• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
Tak mám dilema zda nemám nakonec přece jen jet, malá už je v pohodě, chuť k jídlu se taky vrátila a koukám, že odpadla @catri7. Teď babo raď. :grinning:
8. čer 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada TAk nejak kolkem 10-11
8. čer 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ullmannka22 určitě dorazit.Mala bude mezi dětma tak nebude mit čas byt protivna:slight_smile:)))))))))))))))))))
8. čer 2014 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ullmannka22 Já ti to říkala :grinning:
8. čer 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já to mám taky skoro 3h a klimošku teda nemám, budu se snažit vyjet co nejdřív aby jsme mohli když tak často stavět.
8. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JA bych nejraději vyjiždela tak kolem 8 ale to nevim co bych tam dělala:slight_smile:)))))))
8. čer 2014 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catri7 copak?a myslíš viróza,nebo třeba jen zoubek?třeba zítra bude líp,tak uvidíš,nybydlíte zas tak daleko,tak dej vědět,ju :dizzy_face:
@ullmannka22 tak pokud je prdelce už dobře,tak není co řešit a když se to den ode dne lepší,tak zítra už bude jak rybička,co myslíš?ale samozřejmě jde hlavně o zdraví,tak uvidíš :wink: já bych určitě brnkla doktorovi,jestli může na výlet do kolektivu na tři dny :wink:
8. čer 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada Hani,klidně můžem jet i dřív,ale nevim jak to budeš zvládat s klukama.Takže to necham na tobě.Pak mi pisni kde si dáme spicha :slight_smile:
8. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, před chvílí sem teprv přijela z náročného návštěvního víkendu, běžim do krámu nakoupit, vyprat poslední věci,...upéct aspoň tu tvarohovou bábovku. Mezi tím balím tašku, připravuju dítě na koupačku a co necítim-ona se ta mrcha v troubě pálí. Běžím ji rychle vyndat, zakopnu o psa, praštím se pod koleno o roh stolku a bábovka je lehce přičmoudlá! :-/ No snad bude k jídlu a zítra ten den bude víc v klidu :grinning: Takže se moc těšíme a ZÍTRA čaooooo :wink:
8. čer 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kniki :grinning: :grinning: :grinning: jsem doma vyprskla smíchy, promiň škodolibá nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl V pohoděěěě :grinning: Teď mi drž palce pač si jdu ještě připravit maso do tortil na ten náš výlet. Vzhledem k tomu jak se mi dnes dařÍ je to velmi odvážné rozhodnutí a mohlo by jít o život :grinning: Minimálně budu o hladu :grinning:
8. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity no právě, že to bude asi viróza :frowning2: horečku od zoubků jsme měli cca před týdnem, vylezli nám hned dva :slight_smile: ale teď je to takové jiné :frowning2: a to jsme se s davčou tak těšili. Přijel od táty a brečel, že nikam nejedeme. Nemohl se dočkat. chlap se těšil, že si od nás odpočne .... No zklamání na všech frontách :-/
No hlavně všechno dopodrobna nafoťte, ať mám co závidět :slight_smile:
8. čer 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodnuto, zítra skočím k doktorovi a pokud mi to posvětí, tak přijedeme. Vidím to tak kolem čtvrté. :grinning:
8. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@catri7 to je škoda :frowning2: hlavně, ať se malý brzy uzdraví...

A jinak už máte sbaleno? Já to pořád oddaluji a zatím teda nic moc...Zítra vyjíždíme tak kolem 13 hodiny, to vedro je děs, no snad to v autě nějak přežijeme. Jinak děti asi tuší, že s nimi budu sama, tak Ondra zlobí a neposlouchá a Amálka začala v pátek konečně pořádně žvatlat a dnes mi tu válí sudy..Ale už se strašně těšíme a snad doma nic důležitého nezapomeneme :grinning:
8. čer 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
"googluju" co se dá podniknout v okolí chalupy a tohle mě naprosto rozseklo :grinning:
...."při procházce místní přírodou jistě neminete místní kravín a atrakci zvanou cow-watching" :grinning:
8. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katerinav oki tak já Ti dám ráno vědět :slight_smile: dneska totiž pánové i spali na přeskáčku a střídali se celý den :slight_smile:
8. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 no tak to jsme s tím balením tak nějak podobně. Pořád se tu pohybuju v kruzích a nic jsem ještě nezbalila jediný co mám v kabeli jsou plíny. A pořád se mi do toho nechce ale budu muset začít jinak mám dnes noční :grinning: Pokud možno chci ráno vyjet co nejdřív aby nebylo ještě to vedro ty 3 h budou masakr a určitě to pojedeme déle protože budu muset stavět, Ráďa to asi tak dlouho nedá.
8. čer 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě asi klepne :frowning2: :frowning2: teď jsem Nikimu odsávala rýmu :frowning2: takže my asi uvidíme jak bude noc a ráno, mě asi omyjou... hlavně že jsem sbalení a vše ready :frowning2:
8. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada dobrá,budeme se těšit :slight_smile:
8. čer 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada jéé chudák,ev. beru vysavač, pač já Viky odsávám pravidelně,má chron. rýmu :frowning2: no hlavně,aby to nebylo nic vážného. My jinak netrefíme :frowning2:
8. čer 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav já myslím, že holky jste šikovné, že přinejhorším to zvládnete i bez nás.... ale snad to nebude třeba :frowning2: je teda protivnej a vůůůbec nechce spát, už nevím co s ním :rolling_eyes:
8. čer 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanada božatko :frowning2: tak uvidíte ráno, ale bylo by to škoda, když byste nejeli :cry:
@kniki Niki, ty jsi mě rozesmála při večeru, a ten "cow watching", taky jsem na to koukala nevěřila svým očím :grinning: :grinning:
@ditakl @nahada82 @twity @987andrea jinak holky, my vyrážíme nejspíš kol 11, takže největší peklo, ale máme to na 3hodky cesty + zastávky a sice máme klímu, ale nelajznu si to do ní jít, manža takhle jel s klímou jeden den a už týden mi tu frká :rolling_eyes: ještě jsem uvažovala jet dřív ráno a pak se tam zakempovat někde v té restauraci i s chlopkem, ale nevím, beztak bude hicno už od rána :sunglasses: moc se těšííme! Bětuška začla asi dva dny zpátky více žvatlat a stále jedeme v režimu - 1noc v klidu, 2.noc uplakaná (ty hromské zubiska!), takže paraleny nabaleny a uvidíme, co bude :confused:
Jeďte všichni hlavně opatrně a zítra se uvidíme! :wink:
8. čer 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak skoro 10 hodin a já nemám nic sbaleno, sedím na gauči a jsem úplně vyřízená. No jsem zvědavá, co mi zítra bude chybět:slight_smile: Jinak my vyrazíme asi kolem oběda, aby v autě usnul, i když to vedro asi bude masakr:((( No snad to přežijeme ve zdraví. Tak zítra v Herálci na viděnou:slight_smile:
8. čer 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanada Třeba je mu taky vedro chudáčkovi...
8. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav Já jsem si říkala, jestli tam je vysavač, kdyby Kubík potřeboval odsát nos:slight_smile:
8. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny beru ho sebou :wink: @hanada už zabral?Ty tepla jsou až otravný,Viktorka taky nechtěla usnout,ale nakonec si dala říct :slight_smile: Budu na vás myslet,ať jste v poho.Byla by škoda vás tam nemít :wink:

Tak holky,mam napečeno.Snad to přežije tu cestu..Jinak manžel začíná být nervoznější než já :slight_smile: nasmažila jsem mu řízky,aby mi chudák neumřel hlady než se vrátíme domu :slight_smile: Moc se těšíme :slight_smile:
8. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winkys my teda s klimatizací jezdíme na kratší vzdálenosti a zatím obě dítka v pohodě :wink: Já si ty 2,5 hodiny cesty bez ní nedovedu představit.. :grinning:
Já dnes myslím neusnu, pořád budu přemýšlet, co zítra ještě sbalit
8. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 no ani mi nemluv, já tu sedím, čumákuju, věci naházené na jedné velké hromadě a spát se mi nechce vůůůbec, ač bych měla (přece jen, kdoví co naspíme na chalupě) :grinning:
8. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winkys to buď ráda, že máš aspoň tu hromadu...já mám zatím jen plán v hlavě...no zítra to bude honička :grinning:
8. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 :grinning: :grinning: já si myslím, že beztak něco zapomenu, ale neřeším... nějak to ty dva dny prostě musíme vydržet, kdyby něco :sunglasses:
8. čer 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek