• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Leni tak to je super zpráva a teda přístup taky fajn...kde že jste byly?? Já abych věděla kam mám dát hlídat Dalíčka? :grinning:

jinak mě dneska nějak vytáčí ten můj chlap...jako je výbornej, pomůže se vším, s Dálou chodí ven ale ty kecy někdy...a to deptání...to mě jako neba...
19. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, kardiologie na poliklinice na Kladně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak nahoď, jaké kecy tě u manži štvou, ne že bych vyzvídala, já jen zda to chodí i jinde podobně jako u nás. A jestli tě někdy deptá, tak ho čutni do kolena :grinning: :grinning: Já jsem ráda, když je s námi manža doma, ale je fakt, že jsem taky dříve víc vydržela, myslím ty jeho poznámky a rádoby rady. Taky je fakt, že terka víc zlobí, když je doma. Teda ono nejde úplně o zlobení, spíš takový to kňourání, jenže on dělá zásadfní chyby, jako že jí vyhoví, nebo, to mě může vždycky čert vzít, dá jí něco, co ví, že nemůže si s tím hrát, takže je jasný, že jí to musíme co nejdřív zase sebrat, tak je jasný, že je řev. Jenže já se snažím těmhle situacím vyhýbat, jenže on je prostě vytváří. Ale co stejně ho mám ráda, v sobotu má svátek, tak pojedem do Prahy, mamina bude hlídat, my půjdem do pizzerie a pak do kina.

dnes jsem terce koupila bačkory a jarní boty v té spešl prodejně. Holky kupujete někdo jiné boty než ty se žirafou?????????? síce jsem dost utratila, ale terce roste noha pomalu, zimní boty měla jedny a nosila je víc jak čtyři měsíce, pokud bude jako dnes ráno, tak je bude muset nosit i dýl :slight_smile: těch jarních tam měli velký výběr, nebo alespoň já si to myslím, nejsem v tomhle moc náročná.

akzeret no on v tom Človíčkově s ní byl nejpreve jen sám manže, já jsem byla v optice, pak jsem šla za nimi, ale po nedávné dobré zkušenosti bych s ní jela klíďo sama.
19. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

Bubli, veeeliká gratulace ke Kristýnce, je krásňoučká!
K Tvým otázkám, občas se nechám při vaření inspirovat www.varime-detem.cz, jsou tam recepty i pro kojence i pro dospělé...
Jelikož byla Věruš macek 4,20kg, modřinu jsem měla přes celou pr..l, chodila jsem jen ztěžka, a asi tři týdny po porodu jsem ještě musela sedět na kruhu...(můžu pujčit, máš li zájem)
20. bře 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gabčo :slight_smile: :wink:
20. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akz: díky za gratulaci k Pepínovu včerejšímu svátečku :wink: My to oslavili origoš, dostal atb a budeme trčet určo do příštího týdne doma :unamused: Chrchlá tu jako starý tuberák div se nepoblindí, je mi ho líto, ale snad ty prášky co nevidět zaberou.

Holky, budete dávat něco na prodej do nedělního bazárku v Beruně? Jsem něco pohledala, tak bych to tam ráda odnesla. Nejspíš to začínu v ty tři, o kolik dříve se tam s tím musí?

Leter, zážitek tedy super, i já mám podobné. Párkrát jsem tam byla na urologii, s Pepínem na pohotovosti, na ortopedii a musím říci, že vždy byli příjemní, milí, vstřícní. A to jdou občas o kladenské nemocnici nic moc zvěsti.
Bylas v té botárně v centru? Já tam asi zaběhnu zítra dopo, jestli mě chlapi pustí a sama si projdu město. Chci také obhlédnout jarní botky pro Pepína. Je fakt, že já nakupuji spíše u Bati, nebo letní botky ve zdravotních potřebách. Ale přiznám se, že cíleně po botách s žirafou nejdu.
Na ten Človíčkov se fakt těším, já mám taky dost klidné dítě, hlavně miluje cesty dopravními prostředky, tak si užije určitě především tu jízdu busem na Zličín :grinning:

Dragi, kecy znám, i když mě kolikrát víc nadzvedne ta jeho nezúčastněnost, kdyby alespoň předstíral, že vnímá :rolling_eyes: Taky má vzácný dar nevidět a neslyšet, když člověk mele z posledního. My baby musíme choroby nějak přežít a ještě u toho fungovat, zato chlapi... Ale to asi znáte všechny :wink:

Kony, to jsme měly stejné macky, Pepča vážil 4,40. Ale já byla celkem fit, seděla jsem hned druhý den. Závidím vám holky, kde zase couráte, my máme na týden určo útrum. A pak ho budu zapojovat mezi děti jen zlehka, ony ty bacily mají teď asi pré. Řešíme nachlazení během 14 dnů podruhé, ale teď se přidaly i blbé průdušky :frowning2:

Se tu musím smát, Pepíno se naučil naše jména a furt to tu mele, takže teď slyším: Kačí, ne ne písi ( v překladu už nepiš) :slight_smile: Tak se jdu zkulturnit, nějak mám ještě stále pyžamový day.
20. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí tak už ne ne písi :wink:

mrzí mě, že je Pepíno nemocnej, to je k unudění a vy aspoň máte tu zahrádku, takže když už mu bude líp, můžeš ho vyšoupnout...na to je baráček super :wink:

jinak do Beruny jsem pár věcí odnesla včera, maminky to tam nosily už snad celý týden, věci mají být označené cedulkou se jménem (nebo zkratkou) a cenou, k tomu dodat celkový seznam s popisem...např. tričko zelené s hadem velikost a cenu...holky si to tma roztřídí snad podle velikostí, prý dají na ramínka??? podle mě to tam ještě donést můžeš, jinak burza bude v neděli od 15-18hodin a holky říkaly, že asi spíš bez dětí (ale to nevím jak jako bez Dáli, když tatíček pracuje) tak ani nevím jeslti se půjdu kuk :wink:
20. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se ještě nezvedla :slight_smile:
Díky za info, Dragi, já si říkala, že by to s dítkama byl šrumec. I když původní vize holek asi byla, že bude probíhat bazárek a mezitím se tam člověk bude plácat s prckama a kafíčkovat . Jenže asi tam budou dost zavalený věcma, myslím, že hodně mamin se chytí na utržení nějaké té korunky.
20. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí já si myslím, že víc mamin tam věci navalí než že někdo koupí :slight_smile: ale uvidíme, nějaká *kačka* by se hodila :wink:
20. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Dragi :wink:

Kačí, tak jsme chtěly jet zas do Máji, ale nakonec jsem to vzdala, Věrča má trochu sopel a já nějakou jarní depku...bleeeeeeeeee!!!
20. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, s rýmou je to na pytel, mám pocit, že celý den nedělám nic jiného, než utírám nos :confounded: Tak ať na vás nesedne ještě něco horšího, šetřete se, holky.
Já jsem dnes taky nějak bez nálady, nic se mi nechce, nic mě neba, spala bych. Vyběhni si někam pro časák, dobrůtku, pusť si nějaký pozitiv film - my minulý týden, když jsem dojela s dětmi dom, jsme si pustili Čtyři vraždy stačí drahoušku a zaujalo to i Pepína - samozřejmě nejvíc hláška "My všichni jsme Gogo - to slovo teď u nás frčí" :grinning:
20. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já si říkám jak jsem vydepkovaná a ono to snad lítá kladnem...nejhorší je, že vůbec nevím co dělat až se mladý pán probudí...ven se mi nechce, nic se mi nechce....děsný :sunglasses:
20. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den holcenky,

vsem marudkum prejem brzke uzdraveni!!..je to desny..at uz je teploa slunicko..a nemusime ty prcky a i sebe balit do nekolika vrstev..ja osobne jsem dost zimomriva..takze bez cepice a rukavic nedam ani ranu.

Gratuluju Bubli k miminku..je nadherná :slight_smile: :slight_smile: ..jinak teda ja mela Esterku malinkatou mela 2,930 gramu a 48 cm...ale siti jsem mela celkem velky a hojilo se to taky nic moc...a i jsem si brzo sedla..takze jsem si to zkomplikovala..jiank jsem pouzivala kosmetiku Sebamed..za zacatku jen mydlo a pozdeji i mlicko..olejicek moc ne..kdyz se pak kolem 4 nedel zacala tak jako vyloupavat, tak skvelej byl krem A Derma..sice drazsi, ale ucinnej.
Preju Vam obema hodne stesticka..vlastne teda cele rodine..uzivejte si to co to da..mooooc rychle to utika :sweat_smile:

A chtela jsme Vam navhnout..co az by se udelalo lepe...tak vyrazit treba do toho Clovickova busikem..???..moc rada bych vas poznala :wink: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju všem za gratulace :o)

včera jsme byli na kontrole a za 5 dní jsme přibrali 260 g a vyrostli 1 cm, Kristýnka tam na váze udělala loužičku :grinning:
my jsme na človíčkov ještě malinký...
draga: si chytla nějakou lenivou náladu? :grinning: z toho si nic nedělej a jen odpočívej... já dneska prospala celý dopoledne a to sem šla spát kolem půlnoci a přebalovala jsem třikrát :grinning:
20. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jj já jí mám nějak často :sunglasses: ...spi dokud můžeš :grinning:
20. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dragi:informátorko :grinning: ,mam dotaz,tuhle neděli je v Berundě ta burza,dopo maj normál otevřeno?a do kolika nevíš, díky já votravuju co.Jo z těma kecama ten mě dokáže kolikrát tak vytočit,že bych ho něčim praštila :grinning: ty kecy typu takhle to s ní musíš,tohle nedělej a pak to sám dělá on není celej den doma,vidí malou 2hodky večer nebo vůbec ne to se to pak poučuje :angry: ale jinak ho musim na druhou stranu obhájit o malou se umí skvěle postarat,ale umí mě pěkně na...t :grinning: jo s tou depkou padla na mě včera a pěkná,tak malá proseděla celé odpo u dvdéček protože,jsem měla fakt dost :confounded: Pak jsem vypadla s kámoškou do kina na líbáš jako bůh byla to sranda doporučuju

Leter:já kupuju botky občas v renu,ale nevim tu značku maj nějakej atest

holky co školky?ozvali se vám odněkud
20. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret s Beruškou v nedeli nevím...jinak výsledky školky se máme jít optat v příštím týdnu..tak uvidíme jak jsem dopadli co ty? víš něco?
20. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky,my tam chcem s kámoškou v neděli vyrazit tak uvidíme,muž se tam kdyžtak staví zeptat
já ti řeknu upřímně,měla jsem se jít zeptat do tý Vodárenský a ani jsem tam nešla brali 29 dětí a já byla 32 podle mě ani náhodou.Čekam na tu novou školku ve Švýcarský tam by mohla svitnout naděje,chci tam jít v pondělí jinak na to prdim nemá to smysl
20. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret já se právě půjdu optat do té švýcarské ...no uvidíme...ani tam si nedávám moc naděje :sunglasses:
20. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, budu vám držet se školkama palečky..
Jinak Tom měl 2610g a 48 cm :grinning: Dneska mi shodil filaku v květináči :angry: Asi ji chtěl sám přesadit :sweat_smile:
20. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ty sis stáhla fotečku z profilu?
20. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, smazala jsem to, já sem pak zas něco dám
20. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, nějak to na mě padlo z čista jasna, ani dortík a časák nepomohly :astonished: :sunglasses: No, je to asi tím počasím, Jarda furt v tahu(v práci) tož to bych se na to ...
Dragi, no asi je to taky nějaká epidemie ty depky(stejně jako soplení našich mrňousů), no není se čemu divit, už všechny asi doooost čekáme na to jaro a sluníčko a teplíčko a ono porád h...o

holky pardon, jsem sprostá, bo jsem naštvaná :confounded:

a ze školky taky info nemáme, nepočítám s tím, ale ozvat se mohli ne :zipper_mouth:
20. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo mě taky se*e jak je Milan furt v tahu...jsem totálně vycuclá..a když je jeden den doma tak je zase strááášně unavenej...

dneska jsem na písku (ano na písku jsme byli) potkala jednu maminku a zrovna té holčičku vzali do lacinovky, ale je pravda, že teď jí budou v květnu 3 roky :sunglasses:

nám teda pravili, že se máme stavit v týdnu od 23-27.3. a zeptat se tak se půjdeme optat hned v pondělí ...jdeme i k zubaři...to bude zase pěkný den... :grinning:
20. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manža včera uznal, že ona je d..ka :sweat_smile: Byl ke mně nějakej milej, i dneska...zjistil, že ona spala i s někým jiným...ale nechci si dělat naději...uvidíme. :zipper_mouth:
20. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris co to??? že by?? no tak uvidíš :wink:
20. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkám, třeba měl jen slabou chvilku...už se bojím myslet pozitivně
20. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no držím ti palec ať to dopadne jak ty sama si přeješ :wink:
20. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem optimista, ale občas se mi taky nic nechce. Máme malinkou rýmu, ale jen občas, nevím jak je to možný, ale má ji jen ráno a večer. Já jsem taky nějak nakřáplá, ale dopuju se neustále práškama na imunitu, tak doufám, že se mi nemoc vyhne. Včera jsem byla na volejbale, vždycky mě to moc potěší, je tam sranda a je tam partička skvělých lidí.
Iris - držím palce, jen by si tě měl víc vážit, pokud se to urovná.
Amino - brzy se uzdravte, já jsem byla s Kubou 14 dnů doma a už mi hrabalo, byla jsem asi i trochu nervózní a občas asi nespravedlivá, ale je to opravdu náročné. Chtěla bych vidět chlapy.

Jak jste mluvili o rozčilování s drahými polovičkami, tak je to opravdu všude stejné. I když je milujeme, staráme se o ně, tak jsou v mnoha věcech laxní a nesnesitelní. Ale na druhou stranu musím uznat, že jsem občas taky na zabití. Jen bych si přála aby mi s malým víc pomáhal, ale on to vidí ze své strany, že dělá až moc. No nevím.
Tak se držte a v neděli se přijdu číhnout na ten bazárek. Jo a kamarádka říkala, že se tam nosily věci do dneška.
20. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Draguško třeba by tě vzpružilo další mimi :grinning: Já teda nějak depky nemám, ale co mě ale fakt neba je oblíkání. to bych označila za opravdický hnus a vůbec se nedivím, že to nebaví i naše mrňata. No, já nevím Terka občas ještě v noci zakašle, což by nevadilo, ale je to ten ošklivý dávivý kašel a taky jakmile ulehne, tak trochu plný nos. Už jsem uvažovala, zda nevynechat plavčo alespoň na dva měsíce. cvičit chodíme, protože ona se potřebuje vyřádit, doma pořád tancuje.
Zeptat se na školku půjdu asi v úterý. A Drafuš a akzeret pokud nám vezmou dítka, tak vám budu děnně hlásit, jak postupuje přestavba, koukám na to z okna a teď každý den makaj.

ami botky jsem kupovala v té dětské prodejně jak je u Sítné, nevím kde přesně ta v centru je, ale tuším asi, tak tam také někdy zajdu. Pepínovi přeji brzké uzdravení :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda zase účast :slight_smile:)

Leni kdy se půjdeš do té školky optat? já už jsem z toho nervní teď :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek