• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahooj,

no, buď to máme nabitý, nebo nás rozhodí špatný počasí či já nevím co :grinning: :sunglasses:

My jedem zítra k příbuzným do Jirkova, ale o víkendu budem zas pobývat samy neb tatínek nám o5 pracuje :unamused: Tak se asi vydáme do Berušky, na Sletiště...uvidím, případně dám vědět...
7. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
užijte si prodloužený víkend, my jdeme na návštěvu k babičce takže se docela těším :o) na to jak jsem jí nemusela tak teď jí můžu a rozumíme si... díky kristýnce si máme o čem pokecat :D

tak zas někdy papa
7. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky, tak pikumy so Simonkom sme stretli, a som velmi rada, ze ma oslovila , ja by som ju z fota nespoznala, iba som sa divala na jej mimco, ze je hrooozne krasne....teraz mame na navsteve sestru s manzelom, a synceka im hlida babicka, a beru Sebika do Zvolena na 2-3 tyzdne, ...ja mam inak v pondelok alebo utorok zapocet, tak sa uz musim srotit, a najblizsie 2-3 tyzdne budem naplno zahrabana v knihach....slubujem, ze sa pokusim vam poposielat tie fotky, ale teraz som fakt v jednom kole... :pensive:

krasny predlzeny vikend vsetkym,.... :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris jo jo leti to jako blazen v albu mam nove fotecky mimiska. :grinning:
8. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli neboj vsechno jednou bude. :wink:
8. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my si možná vyrazíme zítra do Tuchlovic na folklorní festival,pokud bude hezky, Tomík už nemá horečky a potřebuje trošku ven, je protivnej jak noc. :wink:
8. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem tu ppo dlouhé době Měli jsme rozbitý PC a nikdo nebyl schopen ho dát spravit, ale po měsíci se povedlo :grinning:
Novinky od mé poslední návštěvy na koníkovi: znovu píchnuté levé ucho, ale asi to prý byl nějaký alergický zánět, takže teď dáváme Zyrtec. Skoro měsíc byla Terka v poho,ale od středy rýmujeme, ve čtvrtekb zas na ORL, ale naštěstí to byl planý poplach, asi jí rostou horní pětky, ty jediné jí chybí. Jinak jsme si užívali teplíčka, dokonce jsme byli i na Matějské pouti, Terka si to tam moc užila a já mmch taky :slight_smile:
Karneval v beruně, který jsme prošvihly a tímto i srázek mě docela mrzí, ale holt jsem nebyla ve spojení.
Jinak jsem poctivě dočetla. , takže:
itis držím pěsti a přeji ať už to nějak dopadne.
bubli malá pěkně roste, to je fajn. Uvidíš co nevidět také budeš řešit, na jaké hřiště jít, kde je pěkné pískobiště a ukázněné dětičky :slight_smile:
drafuš s MŠ ve Švýcarské jsi mi doslova vyrazila dech. Jak to víš, že je tam ještě 40 míst? Jestli jsme se neměly odvolat? Máš ještě nějaký info? každým dnem na Terce pozoruji, jak moc by potřebovala děti a my se s zádnými tak často nestýkáme.

Mějte se a hlavně přeji všem zdraví, ať si můžeme toho pěkného počasí užívat.
9. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenit o to stěmi 40 místy bylo v Kladenském deníku!
Taky na Dálovi vidím jak chce děti, hlavně na písku už prostě zkouší si hrát s jinýma dětma, házet si míčkem a pod. tak s náma choďte ven...my jsme skoro pořád na nějakém ihrisku :sunglasses: a budeme rádi :grinning:
ať jste teda brzo v pohodě ty uši to je taky hrůza...Dálovi ještě pětky nerostou ale pořád má prsty strčený v puse tak kdo ví co tam loví :sunglasses:
9. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nějak ozvu. Asi teď budeme často u našich na chatě, mamka je čerstvě v důchodu. Teď zrovna zase kašle ze spaní, už to je fakt votrava. aještě k tomu jsem pořad tlustá a zimní bunda už mě neskryje :frowning2:
9. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se vede? Určitě si všechny užíváte krásné počasí. Dneska jsem byla po dlouhé době na sletišti, kde jsou překvapivě nové prolejzačky a taky tam bylo milion lidí. Moc jsme si to užívali, procházka, koníky, pejsky, děti no paráda. Zítra možná pojedu do Tuchlovic na pouť, ale má se trochu kazit počasí, tak uvidíme. Tak krásný večer holky :wink:
9. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak děcka co je s váma? :grinning: :sunglasses:

my dneska odpo poseděly v Beruně kony,leterka a já... všechno jsme probraly, dokud nezačal Dála zlobit, že defčata :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Dragi, nebylo to tak strašný, jen jak jsme za ním vylítly naboso ven, to byla sranda :grinning: Když "zlobí" vlastní dítě, tak to vždycky víc vidíš , takže já si osobně myslím, že Dála byl prostě rozvernej,no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, já bych taky potřebovala shodit, ale potřebuju morální podporu, nepodpoříme se navzájem? Dragi?
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však já jsem taky pro morální podporu...akorát, že já mám teď nějaké nervy z toho kolem :pensive: ale jinak do toho jdu...já bych chodila i na to cvíčo akorát nemám to hlídání...
10. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ty bys neriskla nechat Dalíka hlídat spolu s Věruš a jít se mnou ve čtvrtek ?Je to ale od devíti :sunglasses: Ty blbé okolnosti člověka znechutí popř. znemožní hubnoucí plány, chápu...
10. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo ale i riskla ale těch devět je fakt šílený třeba včera jsme lezli z pelechu v půl devátý :sunglasses:
11. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte to pár kroků :wink: a jednou za sedm dní by se to zvládlo což :sunglasses: uvidíte uvidíte uvidíte :dizzy_face: Tatí nám chystá výlet do koněpruských jeskyní, když tak prší, jsem zvědavá, jestli to zrealizujeme...
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo koněprusy ty miluju...já vůbec jsem taková jeskyňářka...tak si to užijte devčátka :grinning:
11. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my šoupneme Toma na víkend k tchánovcům, už v pátek, uděláme si čas pro sebe a stavíme se pro něj v neděli :grinning: Chceme do lesa na srnce a taky do ikey pro nějaké poličky a dekorace, dovybavíme byteček.
11. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no iris...to je obrat o 360st. tak držím palečky
11. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris koukam ze se to u vas uklidnuje.
11. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar jejda 14tt :wink: supeeer :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jojo utika to pekne. :wink:
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc dobře, už abys měla mimíska u sebe to je paráda :wink: nakonec mi to připadá jako včera, když jsme si poprvé psaly :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga jo presne tak uvidime co bude.
11. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně však jsi v pohodě a to je dobře :wink:
11. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uvidíme...pořád se bojím, ale to je asi normální
12. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec nebyly Koněprusy,ale Lidice, pač Věruš spala do půl čtvrté...ale bylo to i tak fajn...

adajar, krása, jen tak dál :slight_smile: taky se snažíme, ale asi málo :grinning: bo pořád nic :sunglasses:

Iris, zajímavý obrat, držím palce...
12. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

ikuško děkuju za spicha a za dárek k narozeninám, byl moc dobrý :D ty brejle ti seknou :D a ať už máme ty fotečky tady! :o)

jinak jsem si dnešek užila, ještě aby ne, když mi je 24 let :o)

adajar: jak je? jela si tam včera?? doufám že ne a že je vše ok!

drago co to učíš toho tvýho kluka! - piráti nekřičí párek ale rum :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jo byli jsme vcera, ale jsem histerka a ikdybych potracela tak s tim nic nemuzou delat prej nic vic nerekli.

Ale pochvalim manzela a ukazu vam dalsi praci. http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/ :grinning:
12. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ty máš dneska narozky??? no tos teda měla říct bych ti aspoň popřála :grinning: :sunglasses: Kristýnka je krásná a na zítra moc držím palečky pak dej vědět...jinak Dála dostal párek za rohem a byl klid... :sunglasses:

ady co bylo? nějaký problémky? no tak se hoď do klídečku potřebuješ to :wink:
12. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek