• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
dobrý večír
cierna vítej :slight_smile:
pikkumyy:díky za ty stránky,Přeji vše nejlepší hodně zdraví štěstí a všeho ostatního,jo je to náhodou pěknej věk :wink:
27. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy: tak všechno nej a nej... sice pozdě ale přece...

jinak malá právě usnula tak mám chvilku času a to přes celý týden celý dopoledne nespala... dneska jdeme za babičkou na návštěvu, tak se těším, že taky vypadnu z bytu...
ani jsem vás tu nedočítala tak nevím co je nového... tak zatím paa

a kdy budeme kočárkovat? :wink:
28. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku dodatečně vše nej nej :wink:

bubli až budeš chtít vyrazit na prochajdu dej vědět, já se ráda kouknu na mimi..jen to počásko aby bylo už lepší :grinning:
28. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
draguš neva, já jen tak.

Tak jsme včera byli na návštěvě v Praze na Letné za tou mou kamarádkou, jak jsem tu psala, že pojedeme. Bylo všechno v pohodě, Terka nadšená doslova ze všeho, prozož v centru Prahy byla naposledy, tak loni a to byla ještě prtě. Jinak tam jezdníme ale jen k našim do stodůlek, a to je takové předměstí. No ale zničeho nic jí začal slzet a hnisat pravé ioko, takže jsme pěkně večer jeli na pohotovost pro kapky, kapat je trochu náročné, ale oko už je lepší, no ale zas nepůjdem plavat. Já nevím, ten bazén je snad prokletej. Pak dneska předvedla hodinový hysterický záchvat, ale mám pocit, že jí asi něco bylo, protože se 2x vzbudila s brekem. Nebvím asi zuby .. Tak jsem pak měla výčitky, že jsem to přikládala jejímu rozmaru, chtěla se totiž místo spaní koukat na telku, ale už byla hrozně unavená, tak to možná bylo jedno s druhým. Ale stejně mě to pak mrzí, že tu situaci třeba špatně odhadnu.

Tak hlavně buďte všichni zdraví.
28. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to mě mc mrzí, že má Terinka takový bolavý očíčko a nemohlo jí tam něco padnout v Pze, foukal děsnej vítr....já nevím podle mě je prostě hnusný počasí...už aby bylo léto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky,
nějak jsem se nedostala k PC, stále bylo obsazeno...

Adajar, dodateně gratuluju k těhu
Iris, ať se to u vás doma rychle vyřeší.
Pikk, všechno nej!
28. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nafoukat nevím, teklo jí z toho žlutý bleee.Ale snad už se to zlepšuje, jen mě štve, že nevím, co jí bylo odpoledne jak tak vyváděla, na to oko si vůbec nesahala, manža se jí ptal co jí bolí, že prý bříško, to jsem trochu znejistěla, pak se jí ptal zda jí bolí hlavička, že ano, zda jí bolí ručička, ano, a vlásky, ano :grinning: :grinning: :grinning:
Ovšem já jsem se cítila odpo na chřipku a asi mě bolí v krku :unamused: Jako už mě to fakt nebaví. Ani já ani Terka nejsme téměř nemocný, zato letos... Už se taky těším až bude teplo, ale až sundám mohutnou zimní bundu, to teda bude pohled :unamused:
28. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mi říkala mudra, že děti cca do tří let neumí popsat, kde je bolí...viz tvůj popis...Dála taky...bolí tě bříško...ano, bolí tě ouško ano, bolí tě zoubek ano, bolí tě medvídek ano... :sunglasses: snad to už bude lepší...ono se taky ta rýma může projevit tím, že teče z očíčka...hlavně ať jste brzo v pořádku...je hnusný období...
28. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - diky za prani...

dneska jsme byli u znamych, co maj dva kluky s odstupem 15 mesicu a to je teda drina:slight_smile: jeste jak se do toho motal Simon, tak bylo fakt veselo:slight_smile:
byli jsme pak s chlapama na Vinohradech v pizzerii na vece, ale moc se nezadarilo, jidlo nic moc a Simon byl uz unavenej a my z nej taky...
28. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli včera na oslavě narozenin a dneska mám bolehlav, topím v krbu a nehýbu se. Kubu si vyzvednu naštěstí až odpoledne. Ale tanec, jídlo a společnost nám udělali s manželem radost. Deneska je venku sice trochu ošklivo, ale teplo, byla jsem jen pro dřevo, ale čerstvý vzduch mi udělal dobře. Vždycky se mi stýská po Kubovi, když na mě ráno nevolá.
drago - přeju brzké uzdravení, je hrozný, když těm malým koblížkům něco je.
29. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak taky marůdkujeme:frowning2: malá má pěknou rýmu,teplotu,průjem,do toho ta změna času :confounded: fakt supr,už at zima jde do háje,letos je to fakt soda.
Pikku:já bych se ze dvou dětí takhle po sobě zbláznila,fakt před těma maminama co jdou do toho plánovaně smekam
29. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmichaela jsi hodná ale Dálovi naštěstí nic není ..to jsme popisovala stav, když mu bylo špatně :wink:

akzeret ale vidím, že u vás to vypuklo..chudina maličká...tak ať je brzo dobře :wink:
29. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...taky jsem se dotala na PC až teď, ségra si ho bere často s sebou...a pokud se rozvedu, tak budu bez PC úplně, páč manža řekl, že mi ho nedá...a to má prosím ještě notebook :unamused: Měl se mi ozvat dneska kámoš a zítra jsem se měla jet podívat na nájem, jenže se zatím neozval :confounded:

Piku, dodatečně vše nej, hodně zdraví, lásky a štěstíčka!
29. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - diky. snad se ti to s najmem nejak vyvrbi:slight_smile: ten tvuj manzel... skoda slov :angry:

nechystate se zitra dopo nekdo do Beruchy? My to asi pujdem zas zkusit, at se to nase fnukatko otrkava:slight_smile:
29. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mužu se zeptat na vaše zkušenosti s Kladenskou porodnicí. Děkuji předem :wink:
29. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andris - tady ti posilam odkaz na diskusi o kladensky porodnici http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=51619&vGroupOffset=40&vOffset=0

ja jsem mela porod dost netradicni, nicmene myslim, ze porodnice je ok, kdyz odhlednu od silenych sprch (ale treba se to za ten rok zlepsilo:slight_smile:)
29. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy děkuji moc :wink:
29. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, díky, já nějak manžu teď nedokáu pochopit, není schopen říct, co by chtěl...
Do Berušky se chystám zítra, dnes mám na Kladně srazík se spolužačkou z gymplu.Mají dvouletého klučíka
30. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tento týden opuštěná, manžel jel na týden do Jihlavy. Dneska to vypadá na hezký den, zkusíme jít ven, než zase přijdou nějaké mraky.
andrissek - já jsem byla v nemocnici spokojená, jen když toho mají moc tak jsou trochu strozí, ale jinak jim nemůžu nic vytknout. Měla jsem císaře a před ním jsem tam byla tak 14 dní, takže jsem si ji opravdu užila.
iris - přeju ti aby ti všechno vyšlo co nejlíp. Drž se a zkus si všechno dobře naplánovat a určitě se poraď s právníkem co nejdřív.
30. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stalo se konečně něco úžasnýho. Kuba si přišel s nočníkem, že jako eeee, tak jsme si sedli a vyčůral se, tedy pokakaný už byl, to už asi nevydržel. Jsem strašně nadšená. Je to poprvé. Hurááááááááá
30. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmichaela - no to je pekny:slight_smile: Simon od tech prvnich uspesnejch pokusu zatim stagnuje a na nocniku sice chvili posedi, ale vsechno zas pousti do plenek - myslim, ze se to zas zlepsi, az se mu srovna denni rezim, ted jsme to trochu rozhodili...

byli jsme asi hodku a pul v Berusce - byly tam asi jen 3 dalsi deti, takze se tam mrnous nikomu nemotal a mohl si hrat v podstate s cim chtel, tak to bylo fajn - okamzite po prichodu domu vytuhl, co je taky dobry :sunglasses:
30. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, mrzí mě, že to nevyšlo. Snad jindy.
mmichaelo, velká závist s nočníkem. My máme nočník jen jako príma sedátko....
30. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - v poho, nekdy to domluvime:slight_smile: jaky bylo cviceni?
30. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes asi vyrazíme do Berušky... :wink:
31. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - tak at se vam tam libi - my mame dneska plavani a pak mam objednanou moji mamu na hlidani a ja jdu po letech k holicovi:slight_smile:
31. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak konečně sluníčko co jsem ráda,ale u nás se marodí,teplotu a průjem nemá jenom tu pitomou rýmu tak jsem to riskla byli jsme dopo s kočárkem jen na nákup a prořvala skoro celou cestu :confounded: tak tudy cesta nevede :sweat_smile:

U nás je to s nočníkem na štíru,učim jí to od Nového roku a už si krásně řikala na malou i velkou a z ničeho nic se začala znovu počůrávat a nechce na nočníku sedět,tak nevim asi jsem něco udělala špatně
31. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak konecne bylo hezky a me i celkem bylo dobre no tak snad to bude uz trosku lepsi a byla jsem i venku. :grinning:
31. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak když tady čtu tu naší diskusi...to je jak pochod marodů :slight_smile: také v něm vystupujeme. Ve zkratce, sobotné Terky záchvat pláče jsem popisovala, pak byla v poho až v neděli před spaním se to opakovalo v menší míře, myslela jsem, že zuby, tak dostala čípek Nurofenu a vpoho spala. Ale mě bylo od soboty tak strašně zle jako už dlouho ne. Takže v pondělí jsme jeli do Prahy za známou doktorkou na ORL, já zanesené dutiny a Terka píchlé ucho, obě ATB. Terka už je dobrá, ale já jsem od čtvrt na pět seděla v obýváku a očekávala zubatou :grinning: Ale už je líp, když už můžu sedet u PC, že :slight_smile: Fakt to nechápu, já nebývám vůbec nemocná. Zítra budu rušit plavčo asi až do prázdnin, pro jistotu. tím pádem musím vymslet ještě nějakou aktivitu , tak jsem si myslela, že se přidám ke středečnímu cvičení. Myslíte holky, které tam chodíte, že to jde? Nebo už se nedá přidat?

adajar opatruj se a užívej si když je ti dobře.
31. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v Berušce t bylo super! Tomíno se vyřádil, ani nechtěl domů.Manža s námi momentálně bydlet nechce, takže musím hledat, sice říkal, že se odstěhuje on, jenže my bychom tam byli odřízlí a já potřebuju aspoň nějakou společnost...taky navrhnul, ať se nastěhujeme k jeho rodičům, jenže tam se těžko vejdeme, navíc je to taky daleko od mých kamarádek a ani bychom tam neměli žádné soukromí.
31. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Leni co to čtu takové marodění...no hlavně abyste se z toho už vykousaly...a tatínek je v poho? Středeční cvíčo je úplně normální hodina...přijdeš zaplatíš cvičís...žádné návaznosti ...

iris to je smutné a ví manžel co vlastně chce?

akzeret taky držím palec ať se brzo vymarodíte :wink:

adajar a tobě přeju však víš co...hlavně buď v klídečku už je krásně tak snad bude dobře :wink:
31. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek