• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@ala_ala :grinning: :grinning: jojo, to mám ráda, tak to můžeš :grinning: :grinning: ale né, já bych se tím netrápila, něco z domu tam každá bude mít a na místě se pak můžem doml., jestli vyrazíme na obíd mimo nebo zůstanem tam :sunglasses:
29. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys tož to já se netrápím, mě by to nevadilo, ale jedná se jen o jeden oběd, tak to nemá cenu řešit a domluvíme se sitejšn přímo na chatě co a jak :wink:
29. kvě 2014 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala Hm,no tak jestli bys vařila špagety,tak nezaručuju,že by něco zbylo,jelikož naše Kačka je "špagetožrout" ta by je jedla snad každej den :grinning: :fearful: Ale jinak se stejně domluvíme až tam,takhle to stejně nemá cenu,když pořádně nevíme jak to všechno bude vypadat :confused:
29. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity jasný, přesně :slight_smile:
29. kvě 2014 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity a jak budeme vypadat my, po první noci :grinning: :sunglasses: :grinning:
29. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Jak to myslíš?Jako,že by jsme se v noci proměnili? :confused: Já myslím,ať se v noci bude dít cokoliv,tak ty dvě noci nějak přežijeme,i když stejně myslím,že to hrozně uteče a my si ani pořádně nepokecáme,takže to vidím i na noční dívčí drbáníčko :grinning: :wink:
29. kvě 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Taky sem měla původně namířeno do toho u Havl. Brodu :grinning: Aspoň bych tam nebyla sama :grinning: Jinak manžel se nakonec nabídl, že nás odveze takže pokud by sme narvaly do auta dva kočárky, klidně můžete s námi.? :wink:
29. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys
@twity
@ala_ala Holky budu pro jistotu počítat s těma řízkama jinak špagety bych taky brala :grinning: Uni jídlo který snad jí naprosto každý :slight_smile: Jinak nakonec jedu autem takže taky můžu něco upéct,ale jediné co ovládám je bábovka na sto způsobů :grinning: A nebo řezy "orgasmus" které se ale musí chladit-to by snad problém nebyl když je lednice, ne.? :wink:
29. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki Mňam, to zní skvěle :slight_smile:. Tož se domluvíme na místě, co s tím obídkem :slight_smile:
29. kvě 2014 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když koukám na jídelnéíček toho hotelu tak se mi zbíhají sliny :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity no myslela jsem to tak, že budem možná jako chodící mrtvolky, se škvírkama místo očí po probdělé (či prokecané) noci :grinning: :grinning:
29. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys Teri,v pohodě,sirky a ledová sprcha to kdyžtak jistí :grinning: :wink:
30. kvě 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki Jsi strašně hodná! Ale asi pojedeme s Gábi naším autem. Budeme mít tolik věcí, hlavně malá. :slight_smile: Snad na nic nezapomenu sbalit. Ale strašně moc se těšíme, doufám, že počasí trochu vyjde, aby jsme mohly posedět venku a někde se projít.
30. kvě 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 Nadí,tak jsem koukala,že asi pojedeš jediná dopravou a taky jsem se dívala,že to máš pěknej kus kolem 180km :confused: Tak nebudeš chtít pomoct se zavazadly?Nebo je nějaká změna?
30. kvě 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to tady pročítám a prohlížím a jsem teda na to zvědavá, myslím, že to bude pěkný masakr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten náš tvor teď začal zlobit se spaním, prostě večer nemůže zabrat, párkrát už vydržel i do půl 10. Tak jsem na něj zvědavá v cizím prostředí. Chtěla jsem se zeptat, jak plánujete s mimčama spát? Budete je mít v posteli nebo budete brát nějakou cestovní postýlku?Kubík už se hrozně kulí a naše manželská postel už je mu malá:slight_smile: No když tak ho udrndám v kočárku. Jinak já bych upekla něco slaného, pokud budu schopná:D
30. kvě 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twity díky moc za nabídku. Dám ještě vědět příští týden. Manžel původně slíbil, že nás odveze, jenže měnil práci a teď je 3. týden v nové, tak netuším, jestli mu dají 1/2 dne dovolené v pondělí a ve středu. Pokud ne, tak jedeme vlakem, bo sraz si nechci nechat ujít :grinning:
@chimny já spávám s malou v posteli, takže ji budu mít někde v kočárku nebo na sobě v manduce a až půjdu spát, tak si ji dám k sobě do postele :grinning:
30. kvě 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ditakl budeš brát i staršího synka - psala jsi, že ještě nevíš? :wink:
30. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny Já plánuju vzít hluboký kočár, sundám korbičku a v té asi bude spinkat a pak u mě. U nás je to takhle každý den, nejdřív spí v postýlce a pak tak od 1,30h u nás v manželské. :slight_smile: Ale budeme v cizím prostředí, tak uvidíme, jak to bude s tím spaním. :wink:
30. kvě 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 nakonec nebudu i když mám furt nutkání, ale on teď byl týden a půl doma s angínou a před tím jsem ho uvolňovala na tři dny mezi svátky tak si myslím že už by toho asi bylo moc. A takhle si aspoň víc odpočinu jen s prckem.
30. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@osmacipce No asi to tak budu muset udělat, že ho nechám spát v kočárku, cestovní postýlku nemáme a ráda bych aby šel spát dřív než já:slight_smile:
30. kvě 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky s tím jídlem to vidím následovně: každá něco přiveze, dá se to na hromadu a bude pěkná žranice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Však jsme ženský, ne?
30. kvě 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak podle předpovědi bude druhý týden v červnu nejteplejším za celý červen :grinning: průměrné teploty kolem 25 stupňů.
1. čer 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl no,jen se rači moc neradujme,jak už jsem psala výše,tady na Vysočině to je s počasím jak na houpačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem několikrát zažila,,jak u nás na vesnici na jednom konci vedro a svítilo sluníčko a na druhým konci slejvák.Ale nebudu malovat čerta na zeď,však uvidíme,pro jistotu dětem vzít jak lehké oblečení,tak i něco trochu teplejšího :wink:
1. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twity ještě, že jedeme autem, už ted se děsím, kolik toho povlečeme :grinning:
1. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak už za týden holky :slight_smile: snad se nic nesemele, už se moc těšíme :slight_smile:
2. čer 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Tak se nám vyskytla menší komplikace.Příští týden máme focení ve školce a nerada bych o něj přišla :frowning2: Ale domluvila jsem se s p.učitelkou,že nám zavolá,až tam fotograf bude,aby jsme přijeli,když to máme kousek,takže vás na chvilku opustíme :dizzy_face:
3. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Už se nam to krati.Holky jsem už odhlasila ze školky bo maji menši rymu tak at jsou přišti tyden fit.A doufam že nejmenši zvladne 3 hodinovou jizdu autem:slight_smile:)
3. čer 2014 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nedáváte někdo UM Hami 2? Mám 2 nerozdělané krabice, ale UM už vůbec nedáváme,tak bych je mohla vzít s sebou. Nechám za 200Kč obě.
A nevím, jestli do pondělka seženu chůvičky :-/ Můžu se kdyžtak nasráčkovat na pokoj k někomu, kdo je bude mít? :grinning:
3. čer 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity tak ještě, že tam bydlíte hned za bukem :sunglasses: :slight_smile:
3. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@987andrea taky se té cesty děsím, ale budeme dělat přestávky na protáhnutí, tak to nějak zmáknem :slight_smile:
3. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek