• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@nahada82
@kniki jak je to možnéééé???? :-O
12. čer 2014 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Třeba nám @987andrea objasní záhadu :grinning:
12. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@kniki
@ala_ala
@987andrea No jo,taky na to teď čučím jak péro,úplně jsem na to detailně nekoukala,automaticky,když jsem tam viděla její holky,tak jsem myslela,že tam je a ono hle,není,japato?
12. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem koukala že tam nejsem ani jsem nevěděla že se fotite.Asi jsem byla s malou nahoře.Vyprdly jste se na mě:slight_smile:)))))
12. čer 2014 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@987andrea Mě to pořád nejde do hlavy,vždyť víš,že jsme čekali na Ditu @ditakl aby jsme rychle vyblejskly děti a pak jsme se hned šli fotit my všichni,to jsi asi fakt musela odběhnout do pokoje :unamused:
12. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám okolo 200fotek,musím je dát dokupy a trochu upravit naháče (až zjistím jak se to dělá :fearful: ) aby neměl nějakej "peďák" potěšení :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahada82
@kniki nojo a kde byla? :confused:
12. čer 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dostala až teď, abych písla. Včera jsem se dala do pročítání a nakonec u toho usla tak jsem se k tomu dnes vrátila a teď jsem teprv u konce :slight_smile: Cesta ušla Ráďa naštěstí spal trochu déle cca 1,5h pak byl ještě asi půl h v klidu a pak už jsem musela dělat přestávky, cesta mi trvala nakonec 4h. Cestou jsem vyzvedla i manžela z práce a domů jsme dorazili okolo 19h. Překontrolovala Lukymu věci do a samozřejmě všechno špatně, babičky si myslela že jako stačí dělat jen to co jí Luky řekl :grinning: takže půlku úkolů do školy vůbec neměl :frowning2: tak to čekalo na mě a ještě jsme večer dodělávali resty a opravy :rolling_eyes: Jinak na srazu bylo úžasně hned bych se tam vrátila :dizzy_face: manželovi jsem už také řekla že další bude na podzim.
12. čer 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@martaa No Andy píše, že byla asi s malou nahoře....vůbec nevěděla, že se fotíme. :unamused: Aspoň měla zastoupení v podobě Silvinky a Klárky :wink:
13. čer 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ala_ala
@twity
@martaa
Holky dají se ty fotky stáhnout, pokud by vám to nevadilo. A jak se to dělá :frowning2: ? Já jsem zjistila že byť jsem sebou měla foťák, tak jsem vůbec nefotila jak na to nejsem zvyklá, tak tam mám asi 5 a půl fotek :frowning2: .
13. čer 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl no já myslím, že to v tom rajčeti určitě půjde. Musí to tam být někde u toho alba napsané ne?
13. čer 2014 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl já bych je taky chtěla, třeba ty společné atp,ale nevím jak se to stahuje nikde jsem to tam neneašla nebo jestli tam člověk musí být zaregistrovaný??? netuším pro mě by bylo jednodušší poslat ti to na flashce a pak mi ji pošleš zase zpět, kdyžtak adresu do IP nebo na mail martinajaryna@atlas.cz
13. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala
já jsem to tam právě nikde neviděla, spíš mě napadlo dát to pod heslem v jedné složce na ulož.to to by mnělo jít asi a tam by to pak nebyl problém si už satáhnout.

@martaa no aby se ta fleška neztratila cestou, ale jak píšu Alči, jestli to jde tak nahrát na ulož.to, to je taky jednoduché.
13. čer 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl nejde to stáhnout, taky jsem se dívala. Jak budu mít dnes čas, naflákám je tedy na ulozto a dám echo
14. čer 2014 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl
@ala_ala mě to teda šlo,od Alči jsem si stahovala tu společnou fotku,nebo teda jako uložila,takže buď tak,nebo na to uloz.to
14. čer 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity jj jedna po druhé by šla, to je fakt, ale celé to nejde stáhnout. Když to dám na ulozto, tak si můžete stáhnout celé album....
14. čer 2014 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala ano,ano,tak jsem to myslela :wink: :slight_smile:
14. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@twity
@987andrea
@martaa
@ditakl
@ullmannka22
@kniki
@winkys
@osmacipce
@chimny
@katerinav tak ještě jinak holky. Pošlu to přes uschovnu, tzn. že kdo bude chtít, ať mi napíše mail a může si stáhnout jednotlivé fotky nebo celé album ju?
Ala
14. čer 2014 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala bezva, díky na mě mail máš :slight_smile:
14. čer 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala super nápad, to beru! :sunglasses: Winkys@seznam.cz :wink:
14. čer 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. čer 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity
@martaa
šli by stáhnout fotky i od vás?
14. čer 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2014 v 07:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl Jo určitě, napíšu si taky maily a pošlu vám to přes uschovnu, tato možnost mě vůbec netrkla asi si u počítače sedim na vedení:grinning: díky @ala_ala :grinning:
15. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa jen já to budu muset rozdělit. Je to strašně velký a seklo se mi to :grinning:
15. čer 2014 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa
@ala_ala Jen prosím pak k tomu podrobné instrukce jak si to stáhnout pro nevzdělance jako jsem já. Už si toho na PC udělám dost, ale dost často musím otravovat manžela :sweat_smile:
16. čer 2014 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl bude to tam dost jasně napsáno, neboj :slight_smile:
16. čer 2014 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. čer 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak máte fotky v mailech :slight_smile:
@martaa mě to taky pošli ju?
16. čer 2014 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala Už mám staženo, díky moc :grinning: i za ten receptík :grinning:
16. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek