• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
lapa - zrovna jsem tam tuhle koukala na boty pro sebe, ale nakonec nemeli moje cislo, tak to vlastne muzu byt rada :sunglasses:

dneska jsme byli konecne venku, tam je tak krasne :dizzy_face: Simon se zbavil teploty, ale ma spustenou rymu, tak ho trapime odsavanim, ale snad uz to brzo prejde uplne... v nedeli se chystame do Prahy na oslavu 85. narozenin moji babicky, tak aby si to uzil :wink:
7. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

boty v ccc nekupuju ale na zimu jsme mu tam koupila z nouze takový jakoby sněhule a teda kupodivu vydržely super, nosil je celou zimu a v poho...tak asi záleží na typu ale jinak kupuju jen se žirafou a to v ccc nemaj
8. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa teda tak to nastve co??? :wink: hlavne ze jsme to resili.
8. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata

naše novinky:

včerejší kontrola u doktorky dopadla OK, máme už 4410g a 55,5cm a jsme zdravý jako řípy :o) a ptala jsem se na to očkování na pneumokoka, nebo jak se to píše a prý to doktorka za 20 let praxe nezažila a ani to nedoporučuje, ale je to na nás..., a taky nedoporučuje náušničky, že prý se mají děti rozhodnout sami, tak očkování dávat nebudeme, ale náušničky chceme!

dnešní kontrola kyčlí dopadla dobře... jsme taky zdravý :o) jinak viky moc se omlouvám že jsem nedorazila dnes ve 12:30 na kontrolu, ale šla jsem tam už dopoledne, protože dneska, vlastně tak za 30 minut mají dorazit instalatéři a udělat nám konečně tu koupelnu - přítel nebyl schopnej ji udělat tak si ji zaplatíme ( přišlo totiž porodný :D )

adajar: mrzí mě že ty naše procházky nevychází... buď nemůžeš ty nebo já :o) to je mi bordel :o) no každopádně těhotenství trvá dlouhou dobu takže pokusů máme ještě habaděj :o)

aktuální fotky dám dneska na net a pak hodím odkázek :o)

a co ten sraz? drago?? ty si chtěla bejt první kdo si ji pochová :o))

tak já se zatím loučím a ještě písnu :o)
8. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak to mame nadherne pocasicko, sme stale von, aj ked trosku kasleme, a soplikujeme, ale bez horucky ci nevolnosti, tak super....

...musim sa vam pochvalit so zaujimavym pristupom jedneho tatinka....boli sme v sekaciku na sitne, kde je detsky kutik, Sebika som vyzula a uz bol nedockavy, vstup do neho blokoval cupiaci tatinek, Sebik videl malu skulinku a tak sa tlacil dnu....tatinek sa na to ohranul, ze preco ho neucim take veci, ako :" s dovolenim....a tak..." no bola som uplne mimo....potom niekam odisiel, tak som si neodpustila poznamku, ze oni svojeho chlapecka nenaucili v detskou koutku sa vyzuvat....mali chlapceka asi 1,5 roku este ani nemluvil, len zvuky a od Sebika chcel aby vedel vsetky zdvorilostne frazy.... :angry: :frowning2: ....

inak my sme uz pobaleni a dnes vecer cestujeme na moravu na velikonoce...tak vam prajem vsetkym krasne a pokojne velikonocne sviatky, v pondelok budeme uz doma, tak so Sebikom namalujeme aspon nejake papierove vajicka :dizzy_face:

Bubli - my sme naockovany na pneumokova iba par mesiacov, ....po 2 rokoch je iba jedna vakcina, a dala som ju, preto, ze tatinek trpi casto zapalmi stredneho ucha, a aj jeho tatinek, Sebik byval casto chory, tak som do toho sla....tiez by som si malu chcela pochovat, nepridete niekedy na sletiste?

my sa dnes chystame pravdepodobne na ihrisko pod sitenskym mostom, ... :sunglasses:
9. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...v pondělí jsme přijeli domů...v pátek, jak jsem měla ty narozky, měl manža přijet, jenže pak řekl, že má práci a že má přijet kámoš..hm, jenže místo kámoše si domů pozval tu pipku a popíjeli spolu vínko...napsala mi to sousedka a přijela pro mne...děsně jsme se večer rafli, sprostě si nadávali, pak se uklidnili, domluvili předběžné podmínky rozvodu...v úterý ráno taky děsná hádka, manža , že ten rozvod prostě chce...tak jsem si sháněla bydlení, už jsem měla i domluvenou schůzku kvůli bytu a volal manža, ať nikam neodcházíme, ať zůstaneme doma, že to zkusíme, že se bude snažit...tak uvidíme, nějak se bojím, ráda bych, aby to bylo ok...v neděli jedeme všichni k tchánovcům a budeme tam do pondělka.

Iku, užijte si Velikonoce na Moravě.

My dneska půjdeme jen někam pěšky, nemáme k dispozici auto.
9. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak narychlo tady jsou fotečky: http://bublinka9.rajce.idnes.cz/?sort=albumName
a pikkumy už bys mě nepoznala, přepadla jsem kadeřnictví :o)
9. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer a noc...

my taky odjíždíme na Velikonoce ale až se vrátíme už se těším nas nějaký srázek a na mimíska Bubli :wink:

iku tatínek byla si jeden z těch přechytralých :sunglasses:

iris já ti nevím...ten tvůj manžel je tak trochu telátko...já už bych mu šanci nedala...promiň ale chová se nevhodně :frowning2:
9. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda na srázek se těším!!! už aby to bylo... a srázek jen od 10-12 nebo 14-16 kvůli adajar :wink:

jinak si to drago nestihla, první si ji pochovala adajar :wink:

holky máme koupelnu, sice ta vana není stabilní ale už jsem se včera vysprchla a nepřevrátilo se to se mnou :grinning: no paráda po roce mít koupelnu... taky mi z toho včera hráblo :grinning:

tak včerejší návštěva bratra dopadla dobře a dneska přijede máma tak se bojím abych se s ní nepohádala, protože malou chce upusinkovat... a to já nechci, je na to ještě malá... tak uvidíme... ale má odjet zítra, tak snad to přežijeme...
10. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli proč by byla malá malá na pusinkování??? jako chápu, že nechceš aby ti jí pusinkoval kde kdo...ale máma? no je to tvoje miminko a ty maminka sama máš nějaké hranice :sunglasses: :grinning: a mě to neva, že nebudu první ale třeba desátá co si maličkou pomuchluje...hlavně, že mi jí půjčíš pochovat :grinning:

a gratulace ke koupelně :grinning: :sunglasses:
10. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, třeba dělám chybu, ale asi si to musím prožít celé, abych se s tím vším smířila, tak uvidíme, co bude
10. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bubli jo mala je uzasna no.

iris nemam co rict smekam pred tvou trpelivosti a hlavne aby jsi mela hodne sil a zvladla to. :wink:
10. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

jdu vám popřát krásné Velikonoce, pohodu a odpočinek, mějte se tu až se vrátím tak se těším na nějaký ten srázek :wink:
11. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké Velikonoce všem!
13. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš tam hlas :o)

holky tak co ten srázek?
14. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

bubli, velká gratulace ke koupelně, to musí být paráda po tak dlouhé době. Jinak jsi šikula, to já se ke kadeřnici poprvé od porodu dostala až po několika měsících, nějak mi to furt nevycházelo s kojením. Taky jsem samo podle toho vypadala...
S náušničkami souhlasím s Tebou, já mít holku, dala bych je taky hned. Mé nevlastní dceři to mamina po porodu upřela právě s tím, že se musí rozhodnout sama. Ta jak pobrala rozum je samo chtěla hned, jenže měla dost dlouho vítr z píchání ucha, pak se jí to jednou zanítila, takže musela ještě napodruhé... No, užila si to. Já myslím, že kdyby to náhodou jednou malá nechtěla, prostě si nechá zarůst dírky, to mi nepřijde nijak násilné. Je minimum holek, co náušnice nosit nechtějí...

lapa, já mám pro sebe botky z CCC a super, nosila jsem je celou zimu, byly pohodlné a hodně se líbily. Takže je to spíš o náhodě. Já obchody odepisuji až v momentě, jak se postaví k reklamaci. Jak to vůbec u vás dopadlo?

iris, no, jsi tolerantní holka, já bych už asi chytla nerva...

O očkování - pneumokok, uvažuji, bylo nám doporučeno nejdříve po druhém roce. Dříve bych ale šla na klíšťáky, jezdíme často k Berounce a tam mají ráj... Musím brnknout mudře, vůbec nevím, jestli jsem už termín na letošní léto neprošvihla...
14. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vtom kadeřnictví kojila takže pohodička :grinning:
a dneska jdu koupit na tgm nějaké hezké náušničky :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Velikonoce byli krásné, hlavně to počasí, škoda, že od zítra bude zase ošklivo. Tak zase někam do herny :grinning:
Iris - držím palce aby jsi vydržela, je to hrozný řešit takové věci. I když máme celkem s mužem klid, taky řešíme občasné hádky a hledáme kompromisy. Každý máme svou hlavu a někdy je to dost napínavé, ale ani zdánlivě se to neblíží tvému vypětí. Jen by mě zajímalo, jak dlouho jste spolu?
bubli - naušničky vám budou určitě slušet :wink:
amino - moc zdravím, už jste zdraví?
15. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano holky ja jsem prozila velikonoce doma no kde jinde no. Jinak dneska je mi zasek dobre po delsi dobe a vlezla jsem na vahu a zjistila jsem ze jsme zhubla.
15. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi bordel v těhu se přibírá! a né hubne :grinning:

jinak přes den ji nechávám v postýlce ale v noci tam nechce být a pořád spí s námi :(
15. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no ja loni za prvni 3 mesuice zhubla 7 kilo letos jen 2 tak si rikam ze to je dobre. Neboj ona si zvykne. :wink:
15. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
mmichaela jsme spolu celkem 4,5 roku, z toho 2,5 roku manželé, brali jsme se 22.7.2006...uvidíme
15. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, se pak pochlub, jaké náušničky jsi vybrala. Tohle by mě bavilo, s klukem si připadám o spoustu holčičích radostí ochuzená :slight_smile:
S prckem se v posteli nějak nikdy nevyspím. Když byl malý, neustále jsem se budila, kde je, abych ho nezalehla, nepřikryla peřinou...Teď se zase děsně roztahuje a máchá rukama. Ale je fakt, že alespoň člověk nemusí věčně vstávat a sklánět se nad postýlkou.

Míšo ahoj, jo, jo, už jsme zdraví a snad to nějakou dobu vydrží. Skoro týden jsem byla u našich a zatěžkávací zkouška dopadla dobře - nasmrkaní bratránci na Pepína snad nic neprskli.
Jinak se plácáme neustále na zahradě, asi podobně jako vy. I když dlouho ho nic neba a mě tedy společné bábovičky taky ne...Tak budeme muset na ihrisko, jenže teď praskají ve švech a já nějak nemám nervy na ty větší děti, co předbíhají na skluzavce, roztáčejí kolotoč na maximum atp.
Říkali jsme si se Símou, že by bylo nejlepší vybavit nějakou vlastní zahradu a zvát si tam vybraná hodná děťátka :wink:

iris, jasně, prostě uvidíš, co jiného se dá dělat. Třeba se mu to časem všechno konečně rozleží v hlavě.

Až naplánujete ten srazík, připojím se. Co nějaký čtvrtek, pátek dopo?
15. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli od osmi venku a až před hodinou jsme přijeli. Kuba je tuhý, na sletišti bylo celkem volno, tak jsme nabrali do kalhot půlku pískoviště a řádili s holkama a jsme konečně domaaaaa. Mám naleštěné auto, měla jsem ho 2 dny rozbité a bylo to hrozný.

Amino - já ještě nemám udělanou zahradu, teprve před týdnem ji stříkali proti plevelu, ale už aby to bylo hotový, strašně chci na trávu a na zahradu, pak ji vybavím a budete tu se Símou, kluci budou řádit na písku a vůbec a my si dáme vínečko :slight_smile:))

Iris - jsme s mužem tak 4 roky, ale taky řešíme zásadní věci, chtěla jsem hned druhé dítě, ale on chce chodit o víkendy na letiště a s náma bude jen když se nebude lítat, zrovna o víkend jsme se strašně pohádali. Chtěla jsem jet v sobotu dopoledne sama do Berouna, tak jsme tak nějak v rozporu, ale oba to chceme nějak vyřešit. Je pravda, že když je ošklivo, tak se nelítá, no každý máme něco.
15. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, všude je něco..my jsme chtěli druhé mimi ještě před 3 měsíci...měla jsem prášky už jen na 14 dnů... :cry: No, a nakonec tohle.Ale vím, o čem mluvíš, manža byl a je často pryč, tak jsem na všechno sama.

Užíváme si krásné počasí, pořád jsem s malým venku, jezdíme na Lány na dětské hřiště :slight_smile: Včera si tom odřel loket a koleno.
16. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsme zpět...soplíme, kašleme prostě dny překrásný ale ty vlhký noci šílený...no sna dto nebude nic víc...

jinak pohoda, právě jsem si říkala, jak ti Kačí (amino) závidíme ten baráček se zahrádkou je to fakt o něčem jiným, když dítko vyšoupneš ve špinavejch tepláčkách ráno ven a nemusíš ho oblíkat do hodoboža :wink: mě ty ihriska taky docela nebaví přesně ty situace co popisuješ...pořád hlídat aby někdo Dálu nesrazil ze skluzavky a podobně...

jo ale ještě před odjezdem jsme byli u meka a Dála že jako do té rakety, tak jsme ho pustila a když jsem pak nakoukla dovnitř, tak jsme myslela, že padnu ..takový strmý to tam je...no ale kupodivu tam byly děti hodný a normálně se hezky staraly o ty menší a pomáhaly jim...no pravda psali na tabulce, že je to až od tří let...ale já tam odsuď pak Dalíse nemohla dostat...teď se bojím projít kolem :sunglasses:
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - tak to máš ještě štěstí, že jsi znovu neotěhotněla. Ono je to těžké i s jedním dítětem, natož ještě to samé řešit se dvěma, nebo těhotná. Takhle se rozčilovat, já jsem se rozhodla, že prostě zatím nebudu druhé dítě řešit, mám čas tak do podzimu si to rozmyslet, jestli si prodloužím mateřskou, ale momentálně se mi do toho opravdu nechce. Navíc bych potřebovala větší podporu, protože to bude myslím hodně náročné po všech stránkách. Prostě když bude nejhůř, Kuba jde do školky a já do práce.
Jinak mám dneska volejbal a zítra mě pozvala kamarádka na večeři a pak na diskotéku, to bylo řečí, že ho nevezmu s sebou. Aspoň přijdu na jiné myšlenky. Tak se drž. Čauky :wink:
16. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dragi,
tak ať se vám z toho nachlazení nevyklube nic dalšího. V tomhle úžas počasí by to byla otrava ještě větší.

Na mekáče Pepíno ukazuje vždy, když jdeme kolem, zatím jsem ho ukecala, že to není pro prcky. Minulý rok tu byli ségry kluci a právě když jsem si tu prolézačku prohlídla důkladně, koukala jsem, že je to docela strmé a pro mrňata doslova o hubu. Náš Pepča není moc obratný, ten by jistě letěl okamžitě dolů. Taky máme pár míst, která různě obcházím, aby nedulil, když ho tam nevysadím....

Zrovna jsem přišli ze hřiště, jsem se odhodlala pro změnu. Pepíno je zedřenej, až to není hezký. Byl tam sice klídeček, jen pár menších dětí, ale stačí jedna hyperaktivní Mirka. Dobu si bezva hráli, objímali se, pak však Miruš ruplo v mozečku, strčila do něj tak fest, že si pádem na dřevo sedřel čelo, nosi i pusu. Byla krev a děsnej řev. Nějak jsem to neprožívala, ale její mamina asi myslela, že ji za to musí pořádně zjezdit. Takže ve finále řvala malá jako pavián a Pepíno z toho byl vyplašený. Jsem si pak připadla až blbě, jak ta holka dostala. Přitom by stačilo, kdyby jí to jí to jen vysvětlila a nám max. řekla sorry.
16. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já si na hřiště nemůžu stěžovat, Kuba je tak odvážný, že usurpuje všechny děti, hlavně větší a starší. Moc rád je mazlí, ale je jako klíště, takže ho neustále od někoho odtrhávám, ty větší děti už do něj nestrčí a jen trpělivě drží a čekají co bude, maximálně volají svou mámu. No myslím, že se neztratíme :grinning: Sedření jsme jen od chodníku, ještě nemá jistý krok, momentálně jsou to ruce a trochu pusa. Mají skvělé přípravky - stop krvácení, náplast ve spreji, dezinfekce, která nepálí no samé užitečné věci. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek