• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
kony tak se drž mooc držím palečky mě to v porodnici docela poradili i se mi věnovali ale já se taky pořád ptala a otravovala je ale na mě byli fakt příjemný a to že kojím přes klobouček mi teda nevadí...akorát Dalík teď trochu začal zlobit s jídlem tak nevím jestli to překonáme nebo budeme už taky muset přejít na dokrm :astonished:
21. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, mám to taky tak, bradavky bolí jen první přisátí, pak už v pohodě...
a ty úřady... :confounded: :angry: Nemáš Ty s nima ale trápení?...Každopádně přeju, ať lítáš kvůli těm změnám co nejmíň! Ta byrokracie je strašná, ale úředníci někdy mnooohem horší, stačí malá chybka a máš na den o "zábavu" postaráno :unamused: Taky jsem to zažila :rolling_eyes:

Drago, díky díky, no Vy jste šikovní, určitě překonáte! Vždyť přece, jak Ty říkáš, vydrž, vydrž, všechno jde, když se chce :slight_smile: (teda ve velké většině případů :wink: )

Holky, já už Vás nebudu "trápit" těma svýma výlevama, už je to lepší a nestresuju tolik, tak budu "nadhazovat" zábavnější témata :slight_smile: fakt :dizzy_face:

Papa , loučím se, Věruš pláče, chce asi nakrmit, tak jí jdu navalit prso a pak uvidíme co ten dokrm...
21. kvě 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
androna, ja mam uz taky fialovy, a mam ho len on augusta...tak hadam nemusim...fu to mi odlahlo...a ako ste tam vybavili, Danielik bol v pohode?

tak to kojenie je zo zaciatku trosku boj a na bradavky je velmi dobry purelan gel...

ja som vporodnici, musela na vsetko prist sama, bola som na izbe so skusenymi maminkami ale tie na mna "kaslali" som od nich musela odkukavat...a sestricky mi ho zo zaciatku par krat prilozili a potom som sa trapila uz iba ja, a ak papal malo sla som po prikrm... a sama od seba som si pozicala odsavacku zo zaciatku neslo skoro vobec, ale potom az asi po 3 tyzdnoch mi aj moja mamina uz pomohla...pre mna bola porodnice uplny des...som sa straaasne tesila domov...
21. kvě 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony díky snad jo teď papal zase vzorně :slight_smile: nejhorší u toho kojení je že vůbec nevím kolik toho vypil ale zase si říkám kdyby mu to nestačilo nespí v noci v kuse 8 hodin... holky to jsou boje co? Ale je to krásný :slight_smile:
21. kvě 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, přesně! já taky nemám moc přehled, ale spíš myslím, že toho ode mě Věruš moc nenapije - příští pondělí jdem na kontrolní kojení, tak uvidíme...

Jé, ve čtyřech měsících Dalíček spí už osm hodin??? Tak to kdyby i Věruška, tak se na to těším :sunglasses: jsem teď děsně nevyspalá, ale to je normální ze začátku, že :grinning: :wink:

Věruška se začala smát(možná jsem to už psala) a vnímá hračky s velkýma očima nebo výraznou barvou :slight_smile: a vydá občas takový hrdelní zvuk :slight_smile:

No a já se už taky cítím líp, ještě pořád trochu hormonální bouře, ale je to lepší, ty první týdny doma mě občas štval manža, všecko- co řekl, udělal, neřekl, neudělal...no už se těším na dámský spolek :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony jo jo v noci spinká moc dobře usne mezi 19-20 a spinká tak do 3-5 takže pohodička ale teď začal vyvádět přes den...dneska jsme jeli po delší době busem ke gymnáziu a normálně prořval celou cestu...no trochu jsem si připadala jako hrozná matka, otáčeli se po mě, radili mi, že to je asi vedrem apod. a on prostě jen řval...a jen co jsme vystoupili tak klid :slight_smile:
a s tím manželem jo jo to znám ale už je to všechno srovnaný :grinning:
22. kvě 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikus ja ti poradim v pondelok ked si vyzdvihnem ten novy doklad ci uz mas novy.ten co mam je fialovo ruzovy a je hruby ako pas a ten novy ma byt tenucky.na cudzineckej v pohode.asi sa tam musi niekedy okolo 11hod.vcera sme sa boli fotit na cestovny pas a samozrejme sme maleho nemohli zobudit.tak ma fotku jedno oko napul otvorene a druhe spi.no hrozna fotka.vyfotit 3tyzdnove mimi to je trosku blbe ked nesedi.tak zdravime vsetky Kladenky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. kvě 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
moc ráda bych se k vám přidala...jsem taky z Kladna..a rada bych poznala nejakou maminku se kterou..nebo se kteryma :slight_smile: bych mohla kocarkovt..vzmete me do party???
23. kvě 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase slecna ted spi v noci zase o trochu hur..driv spala napr.od tech 8 co chodi spinkat do 3..pak vstavala kolem 6..ted se budi uz v 1..a pak treba co dve hodky..nekdy je to teda sila..ale zase zacala pekne usinat pres den..ted uz spi 2hodky..takze je to jak na houpacce..a jiny uz to nebude:slight_smile:)..ale je to uzasny pozorovat,jak se kazdym dnem meni..a jaky dela pokroky..
23. kvě 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo..a chtela jsem jeste napsat..Ikusko pokud to tedy jsi ty..tak si te mozna asi pamauju :grinning: z predporodnich kurzu v nemocnici..ale podle fotky si nejsem jista...
tak ja bezim za tou prdolinou..uz se vzbudila..pujdeme asi na chvili ven a odpoledne cvicit..tak ahoj a zkusim se sem dostat vecer..treba budu mit na vas vic stesti.
pa
23. kvě 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, taky jsem k vám zavítala na pokec, jsem taky z Kladna, ale zatím ještě těhotná. Když půjdete na srazík, ráda se přidám. :slight_smile:
23. kvě 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajmonik vítej a gratuluju k těhu :slight_smile: jak se cítíš

skorn ahoj :slight_smile: hurá hurá Kladno se rozrůstá :slight_smile:
23. kvě 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Drago-děkuju moc za přivítání, cítím se fajn, dnes jsem byla v P-P klinice na EKG-vše OK, tak jsem moc ráda. Jak ty? :slight_smile:
23. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky...dekuju za privitani Drago..

Sajmoniku..ahojky..gratuluju k tehu..uplne ti to zavidim..u me to byl nedavno rok..co jsem zjistila,ze jsem tehu..a bylo to nadherny:slight_smile:)))
23. kvě 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovsem ted je to jeste krasnejsi:slight_smile:))...kdyz uz mam prdolinu v postylce:slight_smile:
23. kvě 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já se taky přidávám:slight_smile: jsem z centra a zanedlouho se budem stěhovat do tuchlovic:slight_smile:
23. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak my za chvilku mažeme na to cvičení..

Cazadoro..ahojky..vítej!...jsem tady taky nováček:slight_smile:)...

tak se mejte..jdeme se přichystat papa
23. kvě 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn děkuju za přivítání, a užijte si cvičeníčko :wink:
23. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skorn, díky moc, gratuluju k princezně...
:dizzy_face: Cazadora- vítej, já jsem taky tady nová.
:slight_smile:
23. kvě 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuha, clovek to chvilu nieje a hned 3 novacikovia, tak vitajte

skorn - tak je to mozne sme sa tam videli, dnes som napr. u doktorky stretla jednu maminu, ktora tiez tam chodila, ...tvare sa lachsie zapamataju ako mena :stuck_out_tongue_closed_eyes: s prdolinou si to uzivas, ze...ja tiez z maleho niekedy nemozem a musim ho cmukat a stiskat...ked on je taky rozkosny a stale, teda ak mu nieco nevadi, sa na mna smeje... :grinning:

sajmonik - hm, prosinec je este daleko, zacala sa tehu cesta k malemu...blahozelam... :slight_smile:

cazadora - rijen je trosku skor, ja som 20 tt mala svadbu a poriadne som si zatancovala uz aj z malym bruskom... :wink: tiez blahozelam

som rada ze sa to tu rozrasta, tak podme popiste odkial ste a tak, hm? aj ste si precitali skorsie prispevky kladenske?
23. kvě 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago, tak Sebik mi obcas robi to iste...napr. v pondeli u mojej zenskej, predvadzal sa a ako nahle sa s nim rozpravali sestricky tak usmev od ucha k uchu....on si vyzaduje velku pozornost...to s tym spankom ti teda zavidim, ...Sebik tak spal sice posledne 3 noci, ale to aj preto , ze trosku strajkujem jeho uspavanie, pretoze ho uz nevladzem uspavat na rukach a on inak nezabuva, tak ho necham aspon 5 - 10 min podusit- nie doslova a potom dobehnem a chvilku utesim a spinka do 6 stej,...od 21,...ale to je rozne, zubky ho stvali pred 2 tyzdnami, ale dnes nam doktorka povedala ze sa uz coskoro prederu, tz ockavam zase burlive noci...
do tej Elmy by som sla hned ale este musim pockat, idem ku koznej, mam zapaleny palec, tak sa nechcem kupat so Sebikom, aby to nechytil, teda neviem co to je :D
23. kvě 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
androna, tak ja mam uz ten novy preukaz, tak mi odlahlo ze tam nemusim ist...
tak s tym fotenim na pas, sme to mali aj my tak, sme ho tiez nemohli zobudit, tak sme museli odokryt nozicky a steklit...a potom ho tatka drzal a nachvilu otvoril oci, ale tiez je to taka rozospata fotka...som sa velmi cudovala ze take male mimi a uz musi mat pas... :confused:
23. kvě 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony, tak ako uz ste prekonali tu laktacnu krizu, ci este bojujete, prajem vela sil a vela litrov mliecka :grinning: ...nevzdavaj to, ale zase to nadmieru nemusis silit, treba aj prirodzenu cestu, ako ma byt tak bude...a moja svokra kojila iba mesiac a tak a vyrastli jej krasny chlapcekovia,...dufam ze ta neznepokojim :confused:
23. kvě 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde je emalea, asi je zaneprazdnena...uh, akurat som pocula ako Sebik zaplnil plienku... :sweat_smile:

dnes sme boli na ockovani, a pichala nas pani doktorka na zadocek a ani to nepostrehol, taky bol zaujaty ordinaciou...a este pred tym sme boli na kontrole ockovania z nemocnice...tam som stretla jednu mamicku slovenku, museli sme si vyniest kociky, lebo to boli strasne strme schody, aj ked tam boli kolajnicky, no to sa nedalo...a potom sme sa prechadzali na sletisti...ten fic je desny...mame byt otoceny na zapad, tz nam sem pecie...fu,...cisticka vzduchu pracuje ... idem nieco poupratovat majte sa zatial :slight_smile:
23. kvě 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady se to rozjelo :slight_smile: to je fajn :grinning:

cazaroda také vítej :slight_smile:)

sajmonik tak si to těhu krásně užívej byl to krásný čas ale teď je to taky fajn jenom už musíš žít úplně jinak :slight_smile: s větší zodpovědností a ne už za sebe :slight_smile:

ikuska tak vidím, že máš to samé když se plínky plní :grinning: :grinning: my půjdeme na první očkování hexy teď při 4 měsíční kontrole, TBC se ujalo hurá tak přeočkování až v 11ti letech a vidím žes taky byla na plicním :grinning: podle kolejniček :slight_smile:) já nechala kočárek dole a vynesla jen Dalíčka
23. kvě 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...jdu jen pozdravit a do hajan..dneska jsem nejaka umordovana:slight_smile:
mela jsme tady skorotchynku kouknout na koupacku..a ta nase potvurka vzorove usnula a si po 10-ti minutkach..asi aby ukazala jakej je andel(to ona teda je :grinning: :grinning: ..a ja se chystam ted zahucet pod sprchu a spat...

ockovani mame taky uz za sebou..kontrola tez na plicnim..kolejnicky vazne bombovy :grinning: ..kocarek jsem si pracne vytahla az nahoru( s trojkolkou to jaksi po kolejnickach nejede:slight_smile:))))..a za tri minuty jsem ho zase tahla dolu..byla to rychlovka..

jsem moc rada,ze jsem vas tady objevila..bylo moc hezky si nekdy dat srazik a jit se nekam cournout..jsem ochotna dojit kdykoliv kamkoliv..je ze me ted dost vykony chodec:slight_smile:))....

tak pa..vsem hezkou dobrou noc...
23. kvě 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Tuna to teda zije! :slight_smile: Akurat uz mam dobry chaos z tolkych osob! :confounded: Konecne som si bola schopna zapamatat, kto kde byva ako sa volaju deti a vy mi v tom zase urobite bordel! Hrozne! :grinning:

Vitam vsetky nove mamicky a cakatelky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Inak, cazadora, my sme si kedysi tiez chodili obzerat domcek v Tuchlovicich, ked sme sa stahovali z Prahy a nakoniec sme skoncili v byte na Kladne :grinning:

Ja som dnes bola ucit len jednu hodinu, az od siedmej vecer, musela som cakat na manzela, kym pride domov, nechcela som tahat dievcata do Prahy, lebo Ema mi dnes rano 3x zvracala! :frowning2: Netusim preco, asi si len pokazila zaludok. Ale dopoludnie bolo hrozne, zvracala, potom furt spala, bola ako handrova babika, bala som sa, co s nou je. Volala som doktorke, ale ta bola v klude, ze radej strevni chripky a nariadila mi, co mam robit, hlavne, ze dnes nema jest. Lenze Ema sa uz okolo obeda zacala dozadovat jedla! :frowning2: Ukecala som ju tak do druhej, nastastie Lea je slaby jedak, tak ju neprovokovala, ale bala som sa, co urobim, ked Lea zacne jest. Tak to aj dopadlo, ze jedla s nou...nastastie najprv suchy chlieb, take tie krehke chlebiky...TRI! A potom dva platky toastoveho chleba. A potom si dala polievku! To vsetko asi v priebehu dvoch hodin! NO keby to vedela doktorka, tak ma zabije. A vecer vraj pokracovala :dizzy_face: Takze si myslim, ze crevna chripka to urcite nebola, uz jej je fajn, uf. Ale to uz je ina sranda s takymi 'velkymi' detmi, da sa im vselico vysvetlit :dizzy_face:

No dievcata, som mrtva, musela som este cakat za prackou a vesat tony pozvracanych plienok a triciek a este pradlo z Kosic, uf, mam dost, idem spinkat :dizzy_face:

Este raz vitam vsetky nove tvare, ktore mi v tom robia chaos :grinning: a tiez tvare zname a vsetky deticky :grinning: :grinning: :grinning:

pa pa
23. kvě 2007 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam vsetky nove Kladenky. :sunglasses:
24. kvě 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamci kladenské i slánské:slight_smile: Vítám nováčky skorn, sajmonika i cazadoru...
Skorn, Sajmonik - tak to máte holky ještě všechno "před sebou"...já jsem v těhu pořád "stříhala metr", abych už měla Věrušku u sebe a teď je to veliká krása :slight_smile: Tak se držte a užívejte si to! :wink:

Ikuško, no nevím nevím, v pondělí čekám "rozhřešení"... i když ty kontrolní kojení... :confounded: Ale dělám pro to VŠECHNO, koupila jsem meltu, dokonce i homeopatika, ty teď mám první den, tak snad přes víkend se to "rozjede" :slight_smile: Jsem trochu víc v klidu a tolik to kojení už neřeším...

Jinak jsme byly teď s Věruškou u nás na zahrádce podprůhonské a jak jsme šly kolem sleťáku a viděly maminy s kočárkama, jak bruslí, tak už se fakt moooc těším. Jsem natěšená i na to plavání, tak kdyby se třeba Silvi ( nebo kterákoliv z Vás) chtěla pak přidat... :wink: Ale to určitě až po šestinedělí :slight_smile: ne-li dýl

No, já se za chvíli budu objednávat na gyndu na prohlídku, to to letí, Věruška už bude mít měsíc :slight_smile: Pořád mě překvapuje, jak dělá pokroky, už bývá taky dýl vzhůru,směje se, začíná si už broukat...

Jen ty vedra, co teď jsou nám "nedají spát" a to doslova, někdy Věruš probrečí dopoledne, někdy večer až noc...chjo, to jsou pak rána a ty noci :wink: :sunglasses:

Jen co to počasí trochu poleví a nebude tak dusno, tak určitě vyrazíme na nějakou procházku...kdo se přidá, je vítán :slight_smile: :slight_smile: ...anebo se přidám já :wink:
25. kvě 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminy a tehulky... :wink:

tak uz je konecne vikend, tesite sa na manzelov? ja dost, niekedy ma ta samota, nie uplne, trosku ubija a ked manzel vie aj varit, to sa o mojich chabych pokusoch povedat neda...no snazim sa, ale pri Sebim nemam ani cas dlho vyvarat a uz vobec stat pri sporaku... tak dnes je uz 2 den po ockovani, tak dufam uz bude Sebik v pohode, vcera bol teda hooooodne zlobivy, som uz bola v koncoch a skoncila som potom v slzach....dnes je to lepcie, asi aj moja nalada je lepcia a o to pozitivnejsia,...v noci to bol teda hic, vsak sebi cely den skoro vobec nespal a vecer az s nami o pol 10, aspon do rana, kym tatovi nezvonil budik cize 5,00 ...teraz spinka, uz hodku, tak som zvedava...zajtra uz pojdeme aj von, kvoli tomu ockovaniu som nechcela radsej ist, aby na slnku a tom teple nedostal horucku alebo nejaku alergicku reakciu...
:unamused:
25. kvě 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek