• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
adajar, rodiče mám v Tuchlovicích :wink:
Piku: moc děkuju :dizzy_face: Držím palečky, ať je Šimon v pohodě a brzy zdravý...na písku jsme ještě nebyli, chystáme se poprvé, jenže vybavení máme doma :frowning2:
3. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris aha no tak jindy treba jinak vsechno nejlepsi k narozkam. :wink:
3. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuju... :dizzy_face: asi tu budem dlouho, tak se klidně můžem sejít na kafčo, na Kladno to máme kousek
3. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris no ja muzu, ale jen omezene mezi14-16 ale rada a hlavne pokud neco nemas ja jsem ted o vikendu slamena vdova
3. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak to já se kdyžtak ozvu :wink:
3. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris urco se ozvy ja budu jen rada aspon budu mit jeden den nejakou spolecnost. To ja byvam takhle slamena vdova casteji jednou tza 14 dni.
3. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná zítra...zatím nic nemám
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jak budes chtit. :wink:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :wink:
3. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tady je rozkecáno :astonished: :grinning:

ahoooj :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně máme dudlíka... musela jsem sehnat úplně toho nejobyčejnějšího :o)

jinak holky máte doma nějaký lehátko? mě docela zaujalo http://www.hrackanek.cz//baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/sedatko-od-miminka-po-batole---lehatko-od-fisher-price-g5914.html ale nevim nevim...
3. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: jinak jsem si všimla novinky v albu... tak gratuluju :grinning:
3. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, my lehátko neměli, Tomík v něm nechtěl ležet :wink:
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi na tom něco bude :o) stojí to jen těžké prachy :grinning:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravim konečně krásně co :dizzy_face: u nás se pořád rýmuje,ale chodíme ven,tak to jde,malá pořád jezdí na motorce
iris:všechno nejlepší
bubli:my lehátko neměli,malá v něm nechtěla být,nevydržela mi ani v autosedačce byla a je moc akční :wink: ale kámošky co maj ted mimina tak těm se zase v lehátkách líbí,chce to zkusit,každý mu mimču sedí něco jinýho
3. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bubli dekuji. No kamoska mela to same a da se sehnat i na mmb levnejsi.
3. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - my jsme meli uplne obyc lehatko-sedatko, ale pouzivali jsme to az pozdejc hlavne na jedeni nebo na uspavani, neco jako tohle http://www.megainzerce.cz/images/inzeraty/big/120090211104231.jpg
- jinak ty uplne obycejny dudliky mivaj v Tescu - Simon taky jiny nechce

Simon dostal u doktorky doporuceni na nejaky kapky, tak uvidime, jestli se z toho vykrese, nebo jestli mu to spadne na prudusky :unamused:
3. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted zkusim jit presadit par kytek a zasit snitlik, schvalne jestli to stihnu, nez se Simon vzbudi :grinning:
3. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to stihla :slight_smile: priste bude uklid balkonu, ale to za jedno spani nestihnu. a ted mazem ven, je tam krasne, uz se tesim na svuj jarni kabatek :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, ...tak Iris, pridavam sa k blahozelaniam k narodeninam, to slniecko dnes svieti asi len kvoli tebe :dizzy_face:

bubli - tak my sme na dudlik cakali 3 mesiace, dovtedy bola dudlikom maminka :astonished: ....a tiez sa ujal iba ten najobycajsnejsi, mame ho este teraz na spinkanie.... :sweat_smile:

pik - mavaju ich aj v testu tie dudliky, to som si nikdy nevsimla...ja sledujem dodavku v blizkej lekarni, podrebujeme cislo 2, 1 je maly a 3 zase nechce....
jarny kabatak - to zachvilu, alebo na zajtra vyzera aj len na tricko :sunglasses:

adajar - inak som ti este nepopriala vsetko dobre v tehu, velmi ma to potesilo, ze uz cakate....ale neviem, ci som ti na to napisala....nech vsetko dobre dopadne :wink:
3. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem děkuju za přáníčka :dizzy_face:
3. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUBLI, přesně toto lehátko jsme měli a byli jsme moc spokojení. Využívali jsme ho skoro rok
IRIS, všechno nej a pevné nervy

Jinak já jsem o víkendu taky slaměnka. Nevyrazíme někam všechny samotinké?
3. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:)

bubli my lehítko měli a spokojensot...kolikrát v něm Dála třeba lenošil a koukal na mě z kuchyňského stolu co vyvádím apod. :grinning:

my dneska byli na velikém výletě vlakema super :wink:
3. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda... málá se mi dneska svíjí asi má zaražený prdy nebo zácpu ale neřve tak nevím...

holky tak vás zklamu... v reálu už kristýnku viděla jako první pikkumyy :o)

pikkumyy: ahojda :o) jsi mě včera šokovala a než jsem se vzpamatovala musela jsem jít :grinning: taková přepadovka...

totiž jsem včera byla po dlouhý době na terase s kamarádama a pak šli zaplatit a já tam před teráskou čekala na ně a najednou zezadu: můžu se tě zeptat? nejsi bublinka? :grinning: :grinning: :grinning:
jen mě mrzí že jsem musela pádit... a že jsme nepokecali atd... tak snad jindy a dej si fotky do alba :wink:
4. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa jsem pro, ale muzu od 14-16 cca takze klidne.

Jinak ahojky preji krasne rano dneska ma bejt vedro.

bubli to je nahofda co???
4. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - jsem si rikala, jestli jsem te moc nevydesila:slight_smile: ale byla sis hrozne podobna, tak jsem byla odvazna:slight_smile:

je to tak, Kristynku uz jsem videla :dizzy_face:

Simon dostal ke kasli teplotu, hrozne blbe spi a je takovej utrapenej - meli jsme jet k pribuznym na kolaudaci domecku, tak asi vyslu jenom muze a my pujdem jen na chvili ven :frowning2: To je vopruz, zrovna kdyz je tak krasne :angry:
4. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikk to je hrozne ze mate takove trapeni.
4. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě chvilku trvá než se otrkám :grinning:

adajar jak dlouho ještě budeš marodit?
4. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli asik az do konce ja nemarodim ja doma tehotnim. :grinning:
4. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, tak to asi nestihnem, my se vrátily až v jednu z Prahy a Bibi bude tak do půl čtvrtý chrnět, pak obědvat a pak teprv půjdem ven :(
4. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek