• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky tak hlásim ze Čtyřlístku nám přišlo psaní,že malou neberou,že k 1.9 nedosáhne 3let :frowning2: tak co ted,mam jít ještě do tý Švýcarský,ale co píšete tak tam ani nemusim :angry:

dopo jsme byli v Berundě malá se vyřádila,shodou okolností jsem tam viděla Dragušku,ale jaksi mi bylo trapný se vnucovat

Mam zase dotaz v nákupnim centru Oaza má být taky dětská herna nevíte jak to tam funguje?
24. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
akzeret nevím, mě to samé řekli právě ve švýcarské ...prostě nemáme nárok :confounded:

jo a měla ses ozvat já tě podle tý maličký fotečky nepoznám...navíc jsem nebyla v přímo skvělé náladě :confounded: ...tak jsme mohly pokecat :wink: jsem potřebovala vzpruhu :wink:
24. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi:taky nevim co bych dělala,kdybych měla na pevno v prosinci někam nastoupit,MM mě naštěstí zachránil,že zatim budu moct bejt doma,ale jak dlouho to bude táhnou že?ted ta krize,strašej,že to má bejt horší,to je fakt situace
já se příště vtírnu a pokecáme :wink:
24. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravim a hlasim se ziju mam neschopenku a vychazky jen 10-12 a 14-16 takze holky v litevsky atak rada vas uvidim abych nemusela chodit sama.
24. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
akteret - v Oaze je herna, je podle mě špatně označená, je tam cedulka nad vchodem. Naproti jsou pověšené obrázky. Já jsem tam Kubu dala už 2x a byl moc spokojený. Jen tam byl s kamarádem skoro stejně starým, tak mě vůbec nepotřeboval a já byla s kamarádkou na kafíčku. Mají to tam krásně vymalované, je tam divočina a kolem jsou hračky. Jen je to celkem menší a při určitém počtu dětí to tam zavřou a věnují se dětem. Zaměstnávají jen zdravotní sestry, které jsou moc milé. Za hodinu a půl jsem platila 60 kč, ale hlídali ho oni. Jen nevím od kolika do kolika tam jsou, ale žádnou přestávku nemají. Taky si vezmou instrukce, co mu můžou dát, tedy z toho co jim tam necháš. Krmí je a napájí jak potřebují.
Ještě, že nemusíme zatím řešit školku, jak tak koukám, tak to bude příští rok boj. Je to ostuda a velká nespravedlnost, že nejsou. Všichni vědí, kolik je dětí a nic se nedělá pro to aby se to vyřešilo. Tak odvahu holky a já bych se ptala asi uplně všude, když máte jít do práce. Držte se :angry: :wink:
24. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
ty jo, vám závidím ty kávičky v dětských hernách :pensive: Z fleku bych vyrazila, ale rozhodně to u nás na rychlé uzdravení nevypadá. Ve čtvrtek jdeme k doktorce, ale nejspíš nám bude muset ještě něco předepsat, kašel je lepší maximálně o píď. Prostě otrava na entou :rolling_eyes: Už si vzájemně lezeme na nervy.
Ale je fakt, že takhle uklizeno jsem doma hoooodně dlouho neměla :slight_smile: Dokonce třídím a přebírám hadříky, uklízím ve skříních...

Akz: tu hernu v Oáze chápu jako odkládací koutek, když si chceš v okolních obchodech povyrazit. Já to ještě nevyužila a asi ani nevyužiji. Obchůdků k bloumání tam rozhodně moc není - oběhnu je za chvilku, a když si chci dát kavčo, tak Pepíno rád posedí a posvačí u stolečku v kavárně, takže pro nás to není.

Ad, je fajn,že máš alespoň slušné vycházky, i když na nějaké větší toulání, případně odjezd mimo město to není, což? Vypadá to, že máš neschopenku jen dočasně, nebo spíše až do porodu? Já se toho tenkrát dost bála, nějak jsem si neuměla představit, co bych doma dělala - sama. Ale chápu, když je to nutnost.

Já školku neřeším, mě řekli zamítavé stanovisko prakticky hned, takže už nikam nechodím, ani nevolám. Sázím na ty jesle a když nevyjdou, tak prostě půjdu na pracák, nebo čekám, že to zapíchne v práci někdo z prarodičů a bude.
24. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar já měla v těhu vycházky neomezené...doktor mi řekl, že nemůže přece vědět, kdy mi zrovna bude nebo nebude dobře :wink:

ami Kačí, nevíš jak to je pak s pracákem? dostaneš podporu? nebo jen platí sociál. a zdrav. pojištění?
24. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...já měla vycházky od 10 do 18h, ale vždycky, když jsem potřebovala, jsem se domluvila s doktorkou
zítra jedeme zase k našim :unamused: manža není pro změnu na noc doma, jel spát radši jinam, vypadá to na ten rozvod, a už se s tím asi neudělá nic...manža s námi není šťastnej...ale na druhou stranu říká, že bez nás taky šťastnej nebude...jenže už je to na houby :cry:
24. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
v těhu jsem měla taky vycházky neomezené, měla jsem neschopenku asi až od 6. měsíce. ty omezené mi přijdou fakt divné.

Nepřicházím s novinkou Terku taky do Švýcarské nevzali. Ještě víc mě to mrzí, když vidím, jak tam každý den makají a že z toho bude asi pěkná školka. Tak doufám, že ve 3,5 letech už jí vezmou. Jinak jsem dnes mluvila s mojí říďou. byla v poho, vyžešíme to asi do toho září 2010 nepl.volnem, kdyby i tehdy Terku nevzali, tak zas nějak pořešíme. Asi by mě vzala i po nějaké době i kdybych dala výpověď.
No, kamarádka doporučovala, že by byla vhodná doba otěhotnet, i když druhé plánujeme, už z principu se mi do toho nechce, "jen kvůli školce"?

Dnes jsme měly program, já kadeřnice, pak očkování druhou žloutenkou. zítra zkusíme po dvou týdnech plavčo a ve čtvrtek, pokud nebudem mít po plavču rýmu, tak bych ráda do Beruny, nejlépe s někým z vás.
V pátek asi pojedem za kamarádkou do Prahy
24. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to nevím, zatím jsem ten pracák ještě nezjišťovala. Ale doufám, že bude podpora, vždyť budu případně regulérně nezaměstnaná, ne? Musí mi dát snad nějaké životní minimum, no ne? Nějak zásadněji se to krátí až po tom půl roce a po delší době ne?

Leter, taky bych do toho jen kvůli školce nešla. To prostě musí uzrát v hlavě, člověk by se na to měl těšit. Tedy to si myslím já. Já se do druhého právě teď moc nehrnu, konečně je prcek větší, je to parťák, užívám si to. Moc by se mi nechtělo řešit dvě dítka najednou, neměla bych trpělivost. Do práce bych za ten rok na nějaký čas šla určitě ráda, pak by se prostě vidělo. Sice budu, když se v budoucnu zadaří, docela stará druhomatka, ale dneska se to už tak nějak neřeší...

Iris, je to určo děsnej zápřah na nervy, to je jasný. Ale on je asi teď v rozpoložení (i kdyby s vámi zůstal), že by Ti lásku nejspíš neprojevoval, citově se zasekl někde jinde a i když mu to tam nevychází, musí si to odžít. Já to vidím nezaujatě a myslím, že i když máš pocit, že by bylo fajn, kdyby se vše vrátilo do starých kolejí, nemuselo by ti to vyhovovat. Člověk tu zradu prostě v sobě má a jen někdo to zcela překousne... Hlavně zrádce by se musel chovat prostě jinak, litovat toho všeho a chtít začít znovu... Na rozvod je času vždycky dost, do toho bych zatím nešťourala, takhle se dá skončit vždycky...
24. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem jsem zde dnes poprvé.Ráda bych se zeptala zda máte nějaká zkušenost z porodnicí na Kladně?
24. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ynosa, nalistuj v sekci porod kladenskou porodnici, většina z nás tam přispívala a všechny jen v dobrém :wink:
24. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO JO I TAK TO S DRUHÝM MIMI CÍTÍM JÁ...JEN KVŮLI TOMU, ŽE MI MALÝHO NEVEZMOU DO ŠKOLKY ..jé já píšu velkýma a nechce se mi to přepisovat....
24. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
udelali jsme si rodinnou fotecku webkamerou:slight_smile:
jinak mam zas migrenu, tak jsem otravena a jdu spat :unamused:
24. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, to máme zase hezky nasněžíno co?
ynosa - já jsem byla v nemocnici spokojená, pokud budeš chtít nadstandard, tak se napiš do seznamu hned při příjmu. Jinak jim nemám co vytknout. Jen když mají frmol, tak jsou trochu strozí. Ale to je na náhodě, jakou dobu vystihneš.
25. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no před 14 dni jsem byla s naší porodnicí spokojená :grinning:
iris koukám že u Vás dom se to nějak nezlepšilo :o( kamarádka má dvojčátka a přítel jí teď opouští... je to konec ty chlapy...

já nemít teď malou asi bych se rozešla aspoň na čas... jj jsme šťastní ale co tu bydlím ten rok tak doteď nemám koupelnu hotovou :( a máma mi slíbila že mi zaplatí instalatéry, ale protože si dělá nový okna tak mi nepomůže, a instalatéři by mi dodělali koupelnu za 4000 kč, tak teď šetřím a šetřím...

adajar: čau vycházko tak se někdy domluvíme a můžeš táhnout kočárek :wink:
25. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky, zase som tu dobu nebola....bola som na slovensku a mala som víkend skolu , tak som bola mimo...

Inak bublinka srdecne blahozelam k miminku, vela zdravicka, nech sa vam dari...a ako sa vam vlastne dari???

Inak holky, viete, ze Andy zo slaneho sa nedavno narodil dalsi syncek Radim? je rozkozny :astonished:

co je tu nove? vidim, ze zima nie a nie odist,....nieco podnikate, alebo ako?

Ika :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já byla taky v porodnici spokojená :wink:
Holky, od kolika je otevřená ta Beruška? Že ych zítra s Tomem vyrazila.Já pojedu asi dneska s malým k našim...zdržíme se patrně až do příštího víkendu, páč příští pátek mám narozky (předpokládám, že si manža ani náhodou nevzpomene)...situace je stále stejná
Ami to vystihla...asi mám největší strach z toho, že budu prostě rozvedená , když naše manželství trvalo tak krátce
:cry: A asi by to opravdu nevyhovovalo, třeba i proto, že manža druhé mimi nechce...a já jo.
Hledám to bydlení, ale zatím nic.
25. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my za chvíli vyrážíme na plavčo.

iris Beruna je otevřená od 10 do 18 ve všední den, o víkendu od 14 do 18. taky se tam zítra možná chystáme.Ty máš rodiče tady na Kladně? O podnájmu bych možná věděla, ale bohužel ne za 3 000 :unamused:

pikk moc pěkná fotečka, taky už dlouho plánuji, že si sem dám foto.
25. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leterka: díky! Možná zítra vyrazíme..rodiče mám kousek od Kladna, busem se dostaneme v pohodě :wink: Mamka stejně bude spát po noční, tak bychom ji aspoň nerušili :grinning:
Hm...to víš, s mateřskou a případnými penězi od manži si nemůžu vyskakovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina no asik to bude do konce jinak ja loni na neschopence mela neomezene, ale ted je to prej jinak no. Jen me stve ze rodinu mame daleko jede se tam hodinu a nekam az hodinua pul.

draga no ono je o prej od noveho roku jinak vsechno no.
25. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar a nemůžeš se domluvit s dokrorkou na vycházkách jinak?
25. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli klidne kdykoliv ja muzu, ale jen ty hodiny a nechce se mi moc chodit samotbne a zasek 2x denne odvadet manzela od prace se mi nechce, ale v ptek budu mit dodelanou kuchyn a zacnem o vikendu delat loznici. jupii.
25. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no zatim to necham byt a ja to nejak zvladnu me i slibil hospitalizaci kolem 20tt takze on nechce asik abych nekde moc litala no. Jetse ze mam net a predelavame ten byt aspon mam co delat, ale ted jsem nejaka lina neco delat.

iris jinak nevim co rict proste je to tak jak to ted mas.
25. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar...mám pocit, že lepší to nebude...prostě blbé, no
hospitalizaci?
mně se taky nechce samotné někam chodit...ale zítra možná vezmu Toma do té berušky
25. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no prej preventivne.
hlavne pozbirej sili na to co bude.

Holky nevite nekde kde by mohli mit hacek na hackovani???
25. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve švadlence...někde u kauflandu je obchůdek, mají tam i těhu módu :wink:
preventivně, aha...oni stejně ve 20.tt dělají velký utz
síly už nemám na nic, ale psala jsem kámošce, jestli bychom nedali srazík :wink:
25. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

my dopo byli cvičit, ale já nevím, mi pořád připadá, že je to takové chaotické...no uvidím, za chvíli bude venku snad už krásně, tak spíš budem vyrážet někam na prochajdy...

Leni a co Terinka už lepší ten kašlík? ono zase něco řádí, plno dětiček smrká :astonished:

adajar háček určitě budou mít v galanterce u Kauflandu, tam má paní úplně všechno :wink: a ty chceš háčkovat?

iris uvidíš jak to dopadne, každopádně to nemá cenu nějak lámat přes koleno, dle mého tvůj manžel neví sám co chce, svádí na tebe všechno špatný a že za to můžeš ty...a že zrovna tahle milenka je de*ka, jak tuhle prohlašoval, neznamená, že nebude mít později jinou...myslím si, že ti bude líp, když se trhneš...i když asi to není lehká situace v dnešní době, ale dle mého, radši mít klídeček a užívat si malýho, než každý den nervy jak to zrovna u vás bude...
25. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...on předevčírem tvrdil, že nikdy neřekl, že je ona dě***..takže zase lhal...jo, sháním to bydlení, ale zatím nikde nic za rozumnou cenu...jak jsem psala, spíš se nějak bojím toho jít k tomu soudu a skončit to
25. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris pokud budete mít majetkové vyrovnání není soud nijak drsný...kamarádku rozvedli asi za 3 minuty, navíc jsi ve výhodě, že on je ten rozvračeč a ten co si našel jinou...
25. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek