• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Pikk, cvičení super, Bibi se fakt vyblbla :slight_smile:

Já jsem se dnes rozšoupla, nakoupila jsem v sekáčku pro malou asi 6 věcí a stálo mě to jen 280,-Kč. Měli tam totiž 50% slevu na všechno... :sunglasses: Paráda...
31. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se nám včera povedlo po druhé jít na nočník. Doufám, že se to bude opakovat častěji. Včera přijeli naši, tak jsme tátu poslali pro jídlo a otevřeli jsme si lahvinku, paráda. Dneska bude filmový večer u kamarádky, budeme tam spát. No prostě si to užíváme. Doufám, že se ty mraky rozeženou, včera bylo tak krásně, stála jsem na terase a těšila se na léto.
Přeju všem zdraví, my zatím držíme, ale podporuju to všemi způsoby. To mi připomíná vitamínky pro Kubu. Mějte se krásně. :grinning:
1. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak vidím, ze to tu zije...mmichaela - drzim palce s nocnickom, - ten trapi nas uz pasivne rok a aktivne pol roku....a vypytal sa na nocník sam zatial len 5 x....musim sledovat... :unamused:

lapagerie - chodite cvicit s malou?

my sa chystame do konca tyzdna na sletiste, hadam je tu konecne to jaro :grinning:

Inak nejdete niekto dnes na hravu stredu pre deti do Centra cerny most - od 14.stej tam bude aj michal s kouzelnej skolky - toho ma Sebík rad a nejaky program pre deti, malovanie vajíčok, to asi este nezvladneme, ale ak by ste niekto sli, tak sa pripojíme, bo samym sa nam nechce ....

co vy na to ? :wink:
1. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...ten nájem včera nic moc, předtím tam byli 3 osoby, tak se to rozpočítalo na 2500 měs na os, ale mně paní řekla 7500...haha...to už bych se rovnou mohla domluvit se ségrou, že by mi pronajala svůj byt
1. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - zeptám se ti u kamaráda, má realitku, tak kdyby o něčem věděl, tak se ti ozvu.
1. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys byla zlatá!
1. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,

iris, tedy je to patálie, ty podnájmy jsou tak předražené... Ale třeba se to kapku změní, když je ta krize a ceny bytů mají jít rapidně dolů. No, každopádně by se k tomu měl manža postavit trochu chlapsky a pořádně Ti platit, když už s vámi bydlet nechce...

koukám, že choroby si všechny opravdu vyžíráme. Ale snad se to už brzy otočí k lepšímu, když má být, dle teplot, už skoro léto :slight_smile: Stejně je to s tím počasím vypečené, přijde mi, že každý rok skáčeme z kozaček rovnou do sandálů. Zvlášť u prcků je skoro zbytečné kupovat kožené jarní botky, když se jim v tom budou hned pařit nožky...

s nočníkem u nás dobrý, ale taky jsme o dost starší... V roce a půl jsem neočekávala vůbec nic, to máš Míšo pěkného šikulu.

Iku, já jsem pro každou zábavu, ale CČM je z Kladna hodně z ruky, tam bych mhd nejela. Kdyby byla podobná akce alespoň na Zličíně, nebo ještě tak v centru Prahy. Navíc i ten čas není pro nás zrovna ok, nespal by a byl by z něho pěkný protiva... Ale vy si to pěkně užijte:wink:

já zatím chodím s malým ven jen na kratší pochůzky, mezi děti zajdeme raději až příští týden. Bral dvoje ATB, tak bych nerada, aby na něho zase něco sedlo. Včera jsme byli u holiče, je to vzorný zákazník, seděl jako panák a ani se nehnul.... A teď je k sežrání, jen vypadá, že mu je nejmíň pět, prostě hodně přerostlé mrně :grinning:
1. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris - tak to je teda rozdiel,....my radsej splacame hypoteku, ale to je asi to posledne, co teraz potrebujes...
ja by som na tvojom mieste skusila poslat manzela prec z bytu, ale neviem ako to mate....ty si matka s dietatom, a on sam by mohol ist k jeho rodicom... :angry:

mmichaela - ja som vcera tiez uz citila ze pride leto, ale este to potrva.... :confounded: ake vitamínky davas Kubíkovi?
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku, když my bydlíme na samotě a pokud manža odejde, tak budeme odřízlí od všech známých...navíc by si tam manža stejně nechal věci a jezdil by nás kontrolovat, neexistovalo by, že bych mohla pozvat na kafčo třeba kámoše...hned by z toho byly řeči.

bohužes si myslím, že nám manža moc peněz nedá
1. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iris, hm...tak to je potom ina....ty sama najelpsie vies, co je pre vas naj....

amino - tak prave som zistila, ze je to od 14. - 18.stej
a pojdeme vlacikom o 14.stej tak cca o 15.30 sme tam....este uvidime, ci nam to vynde.... ideme sa najest dam Sebika spinkat a nachystam to.. :wink:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku, krásná fotka :wink:
1. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku, to jste dobří cestovatelé. Mě právě odrazuje to, že jen ze Zličína je to metrem 45 minut..., z centra metrem taky minimálně půl hodiny. Prostě blbís, že je to na druhém konci Prahy. Tam by to ještě šlo, ale pak zpět by byl asi dost protivný. Navíc Pepča chodí spát až tak kolem jedné druhé, dříve by mi neusnul. Tak ať se vám to vyvede. Napiš, jaké to bylo. Škoda, že nějaké takovéhle akcičky nejsou pravidelně i v Kladně. Přece jen v těch MC je to tak nějak stále stejné...
1. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, právě jsme přijeli z Máji, Kuba usnul v autě uplně hotovej a při přenosu měl záchvat unavenosti, tak jsem ho rychle svlíkla a už spí.
Iku - dávám mu Pikovit a občas Kolostrum, ale jen půlku ráno a půlku večer. Ale ne pravidelně, jen občas a když se blíží nějaká rýmička nebo tak něco.
Do Prahy pojedu s Kubou poprvé příští týden, jedu k léčiteli a beru ho s sebou, jsem zvědavá, jestli to zvládneme, musím se pořádně připravit.
1. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, iris - dik, to je taka momentka fakt, tie su asi najlepsie....

ami - tak Sebík nespinkal, ale dufam ze si pospinka vo vlaku, teraz s snazim, aby spinkal sam, ale nejde to :frowning2: :angry: , navyse ma byt zachvilu vyluka na vlaku, tak to teda ideme...nachystame sa, nech si to uzije kym sme este blizko prahy...
mohli by taketo akcie robit, aspon v oaze :wink:
1. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jenom jdu pozdravit,u nás stav na zabití :grinning: hysteráky které nemají konce :confounded: nemáte někdo zájem o dvouletou holčičku? :grinning: :grinning:
Holky fakt Vás obdivuju s tim cestováním u nás to tak do deseti let nehrozí :grinning: škoda,že nějakou akci neudělají tady malá má taky ráda Michala a Fandu
1. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško, jo, chodíme do sportovní haly na cvičení od Elmy
Akzeret, vyměním mou vzteklinu za tvou, chceš? :grinning:
1. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapagerie:tak to čenžnem :grinning: já mam takovej pocit,jak koukam na tvou fotečku,že jsme se potkaly tak před týdnem 14dny v Berundě,holky měly stejný čepice
1. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak Terka už byla včera, tedy druhý den po píchnutí ucha dobrá. Tančila tady, lítala atd. Oko už je taky v poho, jen máme pořád v noci kašel. Já už taky v pohodě, tak jen dobrat prášky a doufám, že zas bude na měsíc či několik měsíců :slight_smile:pokoj.
Já dávám Terce od Megafytu sirup s echinaceou, myslím, že to vliv má, bo jme byli dva měsíce bez rýmy.

Jak se otepluje, tak pro mě začíná být krize s oblíkáním, bojím se, že jí oblíknu málo nebo zas hodně a bude se potit. Mám to tak vždycky, když je přechod mezi velkou zimou a létem, než si člověk na to teplejší počasí zvykne. A to jsem si myslela, že po dvou letech už to odhadnu. :frowning2:

Míšo to co dáváš Kubovi je v podobě tablet? A je to na posílení inumity?
Prý existuje něco, co se doporučuje po ATB, nevíte něco o co jde? Něco jako na refeneraci orfanismu po ATB
1. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akzeret, jojo, tak to vím! Stála jsi s kočárem hned za dveřma, že jo :slight_smile:
Leterko, není to Probian? Po těch atb?
1. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já píšu jako prasátko :slight_smile:
lapa díky, zeptám se v lékárně. asi to je ono, ten název už jsem někde slyšela.
1. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj Kladeňačky :slight_smile:

já dneska měla dámskou jízdu...jela jsem do Prahy za kamarádkou na mňamku a na pitíčko...její chlapeček je ve školce v přírodě, mojeho hlídal tatíček...před chvílí jsme dorazila...no pěkné to bylo...

leni tak super, snad už budete ok

akzeret já bych taky nabídla Dálu vzteklouna...on to teda umí pěkně...někdy si na veřejnosti připadám jako hysterka, když na něj ječím a rudnu vzteky taky :sunglasses:

iku čerňák je teda i pro nás dosti z ruky...docela tě obdivuju, žes taková akční...mě by nedonutilo jet přes prahu ani zlatý prase :grinning: :sunglasses: ještě tak do centra nebo někde kolem Dejvic (zoo, matějská) ale čerňák...jaké to bylo?
1. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak na cernaku sme boli, bolo to super, michal bol naozaj paradny, akurat Sebíka to cely cas nebavilo, zacal mi utekat v dave deti :sweat_smile: , blizko bol detsky kutik - box s makkymi hrackami, kde sa deti vyzuvaju, tam sa pohral a potom tancoval skoro pri michalovi, to sa mu pacilo najviac, boli tam aj zvieratka, ....drzal kuriatko a v obchode tam mali aj hady a skrecky...a este tam bol taky maly paradny vlacik, na vhodenie mince 10,- ale jazdilo to po kolajniciach pekne kolecko....som nakoniec rada, ze to dobre dopadlo, bo ....dnes mi doma nespal, tak som do poslednej chvile bola na nervy, ci ideme a ci nie, potom meskal vlak, v kladne prestup, kedze som ostala k kolajisti, tak na mna rval pruvodci, ze sem husa a ze by mi to dieta zobral.....no des....a pritom mi druhy sprievodca vravel, ze tam mozem pockat, ..... :angry: :frowning2:

Bolo fajne akurat sme zniceny vsetci, inak ja by osm tam ani nesla, keby nas na metre necakala manzelova segra, ktora vedela ako sa do toho centra ide....a Sebik spinkal vo vlaku aj celu cestu do centra cerny most, tak som bola spokojna , kupila si retbula a bolo :grinning:
1. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, drago - damska jazda parada :wink:

akzeret - tak maleho vztekluna mame doma tiez, este k tomu kozoroha rohateho, mam niekedy pocit, ze nemam pri nom ziadnu autoritu, ale mamina vravi, ze na to ze je taky maly pocuva dost , tak neviem :confused:

lapa - to cvicenie mame kusok z ruky, ale cvicime pekne doma :astonished:

ja akurat pozeram fotbalek, a je to 2:1, :grinning: :grinning: :grinning: aj ked drzim obom....
1. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku jj ten vláček známe, stejný navštěvujeme v šestce...to tam ale házím těch desetikorun asi tak 10 :grinning: :sunglasses:
1. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago v sestke sme este neboli, ....Sebik ma velmi rada rozpravku o vlaciku Thomasovi, a bol este k tomu modry, tak bol happy....a inak ma fotku aj s michalom :wink:
pijeme rum s colou, tak mam uz trosku naladicku - po tehotenstve a kojeni, my na nu staci fakt malo :dizzy_face:
musime sa uz konecne stretnut, som na Dalika zvedava :slight_smile:

bru nocku , idem off

inak leterka - stym oblecenim to je moja velka dilema vzdy ked ideme von :fearful: :confounded:
1. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes je krasne a tak je tu trosku mrtvo asik :unamused: ...no my dnes ideme prvykrat v tomto roku na sletiste, to pocasie mi robi skvelu naladu :grinning: :sunglasses:
2. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku však už snad na to sletisko dorazíme aj my :wink: začíná doufám být konečně krásně :wink:
2. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak dneska bude asi zase krásně :dizzy_face: Tak vyrazíme s Tomem na hřiště :grinning: Sice u babičky nemá žádné nářadí na písek, ale to neva.Aspoň si nebudu na dnešní narozky připadat tak zapomenutá.
3. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris a kde ze mas rodice na Kladne?? :grinning:
3. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - vsechno nejlepsi!!! urcite bude lip! chodite uz s Tomem na pisek?

Simon ted dostal nejaky kasel, prokuckal celou noc, porad se tim budil... :frowning2: Asi se pujdem podivat k pani doktorce, jeste jsme nic takovyho nemeli...
3. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek