• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@katerinav Kačí, přejeme, ať se vám to vyléčí! Bety měla zahnisané očko taky, jak měla asi 2měs a úplně stejně jak psala Ali (ten optalmoseptonex), ale taky to neměla alergii. Tak snad to bude do pondělí ok! :wink:
6. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys to je maňas,no hold chlap,ale prostě je to obchodník,který nabídne chatu s popisem co tam je a zbytek si vem sama a nečeká,že by se někdo pídil po detailech,no.Každopádně všichni máme auto,tak to nějak poberem,né :wink:
6. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys tak mám také něco vzít ať to nebereš vše ty anebo naopak ať nebereme utěrky a jar každá? :grinning:
6. čer 2014 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala :grinning: :grinning: tak vem nějaké utěrky, já vezmu jar a taky pár utěrek a to bude stačit myslím :sunglasses:
6. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala @winkys holky díky,raději jsem zašla ještě k naší dr,říkala,že to bude do pondělí v poho. Je fakt,že už to nemá tolik oteklé.Takže snad dobrý. Nemůžem se dočkat. Peru,žehlim,jak pominutá :slight_smile: a to jedem na 3 dny :grinning:
6. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katerinav :grinning: tak to je super.
@winkys ok, píšu si. Jedna úterka :grinning: :grinning: :grinning:...né, vezmu aspoň dvě :grinning:
6. čer 2014 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. čer 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys
@nahada82
@ala_ala
@twity Ok, každý prostě vezme co využije a hlavně co uveze-souhlas :slight_smile: Jinak s tím výletováním je to asi fakt...budeme rádi když se pokocháme okolím a budeme si užívat prťat! To bude paráda...jsem na to vážně zvědavá. Hlavně se těšim až vás všechny poznám osobně-řekla bych,že tady sme super parta takže bude o čem drbat :wink:
@katerinav Držíme palce! Určitě bude brzy v pořádku-tfuj, tfuj :wink:
6. čer 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, vezmu raději sáčky na odpadky, čaj, piju Vitakávu, stáčené vínko na večer, křupky, tyčky. V pondělí se stavím pro pečivo a buřtíky na oheň, v neděli upeču buchtu. A omlouvám se, že nestíhám reagovat - dnes slavím narozky a místo abych si užívala klid, tak jsem od rána v jednom kole - chystám na zítra oslavu, takže dnes ráno cvičení, nákup a celé odpoledne v kuchyni. :frowning2: Jinak se na Vás všechny strašně těšíme!!!
6. čer 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@osmacipce Jéé, tak všechno nelepší! :wink:
a souhlasím s @kniki, už ted mám pocit, že jsme fajn banda a taky se moc těšíme! :sunglasses:
6. čer 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce Taky vše nej !!! Já už se taky těším jen s balením jsem ještě nezačala ale už jsem sesmolila seznam.
@katerinav u mně je to podobný s těmi přípravami pračka na plné obrátky :grinning:
6. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce to znám, taky jsem takovej rapl, jen to cvičení teda fakt nedává :grinning:. Nicméně všechno nejlepší, snad si na Vysočině odpočineš ;)
6. čer 2014 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když už nemůžeme jet, přemýšlím, že bych se aspoň v úterý za Váma stavila na kafíčko. Vyrážka už je pryč, jen ještě pořád trpí nechutenstvím a je protivnější a spavější, ale oproti začátku týdne je to mnohem lepší. Do úterý bude ok a na výlet by mohla. :grinning:
7. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ullmannka22 Určitě doraž:slight_smile:)))MA byt krasně
7. čer 2014 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás, nefungujou jim stránky, nemáte některá GPS chalupy? nebo tedy na kterém konci Herálce ji najdu? :grinning:
7. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ullmannka22 tak dojeďte :slight_smile:
7. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já asi nestihnu nic upéct tak vám to vynahradím nějakou dobrotou koupenou:grinning: vezmu sebou vše tak nějak odhadem a dále se budu řídit heslem co nebudeme mít bez toho se obejdeme:grinning: moc se na vás těšíme :grinning:
7. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity jojo díky už to mám:grinning:
7. čer 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity bereš sebou i Kačku?
7. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa no,jasnačka.Ta už se moc těší,o ničem jiném nemluví :wink: Jen v to úterý na chvilku odjedem na focení,jak už jsem psala výše :slight_smile: Ty bereš taky obě cácorky,ne?!?
7. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martaa @twity Ondra už se také nemůže dočkat, tak doufám, že ho holky vezmou do party :wink:
7. čer 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v kolik budete zítra dojíždět? Já jsem myslela, že bych jela mezi 1-2 hodinou, ale zase nevím jak kvůli toho tepla :-/
8. čer 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Přesně! V autě mám sice klimu, ale mám z toho trošku strach. A to pojedeme něco přes hodinu. Chtěla jsem vyjet tak kolem 14hod.
8. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mi bohužel nepřijedeme :frowning2: Malej do ráno horečku, dneska jen pospává, pobrekává. Zítra musíme k doktorce. Ach jo, my jsme se tak těšili :frowning2:
8. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,holky,koukala jsem na předpověď a budou nejspíš tropy,tak jen doufám,že ten bazén je v provozu a děti se budou moci cachtat :slight_smile: :wink: :grinning: :sunglasses:
8. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osmacipce no my máme sice klimu ale pokazila se a ještě jsme ji nestihli opravit :-/ Ale i tak jak říkáš, ta klima taky není řešení no :frowning2: a cestu co jsem se dívala tak máme podle navigace 2,5 hodiny...
8. čer 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Taky to mame na 3 hodky tak to snad dame:slight_smile:
8. čer 2014 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@987andrea a v kolik vyjíždíte?
8. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity
@nahada82 Beru obě holky, to dá rozum:grinning: Kája včera spala u kamarádky a teď už dvě hodiny chrní...asi toho holky víc napovídaly než naspaly:grinning: Budu vyrážet brzy ráno a doufám, že cestou natrefíme nějakou vodu kde se schováme přes poledne a dojedeme tak na tu třetí - půl čtvrtou na místo určení:slight_smile:
8. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek