• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz, léto 2012

7. září 2012 
autor
ještě mě tak napadá, že by to chtělo nějak vymyslet termín, řekněme pro začátek měsíc akce. Já bych byla pro červen, není ještě takový vedro, ale zároven při výkendovce někde v chatě nezmrznem :slight_smile:
7. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla taky pro červen. Dejme tomu někdy začátkem či v půlce. Poslední dobou bývá červen stejně nejhezčí počasí :wink:
Jinak pro víkendovku jsem na 100% protože jet někam 3 hodiny tam (předpokládám 3, když to vypadá na Moravu :wink: ) a pak za chvíli zpátky, to fakt ne :wink:
23. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@j.kriv
@weri1
@sidynka
@weri1
@iweet
@alenv
@teofilie
@milca78
@zet83
@renatab

plánujeme napevno, dejte nějaký termín nejpozději do 15.5., pak začnem řešit konkrétní místo v rámci Jižní Moravy :slight_smile:
28. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Zlato, se mnou nepočítej, jsem z Práglu a Jižní Morava je pro mě trochu z ruky.... :frowning2:
28. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta já můžu až v červnu :frowning2: Letenku mám na 27.5.
28. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta hele, já jsem trouba, už jsem pochopila, že ten termín máme dát :grinning: táák, mně je to jedno kdykoliv přes všední dny, fakt kdykoliv. a místo? já jižní moravu tak přesně neznám.
28. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sidynka Mně je vcelku termín jedno, akorát v červnu počítám že bude tak do půlky zkouškové ve škole, takže bych byla pro konec června a později :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta
@sidynka Jsem se překlikla :grinning:
28. dub 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta je mi to moc líto,ale my se nezůčastníme.Snad příští rok.je mi to líto,moc ráda bych vás osobně všechny poznala.Tak jestli Vám to vyjde a příští rok to zopakujete tak se snad už přidám
28. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já krom 16.6. můžu v podstatě asi kdykoliv.. no a místo.. čim to bude blíž k Čechám, tim líp :slight_smile:
29. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě je jižní morava daleko, takže já nejedu
29. dub 2012 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nás je taky jižní morava dost z ruky, takže se asi taky nezúčastníme :frowning2:
4. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta tak mě napadlo... uskutečnily jste ten srazík? :slight_smile:
7. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teofilie ne, neměla jsem čas organizovat :( A navíc každý to chtěl jinde a shánět místo kam se všichni jsou ochotní dostat by stálo moc sil :(
7. zář 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta myslela jsem si to :frowning2: Pustila ses do úkolu, který je sice krásný, ale myslím že celkem neuskutečnitelný. Přece jen jsme roztroušené po celé ČR. Ale snaha se cení! :dizzy_face:
7. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teofilie no, ono by to šlo, ale všichni že at zajistím nějakou chatu na přespání a kdo dojede zaplatí ubytko.. Jenže, já dopředu musím zaplatit celou chatu a nevím kolik lidí dojede, když pominu to že by třeba nedojel nikdo (a uděláme si pěkný víkend klidně sami) tak horší situace že by dojelo moc lidí a ted co s tím :( Prostě to bud závazně na rezervaci nebo nic :(
7. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta to chápu. Já bych to teda takhle organizačně nezvládla, přiznám se. Jsi odvážná :dizzy_face: Tak třeba příští léto něco vyjde :slight_smile: Já bych jela někam na velkou chatu s hodně lidma v zimě, pěkně lyžovačka, bobovačka, něco jako " S tebou mě baví svět" :grinning: Ale nemám korunky a Morava je pro mě opravdu velmi vzdálená. Manžel tam má rodinu a ještě jsme tam nebyli, protože s Kačkou se takhle daleko prostě cestovat ještě nedá :frowning2:
7. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek