Sejděme se
nahada82
17. bře 2014

Sraz - říjnovky 2013

Taaak a můžeme debatovat 😃
winkys
29. kvě 2014
@ala_ala 😃 😃 jojo, to mám ráda, tak to můžeš 😃 😃 ale né, já bych se tím netrápila, něco z domu tam každá bude mít a na místě se pak můžem doml., jestli vyrazíme na obíd mimo nebo zůstanem tam 😎
ala_ala
29. kvě 2014
@winkys tož to já se netrápím, mě by to nevadilo, ale jedná se jen o jeden oběd, tak to nemá cenu řešit a domluvíme se sitejšn přímo na chatě co a jak 😉
twity
29. kvě 2014
@ala_ala Hm,no tak jestli bys vařila špagety,tak nezaručuju,že by něco zbylo,jelikož naše Kačka je "špagetožrout" ta by je jedla snad každej den 😃 😕 Ale jinak se stejně domluvíme až tam,takhle to stejně nemá cenu,když pořádně nevíme jak to všechno bude vypadat =-)
ala_ala
29. kvě 2014
@twity jasný, přesně 🙂
winkys
29. kvě 2014
@twity a jak budeme vypadat my, po první noci 😃 😎 😃
twity
29. kvě 2014
@winkys Jak to myslíš?Jako,že by jsme se v noci proměnili? =-) Já myslím,ať se v noci bude dít cokoliv,tak ty dvě noci nějak přežijeme,i když stejně myslím,že to hrozně uteče a my si ani pořádně nepokecáme,takže to vidím i na noční dívčí drbáníčko 😃 😉
kniki
29. kvě 2014
@osmacipce Taky sem měla původně namířeno do toho u Havl. Brodu 😃 Aspoň bych tam nebyla sama 😃 Jinak manžel se nakonec nabídl, že nás odveze takže pokud by sme narvaly do auta dva kočárky, klidně můžete s námi.? 😉
kniki
29. kvě 2014
@winkys
@twity
@ala_ala Holky budu pro jistotu počítat s těma řízkama jinak špagety bych taky brala 😃 Uni jídlo který snad jí naprosto každý 🙂 Jinak nakonec jedu autem takže taky můžu něco upéct,ale jediné co ovládám je bábovka na sto způsobů 😃 A nebo řezy "orgasmus" které se ale musí chladit-to by snad problém nebyl když je lednice, ne.? 😉
ala_ala
29. kvě 2014
@kniki Mňam, to zní skvěle 🙂. Tož se domluvíme na místě, co s tím obídkem 🙂
ditakl
29. kvě 2014
No když koukám na jídelnéíček toho hotelu tak se mi zbíhají sliny 🙂
winkys
29. kvě 2014
@twity no myslela jsem to tak, že budem možná jako chodící mrtvolky, se škvírkama místo očí po probdělé (či prokecané) noci 😃 😃
twity
30. kvě 2014
@winkys Teri,v pohodě,sirky a ledová sprcha to kdyžtak jistí 😃 😉
osmacipce
30. kvě 2014
@kniki Jsi strašně hodná! Ale asi pojedeme s Gábi naším autem. Budeme mít tolik věcí, hlavně malá. 🙂 Snad na nic nezapomenu sbalit. Ale strašně moc se těšíme, doufám, že počasí trochu vyjde, aby jsme mohly posedět venku a někde se projít.
twity
30. kvě 2014
@nahada82 Nadí,tak jsem koukala,že asi pojedeš jediná dopravou a taky jsem se dívala,že to máš pěknej kus kolem 180km =-) Tak nebudeš chtít pomoct se zavazadly?Nebo je nějaká změna?
chimny
30. kvě 2014
Ahoj holky, tak to tady pročítám a prohlížím a jsem teda na to zvědavá, myslím, že to bude pěkný masakr 😃 😃 😃 😃 Ten náš tvor teď začal zlobit se spaním, prostě večer nemůže zabrat, párkrát už vydržel i do půl 10. Tak jsem na něj zvědavá v cizím prostředí. Chtěla jsem se zeptat, jak plánujete s mimčama spát? Budete je mít v posteli nebo budete brát nějakou cestovní postýlku?Kubík už se hrozně kulí a naše manželská postel už je mu malá🙂 No když tak ho udrndám v kočárku. Jinak já bych upekla něco slaného, pokud budu schopná😃
nahada82autor
30. kvě 2014
@twity díky moc za nabídku. Dám ještě vědět příští týden. Manžel původně slíbil, že nás odveze, jenže měnil práci a teď je 3. týden v nové, tak netuším, jestli mu dají 1/2 dne dovolené v pondělí a ve středu. Pokud ne, tak jedeme vlakem, bo sraz si nechci nechat ujít 😃
@chimny já spávám s malou v posteli, takže ji budu mít někde v kočárku nebo na sobě v manduce a až půjdu spát, tak si ji dám k sobě do postele 😃
nahada82autor
30. kvě 2014
@ditakl budeš brát i staršího synka - psala jsi, že ještě nevíš? 😉
osmacipce
30. kvě 2014
@chimny Já plánuju vzít hluboký kočár, sundám korbičku a v té asi bude spinkat a pak u mě. U nás je to takhle každý den, nejdřív spí v postýlce a pak tak od 1,30h u nás v manželské. 🙂 Ale budeme v cizím prostředí, tak uvidíme, jak to bude s tím spaním. 😉
ditakl
30. kvě 2014
@nahada82 nakonec nebudu i když mám furt nutkání, ale on teď byl týden a půl doma s angínou a před tím jsem ho uvolňovala na tři dny mezi svátky tak si myslím že už by toho asi bylo moc. A takhle si aspoň víc odpočinu jen s prckem.
chimny
30. kvě 2014
@nahada82
@osmacipce No asi to tak budu muset udělat, že ho nechám spát v kočárku, cestovní postýlku nemáme a ráda bych aby šel spát dřív než já🙂
marses
30. kvě 2014
No holky s tím jídlem to vidím následovně: každá něco přiveze, dá se to na hromadu a bude pěkná žranice 😃 😃 😃 😃 😃 Však jsme ženský, ne?
ditakl
1. čer 2014
Tak podle předpovědi bude druhý týden v červnu nejteplejším za celý červen 😃 průměrné teploty kolem 25 stupňů.
twity
1. čer 2014
@ditakl no,jen se rači moc neradujme,jak už jsem psala výše,tady na Vysočině to je s počasím jak na houpačce :-p Už jsem několikrát zažila,,jak u nás na vesnici na jednom konci vedro a svítilo sluníčko a na druhým konci slejvák.Ale nebudu malovat čerta na zeď,však uvidíme,pro jistotu dětem vzít jak lehké oblečení,tak i něco trochu teplejšího 😉
winkys
1. čer 2014
@twity ještě, že jedeme autem, už ted se děsím, kolik toho povlečeme 😃
hanada
2. čer 2014
tak už za týden holky 🙂 snad se nic nesemele, už se moc těšíme 🙂
twity
3. čer 2014
Tak se nám vyskytla menší komplikace.Příští týden máme focení ve školce a nerada bych o něj přišla 😞 Ale domluvila jsem se s p.učitelkou,že nám zavolá,až tam fotograf bude,aby jsme přijeli,když to máme kousek,takže vás na chvilku opustíme x-)
987andrea
3. čer 2014
Už se nam to krati.Holky jsem už odhlasila ze školky bo maji menši rymu tak at jsou přišti tyden fit.A doufam že nejmenši zvladne 3 hodinovou jizdu autem🙂)
marses
3. čer 2014
Holky, nedáváte někdo UM Hami 2? Mám 2 nerozdělané krabice, ale UM už vůbec nedáváme,tak bych je mohla vzít s sebou. Nechám za 200Kč obě.
A nevím, jestli do pondělka seženu chůvičky 😕 Můžu se kdyžtak nasráčkovat na pokoj k někomu, kdo je bude mít? 😃
winkys
3. čer 2014
@twity tak ještě, že tam bydlíte hned za bukem 😎 🙂
winkys
3. čer 2014
@987andrea taky se té cesty děsím, ale budeme dělat přestávky na protáhnutí, tak to nějak zmáknem 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli