Je fakt, že chlapo jsou někdy sobci, ačkoli to tak úplně nemyslí, ale tenhle případ to asi není. tak držím pěsti.

terka už má rýmu lepší,ale v noci stále hrozný kašel. Mudra na ní v pondělí nic neshledala. Draguš cože to mažeš Dálovi na ten hrudník? Si nemůžu vzpomenout, jsi říkala něco jako Klokanka nebo co?

Tak se nám tento týden měli ozvat z MŠ Čtyřlístek, jak dopadl zápis a zatím nic.
11. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahojj co ty tady v tuto dobu?

pořád kašlete? my trochu jo...Koalka (nebo koala?) prostě je na tom medvídek koala a je to taková modrá tubička mají to v lékárně :wink:
11. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc vitame Kristynku a blahoprejem bublince i panu bublinkovi:slight_smile:
(nasi kamaradce se taky vcera narodila Kristynka:slight_smile:) - to jsou nahody:slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já chodím na net až večer, protože přes den, když terča spí, tak já si čtu, ale dnes jsem dla přednost vám, hezké, že? Kík na medvěda na modré tubě se zeptám. Ona je jinak přes den v poho, rýma už ustupuje, ale v noci ten ble dávivý kašel no.tak jsem zas dnes odvolávala plavčo, přitom by si ho tak užila, chjo. uvidíme příští týden, asi jí ještě dám čas na rekonvalescenci.
11. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda super zprávičky...Bublince i jejímu příteli gratuluju moc a moc k narození Kristýnky, hlavně ať je zdravá a šťastná...

Holky, ono to stejně asi jinak nedopadne, než špatně...mám z toho už takový rezignující pocit...už to neřešte.
11. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Beruška je ofiko otevřená :wink:
11. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy tam vyrazíme? :wink:
11. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim
Moc gratulujeme Bublince a Kristýnce :dizzy_face:
Dragi:dík za info určitě se tam stavíme
Holky nemá tady někdo podobnej problém.Já jsem na malý vypozorovala,když s ní chodim jenom ven,na procházku tak mi dobře spí celou noc,i odpo si dá říct,ale jakmile vyrazíme nějam mezi děti do MC tak se tam jakoby "rozruší" přetahne a zlobí se spanim nechce spát přes den,budí se v noci,nemůže usnout :confounded: Jakmile neusne přes den tak k večeru se z ní stane nesnesitelná hysterka ,fakt jí stačí málo.Proč to píšu mrzí mě,že s ní nemůžu víc mezi děti :frowning2: má je moc ráda,ale ty noci mě fakt ničej jsem jak chodící mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliké gratulace Bublince a Kristýnce :slight_smile:

No sláva s Beruškou, už se tam těšíme.
11. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda za berušku, v Opávce se mi fakt nelíbí. Jo, to už jsem vlastně psala :slight_smile:

akzeret se spaním takové zkušenosti nemám, myslím, že je to jakkdy. Je fakt, že mě překvapuje, že se třeba brzo ráno vzbudí a jde až po obědě spát a třeba nemůže dlouho usnout, ikdyž by měla být unavená. Kdežto dnes se vzbudila až v osm ráno a šla po jedné spát, usnula do pěti minut. Myslela jsem, že v jejích letech už bude spát celou noc bez probuzení, pžřesto se tak jednou, dvakrát vzbudí, když teda nemá kašel. Proto se mi jí zatím nechce stěhovat do pokojíčku do postele. Máme totiž ten pokojík přes celý byt od ložnice, nevím, jak budu spát já a zda jí uslyším. Asob budu muset používat chůvičku, no nevím.
akzeret a do jakého centra chodíte?
11. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret já mám zkušenost, že Dála blbě spí když nejde odpo ven...no i když taky to není pravidlem, někdy si myslím jak jsem ho unavila a on ne a ne spát, budí se třeba po dvou hodinácha straší...a já s ním...pak jsem ráno jako opařená...te´d zrovna dvě noci spal celý ale ty před tím to bylo hrozný...pořád, že máma a že nebude spát...děs...mám půjčenou knížku od Gabči (kony) a tam píšou, že je to teď takové období, že se dítko v noci bude budit...tak možná to ani není těma MC :wink:

v Berušce mazec...plno narváno ...no nevím nevím...Dála kupodivu bez nějakých scének...ale některé děti se teda předváděly :angry:
11. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris napiš kdy dorazíš a my dojdem :wink:
11. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Bubli taky moc gratuluju, 3 kamarádky jsou také těhotné, tak uvidíme, co to bude. Jinak můžu doporučit hlídání v Oáze, jsou tam moc milí a hodinku jsem tam nechala malého ještě s kamarádem a nebyl problém, hráli si a já s kámoškou popíjela kafíčko. Tak se mějte a pokud má někdo rýmu, zkuste rakytník, je to proti zahlenění. My jsme měli rýmu skoro 2 měsíce a po rakytníku nám to přestalo.
11. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaelo rakytník v jaké podobě?
11. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leter:chodíme do Kulihrášku a do tý Opávky
Holky díky za podporu,malá se mi budí od roka každý den a tak dvě hodky jsme vzhůru,ted mi dala chvíli odpočinek a zase to začlo tak to přisuzuju těm MC,ale musim to jak jinak než vydržet :wink:
11. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - tak proto bylo dneska v opavce jak vymeteno:slight_smile:
a jeste dotaz - zda se ti to tam vhodny i pro nechodice?
11. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ale holky co toto je za docházku?
12. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska nějak mrtvo.pouze Draguška má pochvalu :slight_smile:

Tak jsem dnes byla po dvou dnech s terčou venku, ale jen nakoupit a zpázky, žádný couračky, jsem si říkala, že jí nechám trochu vydechnout. Ona je teda v poho, ale ten hnusáckej kašel,.Já vím, že se pořád opakuju, jen nevím, jak bych jí pomohla. Už jsem uvažovalaa o zvlhčovači vzduchu. Nemáte to někdy? ale loni na kašel vůbec netrpěla, tak nevím, zda nechytla jen něco fuj nebo zda je to ze suchého vzduchu.
Na iDnes.cz je článek o laryngitidě, píše nějaká mamina zkušenosti, nechci strašit, ale spíš tam člověk objeví rady.

V sobotu se chystáme možná do Berušky, ale asi tam nebude k hnutí, že?

Také by měl zajímal ten rakytník na rýmu, Míšo?
12. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám sirup z lékárny, ale mají i džus, tedy jen někde, ten sirup dávám Kubovi do pití, je to sladké, skoro jako pomeranč. Taky na ten kašel zkuste dát nakrájenou cibuli a na to med, pustí to takovou šťávu, která ten kašel hodně mírní. To jsem si dělala pro sebe, když jsem hodně kašlala, je to taky sladký a celkem mi to pomohlo. Kuba se mi kašlem pozvracel, tak jsem zkoušela různé věci, ale kapky opravdu nezabíraly. Tak hodně štěstí, ať jste zdraví.
13. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni zvlhčovač nemám, dávám na noc mokrou plínku na topení, dřív jsme jí dávala Dálovi nad hlavičku přes postýlku ale on jí už pak začal stahovat...kapala jsme mu na ní eukalypt...

laryngitidu znám od ségry malá jí měla a zkončili v nemocnici ale neboj to bys poznala, prý opravdu dítko štěká jak pes...je to úplně jiný typ kašle...

mmichaela díky takže řeknu v lékárně sirup z rakytníku a budou vědět .... šťávu z cibule dělám ale nedávám med já ho přímo nesnáším takže zasypávám cukrem :grinning:
13. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě mám takový sprej, který je voňavý i dezinfekční, je na dobré spaní a dýchání. Dávala jsem ho Kubovi když byl mimino a pak když měl kašel. Nastříká se do vzduchu před spaním, pak jsem si ho stříkala i na svůj polštář při nemoci, je to moc příjemné. Je to z řady masážních olejíčků pro děti, ale musím se podívat od jaké firmy, kamarádka mi ho nosila z těch masáží, ještě jsme od nich používali olejíček na zuby a musím říct, fakt super, dávala jsem si ho i já, když mě bolel zub a opravdu zabíral. Kuba měl jedinkrát horečku ze zubů (stoličky) jinak naštěstí nikdy nic. Zkouším co se dá, když jsou mimina, tak jim doktorka nenapíše nic. Tak se mějte, dnes je venku opravdu hrozně a já mám (už zase) zánět močáku, tak si ho jdu léčit. Čauky :wink:
13. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo o nějakém zahradníkovi, potřebuju založit trávník a poradit, co mám všechno udělat. Ale nechci firmu, jelikož by to vyšlo na moc a moc peněz. :confounded:
13. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
pikk, v Beruně se zabaví i mrňousové, je tam taková spešl ohrádka pro menší dítka, ale je fakt, že ti větší pacholci jim tam často lezou:slight_smile: Včera se dokonce lezoucí plazili i mezi stolečky a náš Pepíno jedné holčičce nechtěně najel vozíčkem přímo do ksichtíku, naštěstí jsou tam matky vcelku chápavé...
Mně se to tam líbí, sedíš a máš přehled o celé herně, dobrůtky výborné. Navíc mají v plánu nějaké předvelikonoční divadýlko, burzu věcí pro děti atd. Obsluha je moc milá.
Včera jsme se tam srazily s Kony a Dragou. Taky jsme říkaly, že naplánovat nějaké společné stretko je složité, takže by bylo asi nejlepší vyhlásit něco ve stylu, že se tam a tam budeme scházet vždy třeba první čtvrtek v měsíci apod. Kdo přijde, ten přijde.

S kašlem je to na pytel, já vždycky vyzkouším různé medikamenty a nakonec ho stejně nechám, aby to vykašlal a čekám, až to samo přejde. Taky jsem zatím žádný super účinný sirup na odhlenění neobjevila.

mmichaelo, zdáš se mi povědomá a určo jsi kámoška Simči H., že? Teprve před chvíli mi to docvaklo, když jsem četla, že máš klučíka Kubíka a že dáváte dítka na hlídačku v Oáze, když si dáváte kávičku. I Síma si totiž pochvalovala tamní personál a služby vůbec.

Zítra se chystám na dámskou jízdu do Phy ke kámošce, plán je naprosto úžasný. Nakupování, oběd s drinkem v hospůdce, kino... Tak nevím, jestli večer vůbec stihnu dojet dom:stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude čistírna mozku.
13. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že jsem to já, nejsi ty z obloženého domu cihličkama v kročehlavech? Síma jede zítra na hory, tak se musím nějak zabavit. Jinak jsme pořád spolu. Kluci jsou jak bratři :sunglasses:
13. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dej vědět až bude divadlo, nebo bazar. Asi se do beruny příští týden podívám. V oáze byl karneval a propásli jsme ho, tak snad příště. :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, už Tě poznávám stopro :grinning: Kubík je naprosto úžasnej, ty jeho oči jsou k sežrání :slight_smile:
Jasně, dobrej tip, jsem to já.
Jak se Vám bydlí? Jsme spolu mluvily naposledy, když jste měli týden do stěhování. Ty jsi cestovatelka, asi jste dost často v Kladně, alespoň se vždy letmo vidíme v Oáze nebo v Kulihrachu.
To divadýlko (spojené s velikonoční nadílkou) by mělo být snad 10.4., burza 22.3. Třeba se v Beruně příští týden potkáme, taky se tam nějak chystám.
Močák, brrrrr. Já s ním měla trable asi dvakrát a je to hnus. Vždycky mi zabraly až atb, byť jsem popíjela brusinkový džus, ládovala se brusinkovými tabletami atd. Tak ať jsi brzy fit.
13. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim :slight_smile:
malá spí tak mam klídek.Na Berušku jsem ještě nesebrala odvahu,ale určo se tam přijdu s malou podívat :wink:
Dneska jsem měla MC doma přišly 2 kámošky s dětma 22.m a 12.m ty dva byli v pohodě,ale ta naše co předváděla, ještě že usnula.
Holky co učíte na nočnajze dáváte dětem do MC ještě plínku?já se bojim to zkusit,že v zápalu hry se stane nehoda
Jó koukala jsem s dovolením v Kladenskym deníku na Kristýnku od Bublinky je krásnoučká :dizzy_face:
13. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina - bydlí se nám celkem dobře, jen musíme dořešit věci jako propadlý chodník po zimě a dodělat zahradu. Ještě před týdnem jsme měli před domem asi 20cm bahna, ale naštěstí nám dělají v ulici cestu, tak už se netopím, ale už mě nemůže nějaké bahýnko překvapit. Už se vidím jak jedu s rýčem po tom našem poli a Kubu mám v pluhu a zakládám trávník. Právě si čte ve své knize a myslím, že z ní asi moc nezbyde. Kuba má pořád úžasný řasy a modrý oči, ten bude prohánět holky. Když mě někde uvidíš, určitě se přihlaš, nebo se můžeme domluvit a jít do beruny. Můžu jen dopoledne, pak spíme a většinou už jsme doma. Močák už mám asi chronický, měla jsem ho asi 150x. Ale hrozný je to pokaždé stejně.

akzeret - na nočník se učí těžko, ale kamarádka se neustále ptá, jestli malá nechce čůrat a už si říká sama. V zápalu hry se počůrá skoro každé dítě. Ale pro jistotu bych plínu ještě dala.
13. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret jj já plínku dávám, i když jdeme ven...kdyby bylo léto tak to je fuk ale strkat někam zadeček do zimy by se nechtělo ani mě :grinning: ale až už budem chodit ven bez punčocháčů, tak začnem natvrdo bezplínkovat :grinning:
13. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret v Berušce mají dětské prkýnko i nočníky :wink:
13. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek