• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
jej, tak to jsem na Berušku zvědavá. Jak tam mají otevřeno?

Já jsem dva dny slaměná máma, Berenka odjela s tátou za babí a vrací se až zítra. To je pohoda... :sunglasses:
13. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za rady ohledně kašle. ale myslím, že už to asi bude v poho, však je načase a snad to nezakřiknu. Rýma už není a kašlík jen občas, v noci už také líp. ale rakytník příště asi pořídím.

taky ještě dáváme plínky na ven i na spaní. Občas jí má po venku suchou, ale po spaní nikdy. to myslím, že bude ještě dlouho trvat. Když jsme v pondělí čekali asi hodinu u doktorky, tak si ani jednou neřekla a plínu měla asi pětikilovou.

plínku na topení jem taky dávala, ale přišlo mi, že to nijak zásadně nepomohlo. Nejlepší je, když tem nechám sušák s prádlem.
13. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj sušák to je úplně nejlepší zvlhčovač vzduchu :grinning: :sunglasses: to znám někdy máme skoro saunu :grinning:
je fajn, že je už Terince líp...co ten čtyřlístek ozvali se?
13. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze čtyřlístku se neozvaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přemýšlím, že tam zavolám.
Zítra přijede mamina, mám narozky, ale ýádná mega oslava nebude, není to kulatý, tak co. Dostala jsem takovej megažrací dárek, jako bych už nebyla dost tlustá, ale je mi trapný vám to tady říkat. Tak snad najdu odvahu. Třeba by se někdo zhrozil.
Uvažuju zítra o beruně. Nepůjdeš Draguš taky? Nebo někdo jiný z vás? Sice nikoho jiného osobně neznám, ale tak bychom se poznaly.
13. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkx holky tak jsem se pravew probrala se zimniho spanku. Jinak leterka kamoskam se taky jeste neozvali ze skoliky prej maji nato 14 dni a to tam byli mezi prvnima. Jinak bych nekam zasla s vama.
13. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leterko, cos dostala za darek? ja mam narozky za chvili, tak abych mela inspiraci:slight_smile:

kdyz budu odvazna, tak do Berusky vyrazim v pondeli dopo...
14. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk kdy ms nrozky ja v uter. :grinning:
14. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - ja az 27. :slight_smile:
koukam, ze uz mate vybrany jmena - jste rychlici:slight_smile: a mas pekny moto - zas jsem z toho cela dojata... doufam, ze s koncem kojeni me tyhle hormonalni ulety prejdou:slight_smile:
14. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk no to mame z lonska vybrana jmena tak jsem je zatim nechala to vis pak na porodnim sale reknu ne bude se jmenotak jinak. Jinak ja jsem vecne veku dojata.
14. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já přemejšlim,že půjdu do Berušky zítra odpo,musim počkat až se malá vyspí,MM si půjde zacvičit a já budu cvičit s malou v herně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když zítřek nevyjde a budu odvážná tak pondělí dopo.Holky nevíte do kolika tam maj otevřeno?,aby to mělo cenu
14. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu...tak my měli odjet v pondělí ke tchýni...budou nám dělat ty stoupačky a tchýně omarodila a teda dost blbě, zánět průdušek, ATB...takže akce zrušena a nevím kam se s Dálou vrtnem, protože to bouchání, zbíjení a vrtání bude dosti neúnosné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni gratulace k narozeninám...promiň nějak jsem už večer nečetla, že se chystáte do Berušky...tak snad příště :wink: a taky mě zajímá jaký jsi dostala dárek...já žeru furt a kynu a kynu :grinning:

akzeret otevřeno mají do půl 6 :wink: ale nechaj vás tam o pár minut dýl neboj :sunglasses:
14. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer
Dragi: to vás lituju s těma stoupačkama nám je dělali před 3lety a byla to fakt síla,jo díky za info
Leter: gratuluju k narozkám,hlavně zdraví,štěstí,lásku
14. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj tak jsme doma :o)

napíšu Vám někdy víc teď jen rozesílám toto:

Zdravím,
jmenuji se Kristýnka Roušalová a narodila jsem se 10.03.2009 na Kladně, měřím 51 cm a vážím 3620 g, fotečku mám jen zatím jednu ale časem zašlu odkaz na fotečky na webu. Zatím Vás prosím aby jste pro mě hlasovali na http://kladensky.denik.cz/miminka/mimina20090313.html :o) moc děkuji a mějte se zatím krásně... Pozdravuje maminka a tatínek - nová šťastná rodinka :o)
14. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli super to jste brzičko doma :slight_smile:
tak hodně zdaru s mimískem a kdyžtak se ptej :wink:
14. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - moc roztomila holcicka:slight_smile:, pekne si uzivejte domaci pohody :wink:

dragus - mate to teda dost komplikovany, snad neco vymyslite - nam stoupacky slibujou uz nekolik let a zatim nic :unamused:

byla jsem dneska vyzkouset plavani v Norsky a bylo to moc prijemny
14. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc děkuji za gratulace. tak já teda napíšu,co jsem dostala za dárek, ke všeobecnému pobavení. takže od mých rodičů jsem dostala pěknou keramickou dozu i s pokličkou, ve které je, spíš bylo asi dvě kila výpečků. :grinning: :grinning: :grinning: jen pro vysvětlení, můj otec pracoval v hotelu Inter-Continental, a tam je dělají fakt výborný :grinning: No sranda, no. Od manži solidní dar vstupenky na krasobruslařskou show Králové ledové arény. Jdeme s mojí mamčou, si to užijem.
takže pikk, nevím, zda se mým darem inspiruješ? :grinning: :grinning: :grinning:

Beruna měla dnes otevřeno dopoledne, odpo tam byla uzavřená společnost - oslava narozenin.

byla jsem ráda, že bylo dnes tak pěkně, ale zas jsem měla problém, jak Terču obléknout. Myslela jsem, že se už za ty dva roky zaběhnu, ale stále s tím mám problém. hlavně ty přechodový období.

vítám zase mezi námi bublinku, ať malá pěkně prospívá.

draguš, nám když měmili stoupačky, takto trvalo jen jeden den, ale byly to ty na záchodě a v koupelně. Vám budou dělat i ty u topení? Přijďte k nám párkrát na návštěvu. :slight_smile:
14. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tu návštěvu nenabízej dvakrát....naštěstí taky budou dělat jen ty kuchyňský a záchodový...ale i tak to budou rány, jsme hned nad tím bydlíme v prvním patře :confounded: jo a výpečky to bych si dala takhle na čerstvý chlebíček...mňaááááám :grinning:
15. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Draguš, normálka klíďo přijďte na návštěvu. Dála povozí terky kočátek,i nějaká autíčka máme. Ovčem teď je u nás v kurzu nákupní košík se zeleninou a ovocem. Ale bacha terča si teď ráda hraje na doktorku :grinning: ale neboj jen jako poslouchá a kouká do krku :grinning: Odpo chceme zkusit berunu i s manžou, když to bude nářez, tak půjdem pryč.
15. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jestli bude zítra stejně ošklivo jako dnes, tak se v Beruně sejdem všichni. Měli jsme ráno trochu rýmu, ale už je to zase dobrý. Tak foufám, že se vzbudíme v pořádku. Jdu upéct krtkův dort, tak se mějte :slight_smile: :wink:
15. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme dnes odpo zavítali do Beruny, bylo to fajn, lidí přiměřeně, odcházely jsme s brekem - jako že domu neeee a se sliby, že znovu přijdeme. zítra jdeme na cvíčo, plavčo raději ještě ve středu odvolám, aby jme zas nepřinesly nějakou rýmu, ale už se zas vrátíme do starých kolejí, takže fajn, na cvíčo se těším asi víc než terka, protože už mě to doma vážně nebavilo. ale Terča bude taky nadšená, už doma předváděůa čápa, slona žábu aj. :grinning: co děláme na cvíču.
15. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak se všichni máte? Já jsem byla v práci a musím říct, že Kuba byl nadšený ze všech tet a strejdů. Já byla zase ráda, že nemusím pracovat.
16. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době...nevíte náhodou některá o někom, kdo by pronajal mamince s dítětem levně nějaký byteček, nebo třeba i místnost v baráčku? Tak do 3000,--Kč?
16. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dnešní den jsme zvládli :slight_smile: šli jsme asi v deset ven a došli domů v půl třetí a pan Dalimil se dokonce v kočárku rozhodl usnout :wink: tak už jen zítřek a nejhorší středa to jdeme ke kamarádce na návštěvu a budou stoupačky snad za námi :grinning: :sunglasses:

iris bohužel nevím zkus kouknout na inzeráty a kde bys ten pronájem chtěla? lokalita?
16. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Iris - tak to riešiš, to som rada. Držím silne palce!!!

Bubli - malá je krásna! Srdečne gratulujem! Nech je zdravá a šťastná!

Leterka - aj odo mňa dodatočne všetko naj!!!

Neviem kto tu písal o sekáči Delfín pri Beste...hľadala som ho a nenašla...pomóoooc, vysvetlite mi presnejšie, kde to tam je?
16. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Bubli:odhlasováno pro Vás :wink:
Emoena:o tom sekáči jsem psala já,ale jsem špatnej navigátor,je to za 7 a 8. ZŠ za jejim hřištěm
16. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona...půjdeš od bestu dolů jako k tomu učňáku /je to taková vysoká budova, tu obejdeš zprava...pokud jdeš jakoby od zastávky busu...a jdeš podle plotu školního hřiště (to máš po pravé ruce), pak je dětské hřiště a pod ním je delfín :slight_smile:
16. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona...asi mi nic jiného nezbyde, manža o mne zřejmě nestojí...u našich to nepůjde, jsme u nich teď týden a já pořád hlídám,aby Tom něco nerozbol, nespolkl...

draga...asi Kladensko...
17. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - jsi odvazna, kdybych o necem vedela, ozvu se

vcera jsme taky byli v Berusce (timto diky Lapa za doprovod) - Simon je na to jeste trochu malej, ale Beruse je moc pekna
17. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, nejsem, jsem srab, ale pokud mě manža nebude chtít, nic jiného mi nezbyde...
Holky, kde je vlastně ta Beruška? Jsem to nějak nezaregistrovala...
17. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, iris, Beruška je u podjezdu, jak tam byl sport, vedle je posilovna. Je to u 7. a 8. ZŠ. O tak levném podnájmu nevím, já pronajímám větší byt za mnohem víc. Jen nevím, jestli je to nejlepší nápad odcházet, pokud ti dává nějaké peníze na domácnost a tak. Kamarádka řeší podobný problém, její muž polovinu týdne doma nespí, ale říkala, že dokud jí bude dávat peníze na bydlení a domácnost, že to prostě zatím nechá. Ale pokud máš pocit, že musíš opravdu odejít... hodně štěstí a hlavně sil. Pokud budeš něco potřebovat, řekni.
17. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek