Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
mmichaela
28. dub 2009
Ahoj holky, byli jsme o víkendu v Nelahozevsi na trhách a paráááda. Kuba si užíval a já s mámou taky. Navíc bylo v sobotu naprosto krásný počasí, tak nám to všechno vyšlo. V sobotu jsou zase hrnčířské trhy v Berouně, ale tam Kubu neberu, to bychom z toho asi nic neměli. Jinak máme šrám přes obličej, upadl nám na zahradě - neposlouchá maminku!!! A někde nás ofouklo a tak máme rýmu velikou. Po pár dnech ji mám i já a manžel. No a protože se s rýmou špatně spí, včera nebo vlastně dnes od jedné do čtyř chtěl moji společnost, takže dámy, jdu si schrupnout. |-|
Jo vybrala jsem si tu polohovací sedačku na kolo u Oty na hl. třídě, ani není tak drahá a vypadá celkem dobře.
akzeret1
28. dub 2009
Ahojky 🙂
tak bebí na čelíšku se nám pěkně hojí,chodili jsme na čištění a na převazy, ted máme na něm zelenou desinfekci tak už to snad bude dobrý 😉 sestřička se zlepšila tak jsem ráda 😉 Jo máme zánět spojivek tak pro změnu máme ant v kapkách,ale to je už oproti tomu čelu brnkačka 😉

V neděli jsme byli na Řípské pouti,malá jezdila na koníčkách,byla na labutích vůbec se nebála,pak MM přišel s nápadem vzít ji na pirátskou lod jakoby kyvadlo výška obrovská, no to bych fakt nerozdejchala je blázen,jinak to docela šlo až na ten vítr
lapagerie
29. dub 2009
tak co, jaký byl karneval?
kony
29. dub 2009
Ahoj 🙂
Karneval byl malinko chaotický, ale myslím, že si to dětičky užily...S Dragou jsme se seznámily s Bubli, po dlooouhé době viděly Ikušku 🙂 V tombole jsme taky každá něco vyhrála, no, díky za Berušku, bylo to pěkný!

Bubli, malá je fakt nádherná, taková malinká, už jsem úplně zapomněla , jaký to je to novorozený mimi, díky za "půjčení" 😉 😎
draga
29. dub 2009
zrovna to píšu k nám do únorovek...jak je mimísek krásnej a že už jsem to zapomněla jaký to je 🙂)
nádhera 🙂)) Bubli moc díky za pochování malé princezničky 🙂

přesně jak píše Gabča, dětičky si to užily, my pokecaly a hlavně jsme poznali naší Bubli a je moc fajn...tak snad zase někdy 😉
ikuska26autor
29. dub 2009
Ahojky, bolo to vyborne, dala by som minus iba z to vetranie - teda ziadnu klimatizaciu, inak to bolo perfektne, ....
...tiez som bola milo prekvapena, ze mi Bubli predala listky do tomboli , ktore vyhrali, a neodisla som z prazdnou... x-) ...revans pozvanie na kafe plati 😉

Veruska Beruska dokonca vyhrala 2. miesto za naj masku, bola to krasna maska, tak isto aj Dalikov piratsky look bol skvely....no a Kristinka, by bola na spapanie az uteraku :-o

Mrkla som na fotecky, ale je dost rozmazanych, bo to svetlo tam bolo trosku ponurejsie na fotenie, ale inak si myslim, ze dobre, ked budem mat chvilku, tak poposielam, ju... 😃
draga
29. dub 2009
iku 🙂 já jsem hrozná hrabna viď...jsem ti neprodala lístek 🙂) ale když já měla samý osudový čísla 🙂 tak doufám, že se nezlobíš 😉 mě taky pár fotek nevyšlo jsou jakoby mázlý...tak hned jak budeš moct pošli já taky přepošlu 😉
Sebík je hrozně samostatnej skoro jsme ho neviděla...a tobě to moc sekne...jsem ti to nestihla říct 🙂
ikuska26autor
30. dub 2009
drago, to neres, ja to chapu... 😉 ...Sebik je docela samostatnej, ked sme von alebo niekde, tak ma vobec nepotrebuje, len ho otravujem kvoli hami -papi a zachodu... x-) ...boli sme prave von a zachvilu ideme do prahy,...idem sa pozret na vystavku plevelu a maleho dammanzelovi do prace......inak ked sme prisli z karnevalu tak nevedel co so sebou, ...tak som ho dala spat o 20.30 a spal az do 9tej.. 😎 ....musim koncit, zase sa tu blazni...
bublinka9
30. dub 2009
ahojky děvčata

děkuju za karneval, bylo to super a vy taky 😉 jsem ráda že jsem Vás konečně poznala a zase někdy ju? 🙂
jinak jsem ráda, že jsme se líbili a až budete mít fotečky pošlete na email bublinka9@seznam.cz

pak napíšu víc malá se právě pokakala, když to řeknu slušně 😃
draga
30. dub 2009
ahoj my dneska dopo byli v opavce...
bubli fotečky máš poslaný 🙂
draga
30. dub 2009
kočky kam jdete na čarodějnice? my se chystáme na sletiště když už tak už 😎 😃
kony
30. dub 2009
...jdeme s Draguš spolu...kdo se přidá a uděláme tak další "srazík" 😃
draga
30. dub 2009
jo jsem to nenapsala že jdu s Gabčou bo jsem nevěděla jak je na tom zdravotně 😃 😎 Gabčí a už ok? já koupila Dálovi jeden buřt 🙂
draga
30. dub 2009
a taky v opávce jsme byly pospolu 😉 my jsme taková minipartička 😎
lapagerie
30. dub 2009
my byly dopo v Berušce 🙂 A co se děje na sleťáku?
kony
30. dub 2009
Dragi, to zvládnu, Smecta to jistí 😃 ale měla jsem co dělat, abych doběhla 😎

Na sletišti je "pálení čarodějnic", ale hlavní oheň bude zapálen až v sedm k večeru...my spíš jdem na prochajdu spojenou s pískovištěm a prolejzajdama a když se k něčemu nachomýtnem, k nějaké vhodné soutěži či co, tak budem rády...uděláme si prostě takový "hezký den" 😃
draga
30. dub 2009
no tak snad tam nějaký ohníček bude i pro ty prcky uvidíme...kdyžtak buřta dostane tatíček k večeři 😃
bublinka9
30. dub 2009
tak jsem byla na sletišti a vy nikde 😞 a obešla jsem to tam třikrát ]-( tak zas jindy...

jinak drago děkuju za fotečky 🙂 a kde jsou ty společný? =-) :-N
draga
30. dub 2009
bubli já ti psala, že už mažem domů...tys nedostala sms?
ty společný fotos má ikuška 😉
bublinka9
1. kvě 2009
jenže já tam byla tak od 16 hodin do 17 a kousek... 😉
v 19 hodin jsem už byla dávno doma 🙂
draga
1. kvě 2009
bubli však my taky my jsme došli někdy kolem půl pátý, dětičky si pohrály na prolejzačkách a apak jsme byli vzadu za tribunou opéct toho buřta 😉 škoda tak příště 😉
lapagerie
2. kvě 2009
ahojky ahojky 🙂
to bylo dnes krásně, co? A my samozřejmě nebyly venku, šly jsme s kamarádkou do Berušky - počítaly jsme, že tam nebude ani noha a dětičky si vyhrajou. Bylo to prima, byly jsme tam samy. Ale teda Bibi byla pěně protivná, furt ječela, vztekala se a malýho Kryštůfka dokonce chtěla mlátit po hlavě, když vlezl do jejího autíčka... Chjo, nějak ji nezvládám... :-|
pikkumyy
2. kvě 2009
lapa - skoda, ze jsme s vama ve ctvrtek nemohli do Berusky - byli jsme u kamosky v Praze - ma dva kluky s patnactimesicnim odstupem a je s nima docela svanda🙂

Simon objevuje kouzlo piskoviste a je schopnej tam stravit pul dne🙂, ale ted na nej prisly horecky - minuly tyden byl na ockovani, tak je akorat ten cas, kdy se to ma projevit :-|

my jsme letos ty carodejnice nejak vypustili, na prvni maj jsem vylezla ven jen pro tu pusu pod stromem - za tyden se chystam na konferenci a jeste nemam poradne vymyslenej prispevek... :-S
bublinka9
5. kvě 2009
já se těch společnej fotek nedočkám a koukám že tady to po tom karnevalu umřelo...
lapagerie
6. kvě 2009
všichni depkujou z počasí 😃
iris
6. kvě 2009
Ahoj, Tomík má angínu :-| A manža se snaží, řekl, že s námi chce zůstat, tak to nechci zakřiknout, ale komunikuje v pohodě a i přišel s nějakými návrhy 😉
adajar
6. kvě 2009
Ahojky holky jen se jdu pochlubit s par fotkama bytecku http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/
iris
7. kvě 2009
Adajar, super...a už 13.tt =-) to letí!
bublinka9
7. kvě 2009
ahojky...
adajar... mohu jen závidět :o)

tak co je tu s vámi? ]-( tady umřel pes vrrrrrrrr 8-(
pikkumyy
7. kvě 2009
adajar - mate to moc pekny🙂

my jedem ted pryc az do pristiho patku, tak jsem dodelavala clanek a ksefty....

Simon mel po tom ockovani 38 tri dni a pak uz byl zas v poho - tak jsme byli v Praze na tancovani, malovani a zpivani v jedny soukromy skolce - moc dobry🙂
cestou zpatky jsme ve vlaku potkali Ikusku se Sebikem🙂 to jsou nahodicky - taky jsem je poznala jenom podle fotek, ale drze jsem se k nim hlasila🙂

Začni psát odpověď...

Odešli