Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
iris
3. dub 2009
adajar, rodiče mám v Tuchlovicích 😉
Piku: moc děkuju x-) Držím palečky, ať je Šimon v pohodě a brzy zdravý...na písku jsme ještě nebyli, chystáme se poprvé, jenže vybavení máme doma 😞
adajar
3. dub 2009
iris aha no tak jindy treba jinak vsechno nejlepsi k narozkam. 😉
iris
3. dub 2009
moc děkuju... x-) asi tu budem dlouho, tak se klidně můžem sejít na kafčo, na Kladno to máme kousek
adajar
3. dub 2009
iris no ja muzu, ale jen omezene mezi14-16 ale rada a hlavne pokud neco nemas ja jsem ted o vikendu slamena vdova
iris
3. dub 2009
Fakt? Tak to já se kdyžtak ozvu 😉
adajar
3. dub 2009
iris urco se ozvy ja budu jen rada aspon budu mit jeden den nejakou spolecnost. To ja byvam takhle slamena vdova casteji jednou tza 14 dni.
iris
3. dub 2009
možná zítra...zatím nic nemám
adajar
3. dub 2009
iris jak budes chtit. 😉
iris
3. dub 2009
jasně 😉
bublinka9
3. dub 2009
jejda tady je rozkecáno :-o 😃

ahoooj 🙂
bublinka9
3. dub 2009
tak konečně máme dudlíka... musela jsem sehnat úplně toho nejobyčejnějšího :o)

jinak holky máte doma nějaký lehátko? mě docela zaujalo http://www.hrackanek.cz//baby-a-miminka/podle-z... ale nevim nevim...
bublinka9
3. dub 2009
adajar: jinak jsem si všimla novinky v albu... tak gratuluju 😃
iris
3. dub 2009
bubli, my lehátko neměli, Tomík v něm nechtěl ležet 😉
bublinka9
3. dub 2009
no asi na tom něco bude :o) stojí to jen těžké prachy 😃
akzeret1
3. dub 2009
ahoj zdravim konečně krásně co x-) u nás se pořád rýmuje,ale chodíme ven,tak to jde,malá pořád jezdí na motorce
iris:všechno nejlepší
bubli:my lehátko neměli,malá v něm nechtěla být,nevydržela mi ani v autosedačce byla a je moc akční 😉 ale kámošky co maj ted mimina tak těm se zase v lehátkách líbí,chce to zkusit,každý mu mimču sedí něco jinýho
adajar
3. dub 2009
ahojky bubli dekuji. No kamoska mela to same a da se sehnat i na mmb levnejsi.
pikkumyy
3. dub 2009
bubli - my jsme meli uplne obyc lehatko-sedatko, ale pouzivali jsme to az pozdejc hlavne na jedeni nebo na uspavani, neco jako tohle http://www.megainzerce.cz/images/inzeraty/big/1...
- jinak ty uplne obycejny dudliky mivaj v Tescu - Simon taky jiny nechce

Simon dostal u doktorky doporuceni na nejaky kapky, tak uvidime, jestli se z toho vykrese, nebo jestli mu to spadne na prudusky :-|
pikkumyy
3. dub 2009
ted zkusim jit presadit par kytek a zasit snitlik, schvalne jestli to stihnu, nez se Simon vzbudi 😃
pikkumyy
3. dub 2009
tak jsem to stihla 🙂 priste bude uklid balkonu, ale to za jedno spani nestihnu. a ted mazem ven, je tam krasne, uz se tesim na svuj jarni kabatek x-)
ikuska26autor
3. dub 2009
ahojky, ...tak Iris, pridavam sa k blahozelaniam k narodeninam, to slniecko dnes svieti asi len kvoli tebe x-)

bubli - tak my sme na dudlik cakali 3 mesiace, dovtedy bola dudlikom maminka :-o ....a tiez sa ujal iba ten najobycajsnejsi, mame ho este teraz na spinkanie.... :-N

pik - mavaju ich aj v testu tie dudliky, to som si nikdy nevsimla...ja sledujem dodavku v blizkej lekarni, podrebujeme cislo 2, 1 je maly a 3 zase nechce....
jarny kabatak - to zachvilu, alebo na zajtra vyzera aj len na tricko 😎

adajar - inak som ti este nepopriala vsetko dobre v tehu, velmi ma to potesilo, ze uz cakate....ale neviem, ci som ti na to napisala....nech vsetko dobre dopadne 😉
iris
3. dub 2009
všem děkuju za přáníčka x-)
lapagerie
3. dub 2009
BUBLI, přesně toto lehátko jsme měli a byli jsme moc spokojení. Využívali jsme ho skoro rok
IRIS, všechno nej a pevné nervy

Jinak já jsem o víkendu taky slaměnka. Nevyrazíme někam všechny samotinké?
draga
3. dub 2009
ahoj holky 🙂)

bubli my lehítko měli a spokojensot...kolikrát v něm Dála třeba lenošil a koukal na mě z kuchyňského stolu co vyvádím apod. 😃

my dneska byli na velikém výletě vlakema super 😉
bublinka9
4. dub 2009
ahojda... málá se mi dneska svíjí asi má zaražený prdy nebo zácpu ale neřve tak nevím...

holky tak vás zklamu... v reálu už kristýnku viděla jako první pikkumyy :o)

pikkumyy: ahojda :o) jsi mě včera šokovala a než jsem se vzpamatovala musela jsem jít 😃 taková přepadovka...

totiž jsem včera byla po dlouhý době na terase s kamarádama a pak šli zaplatit a já tam před teráskou čekala na ně a najednou zezadu: můžu se tě zeptat? nejsi bublinka? 😃 😃 😃
jen mě mrzí že jsem musela pádit... a že jsme nepokecali atd... tak snad jindy a dej si fotky do alba 😉
adajar
4. dub 2009
lapa jsem pro, ale muzu od 14-16 cca takze klidne.

Jinak ahojky preji krasne rano dneska ma bejt vedro.

bubli to je nahofda co???
pikkumyy
4. dub 2009
bubli - jsem si rikala, jestli jsem te moc nevydesila🙂 ale byla sis hrozne podobna, tak jsem byla odvazna🙂

je to tak, Kristynku uz jsem videla x-)

Simon dostal ke kasli teplotu, hrozne blbe spi a je takovej utrapenej - meli jsme jet k pribuznym na kolaudaci domecku, tak asi vyslu jenom muze a my pujdem jen na chvili ven 😞 To je vopruz, zrovna kdyz je tak krasne ]-(
adajar
4. dub 2009
pikk to je hrozne ze mate takove trapeni.
bublinka9
4. dub 2009
no mě chvilku trvá než se otrkám 😃

adajar jak dlouho ještě budeš marodit?
adajar
4. dub 2009
bubli asik az do konce ja nemarodim ja doma tehotnim. 😃
lapagerie
4. dub 2009
Adajar, tak to asi nestihnem, my se vrátily až v jednu z Prahy a Bibi bude tak do půl čtvrtý chrnět, pak obědvat a pak teprv půjdem ven 😞