• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Taaak a můžeme debatovat :grinning:
17. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Poslední odpověď od @kniki:
Děvčata tady mám odpověd já :
Dobrý den paní Karásková, v červnu mám zatím volné termíny od 16.6. do 28.6. 2014. Cena za noc 2 000,- platí při objednání 3 a více nocí. Můžete si vybrat termín který Vám vyhovuje, ale dlouho neváhejte, dost rychle se mi to plní.
Hezký den !
Dařílková Dagmar
-na ty dvě noci to je 6000kč
17. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady jsou ty, které prozatím projevily o sraz zájem - snad jsem na nikoho nezapomněla:slight_smile:
@martaa @winkys @ala_ala @987andrea @tuxik @charli123 @fly80 @katuska_01 @osmacipce @marses @nesticka @chimny @katerinav @blajik @favofrenki @iwetka1993 @ullmannka22 @pini @bonie2 @prcek91
17. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ještě jeden návrh od @winkys :
holky, tak já našla tohle http://www.chalupaheralec.cz/ a mají volno v týdnu 9.6. - 13.6. (po-čt) ubytování je možné už od 1noci, pronájem celé chaty je 8.000,- na dvě noci a je to pro 19lidí + 4 přistýlky ještě. A je to Vysočina emoticon jinak ta chalupa, co našla @kniki je taky superní emoticon
17. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já 100% , jak jsem již zmínila brala bych to hned od 16. a jsem pro 3 noci v chalupě za pecí, myslím, že se to vyplatí:slight_smile: Chtělo by to během dneška dohodnout termín ať se to může zarezervovat ostatní bych poladila v průběhu a na místě:slight_smile:Pokud převáží zájem o Vysočinu nemám problém pojedu i tam s navrhovaným termínem souhlasím a opět bych dala 3 noci:slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka já bohužel v tom prvním termínu nemůžu. Okolo 20. června odjíždíme na dovolenou a tak bohužel není možné abych přijela domů a hned zase pakovala na dovolenou. Do první půlky června by to bylo pro mě ideální a chata na Vysočině se mi moc líbí.
17. bře 2014 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo chce na Vysočinu lajkne tady:slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Kdo chce do Orlických hor lajkne tady:slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj holky, doufám, že nevadí že se tady taky přifařím :slight_smile: Já bych klidně na sraz taky jela, jen bych se musela poradit doma s mužem a hlavně promyslet, jestli bych to sama s klukama dala :slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada No jasně,že nevadí! Ba naopak!! Když to doma manžel schválí tak budeme jenom rádi...a s klukama to jistě zvládneš levou zadní a nebo při nejhorším tam bude spousta maminek co ráda pomůže:wink:
17. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki Tak jo zkusím to nějak promyslet :wink: Termín mi je celkem jedno, se přizpůsobím :slight_smile: Za rodinou jedeme teď v dubnu takže si myslím, že na červen stejně nebudou žádné plány :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem pro Vysočinu a termín je mi fuk :grinning:
17. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada bezva, proberte to doma a dej vědět jestli Vysočina či Orlické hory, viz. výše:slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ala_ala pokud více vyhovuje Vysočina, tak prosím klikni na příspěvek od martaa..díky :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 a je to :slight_smile:. Taky bych neotravovala s termínem a bylo by mi to jedno, nebýt té dovolené safra. Doufám, že mi to výjde. Moc se na vás těšíme s Fildou :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, dneska jsem jim ještě znovu psala na tu Vysočinu, at mi potvrdí, že je volno v tom termínu 9.-11.(popř.12.)6., hned to semka hodím, jak mi odepíšou :slight_smile: moc se těším! :sunglasses: chlopek mi dokonce řekl, že mě tam zaveze! Máme to pořád daleko, ale pořád je to pro nás lepší, než ty OH :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martaa tak já lajkla obojí :slight_smile:
17. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky tak ja nemužu jet ,protože jedem s celou rodinkou na začatku července k moři.Ale kdyby byl nejaky srazik i jednodenni tak bych určitě dorazila)
17. bře 2014 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem pro Orlické hory, jelikož to mám kousek. Ale o tom víkendu 20.6. odjíždíme na dovolenou na Vysočinu, tak se mi tam nechce dvakrát. A s tím termínem uvidím, nerada bych se vrátila a hned zase balila na dovolenou. Přizpůsobím se většině a buď pojedu nebo ne :-/
17. bře 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak manžel mi to posvětil :slight_smile: Prý jestli to s klukama zvládnu tak kidně :grinning: Termín je mi celkem jedno, jen se chci zeptat na jak dlouho by to asi bylo? 2 noci? A "lajkla" jsem tedy Vysočinu :wink:
17. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to budu muset zrušit kvůli zdravotním problémům malé. zatím to není moc dobré a stále je v nemocnici... škoda no .-(
17. bře 2014 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charli123 Jééj, copak se děje? :frowning2: Hlavně aby byla ok! Sraz určitě nebude poslední :wink:
17. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kniki v sobotu jsme malou museli odvézt do špitálu chytla ode mě těžký zánět průdušek a k tomu bude nejspíše astmatik ale snad se to nepotvrdí... domů ji zatím pustit nechtěj tak uvidíme. paradox je že naše dr ji dala jen mucosolvan že to bude jen viróza a o den dýl jsme jeli a tohle. ale už je z nejhoršího venku chválabohu
17. bře 2014 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charli123 Chudinka malá :frowning2: Koukám,že v dnešní době najít dobrou doktorku je umění. To je smutné!! Ale hlavně,že je to lepší a bude brzy v pořádku...Držim maličký palce a třeba se ještě natolik zotaví,že dorazíte :wink:
17. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jedu s Viktorkou taky,máme od taťky svolení.Musela jsem toho dost naslibovat :slight_smile: hlavně,že mu navařim :wink: Jinak jsem asi pro Vysočinu,kvůli dostupnosti jak vlakem tak autem.Teda pro mne. @hanada ty pojedeš s klukama autem?Já se trochu sama bojim,ale když bych jela za někym dojedu kamkoliv :slight_smile: Nebo kdo by jel vlakem Praha,Nymburk ev. Kolín piště :wink:
17. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav Supééér :slight_smile: Tak přihoď svůj "lajk" nahoře Vysočině :wink:
17. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav jj autem, nevím jak bych pobrala všechny věci pro 2 prcky vlakem a taky jsem zvyklá na auto a jezdila jsem před otěhotněním dálky :slight_smile: Takže klidně můžem jet v koloně :wink:
17. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak mi se teda více líbí ty Orlické Hory, ale termínově pro mě nevhodné, ale chci Vás moc vidět a poznat, tak dávám like Vysočině :wink:
17. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, vy, co jste označily Vysočinu @katuska_01 @hanada @katerinav @ullmannka22 @ala_ala @nahada82 @twity @fly80 @martaa odepsali mi toto:
Dobrý den,
děkuji za Váš zájem.
Pronájem chalupy Herálec rezervuji takto:
příjezd 9.6.2014 od 15h
odjezd 11.6.2014 kdykoliv
Cena je 8 tis.Kč plus úhrada energií dle skutečné spotřeby.
Platba:
2 tis. převodem do 31.3.2014 na účet 19-5347600227/0100 variabilní symbol 20140609.
6 tis. hotově při příjezdu.
Úhrada energií hotově při odjezdu.
Prosím o potvrzení této rezervace.
Děkuji a zdravím z Herálce.
Robert Vokáč
takže mám to tedy potvrdit a uhradit tu zálohu? :slight_smile: a budeme to brát na ty 2dny? Za mě jo, nevím, jak mi bude Bety reagovat, ještě jsme nikde mimo domov nechrněly spolu :wink:
18. bře 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winkys Ještě jednou jsem se pořádně dívala na tu chatu a okolí a vypadá fakt úžasně. Za mě rozhodně ano! :slight_smile:
18. bře 2014 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 28
Tvůj příspěvek