• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@charli123 a nechceš jet,už nám dvě odpadli??? :unamused: :dizzy_face:
5. čer 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 máme dvě matrace, bohužel nevím v jakém jsou stavu. Jednu měla půjčenou mamka, drhá je nerozbalená :slight_smile: jinak vůbec nevím co sebou vzít. Ještě, že máme kombíka :grinning:
5. čer 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity jak ja byxg jela ... mam ale chripajznu s detma :'( :'( :'( snad to vyjde nekdy jindy
5. čer 2014 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si asi začnu už psát seznam, abych na něco nezapomněla :grinning: . Vždycky balím na poslední chvíli a pak mám minim. 2h zpoždění :grinning: . To to prořídlo nakonec, už se moc těším jen je škoda že jen na tak krátko to se nestihnem pořádně ani rozkoukat. Jen mám dilema, že nevím do čeho dát Ráďu spát, původně jsem myslela kočár, ale ten bych musela denně tahat někam do patra pokud není nějaký pokoj v přízemí, v cestovní postýlce ještě nikdy nespal tak nevím co by na to řekl a poslední možnost rozmontovat kolébku a napakovat sebou :sweat_smile: . Jestli něco upeču spíš asi ne možná bábovku nějak mi na to asi nezbyde moc času manžel je v neděli pryč a starší se vrátí od kamaráda a budem ještě dohánět úkoly. Tak kdybych nic nestihla tak koupím nějaký zob cestou, křupky nebo tak něco. Po tom všem sladkým co napečete bude pro změnu poptávka po slaném :slight_smile: Máte někdo výhrady ke kupovaným křupkám? Např sýrové koule, araš. křupky, brambůrky atd....???? Jo a ještě otázka berete si někdo sebou třeba flašku něčeho dobrého? Né že bych byla ochlasta :grinning: jen až budou dítka v limbu tak pohodička :dizzy_face:
5. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ja beru cestovni postylku a madračky pro holky.A na vecer pro sebe určitě nejake to vinko tak snad nebudu jedina:slight_smile:))Holky kdo jede na 100% hodte mi telefonni cislo kdybych tam bloudila.Děkuji
5. čer 2014 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl Proti slanému, kupovanému vůbec nic nemám-ba naopak :wink: Navíc je dost možné že by má plánovaná buchta nevydržela cestu takže také uvažuji nad dalším mistrovským dílem a to je bábovka :grinning: Jinak já spaní budu řešit kočárkem tak snad to půjde....A né že bych taky byla nějaký ochlasta,ale ovocný pivka asi přibalím :grinning:
5. čer 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catri7 já myslím, že nakonec bude postelí dost, tak beru karimatku a spacák...tak ty matrace asi neřeš :wink:

Já si možná vezmu víno - své oblíbené Rulandské šedé, ale myslím, že ta jedna flaška mi bude stačit na celý pobyt a ještě se můžu rozdělit :grinning:
5. čer 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl
@kniki Já chci vzít lahvinku vínka. Chcete spíše bílé nebo červené?
5. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Díky moc za nabídku, já trefím tak akorát do Slatiňan a tam končím. :slight_smile: Já jedu taky ze směru HK na Pce. Můžeme se domluvit, že se někde sejdeme.
5. čer 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 superní Nadi, taky mě to napadlo to nějak rozvrhnout, ať tam pak není zmatek :slight_smile: akorát bych možná dala do pokoje pro 5 jen 2 maminky, ať jsou na pokoji vždycky max 2 mamči :slight_smile: konečnou verzi ale stejně uvidíme na místě, doufám, že už nikdo teda neodpadne :sunglasses:
5. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osmacipce @nahada82 holky, já chci vzít taky víno (bílé) :grinning: ale taky dám tak decku a jsem k.o., navíc s tím kojením ještě, to se nemůžu moc rozšoupnout :sunglasses: a Andy @987andrea já myslím, že matrace pro děti brát nemusíš, podle rozpisu budete mít k dispozici dvojlůžko a ještě rozkládací gauč :wink:
holky, já tam (doufáám) budu na 100% a i na ty tři nejpozději, takže tel na mě 728 224 153. V pondělí nevím, jestli ještě budu sedat k netu, tak kdyby někdo v pondělí zjistil, že nejede, tak jen třeba písněte, ať víme :wink:
5. čer 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys To já taky, stačí mi sklenička. :grinning: Prosímtě, ten majitel už se ti ozval? Já řeším takový věci, zda mám vzít sebou utěrky, pytle na odpadky....
5. čer 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osmacipce ještě jsem mu napsala, jestli tam je i toto, mě to totiž vůbec nenapadlo :slight_smile: hned písnu, jak se ozve :wink:
5. čer 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charli123 tak to je škoda :frowning2: tak snad někdy příště :wink:

@ditakl
@987andrea
@kniki
@nahada82
@osmacipce
@winkys no,vy vochmelky :grinning: :grinning: :grinning: nééé,dělám si srandu,taky nejsem žádnej abstinent,tak to můžem maličko roztočit :wink: :grinning: :dizzy_face:

@winkys jo a to mě taky napadlo,jestli tam bude nějaké hygienické věci např. ručníky,toaletní papír,mýdlo na ruce atd.
5. čer 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu kupovat víno stáčené, to si teda pište, že si dám, ale nebudu to přehánět. Přece jenom taky ještě kojím a navíc toho moc nesnesu :slight_smile:. Jinak já teda neberu žádnou matraci ani karimatku :slight_smile:. No jsem zvědavá, jak se tam nakonec poskládáme, hlavně kvůli buzení "nočních dětí" :grinning:
5. čer 2014 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala
@osmacipce No holky,upřímně já z té cesty mám taky hrůzu. Beru si navigaci a pojedu pomalu a v pravém pruhu:slight_smile: Ještě si musím koupit zrcátko, abych na Kubíka viděla...
Já se budu snažit upéct něco slaného, chůvičky taky budu brát pokud nezapomenu:slight_smile:Jak se ale znám tak mi bude na 100% něco chybět, jako vždycky když někam jedu.
Jen doufám, že budeme oba zdraví, tatínek nám totiž ochořel a "umírá":slight_smile:
Myslím, že jídlo asi domluvíme na místě, v pondělí hlady neumřeme a když tak půjdeme v úterý nakoupit.
5. čer 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ala_ala Ali, ani mi nemluv. Nám ted roste horní jednička (už ta bestie prosvítá) a je to maso. Alžbět je přesná jak hodinky, co druhý den ječí bud hned u ukládání nebo se následně vzbudí a řve a řve.... opravdu už přes týden máme jednu noc pohoda, druhá noc masakr. Tak si říkám, že bych byla i radši, kdyby se to už prořízlo tady doma, at klidně ječí další 3noci ale at neječí tam :confused:
5. čer 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys no nazdar. Zuby zatracený, safra! A budí se hned po uspání nebo i v noci?
5. čer 2014 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no někdy (jako třeba dnes) usla v 19 a ječela ted od 21 zhruba.... ale předevčírem třeba se zase vzbudila z ničeho nic o půlnoci a ječela půl hodky, než zabral paralen :rolling_eyes: nejhorší je, jak je člověk v limbu, spím jak tuhík a najednou jekot... nevím co dřív pak, ruky jak hadrový panák, že jí ani nemůžu uzvednout... no beru pakl paralenů a vždycky zabere jí nosit (podle mě jí vadí ta krev co se jí hrne do hlavy jak leží), takže budu v případě nouze pochodovat po chodbě než to přejde. Pak už na ní vidím, že je hotovson, lehne, dám prso a usne přitulená ku mě :pensive: :slight_smile:
5. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys safra teda. Filda takhle taky ječí tak okolo jedné a pak páté. To mám co dělat, aby se utišil. Minulou noc mi dal teda zabrat. Jsem už nevěděla, co mám udělat, aby se uklidnil. Masakr. Jakmile jsem si myslela, že už je to ok a začala ho pokládat, v tu ránu ječel zase :unamused:
5. čer 2014 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@winkys holky,chcete ještě narychlo někomu říct,jestli nechce jet s námi na srazík?Třeba za ty dvě odpadlice,nebo už to takhle necháme?
6. čer 2014 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Já mám radši bílé vínko,ale myslím, že mi bohatě budou stačit ty ovocný pivka :wink: Jinak my budeme s manželem vyrážet něco kolem 14hod. tak jestli chceš, můžeme vyrazit společně...Jezdíme pravidelně do Nového města kolem Žďáru takže snad trefíme :slight_smile:
6. čer 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata hlásím, že my dorazíme nějak kolem té 15hodiny takže doufám, že už tam některá budete :slight_smile: K jídlu na první večer beru buřta na ohýnek a dále co dům dá. Dále zda se zadaří udělám ten orgasmus(rozuměj dobrá buchta :grinning:),ale nevim zda přežije cestu takže popř. tvarohová bábovka to jistí. Jinak klidně řekněte zda mám vzít něco jako třeba utěrky, toaleťák, cukr, čaj, kafe,...? Nebo si vezme každý to svoje co potřebuje? Taky se chci zeptat zda je v plánu nějaký výlet-jestli někdo na něco koukal? Už se moooc těšíme a v pondělí ahooooj :slight_smile:
6. čer 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včéra Viktorce oteklo levé oko :frowning2: hned jsem letěla k dr. prý to vypadá na alergii.Koupila jsem kapičky do oka a fenistil kapky.Jenže mi to příjde jako zánět,má to chuděra tak ošklivé a zdřejmě ji to i pálí :frowning2:
Modlim se,aby to bylo do pondělí v poho. Tak moc chceme jet. Držte palce ať to očko splaskne, prosíííííím :slight_smile:
6. čer 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem se koukala a je tam i trampolin atak fajne pro větši ditka a nebo pro menši jako ohradka :grinning:
6. čer 2014 v 07:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity ty Zuzi, já už bych to tak nechala, podívej, jak mě i Ali ječí prťata v noci, to nás ještě rády odstěhujete někam na samotku po první noci :grinning:
@ala_ala a taky ty zoubky Ali? Je to hrozně vysilující, jak se člověk pořádně nevyspí v noci, aby pak nějak normálně fungoval přes den, že (a to ještě nedej bože, jak má malá mrzutou náladu celý den). No snad se nám tam tak unaví a uzážitkují přes den, že budou krááásně chrnět celou noc :slight_smile:
@kniki Niki, my tam budeme na těch 15 :slight_smile: a pan majitel má asi z mých dotazů hlavu v pejru, nějak se mu nechce rozepisovat, co tam teda je a co není, takže bych to viděla, že si každá vezmem to, co potřebujeme (kafe, čaj, cukr...). A já teda radši vezmu utěrku a toaleták. Myslím, že se tam nějak popasujem :slight_smile:
6. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kniki no já bych to viděla na poflakování okolo chaty :grinning: Jako vycházka po okolí, do obchodu a event. do restaurace. Jinak si myslím, že to strašně rychle uteče, manžel se mě ptal, proč nejedeme na více nocí? :grinning:

@twity já bych to asi už neřešila..., z náhradníků nikdo nechtěl jet, jen @tuxik nedala vědět. Jako i tak je 13 solidní počet :grinning: a bude více prostoru..
6. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kniki
@winkys
@nahada82 taky bych to viděla na poflakování kolem chaty. Je tam rybník a vypadá to tam krásně. Kdo má časík a náladu, tak se může mrknout, zda je něco zajímavého v okolí, ale nevím nevím, jak to budeme zvládat. Spíš roztáhneme okolo chaty pro mrňata deky a v nejlepším bazének s vodou a budeme si užívat klábosení a kochání se tím, jak se prcci kopou a dloubou se do očí :grinning:. S tím spaním je to fakt lepší, že je nás méně, protože to poslední co bych chtěla je, znepříjemnit pobyt nočním řvaním ostatním maminkám :slight_smile:
Co se týče toaletních potřeb, tak moje auto to uveze, takže beru jak ručníky, tak toaleťák a vše co budu využívat včetně čaje. Utěrky a jar tam snad bude :slight_smile:
@katerinav chudinka malá, doufám, že to bude v pohodě. Filípkovi taky tenkrát hodně hnisalo očenko a pomohlo jen prokapávání othalmoseptonexem, ale to nebyla alergie. Držím palečky!
6. čer 2014 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem teda taky pro poflakování kolem chaty,myslím,že vyžití je tam až až :grinning: :wink: A četla jsem,že nově od června je tam trampolína a bazén,no,tak to tam odsud Kačku nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo a jinak už mi pěkně z toho hrabe,včera jsem nemohla usnout,jak už jsem natěšená a dneska už jsem balila tašku :grinning: :dizzy_face: :grinning: A lepší bude,aby si každej vzal to na co je doma zvyklej,ne :slight_smile: Stejně to hrozně rychle uteče,sotva přijedem a než se rozkoukáme,tak se budem hned balit :cry:
6. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@twity @ala_ala @nahada82 taky si myslím, že se sotva rozkoukáme a už bude středa :grinning: a holky, ten chlap (majitel) to je dílo, zas mi odepsal jen: "utěrky si vemte, sáčky na odpad tam jsou" :grinning: :grinning: tak já vezmu nějaké určitě i jar raději :grinning:
6. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek