• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@winkys No takhle nějak jsem si to představovala já že odvezu kluka do školy a do devíti abych byla na cestě že nebude takový horko ještě a pak to tam někam zalomím :grinning: ale jelikož pořád nemám sbaleno tak nevim nevim :grinning:
8. čer 2014 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ufff, vidím, že jsme na tom skoro všichni stejně :grinning:. Já sedím na gauči s čerstvě umytou hlavou, manžel vedle mě samozřejmě chrní, v pekárně se mi peče ten pizza chleba, druhý budu dělat hned ráno. Sbaleno něco mám, ale ráno to bude teda masakr. Ještě čekám až se dopere pračka, pověsím a půjdu si lehnout. Ikdyž je mi stejně jasné, že jen tak neusnu a budu si pořád probírat v hlavně vše, abych na něco nezapomněla. Já budu vyjíždět tak okolo desáté. Ještě jsem slíbila tchýni, že se u nich stavíme na oběd a po obědě vyrážíme. Doufám, že Filda tu cestu bude snášet obstojně. V tom vedru se fakt trochu bojím. Budeme muset častěji zastavovat na protahování a hlavně na pití. Klimu sice mám, ale stačilo by mít ji puštěnou čtvrt hodiny a mám jasnou migrénu, takže boční a střešní okýnka to jistí :slight_smile:. Taky beztak na něco zapomeneme, ale pořád přemýšlím, jestli mám vzít ten náš malý bazének na cachtání...ikdyž píšete, že by tam bazén být měl, že? No snad tam opravdu bude, jinak se tam ty naše děti uvaří v tom hicu :slight_smile:. No já počítám, že se zastávkami dojedeme tak okolo 4 hodiny, tož ovidíme a doufám, opravdu doufám, že dorazíme všichni a v pořádku a že se s těch šestých nemocí a rýmy broučci vyspinkají :wink:.
8. čer 2014 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katerinav jj už zabral, ale trvalo to teda... už jsem jim dala na noc overálek volný s krátkým rukávem a nohavicema a jen ponožky a ty jsem Nikimu i sundala a ani ho nepřikrývala a stejně nechtěl zabrat... tak snad budou v noci spinkat... jinak mi přijde, že pořád chrčí, snad to nic nebude a ráno bude fit :slight_smile:
8. čer 2014 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No doufám, že zítra to spaní bude lepší. Filda se už stačil 3 x vzbudit :frowning2:. No potěš koště, to bude noc!!! Holky, už teď se předem omlouvám a asi opravdu budeme muset na samotku, protože ten řev, co Filda v noci předvádí, to je masakr. Normálně mi u toho už několikrát zalehlo v uších :frowning2:. Jdu chrnět. Dobrou noc :slight_smile:
Držím palce a doufám, že dorazíte @hanada a @ullmannka22 !!! :wink:
8. čer 2014 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja budu vyjiždět tak v 9 at jsem ve 12,00hod na mistě a sednu do nejake restauračky .To bude lepši pro děti.Takže kdyby jste nekdo tam byl taky dřiv tak napište nebo zavolejte.Mužem společne posedět.731468759 :slight_smile:
9. čer 2014 v 05:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jééé,kdybych věděla,že chcete všichni vyjíždět brzo ráno,tak jsme mohli dát sraz u nás,máme tady dětský centrum,než by nám otevřeli chatu :confused: :wink:
9. čer 2014 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@twity Nechce se mi přes ty vedra sedet v aute takže raději budu sedět nekde v hospudce
9. čer 2014 v 07:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf to byla noc! Já nemohla zabrat, všechno se mi honilo hlavou. Sbaleno nemám, jen kupičky, jsem zvědavá co nám bude chybět. :frowning2: Snad tu cestu všichni zvládneme a doufám, že už nikdo neodpadne a sejdeme se na chaloupce. Těšíme se! :wink:
9. čer 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, vy mě asi zazdíte :frowning2: Já bohužel nemohu dorazit... Niki v noci začal i kašlat a do toho teploty :frowning2: a to jsem se tak moc těšila, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: doufám, že se udělá zase nějaký sraz a nám to vyjde, přitom všechno nachystané a já natěšená :unamused: @katerinav moc se Ti omlouvám, ale já to s ním fakt nechci riskovat, může to být sice jen chvilkové, ale taky se mu to tam může rozjet :frowning2:
9. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, užijte si srazík, moc mě mrzí, že nám to nevyšlo, ale s tím naším hodinovým vstávačem si prostě nelajznu řídit takovou dálku, kór když mi řve i v autě :frowning2: A nikdo není ze severu Čech, abychom se přidali. Mrzí mě to, protože i Filda by měl vyžití, když tam jedou starší děcka :frowning2: Do toho má Mates kašel (asi k zubu), no prostě se to moc nepovedlo, a to máme dne ještě výročí svatby.
Kočky užijte si to a doufám, že bude další srazík, až budou naše dětičky ťapkat, tak klíďo příští jaro! :slight_smile:
9. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanada manžel mi dal pokyny k navigaci,tak snad dorazíme v poho. Ať je Niky brzo fit :slight_smile:
9. čer 2014 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanada :frowning2: ať je Niki brzy v pořádku. A já si myslím, že další sraz určitě bude a ne jeden :wink:
9. čer 2014 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@katerinav určitě to zvládnete holky :wink: no snad máš pravdu @nahada82, je mi to hrozně líto... sedím tu jak hromádka neštěstí, ale nemůžu ho v tomhle stavu tahat :cry: moc děkujem a snad bude sraz brzo, hrozně jsem se těšila...užijte si to :slight_smile:
9. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@987andrea určo ti brnknu,my vyrazíme taky raději dřív. Než bude velký provoz a parno :slight_smile: Tak snad trefim.
9. čer 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanada ach jo, to je škoda, ale to se nedá nic dělat :frowning2:. Tak příště se uvidíme určitě. Tedy pokud zase neodpadneme pro změnu my. Ťuk ťuk ... Tak hlavně, ať je prďousek brzy fit a jste v pohodě
9. čer 2014 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ala_ala díky Ali... snad se brzo uvidíme, moc jsem se na vás všechny těšila...
9. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanada já myslím, že určitě zase něco brzy vymyslíme :wink:
9. čer 2014 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanada jééé,tak to mě teda taky mrzí :cry: chtěla jsem se pomuchlovat s dvojčátkama,chjo,to je na prd.Tomu se říká zákon schválnosti,ale nedá se nic dělat :unamused:
A vy ostatní,hlavně jeďte v klídečku a opatrně,ať mi někde v tom parnu nezkolabujete a dojeďte v pořádku,moc se těšíme,papa :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
9. čer 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@twity já se taky hrozně těšila :frowning2: no nic pujdu teda vybalovat :-/
9. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanada Moc mě to mrzí, že nejedete! Nebuď smutná, brzo něco vymyslíme a uděláme další srazík. :wink:
9. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@osmacipce děkuju :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanada Brzy se uzdravte :grinning:, příště to vyjde.
9. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ullmannka22 a co vy,holky?máte potvrzeno od mudr.,že můžete jet? :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ullmannka22 díky, musí :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanada Hanči, tak se kurýrujte a těšíme se na vás příště! :slight_smile:
my ještě trčíme doma :rolling_eyes:
9. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@winkys díky :slight_smile: tak pak hlavně opatrně :wink:
9. čer 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jsem v Herálci,už taky někdo dorazil?
9. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, @winkys, @nahada82, @martaa, @kniki, @katerinav, @twity, @ala_ala, @chimny, @osmacipce, @ditakl, @987andrea, dorazili jste všechny v pořádku? Bylo to super, musíme to zopakovat. Mějte se krásně.
:grinning:
11. čer 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ullmannka22 Poslušně hlásím příjezd domů.... Bylo to supéééér!! :wink:
11. čer 2014 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ullmannka22 my už jsme taky doma - od 17 :sunglasses: a @kniki :dizzy_face: :grinning:
11. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek