• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky, byli jsme o víkendu v Nelahozevsi na trhách a paráááda. Kuba si užíval a já s mámou taky. Navíc bylo v sobotu naprosto krásný počasí, tak nám to všechno vyšlo. V sobotu jsou zase hrnčířské trhy v Berouně, ale tam Kubu neberu, to bychom z toho asi nic neměli. Jinak máme šrám přes obličej, upadl nám na zahradě - neposlouchá maminku!!! A někde nás ofouklo a tak máme rýmu velikou. Po pár dnech ji mám i já a manžel. No a protože se s rýmou špatně spí, včera nebo vlastně dnes od jedné do čtyř chtěl moji společnost, takže dámy, jdu si schrupnout. :pensive:
Jo vybrala jsem si tu polohovací sedačku na kolo u Oty na hl. třídě, ani není tak drahá a vypadá celkem dobře.
28. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak bebí na čelíšku se nám pěkně hojí,chodili jsme na čištění a na převazy, ted máme na něm zelenou desinfekci tak už to snad bude dobrý :wink: sestřička se zlepšila tak jsem ráda :wink: Jo máme zánět spojivek tak pro změnu máme ant v kapkách,ale to je už oproti tomu čelu brnkačka :wink:

V neděli jsme byli na Řípské pouti,malá jezdila na koníčkách,byla na labutích vůbec se nebála,pak MM přišel s nápadem vzít ji na pirátskou lod jakoby kyvadlo výška obrovská, no to bych fakt nerozdejchala je blázen,jinak to docela šlo až na ten vítr
28. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, jaký byl karneval?
29. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Karneval byl malinko chaotický, ale myslím, že si to dětičky užily...S Dragou jsme se seznámily s Bubli, po dlooouhé době viděly Ikušku :slight_smile: V tombole jsme taky každá něco vyhrála, no, díky za Berušku, bylo to pěkný!

Bubli, malá je fakt nádherná, taková malinká, už jsem úplně zapomněla , jaký to je to novorozený mimi, díky za "půjčení" :wink: :sunglasses:
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna to píšu k nám do únorovek...jak je mimísek krásnej a že už jsem to zapomněla jaký to je :slight_smile:)
nádhera :slight_smile:)) Bubli moc díky za pochování malé princezničky :slight_smile:

přesně jak píše Gabča, dětičky si to užily, my pokecaly a hlavně jsme poznali naší Bubli a je moc fajn...tak snad zase někdy :wink:
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, bolo to vyborne, dala by som minus iba z to vetranie - teda ziadnu klimatizaciu, inak to bolo perfektne, ....
...tiez som bola milo prekvapena, ze mi Bubli predala listky do tomboli , ktore vyhrali, a neodisla som z prazdnou... :dizzy_face: ...revans pozvanie na kafe plati :wink:

Veruska Beruska dokonca vyhrala 2. miesto za naj masku, bola to krasna maska, tak isto aj Dalikov piratsky look bol skvely....no a Kristinka, by bola na spapanie az uteraku :astonished:

Mrkla som na fotecky, ale je dost rozmazanych, bo to svetlo tam bolo trosku ponurejsie na fotenie, ale inak si myslim, ze dobre, ked budem mat chvilku, tak poposielam, ju... :grinning:
29. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku :slight_smile: já jsem hrozná hrabna viď...jsem ti neprodala lístek :slight_smile:) ale když já měla samý osudový čísla :slight_smile: tak doufám, že se nezlobíš :wink: mě taky pár fotek nevyšlo jsou jakoby mázlý...tak hned jak budeš moct pošli já taky přepošlu :wink:
Sebík je hrozně samostatnej skoro jsme ho neviděla...a tobě to moc sekne...jsem ti to nestihla říct :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago, to neres, ja to chapu... :wink: ...Sebik je docela samostatnej, ked sme von alebo niekde, tak ma vobec nepotrebuje, len ho otravujem kvoli hami -papi a zachodu... :dizzy_face: ...boli sme prave von a zachvilu ideme do prahy,...idem sa pozret na vystavku plevelu a maleho dammanzelovi do prace......inak ked sme prisli z karnevalu tak nevedel co so sebou, ...tak som ho dala spat o 20.30 a spal az do 9tej.. :sunglasses: ....musim koncit, zase sa tu blazni...
30. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata

děkuju za karneval, bylo to super a vy taky :wink: jsem ráda že jsem Vás konečně poznala a zase někdy ju? :slight_smile:
jinak jsem ráda, že jsme se líbili a až budete mít fotečky pošlete na email bublinka9@seznam.cz

pak napíšu víc malá se právě pokakala, když to řeknu slušně :grinning:
30. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my dneska dopo byli v opavce...
bubli fotečky máš poslaný :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky kam jdete na čarodějnice? my se chystáme na sletiště když už tak už :sunglasses: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jdeme s Draguš spolu...kdo se přidá a uděláme tak další "srazík" :grinning:
30. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem to nenapsala že jdu s Gabčou bo jsem nevěděla jak je na tom zdravotně :grinning: :sunglasses: Gabčí a už ok? já koupila Dálovi jeden buřt :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky v opávce jsme byly pospolu :wink: my jsme taková minipartička :sunglasses:
30. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly dopo v Berušce :slight_smile: A co se děje na sleťáku?
30. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to zvládnu, Smecta to jistí :grinning: ale měla jsem co dělat, abych doběhla :sunglasses:

Na sletišti je "pálení čarodějnic", ale hlavní oheň bude zapálen až v sedm k večeru...my spíš jdem na prochajdu spojenou s pískovištěm a prolejzajdama a když se k něčemu nachomýtnem, k nějaké vhodné soutěži či co, tak budem rády...uděláme si prostě takový "hezký den" :grinning:
30. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad tam nějaký ohníček bude i pro ty prcky uvidíme...kdyžtak buřta dostane tatíček k večeři :grinning:
30. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na sletišti a vy nikde :frowning2: a obešla jsem to tam třikrát :angry: tak zas jindy...

jinak drago děkuju za fotečky :slight_smile: a kde jsou ty společný? :confused: :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já ti psala, že už mažem domů...tys nedostala sms?
ty společný fotos má ikuška :wink:
30. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já tam byla tak od 16 hodin do 17 a kousek... :wink:
v 19 hodin jsem už byla dávno doma :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli však my taky my jsme došli někdy kolem půl pátý, dětičky si pohrály na prolejzačkách a apak jsme byli vzadu za tribunou opéct toho buřta :wink: škoda tak příště :wink:
1. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ahojky :slight_smile:
to bylo dnes krásně, co? A my samozřejmě nebyly venku, šly jsme s kamarádkou do Berušky - počítaly jsme, že tam nebude ani noha a dětičky si vyhrajou. Bylo to prima, byly jsme tam samy. Ale teda Bibi byla pěně protivná, furt ječela, vztekala se a malýho Kryštůfka dokonce chtěla mlátit po hlavě, když vlezl do jejího autíčka... Chjo, nějak ji nezvládám... :unamused:
2. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - skoda, ze jsme s vama ve ctvrtek nemohli do Berusky - byli jsme u kamosky v Praze - ma dva kluky s patnactimesicnim odstupem a je s nima docela svanda:slight_smile:

Simon objevuje kouzlo piskoviste a je schopnej tam stravit pul dne:slight_smile:, ale ted na nej prisly horecky - minuly tyden byl na ockovani, tak je akorat ten cas, kdy se to ma projevit :unamused:

my jsme letos ty carodejnice nejak vypustili, na prvni maj jsem vylezla ven jen pro tu pusu pod stromem - za tyden se chystam na konferenci a jeste nemam poradne vymyslenej prispevek... :confounded:
2. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se těch společnej fotek nedočkám a koukám že tady to po tom karnevalu umřelo...
5. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni depkujou z počasí :grinning:
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Tomík má angínu :unamused: A manža se snaží, řekl, že s námi chce zůstat, tak to nechci zakřiknout, ale komunikuje v pohodě a i přišel s nějakými návrhy :wink:
6. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jen se jdu pochlubit s par fotkama bytecku http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/
6. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, super...a už 13.tt :confused: to letí!
7. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
adajar... mohu jen závidět :o)

tak co je tu s vámi? :angry: tady umřel pes vrrrrrrrr :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - mate to moc pekny:slight_smile:

my jedem ted pryc az do pristiho patku, tak jsem dodelavala clanek a ksefty....

Simon mel po tom ockovani 38 tri dni a pak uz byl zas v poho - tak jsme byli v Praze na tancovani, malovani a zpivani v jedny soukromy skolce - moc dobry:slight_smile:
cestou zpatky jsme ve vlaku potkali Ikusku se Sebikem:slight_smile: to jsou nahodicky - taky jsem je poznala jenom podle fotek, ale drze jsem se k nim hlasila:slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek