• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
tak to je, míšo, fajn, že máš takového ranaře :grinning: Se fakt neztratí. Já mám spíš kliďase, který se v tlačenicích drží dál, je na sebe dost opatrný. Proto asi nečeká, že by někdo mohl hodit podrázek. A pak to schytá...
Na odřeniny jsem taky vybavená, jen to budu muset nosit s sebou. Taky se mi líbí ta nebolestivá dezinfekce a násplast ve spreji.

Jinak s tím nápadem na drinkování na zahrádce určo souhlasím. Než to zbudujete vy, tak klidně dorazte k nám. Dáme echo Simče a něco spácháme. Sice máme jen mini pískoviště a houpajdu, ale to by třem mrňatům mohlo stačit...Tak kdyby se vám příští týden chtělo, jsem pro, stačí nahodit termín...
16. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme včera píchly a už máme zalepený kolo u kočárku, tak snad se zase nevyfoukne :o)

jinak fotečky jsou na http://bublinka9.rajce.idnes.cz/?sort=albumName
16. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli, fotky super, maličká vám tedy roste... A ten prstýnek, to jsou asi náušničky pro Kristýnku, ne :grinning: Vypadají dokonale...
16. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj děkuji... opraveno... to je z toho křiku tady :D
16. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Amino - určitě souhlasím, uvidíme ještě jaké bude počasí, něco se žene, ale můžete přijít i knám domu, když bude ošklivo. Sesímou se domluvíme, dopoledne jsme jely po Kladně. :sweat_smile:
16. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kačí jste byli na ihrisku u nás co? nojo miruš to je postrach pískoviště ona je šílená...pořád všechny tahá, hází písek...děsný...to je kapitolka sama pro sebe známe víme :grinning: :grinning:

jé holky a ty skvělý věci dostanu normálně v lékárně? musím se zásobit :grinning:
16. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
drago - jo jo v lékárně, já byla v centrálce.
17. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: zdravim,jak se máte?my jsme předělávali ložnici tak jsem se moc neukazovala,byla jsem s malou u našich tatka makal,ale musim ho veřejně pochválit :wink: odvedl super práci,konečně mam skřín :dizzy_face:

K těm pískum,minulý rok jsme hodně chodili k Penny,docela to šlo až na to,že tam začaly chodit větší děti a bylo zle,malou srazily z kolotoče,porazily houpačkou tak mam s ní docela strach někam chodit,aby jí tam neublížily ale sami znáte že to neuhlídáte.Ráda zajdu na Zelenou tam je to uzavřená zahrádka s hřištěm s malou to docela jde já si i sem tam posedim a nebo do Chaloupky u bazaru Trendy je tam písek a docela klídek :wink: Naši zakoupili zahradní domeček v Libušíně tak to tam předělávaj tak tam malá bude mít vyžití ještě,že tak :wink: taky se musim zásobit máme akorát fenistil a peroxid ten kupoval manžel pak jodisol,opalovací krém a sprej na klíštata

Dragi:at se brzy uzdravíte,zase jsem tě nedávno viděla,ale bylo mi blbý říct čau s někým si kočárkovala tak příště :wink:
Holky máte už některá dospěláckou postel pro děti?malá nám už asi 3měsíce vylejzá a mě už to neba,ale asi to nebude o nic lepší co?ale riskovat přepadnutí,ona je tam jak na hrazdě
17. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:33 • jirik.k
Akz,
měla jsme pocit, že jsem Tě viděla z dálky ve čtvrtek, když jsi mířila do Kaufoše, ale nejsem si jistá, možná jsem se i spletla. Každopádně bych nedoběhla, ty nebo tvoje dvojnice měla našlápnuto...
Jo, Chaloupka - hřiště se nám líbí taky moc, stavujeme se tam, když jsme na kolách. Tam prcek nemá kam spadnout a dětí je tam vážně pomálu. A hlavně tam mají moooc dobré černé pivko :grinning: Na zeleném jsem letos ještě nebyla, ale tam se mi to zdá být docela náročné. Nebo už opravili tu vykloktanou skluzavku? Přijde mi, že je tam dost vysoký žebřík, který se nebezpečně kýval. A hlavně dětí tam bylo vždycky milion. No, my to máme kousek, půjdu to okouknout.
Klasickou postel pro prcka máme cca půl roku a max. spokojenost. Má bočnici, aby se neskulil, sám nevylézá. Výjimečně přijde v noci, ale to si krásně sleze v místě, kde má. Přes den chodí spát sám a i když se mu hned nechce, nikdy nevyleze, večer mu chodím číst a často počkám, až usne, takže u nás postel funguje, jak má. My to museli řešit z praktického hlediska, on už měří metr a do postýlky se nevešel...
19. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
tak jsem se vrátila z babskýho sletu v Karlových Varech. Berenku mi pohlídali naši, byla to paráda!

AMINO, vracím se k těm botkám. Paní v CCC mi poradila, ať si to radši slepím sama. Že oni by to poslali na reklamaci (= lepení), trvalo by to měsíc a udělali by to samé. Akorát já bych stejně musela koupit další boty. Tak jsme to teda slepili doma a ejhle, za tři dny rupla celá podrážka. No a teď už to nemůžem vrátit, páč je to jednou lepený doma. Pěkně jsem si naběhla...

Zítra zas frčím do práce. Achjo, se mi nehce...
19. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
lapa, tak to je pech! Jsou to sůvy vychytralý, ty prodavačky. Člověk sice přijde o víc, ale stejně to naštve. Já tam okukovala boty pro mrňata, ale nějak se mi tam pro kluky nic moc nelíbilo, mnohem lepší modýlky tam měli právě pro holčičky. Se na ně taky už vybodnu :confounded:
Karlovy Vary, to by se mi taky líbilo, takže samé procedurky, bazének a tak, co? Taky bych ráda na podzim něco podobného spáchala, jenže to budu muset natrefit na nějaký dobře placený kšeftík. Já totiž tu rodičovskou vždycky nějak záhadně rychle rozfofruji...
Jak se připravuješ na svůj den, už to máš za pár... Musíš připomenout datum, abychom se skupinově přišli mrknout...

My jezdíme docela dost na kolách, jen máme pech na helmu, musím jít prckovi sehnat nějakou do dospěláckejch velikostí, žádná dětská mu už ani náhodou není...
Za chvilku se chystám na hřiště ke Kaufoši, dvě mouchy jednou ranou, nakoupím a pak se tam chvíli zasekneme, tak kdybyste některá šla okolo...
20. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vespolek, byli jsme ted par dni v Praze, tak se tu z toho vzpamatovavam:slight_smile:
Simon zacina pomalu chodit sam - teda zatim hlavne za ruku, je to legrace, vcera me chtel na Bazantnici zatahnout do rybnika a hrozne rval, kdyz mu to neproslo:slight_smile: Hriste zatim spis jen okukujeme...
20. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak ja jsem po kontrole a vse je v poradku, le ted prozm,enu porad spim. :wink:
20. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dneska byli na kontrole v Motole, sice jsme byli objednaní, ale na řadu jsme se dostali skoro po třech hodinách. Byla jsem hodně rozčílená, Kuba už byl neudržitelnej a mě se dělalo špatně z toho vzduchu v čekárně. Opravdu úžasný, podlaha i trochu z těch hraček co tam měli bylo špinavé jako prase, ale stejně jsem to vzdala, protože Kuba lezl po zemi a ocucával různé věci. Navíc jsme nenašli záchod, tak jsem mu ani neumyla ruce, snad nic nechytne.
Amino - Kačko, já chci koupit sedačku na kolo, nevíš, jaké jsou dobré, máte polohovací? Nemáš prošlé nějaké obchody? Koukala jsem jen na internet, ale radši bych sedačku koupila v obchodě :slight_smile:)) papapa a sejdeme se už konečně :slight_smile:)
20. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooojda
tak jen na rychlo, už se zase vzbudila....

my jsme taky byli dneska u doktorky a máme 4830g a 57,5 cm a na to že dneska jsme poslední den v šestinedělí tak jsme přibrali o 1210 g a 6,5 cm
jinak kakáme jednou za tři dny, plně kojíme a prdíme docela dobře, zatím nám stačí šermování s nožičkama...
jen už neodsávám z nosu ale dělám to těma čtverečkama, protože minule jsem ji vytáhla dost krvavých holoubků tak jsem se lekla a doktorka říkala že je to v pohodě a že na nosánek doporučuje nějaký sprej od nivea...

jinak včera jsem měla první pokus o milování ale ještě mě to bolí takže z toho nic nebylo a dneska se objednám na kontrolu k doktorovi, tak jsem zvědavá... jinak z 24 kg navrch už je 14 kg dole :wink:

zatím se tu mějte a kdyby byl nějaký srázek písněte i do IP paaaaaa
21. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Týýýý joooo bubli, mě to připadá jako včera, když jsme čekaly až porodíš a ty už po šestinedělí. Tak ať se vám daří. :grinning:
21. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...omluva nějak nestíhám...Dála je čím dál tím větší závisláček, 100x denně slyším maminko, mami poď, maminko, Dála ťapi poď...

chtěla jsem vám napsat, že 29.4. tedy příští středu má být v Berušce karneval...asi od 14 hodin...

tak my se jdeme vypravit a razíme zase někam ven...taky už vás to někdy nebaví? :grinning:
22. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoooj holky,

tak Bubli, to bolo vtedy v tom dazdi necakane stretko, ze :wink: ,

musíme sa uz konecne sejit....

Dragus, karneval, fiha, tak to je super, co keby sme sa tam stretli? chystate sa??? uz mam aj typ na masku pre Sebika :grinning: , ake je vstupne a ako to bude prebiehat, hm?

Minule som bola v krocehlavoch s jednou maminkou, po sekacikoch a videli sme aj Berusku, stavili sme sa do tesca tak som sa vam ani nestihla ziadnej ozvat....inak na sletisti sme skoro stale, a v piatok sa chystame na preliezky pod sitenskym mostom, ak sa niekto prida :sweat_smile:

Pekny dnik, dufam sa to pocasicko este nepokazi.... :sunglasses:
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a já mám schánět oblek na karneval pro mimčo? no vy ste my koumáci :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak karneval bude od 15 hodin, bude i tombola a soutěž o nej masku...diskoška samozřejmě...vstup 69,-
my asi půjdem ale nevím za co...se trochu bojím, že Dála se nenechá do ničeho navlíct...
22. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bubli, silna improvizace to isti :wink:
Drago - Sebik moze ist jedine za motorkara, ma chranice a prilbu tak je na to zvyknuty, tz nic ine nevymyslim... :dizzy_face: 69,- za dieta ci aj dospely nieco platia? a od do kolko rokov nevies?...ja som za kazdu akcion, kym este nemam skusky :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
míšo,
sedačku na kolo má Pepíno po starší ségře, je už notně jetá, takže uvažujeme o koupi nové, ale zatím jsem nikde nekoukala...Spíš musím pátrat po nové helmě, ale nevyznám se v tom, asi zajdu do obchodu pro rozumy a pak mrknu na net. No a ten srazík už musíme spáchat, jak jste na tom příští týden?

Dragi, taky chytám z Pepana nervy, pořád kňučí mamíííííí, nemůžu se bez něj nikam hnout...Asi to máme za to, že jsme je natvrdo odmalinka neházely babičkám na hlídačku. Snad je to brzy přejde.
Venku mě to taky moc neba, ale doma je ještě hůř. Každý den se snažím vymyslet jiné hřiště, jinou trasu. Zrovna dopo jsme byli na hřišti pod Sítnou. Bylo tam volněji, ale stále jsem musela stát u té multifunkční prolézačky, přijde mi pro ty menší prcky, kteří zatím nejsou mrštní, nešťastná. Zdá se mi, že je tam dost otvorů pro pád dolů a taky samotný sjezd na skluzavce by mohl být zasazen hlouběji... Já jsem holt takový posera... Jsem se těšila, jak tam usednu s novinama, ale to byl jen sen, musela jsem po celou dobu asistovat při různém slaňování...

S maskou si nevím rady, nic se mi kupovat nechce a zručný šikula, abych něco stvořila, nejsem. Možná mrknu do sekáčů, tam by mohlo něco za pár kaček být... Bubli, sežeň jen něco šikézního na hlavu a bude, stejně se od tebe asi ještě nehne:slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
já na masku prdím...hlavně, že se děti vyřádí...teda doufám...jinak vstup se dle mého počítá jako do herničky za 1 dítko... :wink:

Kačí já už taky nemůžu z toho výmýšlet pořád nějaký ty trasy na prochajdy a pod. :astonished:
22. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky a ako ste na tom z tou skolkou? nas teda neprijali, bola som podpisat rozhodnutie...mala nadej, ze by preradili jej vnuka do Bustehradu, a miesto neho by siel Sebik, je asi mala, uvidime.... :frowning2:
22. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
iku blbě nepřijati...takže uvidíme jak pak třeba v únoru až budu muset do práce...jsem ale moc naštvaná, protože psali, že ve Švýcarské je ještě 40 míst a nás tam nevzali...no a taky prý 54 dětí bylo přihlášeno v době zápisu k trvalému pobytu na Kladně (např. k babičce, k tetičce...takže pěkný podvod...ale město s tím prý nic nemůže dělat)
22. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
čaaau holky :slight_smile:

tak už nám zase jde PC, sežral nám ho nějaký virus, tak byl na léčení...

Kačí, Dragi, já mám taky doma furt "mamíííí" a "maminko tuli tuli a pochovááát" :grinning: a zlobí šíííleně :sunglasses:

U koho že bude ten "srazík"??? :wink:

...a na karneval jdeme , to bude vzrůšo pro Věruš :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
MÍŠO, na polohovací sedačku s evybodni, je to celkem k ničemu. Stejně nejspíš nebudeš jezdit v době, kdy ti dítě má spinkat. Navíc se tím dost mění těžiště kola k horšímu. My jsme koupili sedačku Hamax Smiley a jsme spokojení. Pořídili jsme i helmičku od Gira - myslím, že vydrží docela dlouho.

AMINO, no jo, svatba ze za měsíc, 23.5. Ale zatím mě to nějak nebere :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se zase po delsi dobe objevuju:slight_smile:) jsme ted porad nekde venku..Esterka je teda celkem nenarocna na trasy..hlavne kdyz je v ceste aspon malej pisecek :grinning: ..ale moc rada to ma v lese , jak je Tresnovka..nevim, jak se to tam jmenuje, ale je tam moc hezky hriste..uz 2x jsem ji tam vzala sebou i obed a byla tam s ni pres poledne a byl tam klidek..

Jinak Míšo my mame cyklosedacku HAMAX Siesta polohovaci a nedam na ni dopustit..Jezdim s Ester od jejich 14 mesicu a kdybych nemela polohovaci mela by uz nekolikrat vyvracenej krk:frowning2:..kolikrat s ni jedu i mimo jeji spaci hodiny a usne stejne ,takze jen naklopim a jedeme vesela dal...s jizdou nemam problem nemam pocit, ze by to nejak ovlivnovalo teziste a to ma ted asi uz 13kg ..nevim no..kazdopadne polohovaci je drazsi, ale dle me se vyplati vic.Taky jsem puvodne chtela obyc ,ale presvedcilo me to, ze kdyz proste usne a ja budu dal od domova v pohodli si ji spici dovezu dom bez toho, aby se tam v tom kacela.
Helmicku ma taky Giro a je bezvadna.Jezdime ted nekolikrat v tydnu a je to parada:wink:

Jo a k Berusce ..Esterce se tam hrozne libi...a me taky:slight_smile:):wink:
..Karneval uz mame za sebou dokonce dva..tak uvidime jestli vyrazime i na tento.
23. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme byli dopo v Beruně a potkali jsme se s Kačí (aminou) a jejím Pepíčkem...kluci si pohráli a my podrbaly...holky tam byla maminka s úplně pidimiminekm...já jsme ho odhadla na 3 dny a bylo mu, teda jí, protože to byla holčička 4 dny :sunglasses: maminka měla ještě další dvě malý holčičky...ale teda ta fakt vypadala úplně super...jsem jí to musela říct...fakt po porodu, 3 děti no fakt jsme se zastyděla...a byla i taková v pohodě :dizzy_face:

Gabčo no vítej konečně jsi mezi náma :wink: včera to byla náhodička :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek