• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Stejně to půjde do háje...už ničemu nevěřím, dneska se se mnou zas vůbec nebavil.
21. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris dej tomu čas :sunglasses:
21. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kladenačky

gratuluji bublince k nádherné holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

iris moc děkuji za IP :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná občas jsem nakouknu a vím co prožíváš :frowning2: je mi to moc líto,ale máš můj obdiv já bych ho asi zabila :sweat_smile: :pensive: :pensive: jsi silná a to se ti určitě vyplatí

chodí jsme ještě adajar jaruška?už jsme se sní poznala osobně moc fajn holka :wink:
21. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury jj adajar chodí a je taky // :wink:
21. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga to vím to už měla při mé návštěvě :wink: :wink:
21. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes byli na Líbáš jako bůh, výborný film, smáli jsme se od začátku až do konce, vřele doporučuji.

Draguš na tu Švýcarskou se půjdu zeptat až v úterý, půjde s námi manža, a ten v po nemůže, jinak bych šla hned v po. Do Čtyřlístku zavlám. Moc z toho nervózní nejsem, neb jsme se s manžou dohodly, že stejně ještě zůstanu doma, do září chci požádat o nepl.volno, spíš z organizačních důvodů, to už jsem tu vysvětvlovala a taky nevím, jak to s prací bude, protože jak jste slyšely v televizi nestátní organizace nemají dotace, i když je mají přiklepnuté od MPSV, takže není např. na výplaty, což se týká i střediska, ve kterém pracuji, takže nevím, jak to bude s mojí případnou výpovědí, i když já jí jako matka na mateřské asi nemůžu dostat, ale za těchto okolností, no já nevím. No a kdyby nevzali Terku do MŠ ani příští rok, což se může klíďo stát, tak budu muset dát výpověď 100%
No, chtěla bych, aby jí vzali, přotože kvůli kolektivu a hlavně kvůli všem aktivitám, který se ve školce dělají. Potřebujete, než být se mnou stále doma. Vidím to hlavně na tom cvíču, jak se srašně těší. Vy ještě chodíte na to středeční cvíčo?
21. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
kde jste kdo???????
Draguš, tak mě napadlo, že kdyby ses chtěla k nám připojit, až se půjdem zeptat na tu školku, tak můžeš. Platí teda to úterý, ale šli bychom už nějak ráno, protože bych ještě chtěla jít s Terkou na druhou injekci žloutenky, pak k holiči a manža na úřady. Tak jestli skloubíme vstávání našich mrňat... tak bys mohla.

HOLKY neberete některá Lindynette 20? Zbylo mi celé platíčko na měsíc, já už to nesmím brát, tak to někomu daruji.
22. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Leni :slight_smile:)
to je dobrý já vás nechám jít jako rodinku, zajdu se optat buď v pondělí po zubaři nebo taky v úterý...uvidíme co nám poví ...a díky za nabídku.... :wink:

ve středu na cvíčo chodíme, ale nebyli jsme teď 2x (jednou rýma, podruhý stoupačky) ale teď ve středu bych už chtěla jít...

no a kde jste kdo...to má Lenka pravdu :slight_smile:

já jsem dneska tak líná a venku tak hnusně, že se asi nedovleču ani kuk na tu burzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
já byla dopo s kámoškou v Opávce docela dobrý,jinak poslední týden nějak migrénuju tak to stojí za prd :pensive:

Leter: taky jsem byla na tom filmu a moc se mi to líbilo,četla jsem o tom,že si malou dávala očkovat na žloutenku myslim,že áčko vid?prosim tě kolik jste dávali za vakcínu a měla malá nějaký vedlejší účinky?chci nechta malou taky naočkovat.
půjdu asi v úterý nebo jak vyjde čas se zeptat na tu školku v tý Švýcarský,podávejte postupně infa jak jste dopadly
22. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky lenoch linej, ale taky unavenej - spim necelejch 6 hodin denne, coz je na me dost malo - vstavam se Simonem v tech silenejch pul 7. a muz me nemuze prostridat, protoze chodi spat nejdriv ve dve, protoze se na nej nahrnulo hrozne prace...
a do toho jsem si vymyslela, ze sesmolim prispevek na konferenci, ale kdyz uz sednu k pocitaci, tak si ctu ruzny tlachani :confounded:

nicmene neco pozitivniho - ve ctvrtek se muzi podarilo udrzet Simona v sede na nocniku, tak jsem ho tam rano zacla na zkousku davat - a prvni dva dny curani a dneska dokonce bobek :sunglasses:

vcera jsme byli na navsteve u znamych, co maj dvoumesicni holcicku - no nadhera, jeste mam pilule na tyden a pak tomu nechame volny prubeh
22. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte nějaký fígl, jak naučit na nočník? Já Kubu udržím klidně čtvrt hodiny, že má otlačený zadek, ale neudělá nic.
22. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmichaelo...fígl nevím já tam kupříkladu Dálu neudržela ani vteřinu a najednou začal ze dne na den sám...prostě přišel a vyčůral se...trochu nám dělá problém bobek ten jako stále jen do plínky...ale snad to vypilujeme :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
akzeret žloutenka typu A, B už mají v hexe, jsou to dvě injekce, druhá se dává po 6 měsících, ale už po té první jsou chráněny. Šla jsem se podívat do lednice na cenu, stála mě 875 Kč jedna injekce, ale kupovala jsem jí před rokem.
pikk to je Šimon dobrej v jeho věku, si Terku vůbec nedovedu představit. Gratulace.
míšo fígl bych měla zatím se na to vykašlat a zkusit později, třeba za měsíc :slight_smile: ale tos asi něchtěla slyšet, že?

terka už zvládá i bobek, a když má plínu třeba na prochajdě, tak si taky řekne, jenže to jí řeknu, že má plínu a ať se vyčůrá do ní, no asi blbý řešení. ty děti s námi taky musí mít svatou trpělivost, když my jednou chcema aby do plíny nečůraly, pak zas že jo... :grinning:

Draguš nešil jaká rodinka, manža dělá sám na sebe, takže si může udělat čas, kdy chce, tak aŤ si ho udělá, jednou po dloouhé době a stejně potřebuju k té kadeřnici.
22. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...taky nemůžu Toma udržet na nočníku :slight_smile:
Dneska nás čeká večer s manžou rozhovor...včera pro změnu radši utekl... :angry:
Ale nějak mě to přestává bavit, chci být zas milovaná... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo? Vstávali jsme v šest, asi se těší na jaro, protože normálně vstáváme po sedmé, ale poslední týden se to zkracuje. Navíc musíme do toho hroznýho počasí, protože doma nevydrží a mučí mě.
23. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu...asi mě taky bude mučit, jenže venku je tak hnusně...tak až po 10. h usne po mlíku, asi se naložím do vany a udělám relaxační lázeň. :grinning:
23. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti závidím, my usnem až po obědě, někdy až v jednu. Musím ještě na úřady a na poště máme povlečení do postýlky. Na to se těším, ale radši bych si všechno objehla sama v klidu. Navíc se bojím aby z toho počasí nedostal zase rýmu. Asi zajedem do Máji, aby se trochu vyřádil s dětma.
23. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani není moc co, Tomík sice spí dopoledne cca 2 hoďky, ale odpoledne vůbec a pak tak kolem 17. h bývá už děsně protivnej...to si člověk nevybere :wink:
A jaké povlečení? Tomík ostal nádherné se zvířátky k svátku...jenže ho radši dávám do spacího pytele, protože se celej odkopává :frowning2:
23. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ráda krepové, je taky se zvířátky a koupila jsem ho přes Risk. Mám jich málo, hlavně jsem to poznala, když byl Kuba nemocný a večer zvracel. Jinak do pytle ho nedávám už nějakou chvíli, kamarádka musela kupovat pořád větší, zvykli si na něj a syn jí nechtěl spát v peřině. Tak situace začíná být kritická, jdu nás obléct a jedem. Nevíš náhodou o někom, kdo by nám založil trávník u domu? Máme velkou zahradu a musíme to dát dohromady. Firmy jsou většinou hrozně drahé.
23. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bohužel nevím :frowning2: Zatím pa!
23. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

tak jsem se vrátila z krátký procházky... byla jsem přes ulici v lékárně :o)
tak jsem si koupila mastičku na hemeroidy, tak jsem zvědavá jak mi pomůže..., jinak stále kojím plně, jen to levý prso občas bolí a na popraskanou bradavku sice mám mastičku ale ještě jsem si musela koupit chránič, ale nepoužívám ho při kojení...
jinak malá už druhý den neměla stolici ale dle sestřičky malé děti nemusí kakat klidně i několik dní..., osávačka je zatím super jen řve jako pavián :o)

neznáte nějakýho instalatéra na dodělání koupelny? nebo nevíte za kolik kč by to asi instalatérství udělalo?

jinak se máme dobře.. na procházku s kočárkem se chystám v tomto týdnu, že půjdu naproti přítelovi do práce...

a co vy? řešíte tu nočník :D to já pak abych ty vaše témata dohledávala :grinning:
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
bubli Terka občas nekadila i třeba čtyři dny, oni totiž ty kojené děti to mateřské mléko myslím lépe tráví. Hlavně z toho prsa, kt. tě bolí dostatečně koj, abys neměla zánět. Ale taky jsem měla jedno prso bolestivé, prý mívá člověk jedno citlivější a tím to je. Promiň, píšu jek tatar :slight_smile:

Tak mi právě pošťačka donesla dopis o nepřijetí Terky do Čtyřlístku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajímavé s tím že jedno je citlivjší... nikdy jsem si toho dřív nevšimla...

si se chtěla stát členkou čtyřlístku? a dali důvod nepřijetí? to je zajímavý... to jsou šmejdi :angry:
23. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak my dnes zvládli zubaře, Dalíček byl pochválený, že má krásné zoubky, ale ve školce ul. Švýcarská (ta nová školka) jsme taktéž neuspěli...nepřijímá se...důvody 2 věty paragrafů...přeloženo...je malý...no a jak jako to mám řešit, když je únorovej nikdo neporadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: jsem tady z toho smutná...nevím vůbec co vymyslíme

bubli užívej si mimíska....teď je to ještě krásný čas :grinning:
23. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

my teda dneska sedíme doma, no teda, dopo jsme byly v Tescu, ale to byla jen taková "pseudoprocházka" :sunglasses: a odpo asi zas zajedem za babí...aspoň bude "výlet" busem :grinning:

Ve Čtyřlístku taky nejsme přijatý, neboť nedosáhla věku 3 let :grinning: :grinning: :grinning: To jsem čekala...tak si ty dětičky asi naložíme do octa, což :sunglasses:

Baby, co nějaký sraz zase, když je venku porád tak ošklivo, sejděme se někde v teplíčku(Beruška, Opávka , cokoliv...)

Bubli, mě Věrka coby malý mimimi nekadila nejdýl asi 7 dní, dokrmovala jsem umělým mlíkem (takže asi trávila jak divá :sunglasses: ), ale jak prý nemá zelenou, nebo nějak divně smrdící stoličku, tak je to v normálu...omluva za popis hovínek, ale asi se to jinak opsat nedá...?

Na středeční cvíčo jdeme, tak se na Vás těšíme? Minule nám chyběl Pepíno, Dalíček i Tomášek... :dizzy_face: PS: budou i nějaké tanečky :wink:
23. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo vidíš zrovna jsem ti chtěla psát smsku co děláte odpo...že bych jako nějak překonala tu depku...ale jeďte za babí :slight_smile:)
23. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si říkám, s čím jako budu zítra volat do práce. Sice mám nadřízenou vpoho, ale věčně mi místo asi držet nebde, že? Tak nevím, zda za ten rok mám dát výpoď nebo čekat, až jí dostanu. Nebo jakoco.
23. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ještě počkej, třeba vás vezmou...a navíc ještě do února 2010 se může něco změnit...třeba nám zase prodlouží mateřskou na 4 roky :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčata,,,,,,,,ake máte počasie? lebo u nás len fučí a fučí vitr :confounded:
23. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Já byla dopoledne ve spirále, Kuba se vyřádil, pak jsme vystihli oběd a už mi spí. Prostě to dnes vyšlo uplně krásně. To počasí je příšerný, před chvilkou tam padaly kroupy. Naštěstí jsme byli venku když svítilo sluníčko. :sunglasses: Už se těším na jaro.
24. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek