• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz - říjnovky 2013

19. září 2014 
@ullmannka22 není zač :wink:
16. čer 2014 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala díky dostala jsem se ke kompu až teď.
17. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, taky vám připadá, že už je to tak dávno, co ten sraz byl? :grinning: A přitom to ještě není ani měsíc...Jinak Ondra stále vzpomíná a hlavně na Justýnku od @ullmannka22 :wink:
4. črc 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nahada82 To mě taky přijde, že je to už dávno, musíme to na podzim zopakovat :grinning:. Pozdravuj Ondru i od Justýnky :grinning:
4. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ten podzimní srazík děvčata????? Září se nám blíží, tak bychom se mohly pomalinku domlouvat, co? Mě osobně vy vyhovovala první polovina září :wink:
@nahada82
@twity
@987andrea
@martaa
@ditakl
@ullmannka22
@kniki
@winkys
@osmacipce
@chimny
@katerinav
29. črc 2014 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@ala_ala to je téměř telepatie...zrovna dnes jsem si říkala, že bychom se měly začít domlouvat :slight_smile: Já jsem určitě pro a na září nemám zatím vůbec nic, ale klidně první půlka (ta je dřív :grinning:)
29. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Nojoooo, on už bude srpen :-O My zatim doma žádné plány nemáme takže se přizpůsobím většině :wink: A kam pojedeme, děvčata? Zase do Herálce(nebo jak se to skloňuje) ? :grinning: Mě osobně se tam moc líbilo tudíž bych byla pro :wink:
29. črc 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Nazdar,my nic nemáme jeste,taky jsme pro první polovinu,ať je pořád hezky.
29. črc 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala my též nic nemáme a přinejhorším vše zrušíme :slight_smile: Jela bych klído zase do Herálce,cestu známe a s kočárama super.
29. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki taky bych jela ale spiš v řijnu.A nejlepši by bylo přes vikend.Mě jde Silvinka do prvni třidy takže nechci ji hned odhlasovat ze skoly
29. črc 2014 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinač bych moc rada jela:slight_smile:))
29. črc 2014 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no bylo by to fajn,ale jak jsem koukala,tak Herálec je až do prosince obsazený :unamused: :confused: Jo a taky jsem koukala,že se o tom rozjela diskuse na říjnovkách :slight_smile: To,aby pro nás postavili chatu na míru,aby jsme se tam vešli :grinning:
29. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82
@kniki
@chimny
@katerinav
@987andrea
@twity Holky mě by bylo jedno, jestli to bude v září nebo na začátku října (at je ještě pěkně), ale v říjnu začínají narozeniny našich dětiček a tak si myslím, že říjen je fakt problematickej. My máme narozky hned na začátku a to chci být doma, abych měla čas na přípravy - dojede celá rodina. Jinak já bych jela taky do Herálce. Přeci jenom to tam známe a bylo to tam fajn :slight_smile:. A co se obsazenosti týče, pán nám řekl, že se nemáme čeho bát pokud pojedeme zase v týdnu (což mě by zase vyhovovalo), o víkendu už máme fakt smolíka, to je tam plno :confounded: .
Já se úplně bojím na tu diskuzi o srazu na říjnovkách podívat :grinning:
29. črc 2014 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ala_ala Taky souhlasím se srazem v září. Říjen je vážně celej narozeninovej a nikdo nebude chtít někde trajdat. Listopad si myslím,že nebude tak hezký počasí. Koukala sem na volné termíny v Herálci a je místo 15,16,17 (po-st) což by mi taky vyhovovalo. Pak mají až 22-25 září.
29. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala @kniki čau holky :sunglasses: my s Bet můžem přes týden kdykoliv! A jsem pro Herálec určitě, akorát budem muset korigovat ten počet, protože tedy nedáme určitě víc jak 2mamči na pokoj (alias 2mimča), jak už jsme se bavily na chatě, takže bych to zase začla psát, kdo chce jet (první tedy jak už tu psala Ali dotaz na ty, co byly) a pak přibírat ostatní, nevím jak jinak :slight_smile: a klidně v září, ten říjen bude náročný :slight_smile: možná by bylo i fajn, domluvit se co nejdřív, at můžem bloknout ten termín :wink: jak psala Niki, vybrat z těch dvou :slight_smile:
29. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala @twity já si tu diskuzi četla před chvílí a docela mě to vyděsilo :grinning: :grinning:
29. črc 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kniki brala bych to, jak píšeš, v tom listopadu už to nebude podle mě na trajdání venku a to by byla s prckama škoda. Být tam zavření všichni celé tři dny by asi nebylo nic moc :confounded:
29. črc 2014 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys mě teda taky. Jak počet, tak listopad :grinning:
29. črc 2014 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winkys problém Teri je, že třeba na pokoj, kde jsem byla já opravdu není možné narvat dvě postýlky. Je tam dvojpostel a místo max pro jednu a to už je to tam narvaný
29. črc 2014 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala no to je fakt :confused: tak to vidím, že to uděláme na tajňačku, stará parta a je :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winkys no jako mám z toho po pravdě fakt strach. Jedině do těch malých pokojíčků narvat holky s víc dětma. Jedno by spalo v postýlce a druhé s mamkou na posteli. Jinak to fakt nevidím. Jako je mi blbý říct holkám, co jim to nevyšlo, že mají smůlu, že se tam nevlezeme. Chce se to nejdřív domluvit na termínu a odsouhlasit si to místo a poté začít dávat do kupy ty pokoje. Pokoj po pokoji, kdo kde byl a tak může objektivně říct, kolik se tam vleze lidí. Poté bychom volná místa hodily do placu. Obávám se, že větší chatu asi neseženeme... :confounded:
29. črc 2014 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala
@winkys
@kniki Holky, já se jen bojím u toho Herálce, co tam budeme dělat když bude hnusně. A taky nevím jestli se nám ty děti tam budou plazit po zemi, tak moc nevím jak to bude vypadat. Ale to asi bude všude stejně. Tak hezky jako bylo posledně asi nebude.
29. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chimny musely bychom tu společenskou místnost přizpůsobit mimčům. Stoly na kraj a nechat jim prostor. Hlavně aby nám to nepropršelo...
29. črc 2014 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ala_ala Blbý je, že bude asi chtít jet víc lidí než je kapacita:(
29. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala @winkys holky,brala bych to jako sraz naší party,přibrala bych holky co nemohly v červnu a budem plný. Jinak jak psala @kniki září bude nejlepší,oba termíny jsou super. :slight_smile:@chimny v září bude pěkně :slight_smile: přinejhorším vezmem holinky a pláštěnky :grinning: Už se nemůžu dočkat.Nechcete jet na víc dní?Potřebuju relax od chlapa :grinning:
29. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ala_ala no taky si to myslím, ted jsme byly tak akorát a udělala bych to, jak píšeš ty :slight_smile:
a Pavli @chimny, taky mě to napadlo, ale myslím si, že to září nebude tak šílené na to počasí, ten listopad by byl určitě horší, přinejhorším uděláme kutloch v té hrací místnosti (vedle té společenské) a tam budou moct děti řádit do haleluja :sunglasses: myslím, že větší chatu už není kde sehnat, navíc v téhle lokalitě. Koukala jsem, jestli je někde něco podobného, ale pro více osob už to jsou penziony. A to soukromí bylo super, takže bych to neměnila :slight_smile: a určitě bych udělala i nějaký výlet do vsi nebo po okolí, nebude tak horko a kdyžtak je oblíknem a bude, no ne :sunglasses:
29. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chimny a určitě bude chtít víc, než je kapacita, pak bych to řešila leda tak, že kdo bude navíc, má tu možnost ubytovat se přímo v Herálci a být s námi alespon přes ten den, ale nehnala bych to do víc lidí, myslím, že jsme se bavily, že navíc by šli max 1-2 lidi k těm 12, co nás bylo, protože ty pokojíčky nad tou spol místností jsou úplně prti prti :slight_smile:
29. črc 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinav já bych klidně mohla od pondělka do pátku :slight_smile:. Taky potřebuji oddych od INTELEKTUÁLA :grinning: :wink:
29. črc 2014 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jela bych v první půlce září, máme sice spoustu oslav,ale v týdnu to nějak dáme.Co se týká té kapacity chaty,tak nevím kdo měl ještě místo na pokoji,ale v našem pokojíčku ač byl pro dvě matčiny,tak jsem byla ráda, že jsme se s Gabinkou neumlátily.Byla bych pro naši partu,max kdo byl přihlášen a nemohl.
29. črc 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ala_ala týjo tak teď tuplem se nemůžu dočkat,to byla prča :grinning: jsem se parádně nasmála :grinning:
29. črc 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek