• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
lapa tak priste. :wink:
4. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten nas broucek ma uz pres 38 a je mu asi fakt blbe, muz odjel pred chvili do Prahy a my jsme nesli ani na prochazku :frowning2:
4. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku :frowning2: držím palce, ať se uzdraví
adajar: omlouvám se, ale jak bylo krásně, tak jsem vzala Toma zas na hřiště, on ej z toho naprosto unešenej :grinning:
tak jindy, jo...
holky, neplánujete nějaké setkání? my jsme pořád v Tuchlovicích...
4. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ještě dodatečně vše nej nej k narozkám :wink:

pikku tak brzké uzdravení broučínkovi :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak uz mame krasne co :wink:

Nechcete se nektera v tydnu sejit treba nekde na hristi nebo tak???...

Take dodatecne preji Iris vse neeeeeeeeeeeeej k narozkam :slight_smile: at ti na cestu sviti jen a jen same slunicko a vse se v dobre obrati!!!!!
4. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, omlouvám se, že Vám sem lezu :slight_smile:

draga: už jste vyzkoušeli čajíky?

iris: to je super, že máš rodiče v Tuchlovicích, to je kousíček. Kdyby si chtěla, tak bysme se mohly někdy domluvit na kafču, tedy spíš třeba na Sleťáku s prckama a mohly bysme podrbat. Myslím, že bych pro tebe mohla mít dost důležitých informací, k tvé nynější situaci :frowning2:. Tak kdybys chtěla tak dej vědět do IP. Pokud bys chtěla, tak mi můžeš písnout i telefon do IP (taky písnu) a mohly bysme se někdy domluvit.

Krásný večer a zbytek víkendu všem... :wink:

Martina s Verunkou :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
martí však jsi kladeňačka tak jsi tu mezi náma vítána :slight_smile:)

čajíček super ten s meduňkou Dálovi moc chutná...mám radost, protože konečně pije něco jinýho než jen mlíčko...růženku známe tak tu jsme ještě neotevřela :wink:
4. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji i dalším maminkám za přáníčko k narozkám :dizzy_face:
5. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...nějak jsem zapomněla napsat, že manža si na mé narozky v pátek dokonce i vzpomněl...babička mi totiž domů poslala přání...hm, slíbil, že přijede, ale nedorazil, páč pracoval, prý dostanu i nějaký dárek...jenže já o něj ani nestojím, pokud by byl z lásky, tak ano, ale ne z povinnosti.Je mi smutno.
5. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko....

draga: tak to jsem moc ráda, že čajík chutná. Verunka ho taky hltá :slight_smile:. Divim se, že se u nás neprodává. Příště ti můžu dát vzoreček i té Karkulky, sice si říkala, že ta naše česká malýmu nechutná, ale tahle mi přijde trochu chutnější. Tak budeš moct vyzkoušet, když budeš chtít. Kdybych to věděla, tak bych ti dala vzoreček rovnou. Já Verče ty čajíky střídám, alespoň to nemá na jedno brdo a jsme spokojené obě :slight_smile:. A hlavně mi díky těmhle čajíkům začala dodržovat pitný režim :sweat_smile: ...a neleze to do peněz :grinning:
5. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris: IP, nějak jsem se rozepsala :grinning:
5. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: nojo vlastně, to mě nedocvaklo :grinning: já měla vycházky neomezeně... to bych doktora asi zabila takhle na léto muset být doma!
5. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravim
moc se tady neukazuju,malá pořád rýmuje já to od ní taky chytla tak mi je pěkně blbě,prej že rýma trvá týden ha ha u nás minimálně 14 dní :frowning2: tahleta zima nás pěkně poznamenala hlavně,že je po ní :slight_smile: mam nějakou jarní depku tak doufam,že co nejdřív odezní potvora jedna
pikkumyy:my měli taky teploty,ještě do toho průjem, přejeme brzké uzdravení :wink:
5. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za podporu
nakonec ta teplota vcera vyjela skoro az na 39, dneska uz ma zas pres 38 cely den, panadol s tim nic moc nedela, tak kdyztak zitra jeste neco poresim s pani doktorkou...
Simon uplne prujem nema, jen je ta stolice hrozne ridka - asi od ty rymy (pardon za nechutnosti :confounded:)

ale Simon udajne dneska, kdyz s muzem koukali na formule, rekl "auto" :wink:

akzeret - uz se vyzdravte, ja jsem doma treti den a uz jsem uplne hotova
5. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer :slight_smile:

my celý den procourali venku...dopo jsme šli do oazy něco pokoupit a odpo jsme byli na hřišti...

holky jak jsem psala, že netrpím na bolest hlavy tak dneska mě teda dostihla...hlava mi třeští...brrr...

všem marůdkům přejeme ať už je to opustí a můžou lítat venku, když je konečně hezky :wink:

iris tak třeba to manžovi pomalu dochází :astonished:
5. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no to jo jenze ja jsem na riziku a aspon nikde necestuji a nevystavuji se nebezpeci.
6. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stav na návštěvu
6. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš to kousek... jsme v litevský 2605 přímo ten vhod naproti lékárně
6. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fňuk že prý asi nepřijdeš :frowning2:
6. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ja vim kde treba az odpoledne ted nemuzu jdu n kontrolu zachvilku. :wink:
6. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ti teda odpo ozvu :wink:
6. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga...myslím, že nedochází, pořád se nerozhodl...už se to moc vleče, ztrácím trpělivost i sílu...dokonce jsem začala uvažovat, že bych odešla někam daleko, abych měla od všech pokoj...prostě spálila mosty a začala stavět nové
6. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - verim, ze takovyhle myslenky cloveka napadaj, ale ja bych asi kvuli chlapovi neodchazela od vsech, od rodiny a kamaradu... A jeste me napada - jak on to ma s Tomaskem? To ho vubec nenapadne, ze s tebou ztraci i jeho? :astonished:
6. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Simon ma konecne zas teplotu pod 38...
a taky se zrejme odstavil:slight_smile: uz od patku nechce mliko (kojila jsem ho uz jen rano), kdyz jsem se ho ptala, jestli nechce napit mlicka, tak se podival na prso a pak si ostentativne vzal flasku s cajem a napil se... takze tak :sunglasses:
6. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to když už nechce tobudeš odstříkávat nebo jak to pak funguje? :astonished:
6. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadá, ale nějak s tím nic moc nedělá...byli jsme u našich 14 dnů - byl tu jednou a zdržel se tak půl hodiny
6. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
pik, to je fajn, že už je lépe, alespoň v tom super jarním počásku můžete ven. Doma je to opruz, z poslední doby to znám moc dobře.
Já kojila do cca 15 měsíce a pak taky ze dne na den nechtěl. Přišlo mi to tak akorát, když koukám v okolí, tak čím déle kojené dítko, tím pak větší problém s odstavením. Takhle z té "ztráty" ještě nemají rozum a je to ok.

bubli, no odstříkáváš jen v nouzi, když máš hodně nalité, nebo tvrdnou. Jinak je lepší to nepřehánět, protože tím kozeny znovu stimluješ, aby se vytvářelo mléko. Je dobré vysazovat postupně, ze dne na den (třeba v tvém případě, kdy kojíš jako o život) z toho může být pěkná patálie, ale není to pravidlem.

My byli dopo u zubaře a zvládl to jako vždy dobře (k doktorům chodí rád), dokonce si nechal vyčistit přístrojem hnědé skvrny od čajíku, seděl si sám na křesle, no, koukala jsem.

Iris, asi to chce fakt čas, prostě si jeď podle svého a uvidíš, jak se to všechno vyvrbí. Stejně sama moc dělat nemůžeš. Kamarádů a rodiny se drž, ty přece jen helfnou, když je nejhůř...
6. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pořád couráme venku a opravdu si užíváme, Kuba se neustále popelí někde na zemi. Zajímá ho uplně všechno, dnes jsme byli dlouho venku až se rozmrzel a byl nepříčetný, nechtěl být v kočárku, tak jsem mu chtěla dát jednu na zadek a narazila jsem si prst o kočár. Bolí to jako čert a modrá, to mám asi za trest :confounded:
Naštěstí jsem ho doma uspala a už 2 hodiny spí, možná až do rána, už to párkrát udělal. Rekord máme 15 hodin v kuse.
Iris - drž se a nikam neodcházej, příbuzná to udělala a pak litovala, že kolem nemá nikoho na pohlídání a ani na povídání, ale ona to možná ani otci neřekla, takže to byl trochu jiný případ.
Tak já jdu něco udělat, třeba dort. Čauky :sunglasses:
6. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holk my dneska byli v zoo a bylo to super...jsem unavená jak kotě :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak mi Bibi odjela s tatínkem k babče, vrátí se až zítra. Takže já mám pohodičku.

Ale musím vám napsat, nekupujte botky v Oáze, v tom CCC. Já tam koupila Berence kožený tenisky jen na hřiště. Hne druhý den se začala odlepovat podrážka a včera podrážka úplně praskla... :angry:
7. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek