• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@marses já taky doufám, že mi stihnout dojít, objednala jsem je včera :grinning: :grinning:
3. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebudou se vám tam všechny ty chůvičky spolu třískat?
3. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marses Vemu si mlika a chuvičku budu mit:-úú
4. čer 2014 v 06:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys Takya budem dělat přestavky tak snad to nejak pujde:slight_smile:)))
4. čer 2014 v 06:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys No to teda jo,jinak bych teda měla docela dost velké dilema :unamused: :fearful:
4. čer 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@987andrea Mlíka jsou tvoje, teď ještě abych je nezapomněla doma :grinning:
4. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl Tak to mě nenapadlo :grinning: Jestli je budu mít, tak stejně jen půjčené...
4. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marses chůvičky beru,snad nezapomenu :slight_smile:
Holky tak bazének jsem koupila,beru sebou. Budu se snažit i něco upéct na zub, snad se mi to povede :slight_smile: Usmažim řízečky a dyžtak dejte vědět co koupit,ať vy co pojedete vlakem,busem nemusíte nic těžkého táhnout.
4. čer 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jak to vypadá? kdo teda jede? už je to za pár:slight_smile::slight_smile:
4. čer 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav já myslím, že na nějaký nákup zajedeme až tam budeme:slight_smile:
4. čer 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav To je super, myslím, že se ten bazén užije, má být až 30 stupňů.
5. čer 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bazének bude super! Udělám taky něco sladkého, koupím po cestě nějaké pečivo. Mám koupit i nějaké buřtíky na oheň? Nebo to necháme až se sjedeme a pak někdo zajede na nákup?
5. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce viděla bych to, že nakoupíme až na místě podle dohody ne? :slight_smile:
Jinak tedy já beru od mamky cestovní postýlku, protože v jedné posteli bych se bála. Chůvičku taky beru, už kvůli ukolébavce na kterou je Filda zvyklý. Taky asi vezmu hacku, jestli ji tam bude možné někam zavěsit a přes den bude spinkat bud v ní nebo v kočárku :slight_smile:.
No a co se cesty týče, tak z ní mám teda po pravdě taky hrůzu. Nejsem zvyklá tak daleko jezdit. Jezdím jen v našem okolí :-O a navíc sama s Fildou...no to bude teda masakr. Snad nedojedu šedivá :slight_smile:
5. čer 2014 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala To nás bude víc! :grinning: Ikdyž to mám skoro za rohem, tak nejsem zvyklá moc jezdit někam kde to neznám navíc s malou. A můj orientační smysl, škoda mluvit. Snad dorazíme do cíle. :wink:
5. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce no pro mě je těch 150 km naprosto nepředstavitelných. Orientační smysl mám díkybohu lepší než spousta chlapů, ale samozřejmě beru navigejšn. Kurnik, doufala jsem, že někdo pojede s náma :grinning:. Ikdyž, jak tak nad tím uvažuji, tak budu tak nervozní z toho řízení, případně s Fildova breku, že by byl první dojem ze mě asi dost NEPOZITIVNÍ :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2014 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už se těšííím :grinning:
Když jsem to tak počítala, tak spaní by nakonec mělo vyjít i pro starší sourozence, jen jsem chtěla poprosit, nemá někdo tu nafukovací matraci - nám se bohužel propíchla...tak kdyby se mohly vzít tak 2-3 ty matrace, kdyby náhodou bylo potřeba).
A už se teda těším na ochutnávky vašich výtvorů :grinning: Také se pokusím, ale nevím, jestli to stihnu - na víkend jedeme k našim.
@martaa @ala_ala - berete si látkovky, já nad tím pořád dumám....
A doufám, že tam mají hodněěě velké popelnice - ty jo, to bude plínek z 16 miminek :grinning:
5. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě jsem se chtěla zeptat, v tu středu potom plánujete odjezd kdy? @winkys psala, že s pánem se domluví tak kolem 12 na předání.
Nás asi poveze nakonec manžel (snad :wink: ), ale přijel by až tak kolem 15 hodiny, tak pokud někdo nebude pospíchat domů, tak budu ráda :wink:
A v to pondělí přijedete v kolik? Já to vidím až tak kolem páté :unamused:
@twity dnes jsem se pro jistotu ptala u nás ve školce a Ondra se naštěstí fotí až příští pátek...tož ještě, že tak :grinning:
5. čer 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 já beru látku i pár jednorázovek, beru karimatku a spacák , nafukovací matrace u nás chvíli sloužila jako interiérová trampolína ale spát se na tom nedá:grinning: to raději na zemi:grinning:
5. čer 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala a v kolik tak plánujete být na místě?...mě jen napadlo, že bychom se mohly potkat už cestou a jet v koloně, já teda jsem zvyklá jezdit i větší dálky sama a s dětma, ale chápu, že to může být problém:slight_smile:
@osmacipce jedu přes Hradec,Pardubice atd.
5. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa
@nahada82 no já plánuji odjezd po obědě, tzn. tak mezi 12-13, abychom tam okolo té třetí, po třetí byli :slight_smile:. Já jedu úplně opačným směrem, přes Brno :grinning:
Jinak teda taky pořád přemýšlím, ale udělám to taky tak, že vezmu pár jednorázovek a hooodně látkovek :grinning:
5. čer 2014 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala nojo , to je jasný, že ty jedeš z opačného směru:grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@twity manželovi to konečně posvětili v práci - takže nás doveze a odveze. Ale díky moc za nabídku ohledně těch zavazadel.
5. čer 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, moc se omlouvám, ale nepojedu :( Vím, že je to na poslední chvíli, nezlobte se prosím, ale nejde to jinak, mám k tomu vážné rodinné důvody.
5. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys
@katerinav
@martaa
@osmacipce
@ala_ala
@nahada82 tak to holky vypadá,že nakonec všechny jedeme autem,to je fajn,budem mobilní :slight_smile: bazének bude super,akorát malej teda nemá žádné plavečky :unamused: jinak já budu mít dvě karimatky a jeden spacák,cestovní postýlku jsem zatím nikde nesehnala :confounded: a s tím jídlem bych to vůbec neřešila,kdo ví v kolik se tam jak která sejdem a nejspíš každá něco budeme mít s sebou z domova,tak ta pondělní večeře bude vyřešena a v úterý kdo je ranní ptáče může třeba zajet koupit snídani,co? :wink: :dizzy_face:
5. čer 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2::frowning2: Holky, my se tak těšili a teď jdu od doktorky a máme šestou nemoc. Strašně mě to mrzí, snad naše misto zabere některá z náhradnic. Užijte si to a foťte.
5. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 jejda no tak ať jste brzy fit, v jaké fázi jste? horečky nebo už vyrážka?
5. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa už vyrážka, horečky měla od neděle do včerejška, ale nechce mi vůbec jíst, jen trochu MM a pořád jen brečí nebo spí :frowning2:, už aby byla zdravá, chci zpět moji usměvavou holčičku
5. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity @nahada82 @ala_ala @martaa @osmacipce @katerinav ahoj holky, ted jsem psala majiteli, at mi pošle ještě nějaké info, co tam třeba na té chatě je - co není uvedeno na stránkách (že tam bude dost dětí), tak číhám, co mi odepíše :slight_smile: jinak už se nám to tenčí koukám, už nás je jenom 13, tak místa bude dost na to spaní, ale taky si beru karimatku a spacák, protože počítám, že mě Bětule s tím svojím roztahováním vyšoupne z lužka ven :grinning: a že by spala v cest. postýlce, to vůbec nehrozí, ač jí máme u našich (a jen si v ní hraje venku, protože tam mají naši dost psů, co se nebojí nasomrovat se jí až pod nos a nejsou zrovna domácí = čistí, voňaví a nesmradlaví) :grinning: s pečením asi nic nestihnu, protože máme tak narvaný víkend, že se vyloženě těším na pondělí už :sunglasses: ale po cestě koupím čerstvé koláče přímo z pekárny z vedl. vesnice :wink: a s tím jídlem to vidím taky tak, v úterý uvidíme co zbyde a podle toho se půjde (pojede nakoupit), na mapě to k tomu Herálci nevypadá tak daleko :grinning:
5. čer 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys tak finální tabulka - snad už nikdo neodpadne :frowning2: - jinak jsem jen tak orientačně udělala návrh, jak by se mohlo spát :grinning: Ale karimatku a spacák také beru, karimatky využijeme i venku :wink:
5. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to holky poradne uzijte :wink: :wink: :wink: snad bude jeste nekdy nejakej srazik
5. čer 2014 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek