• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Relax pokračuje, viď, Dragi :grinning: Chlapečci nám chrní...
Cpu se super pálivou pizzou a ani ji nemohu dojíst, shořím... Dr. Oetker má novinku, jsem na jeho pizzách docela závislák, nejlepší je ta jeho sýrová... Takovéhle vaření, mě občas dost ba :slight_smile:

Gábi, to je dost, už jsem si říkala, že na nás kašleš :wink: Tady mega srazík nehrozí, furt jen plánujeme, plánujeme, ale nikdo to do svých rukou nevezme. Ale s D. jsme něco předjednaly :wink:
23. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí jj chrněl do čtrvt na 3 teď už je zase...mami, mami, mamíííí :grinning: a já nakonec žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky u nás se spí tak je chvilku klídek :wink: ale večer bude hodně bouřlivej, kolikrát nám usne až ve 23h :confused: :confounded:,snažim se jí nedávat přes den,ale když je fakt unavená tak musim.

Jinak máme rozseklou hlavu rána 2cm docela hluboká,nešili nám to páč se to stalo dost pozdě večer a MM měl v sobě 2 pivka a já neřídim tak jsme to nechali na ráno,šla jsem k Plavkový a prý stará rána se nemůže zašít to jsme teda nevěděli a kolikrát nám dr,říká to jste tady jenom s tímhle :confused: tak pro příště,tak máme ránu zalepenou nějaké gelové jakoby stehy a prý týden nemáme sundavat :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Docela přemejšlim o tom že přejdu k jiný dětský jenom kvůli tý sestře ta je na nás tak nechutná že jí mam plný zuby takový věty typu Co chcete,že si mam malou zklidnit a to jenom chtěla otevřít dveře a jít si hrát,myslela si že Terča bude sedět na židli :grinning: ona zrovna když je hyper no uvidim jinak jsem s Plavkovou spokojená až na tu sestru

Ami:tak malá mi včera prvně přelezla postýlku a přišla za mnou do koupelny jsem se musela smát:Jak si psala žes mě viděla já hodně chodim do kaufu a bud vozim malou ve stříbrným Moonu a nebo červenym Xlandru já bych tě asi podle tý fotky nepoznala.Můžu tě poprosit hod mi sem nějakej odkaz na ty dětský postýlky dík jo kde jste jí kupovali?
23. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akz: no právě, já si taky nejsem jistá, žes to byla ty, spíš tipuji. Nosíš často rozpuštěné dlouhé vlasy a brýle? zase předevčírem jsem Vás možná zahlédla na Václaváku. Je možné, že jsi mířila pro cvrčák chléb do té malé prodejny pečiva na rohu vedle lékárny? Typ kočáru jsem nezaregistrovala, tak příště ho očíhnu a když to bude souhlasit přihlásím se :grinning:
My máme klasickou spíš dospěláckou postel, podědili jsme ji po předchozím majiteli domku, kde bydlíme. Takže vůbec nevím, kde ji vzali, spala na ní občas jejich čtrnáctiletá dcera. Nechali nám ji v ceně, tak ji zatím využíváme. Ale vejdu se tam i já a je tam rezerva, takže klasická dřevěná, typ netuším.
Plavková se tu už myslím probírala, holky říkají, že je svéráz, ale jinak ok. Sestra se třeba jen blbě vyspala, ale chápu, že to člověka dost otráví. Já měla zase pěkně protivnýho a namachrovanýho gynekologa, že jsem kolikrát měla nervy tam jít. A že se tam v těhu člověk nachodí. Naštěstí jsem ho vyměnila za pohodáře.
23. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj

takže se uvidíme ve středu 29.4. v Berušce na karnevalu a je tedy od 15 hodin... ale nevím kde ta Beruška je :frowning2: napište mi prosííííííím adresku :o) nebo nechcete se sejít někde dřív? třeba jen o 15 minut :o)

napsala jsem to dobře??
23. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááááá se těšííííííím já jsem nikdy na karnevalu nebyla :o) a už mám vyhlídlý kvůli tomu z mimibazárku obleček :grinning:
23. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bubli napsalas to dobře..akorát, je asi lepší se na ten karneval dopředu nahlásit...oni chtějí tak max 30dětí :wink:
23. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jdeš???? jest-li jdeš tak jdu taky :o) přece tam nepůjdu sama tak my to tam zamluv :o) ju??
23. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo my dej kontakt a ještě kde ta beruška je
23. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já jdu teda chceme jít :wink: kontakt ti hodím do IP
23. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubli, tak to si dobra....som zvedava...a co ty dragus? ja sa este zajtra nahovorit Terku s Marketkou, tak dam vediet, dokedy sa da prihlasit???

to bude super akcicka :wink:

Akzeret, tak rana na hlavicke, nam sa stale nedavko nehoda na odrazadle...na velkonocny pondelok, ....Sebik si pretahl jazyk a a mal dierky aj pod pusov, to bol masaker, ale jazyk a usta sa nesiju, iba ak by boli roztrhnute,...a teraz je to vyse tyzdna a uz to ma skoro zahojene, a to vyzeralo brutalne, ....u doktorky sme neboli, ... :zipper_mouth:
23. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago z tou skolkou to je hrozna.... :frowning2:
23. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tam zítra zavolám a uvidím co mi řeknou :o) jinak se na vás moc těšíme :o)
23. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Dragi, tak my teda ideme, a ide aj Terka s malou, ...mozes nas prosim nahlasit??? dakujem :wink:
23. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku já nevím jestli tam do té doby půjdu :astonished:
23. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi :grinning: :sunglasses:
Katuš, neee, nekašlu na Váš, "to bych si nedovolila"... :wink: Už nám PC zas šlape, snad to chvíli potrvá :sunglasses:

Holky, já mám informaci, že ten karneval v Beruš je už od 10.00!!! No budu tam muset zajít se poptat...
24. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tam máme zamluvený (myslím tím sebe a kristýnku) :slight_smile:

je to ve středu od 15 hodin, jak psala draga :slight_smile:
takže se tam uvidíme a jak se poznáme? no asi bude lepší když si mě najdete, jak jsem si všimla zatím jste mě vždy poznali, že by podle kočárku? :grinning:

jinak telefon na mě je 721 031 474

tak ve středu děvčata :grinning: tak doufám že půjdete!!
24. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo včera jsme tam byla a je od 15 :wink:
24. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, dík, tož se budem s Věru těšit :slight_smile:... i na Vás ostatní :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jejda, tak to som dufala, ze budete mat cestu kolem, my to mame dost z ruky...

nemozem vas niektoru poprosit, ze by ste nahlasili este 2 deti? ja + Sebik a Terka + Marketka, hm??,budem vam veeelmi vdacna... alebo sa tam neda zavolat???

tesime sa na vas :grinning:
24. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taaak vdaka bublinke, uz sme zahlasene, poslala mi telefonne cislo do Berusky, uz sa nemozeme dockat :wink:
Inak sa chystame na hriste pod sitnou, ale sebik este spi, tak pockam... :grinning:
24. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé iku já jsem blbá a to jsme na to myslela, že ti to číslo přepošlu no debilka :sunglasses:
24. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku jinak my jako *kolem* i cestu máme ale už bych tam odsuď pak Dálu nedostala :grinning:
24. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravim :slight_smile: malá je na písku s tatínkem,doufám že tentokrát nepřijdou zase s nějakym zraněnim :grinning: mam chvilku pro sebe, čekam návštěvu,holky z práce tak se těšim až podrbem :wink:

Ami:To jsem byla nejspíš já nosim brýle a mam delší tmavý vlasy klidně se příště ozvi at můžem pokecat :wink:

Iku:tak jste taky bourali a nešli k dr tak v tom nejsem sama jako "nezodpovědná" matka :grinning: :wink: jinak čtu,že chodíte pod Sítenský most na hřiště chtěla bych to tam někdy zkusit jaké to tam je?spíš jaké jsou tam nástrahy :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nikdy pod tím mostem nebyla... asi to musím napravit...
26. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, to je jasne, uz je to v cajchu :wink:

Akzeret, no popravde, som tam este so Sebikom nebola, vzdy sa chystame a nakoniec skoncime na sletaku :rolling_eyes: , ale hadam uz tento tyzden...

Bubli, po karnevali mozeme urobit srazik tam :grinning:

Ja idem do hajan, prave som sa ucila plevele na zapocet, ....trava ako trava .... :sweat_smile: :dizzy_face: to tak ked clovek studuje zemedelku ....dbodru nocku....
26. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a užijte si karneval v Berušce.
27. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my jsme na hristi v sitenskym udoli uz byli - ale Simon si z tech hristovejch atrakci zatim uziva jen pisek a perovaci houpacky:slight_smile:

pro nas karneval neni - Simon by tam celou dobu hykal na reprak, ze to z nej hraje:slight_smile: hezky si to tam uzijte a pak napiste, jaky to bylo

jdu si uvarit tukozroutskou polivku - rozhodla jsem se, ze tenhle tyden budu hubnout:slight_smile:)
27. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska26: vždyT se uvidíme na tom karnevalu nee??

jak dlouho trvá takový karneval?
28. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, škoda že ten karneval je teď, to se nám vůbec nehodí :( Tak se snad sejdem jindy...

Skorn, fakt jste s tou polohvací hamax spokojení? My ji měli půjčenou, Beruš usnula jednou, ale jak to kolo s sebou hází, tak se pořád budila, plakala a pak jsme ji tam nemohli dostat. Asi měla pocit, že padá nebo co. V té nepolohovací je spokojená. Asi je to fakt indivindi
28. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek